Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 27 Lap 2008, 20:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Globas A rašė:
Į asmeninį paštą mane pasiekė administratoriaus/moderatoriaus Joldijos (?) pastaba dėl mano vienos žinutės turinio.
Labai pageidaučiau, kad visi tokio tipo klausimai, pradedant nuo naujų moderatorių atsiradimo, tęsiant pastabomis ir konkretizuojant, už ką jos pareikštos, būtų aptariami tik viešai šitoje temoje. Tik tokiu būdu bus galima įtakoti kitus forumo dalyvius bei užtikrinti administratorių/moderatorių veiksmų kontrolę.
Tai laukiu paaiškinimo visų pirma, kas šiuo metu yra administratorius/moderatorius.


Kiek daug pas tave :bsensoric: :smile:

Sakinį išversti galima taip - sulaukiau kontroliuojančio laiško. Nieko panašaus! Tai aš juos dabar pakontroliuosiu! Žinos jie man.

Nepailstama kova ir atsimušinėjimas (kai reikia ką nors pakontroliuoti ar primesti savo autoritetą). Tai iš tikrųjų tam tikra prasme net žavi.

Čia šiaip pro šalį praėjau. Gero vakaro! :wink:

p.s. O dėl moderatorių/administratorių asmeniškai priekaištų neturiu. Ir nežinau, ką čia būtų galima diskutuoti. Manau, asmeninius klausimus reikia aiškintis tiesiogiai, o ne "per liaudį". O Joldija, man atrodo, jau pakankamai senai moderuoja. Sunku būtų pavadinti ją "nauja". Anyway, viskas ok ir į priekį.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 27 Lap 2008, 21:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Į asmeninį paštą mane pasiekė administratoriaus/moderatoriaus Joldijos (?) pastaba dėl mano vienos žinutės turinio.
Labai pageidaučiau, kad visi tokio tipo klausimai, pradedant nuo naujų moderatorių atsiradimo, tęsiant pastabomis ir konkretizuojant, už ką jos pareikštos, būtų aptariami tik viešai šitoje temoje. Tik tokiu būdu bus galima įtakoti kitus forumo dalyvius bei užtikrinti administratorių/moderatorių veiksmų kontrolę.
Tai laukiu paaiškinimo visų pirma, kas šiuo metu yra administratorius/moderatorius.


Atkreipiu paties dėmesį, kad ta "pastaba" yra įvardijama kaip perspėjimas. Perspėjimai yra fiksuojami dalyvio profilyje. Surinkus tam tikrą skaičių perspėjimų dalyvis gali būti išleidžiamas paatostogauti. Adminų veiksmai, kaip taisyklė, jokiame forume svarstomi nebūna. Išimčių nebus ir čia. Siūlyčiau susikaupti ir su kitais forumo dalyviais bendrauti pagarbiai, kultūringai ir korektiškai nepereinant į asmeniškumus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 27 Lap 2008, 23:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
actekas rašė:
Kiek daug pas tave :bsensoric: :smile:

Sakinį išversti galima taip - sulaukiau kontroliuojančio laiško. Nieko panašaus! Tai aš juos dabar pakontroliuosiu! Žinos jie man.

Nepailstama kova ir atsimušinėjimas (kai reikia ką nors pakontroliuoti ar primesti savo autoritetą).


Labai taikliai pastebėta :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 10:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Ar Liepa gavo perspėjimą už įžeidinėjimus?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 11:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tipo, jei tave įspėja, tai lai įspėja ir visus diskusijų dalyvius, ir ypač Liepą, nes tu jos nemėgsti? :tongue:
Liepa bendrauja korektiškai, o kad jūs vienas kito nesuprantat- kas kaltas? Man irgi dažnai kyla įspūdis, kad tu prie jos kabinėjiesi diskusijose. :neutral:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepos buvo įžeidžiantis man skirtas sakinys:
nes kažkaip man jau nepatogu kliudyti "vyresniųjų klasių" diskusijai aiškinant kaip "vedžioti raides", t. y. diskusiją su manimi ji pilygina diskusijai su pradinuku.
Įtariu, kad jokio perspėjimo Liepa negavo, t. y. kartojamos ankstesnės administratorės Cassandros klaidos: nesistengti aiškiai ir objektyviai spręsti problemų.
Kad Joldija eina administratoriaus pareigas, pranešta nebuvo. Kodėl toks slaptumas? Įdomu, ar kelių mėnesių dalyvavimo forume stažas nebus jai kliūtis eiti šias pareigas?
Bet kokios pastabos forumo dalyviams turi būti viešos, jei norima kad jos turėtų realų poveikį ir skatintų kitus laikytis taisyklių. Pavyzdžiui, man pareikštas perspėjimas net nenurodant, kokį taisyklių punktą pažeidžiau, ir kuria posto dalimi aš kokį nors punktą pažeidžiau.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 14:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Tipo, jei tave įspėja, tai lai įspėja ir visus diskusijų dalyvius, ir ypač Liepą, nes tu jos nemėgsti? :tongue:
Liepa bendrauja korektiškai, o kad jūs vienas kito nesuprantat- kas kaltas? Man irgi dažnai kyla įspūdis, kad tu prie jos kabinėjiesi diskusijose. :neutral:
Na, nereikia taip etiškai :happy: Aš gi nereikalauju pastabų Actekui ar dar kam nors.
Kai Liepa dėsto savo mintis, tai ji dažnai nelabai ištirtus dalykus pateikia kaip realius faktus ir jais remdamasi formuluoja savo teoriją. Man, kaip tiksliųjų mokslų atstovui, aišku, kad taip daryti yra nemoksliška. Liepa galbūt nuoširdžiai to nesupranta (kaip ir tu :smile: ), galbūt jai atrodo, kad užtenka kažką truputį pamąstyti, pritaikyti kokią nors analogiją, ir teorija bus sklandi. Deja, ne, reikia realių faktų, o ne spekuliacijų. Na, o kur nesupratimas, ten ir kitos problemos: pasipila įžeidinėjimai mano adresu ir pan.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 15:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globai, yra daug neįrodytų (ir gan net neįrodomų) dalykų, bet tai nereiškia, kad apie juos nėra prasmės diskutuoti, kelti hipotezes, ieškoti analogijų ir t.t.
Ko būtų vertas bendravimas apskritai kaip toks, jeigu mes operuotume vien sausais moksliniais faktais? numirčiau iš nuobodulio. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 15:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Globai, yra daug neįrodytų (ir gan net neįrodomų) dalykų, bet tai nereiškia, kad apie juos nėra prasmės diskutuoti, kelti hipotezes, ieškoti analogijų ir t.t.
Diskutuoti reikia, bet Liepa neaiškius dalykus pateikia kaip savaime suprantamus ir nepriima kritikos - dar kartą žr. diskusiją apie žvėrių ir žvėrių išaugintų žmonių tipus.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 28 Lap 2008, 19:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Diskutuoti reikia, bet Liepa neaiškius dalykus pateikia kaip savaime suprantamus ir nepriima kritikos - dar kartą žr. diskusiją apie žvėrių ir žvėrių išaugintų žmonių tipus.


