Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 11:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Laukiu Joldijos atsakymų:
1. Kokiu forumo taisyklių punktu remiantis ji tapo forumo administratore?
2. Kodėl apie tai nebuvo pranešta?
3. Kokį forumo taisyklių punktą pažeidžiau aš?
Nereikia, Joldija, apsimetinėti, kad nesupranti, kam skirtas mano pacituotas Liepos sakinys. Skaityk pilną jos postą, jei neaišku.


o kur tos forumo taisyklės apskritai yra? parodyk ir man, kad žinočiau, kur pasiskaityti.

dėl 1.2. punkto, na klausimas ne man adresuotas, bet pasakysiu savo samprotavimus. Manau, kas forumą sukuria ir už jo išlaikymą pinigus moka, tas ir turi teisę paskirti jį administruoti norimą žmogų ar žmones, kuriais jis pasitiki, kuriais tiki, kad jie moderuos forumą tinkamai. Bent Linijoje nuo pat pradžių jokios demokratijos ir laisvų rinkimų niekada nebuvo.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 11:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
actekas rašė:
ne tik, kad nekliūna, bet apskritai manau, kad socionikos įžvalgų prasme jos žinutės būna vienos vertingiausių. ir žinių bagažą šioje srityje ji čia surinkusi kone didžiausią.
Žinios ir įžvalga nėra tas pats. Kaip tik įžvalgų ir pasigendu Liepos postuose, daugiausia - žinių perteikimas.


kad tu nematai įžvalgų, tai dar nereiškia,kad jų nėra. :)
kaip matai, yra kas pamato... :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 11:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža, tu neatsakinėk į ne tau skirtus klausimus.
O dėl Liepos įžvalgų, tai gal mes skirtingai pažengę: kas tau įžvalga, man - viso labo tik teorijos pacitavimas ar pasvarstymai kas gali, galėjo ar galėtų būti. Seniai nebevertinu tokių pasvarstymų, nes jų vertė minimali.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 11:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža, tu neatsakinėk į ne tau skirtus klausimus.
O dėl Liepos įžvalgų, tai gal mes skirtingai pažengę: kas tau įžvalga, man - viso labo tik teorijos pacitavimas ar pasvarstymai kas gali, galėjo ar galėtų būti. Seniai nebevertinu tokių pasvarstymų, nes jų vertė minimali.


Į ką noriu į tą atsakinėju. :tongue: Kaip ir tu, beje.
Tai dar vis laukiu, kur tos taisyklės kad parodytum.
Dėl pažangos: na gal tu išvis išaugai jau šį forumą? nieko naujo kaip matau nesužinai...tai gal eik paieškot, kur rastum protingesnių diskusijos dalyvių, kurie atitiktų tavo lygį? O tai jau matosi, kad iš to nuobodulio nebežinai prie ko ir besikabinėti...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 11:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Na, nereikia taip chaminti. Aš neatsakinėju į kitiems skirtus klausimus, nefantazuok.
Niekas iš mūsų šitame forume nebus amžinai, kaip ir pats forumas.
Kai forumo taisykles norisi taikyti (pvz darant pastabas) - jos iš kažkur atsiranda, o kai nesinori - išnyksta.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 11:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Mielas Globai, žinok, tavo visi šitie bajeriai visai nejuokingi ir seniai jau visiems įkyrėjo.

Nuoširdžiai patariu pasinaudoti Solanžos patarimu pamėginti pasieškoti protingesnių draugų.

Nes nei tu mums įtinki, nei mes tau. Esi pasaulio bamba ir tiek. Keliauk sau sveikas.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Actekai, jei tau nepatinka, pats ir keliauk, kur tik nori. Aš tau seniai sakiau, kad šitas forumas (o ir internetas apskritai) nėra skirtas silpnų nervų žmonėms. Internetas tuo ir skiriasi nuo gyvo bendravimo, kad jame kur kas labiau pasireiškia idėjų kova, kartais netgi bekompromisinė.
Jei negali ištverti nebambėdamas, neįžeidinėdamas, nesilaikydamas sijonų ar rankų - vadinasi, tai ne tau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 14:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Laukiu Joldijos atsakymų:
1. Kokiu forumo taisyklių punktu remiantis ji tapo forumo administratore?
2. Kodėl apie tai nebuvo pranešta?
3. Kokį forumo taisyklių punktą pažeidžiau aš?
Nereikia, Joldija, apsimetinėti, kad nesupranti, kam skirtas mano pacituotas Liepos sakinys. Skaityk pilną jos postą, jei neaišku.


Atsakymas tėra vienas: aš neprivalau tamstai atsiskaitinėti ;) Kai sukursi savo forumą - galėsi ten nuosavą hierarchinę sistemą ir jos taisykles steigti. O šiame forume: jei patinka - būni; nepatinka - išeini; nepatinka, bet ardaisi pats ir ardai forumo darbą - patys parodysim, kur durys. Tavo valia rinktis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Šita tema vadinasi "Administratorių/moderatorių veiksmų informacija", tai prašom informuoti apie savo veiksmus ir nurodyti, ką konkrečiai aš pažeidžiau. Kad būtų aišku ne tik man, bet ir kitiems. Kad nebūtų kartojamos klaidos.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 22:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
Internetas tuo ir skiriasi nuo gyvo bendravimo, kad jame kur kas labiau pasireiškia idėjų kova, kartais netgi bekompromisinė.


Nejuokink su tokiais pasakymais. Neįsivaizduoju, kokią čia dar "idėjų kovą" su tavimi galima turėti. Tavo idėjos pasibaigia tik ties savuoju aš. Pasisakei jau daugiau nei tris šimtus kartų, bet dar nė karto (taip, nė karto) rimtai apie temą ir iš esmės. Liepa labai teisingai pasakė - žinios pradinuko lygio. Ir joks čia įžeidimas. Tiesiog fakto konstatavimas. Daugelyje (jei ne daugumoje) gyvenimo sričių mūsų visų žinios - kaip pradinuko. Bet užuot mokęsis, skaitęs, gilinęsis arba bent jau klausęsis, pasireiški tik norėdamas save parodyti. Tačiau niekam tai seniai jau nebeįdomu. Laikas pagaliau tai suvokti ir gerokai pagalvoti, ką tu čia veiki ir ko nori pasiekti iš tikrųjų.

Viena suprask: klounų ir pižonų mums čia tikrai nereikia.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 02 Gru 2008, 10:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Absurdai nekomentuojami. Būk geras, nevaryk off topic'o ir off sense'o (angl. be mąstymo, nuovokos, supratimo).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 05 Gru 2008, 22:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Mano nuomone, dėl nesuvokimo Actekas buvo užsipultas visiškai neteisingai. Atvirkščiai, čia Globas akivaizdžiai parodė, kad pats nesupranta situacijos, be to "teisia" išsigalvodamas nuodėmes ir į "išvadas" sujungdamas nesietinus dalykus:
Globas A rašė:
Esi visiškai praradęs adekvatų suvokimą, bet mane sunku nustebinti - esu matęs ne tokių. Svyto teiginiai:
1. Pelenei vis kliūna štirlicai, reiškia ji yra gorkė.
2. Globas yra dreizeris, todėl jis nepatyli.
Kaip sakoma, zis is rabiš (tai yra niekai - iškraip. angl.) :smile:


Acteko atsakymas buvo korektiškas ir argumentuotas:
actekas rašė:
nežinau, kam čia problemos su adekvačiu suvokimu, bet svyt niekada vienareikšmiškai nesakė, kad Pelenė yra gorkė. jis tik išreiškė spėjimą (kitaip tariat, "pasvarstė balsu"), kad sprendžiant iš tam tikrų detalių, galbūt ji galėtų būti logikė su ugdomąja :wethics: (pavyzdžiui, gorke). o vėliau labai aiškiai patikino, kad jo nuomone, Pelenė visgi turbūt EII. taigi, suvokei visai priešingai svyto nuomonę, nei ji yra iš tikrųjų. sėskis, du.

antras teiginys lygiai taip iškraipytai suvoktas. kontekstas ir potekstė buvo visai kita.