Skaičiau aš tą diskusiją. Bet aš matyt kitaip skaitau tą patį tekstą, nes aš tai matau žmogaus norą diskutuoti, perteikti tai, ką ji skaitė, girdėjo, žino pasiūlyta tema. Ir būtent todėl visada su dideliu malonumu skaitau Liepos žinutes, kad ji pateikia labai daug naudingos ir įdomios informacijos. Ir ne tik diskutuojama tema, bet ir užgriebdama plačiau. Ir vėlgi, kaip dabar neprisiminti jau kelintos Liepos pastabos, kad tau NUOLAT kliūva tai, kaip ji perteikia mintis, pats jos diskutavimo būdas. :strange: Na išties taip yra, Globai. Bet susitaikyk- ji dėl tavęs nemanau, kad ims keistis. Tai arba nesinervuok ir nesikabinėk, arba nediskutuok su ja...jeigu jau jums susikalbėti niekaip neišeina.... :confused: Nes patikėk, nu jau atsibosta tie nuolatiniai priekaištai tavo jai dėl dalykų, kurie VISIEMS KITIEMS diskusijos dalyviams nekliūna...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 29 Lap 2008, 00:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
Solanža rašė:
Bet susitaikyk- ji dėl tavęs nemanau, kad ims keistis. Tai arba nesinervuok ir nesikabinėk, arba nediskutuok su ja...jeigu jau jums susikalbėti niekaip neišeina.... :confused: Nes patikėk, nu jau atsibosta tie nuolatiniai priekaištai tavo jai dėl dalykų, kurie VISIEMS KITIEMS diskusijos dalyviams nekliūna...


ne tik, kad nekliūna, bet apskritai manau, kad socionikos įžvalgų prasme jos žinutės būna vienos vertingiausių. ir žinių bagažą šioje srityje ji čia surinkusi kone didžiausią. neretai yra apie ką pagalvoti perskaičius jos mintis. o ką jau kalbėti apie vertimus socionikos tekstų, kuriuos ji kaskart mums pateikia. dėl to jai reikėtų labai padėkoti užuot užsipuldinėjus.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 29 Lap 2008, 11:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Actekai, ačiū už papildymą. Manau taip pat.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 29 Lap 2008, 21:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Liepos buvo įžeidžiantis man skirtas sakinys:
nes kažkaip man jau nepatogu kliudyti "vyresniųjų klasių" diskusijai aiškinant kaip "vedžioti raides", t. y. diskusiją su manimi ji pilygina diskusijai su pradinuku.


Pagal kokį požymį prisiskiri jį sau ? Tavo nurodytame Liepos sakinyje nėra jokių konkrečių nuorodų nei į tave, nei į jokį kitą diskusijos dalyvį, t.y. jame nerasta asmeniškumų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 10:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Laukiu Joldijos atsakymų:
1. Kokiu forumo taisyklių punktu remiantis ji tapo forumo administratore?
2. Kodėl apie tai nebuvo pranešta?
3. Kokį forumo taisyklių punktą pažeidžiau aš?
Nereikia, Joldija, apsimetinėti, kad nesupranti, kam skirtas mano pacituotas Liepos sakinys. Skaityk pilną jos postą, jei neaišku.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Administratorių/moderatorių veiksmų informacija
StandartinėParašytas: 01 Gru 2008, 10:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
actekas rašė:
ne tik, kad nekliūna, bet apskritai manau, kad socionikos įžvalgų prasme jos žinutės būna vienos vertingiausių. ir žinių bagažą šioje srityje ji čia surinkusi kone didžiausią.
Žinios ir įžvalga nėra tas pats. Kaip tik įžvalgų ir pasigendu Liepos postuose, daugiausia - žinių perteikimas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 67 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 62 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007