"Sėskis, du" - turi emocinį atspavį, bet kaip atsakymas į užgaulų, neargumentuotą (be to dar iškraipantį) išsišokimą - situacijos kontekste (įrodžius nenorą įsigilinti į tikrąją prasmę) - normalus. (Trumpas EMOCIJŲ įkonėlės :tongue: atitikmuo).

Taip pat suvokiu, kad reiškinys - trukdo diskusijoms, teršia temas. Pati taip pat nesu savimi patenkinta, kai esu provokuojama nukrypti nuo diskusijos temos ir užsiimti detalių, sąvokų, elemetarių apibrėžimų aiškinimu arba reikalavimu atsakinėti kodėl nesu "kupranugaris".
Laikau tokius dalykus akivaizdžia provokacija:
1) neatsakysi, nekreipsi dėmesio - apšauks (minimum) kad ignoruoji arba (maksimum) nežinia kuo; Beje, ir neatsakinėjant, nekreipiant dėmesio - ramybėje nepalikdavo (su ALRIII buvo viešai buvo chatinama temose apie dalyvius per kelis puslapius).
2) bandysi nesutikti, nurodyti riktą - pasipils epitetai... kol tema virs privačiu chatu...

KĄ DARYTI?
Tegu kiekvienas sprendžia pats. Bet pati nematau kitos išeities, kaip spręsti šiuos dalykus techninėmis priemonėmis, t.y. nustatyti, kad nuolat provokuojančio dalyvio žinutės nebūtų rodomos. Ekrane tada matomas tiktai užrašas, kas žinutės autorius (teksto nesimato). Norint galima papildomu specialiu spustelėjimu tą tekstą paskaityti. Taigi, nebuvau kategoriška - nors nustatymas yra jau seniai - bandydavau atsakinėti į atskiras neutralias žinutes. Bet (mano) patirtis rodo, kad tuo tik suteikiu progą kabinėtis prie neesminių dalykų, nutraukti diskusiją ir galop pereiti į asmeniškus epitetus... Na, tarsi provokacija susiveda į vieną tikslą...
Toks diskusijų NUREGULIAVIMAS man nepatinka.

P.S. Beje, "technines priemones" galite naudoti ir mano nicko atžvilgiu. Demokratiška... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 06 Gru 2008, 14:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa rašė:
"Sėskis, du" - turi emocinį atspavį, bet kaip atsakymas į užgaulų, neargumentuotą (be to dar iškraipantį) išsišokimą - situacijos kontekste (įrodžius nenorą įsigilinti į tikrąją prasmę) - normalus.


Tai ką ir bandžiau pasakyt. Vienas užvažiuoja, kitas sureaguoja. Kitaip tariant, pasiduodama provokacijoms. Galutiniame rezultate (įžeidinėjimų sekoje per visas forumo temas) jau nebe svarbu, kas pirmas pradėjo. Svarbu, kad rezultatas tampa neskanus visam forumui ir gali paveikti potencialius naujus dalyvius, kuriems tiesiog nejauki atmosfera čia pasidaro ir praeina noras įsitraukti į diskusijas.

O kaip tai sustabdyti? Arba, kaip minėjai, ignoruoti. Arba pasistengti VISIEMS išvengti asmeniškumų ir diskutuoti išimtinai į temą, vengiant emocinių vienas kito vertinimų. O jeigu tokie vertinimai išlenda, turėtų įsikišti adminas ar moderatorius ir dalyvis gauti įspėjimą, vėliau- ir baną kokiai dienai ar kelioms. Na visuose forumuose tos pačios priemonės pasitelkiamos tokiais atvejais...

p.s. o taisykles tai reikėtų kaip nors užfiksuoti atskira tema ir pasitvirtinti. Pamenu, pradėjom kažkur diskusiją apie jas, bet kažkaip liko ji be pabaigos.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 06 Gru 2008, 15:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Viską, ką galėjau pasakyti apie neargumentuotus Svyto teiginius, pasakiau. Jei norite, galite dar kartą grįžti į štirlicų temą ir pasižiūrėti eilės tvarka, kas ką teigė ir kaip (ne)argumentavo. Neneigsiu, kad vėliau Svytas vieną iš savo neargumentuotų teiginių papildė tam tikru paaiškinimu, tuo lyg ir paneigdamas patį teiginį. Bet diskusija apie tai jau buvo kaip reikiant įsiplieskusi.
Visa kita, kas čia išsakoma - tai įvairūs išvedžiojimai, nesusiję su diskutuojamomis temomis.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 06 Gru 2008, 21:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
Viską, ką galėjau pasakyti apie neargumentuotus Svyto teiginius, pasakiau. Jei norite, galite dar kartą grįžti į štirlicų temą ir pasižiūrėti eilės tvarka, kas ką teigė ir kaip (ne)argumentavo. Neneigsiu, kad vėliau Svytas vieną iš savo neargumentuotų teiginių papildė tam tikru paaiškinimu, tuo lyg ir paneigdamas patį teiginį. Bet diskusija apie tai jau buvo kaip reikiant įsiplieskusi.
Visa kita, kas čia išsakoma - tai įvairūs išvedžiojimai, nesusiję su diskutuojamomis temomis.


a) jei jau taip puoli svytą, kad jis apskritai nemoka nieko argumentuoti (kas savaime yra neargumentuotas ir šiaip jau kvailas įžeidimas), tai, prašom, Globai argumentuok, kad tu toj diskusijoj ką nors argumentavai. Mano supratimu, nieko. Tad ir svytą užsipuolei be reikalo. Juolab, kad jis išreiškė spėjimą (nenorėjo nieko kategoriškai teigti), o vėliau dar ir patikino, kad šiaip jo ankstesnė nuomonė dėl Pelenės tipo nesikeičia.

b) tai, ką Solanža parašė, nėra tik "įvairūs išvedžiojimai". Manau, tai tikrai yra problema. Kai diskusijose nulendama į grynus asmeniškumus ir tarpusavio santykių aiškinimąsi, forume lieka negeras kvapas, galintis atbaidyti bet ką. Atsiprašau, kad ir aš tame neretai dalyvauju. Stengsiuosi susilaikyti, bet kartais atrodo, kad tiesiog nėra kitos išeities.

c) nemanau, Solanža, kad priežastis - tik "dviejų antipatijų karas". Manau, tai yra pirmiausia vieno žmogaus "bendravimo kultūra": tuščiai pūstis ir kitus be reikalo įžeidinėti. Tikrai ne su vienu manimi Globas jau kurį laiką pykstasi ir laido aštrius pasisakymus. Patį Globą gerbiu, vertinu, kaip, regis, gana inteligentišką žmogų, ir šiaip jau kokių nors antipatijų nejaučiu. Dar daugiau, net jei jis reikštų tik mano asmeniu nekorektiškas pastabas, galėčiau nekreipti didelio dėmesio. Bet niekada netylėsiu, jei jis užsipuldinės kitus forumo dalyvius (pastaruoju metu, pavyzdžiui, Liepą, svyt) ir dargi nepagrįstai įžeidinės. Tokioje situacijoje laikau asmenine pareiga atkirsti atgal, ir esu įsitikinęs, kad elgiuosi teisingai.

p.s. išvadas, ar aptariamu atveju pareiškimas "sėskis, du" iš vienos pusės ir pareiškimai iš kitos pusės "esi praradęs adekvatų suvokimą" bei "tu geriau iš viso nebepasikelk" yra lygiaverčiai, pasidarykit patys. asmeniškai manyčiau, kad jų svoris toli gražu ne toks pats.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 72 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007