Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 12:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2006, 19:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Bal 2006, 15:10
Pranešimai: 11
labai gaila, kad negalima rusishkai postinti.. turiu labai smagiu moterishku tipu aprashymu... :)

ir juokinga manuala - how to use boy :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2006, 19:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
B?t? gerai rašyti tik lietuviškai. Tokia yra šio forumo kalba. Nes yra ne tik rusiškai, bet ir angliškai, ispaniškai, vokiškai nesuprantan?i?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2006, 19:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Bal 2006, 15:10
Pranešimai: 11
Liepa:

tai suprantu.. :)

tik labai ten smagiai parashyta :)

whatever


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Bal 2006, 19:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
kishki, galima gi išversti  - padovanoti visiems forumie?iams

wqeryt


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 00:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Bal 2006, 00:35
Pranešimai: 1
kishkis: Kishki, mesk nuoroda, kam reikia - issivers, ir del copyraito problemu neturesi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 08:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Thambema, forumas yra viešas (ir kalba - TO forumo kalba), o priva?iam susirašin?jimui yra pm (asmenin?s žinut?s). Ten prašom - nors ir hieroglifais :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 10:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nesuprantu, kam daryti problem? d?l niek?. Tai kas, kad visi neskaito rus? kalba, ar kad vieni mok?si vokie?i?, kiti angl?? Vistiek galima pasidalinti ta informacija. O gal ims kas iš forumie?i? ir išvers t? tekst?. :strange: Nema?iau niekur tokios taisykl?s, kad šitam forume b?t? draudžiama d?t tekstus svetimom kalbom. Jei tokia bus ?vesta, tai ir bus galima reikalaut.



Admino prašy?iau atskirti šit? flood? nuo Napoleono tipo aprašymo. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 12:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Admino prašy?iau atskirti šit? flood? nuo Napoleono tipo aprašymo. :smile:


Atskirti žinoma reikia...

Ir sukurti forumo apa?ioje atskir? blok? - RAŠANTIEMS UŽSIENIO KALBOMIS. (nes jei atsiverstume tem? ir matytume tik ženkl? kratin? - tai blogiau negu fl?das)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 18:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: I think that writing some quotes, small information, phrases, etc in different language isn't wrong. But daily talking or pasting - isn't good. Our native language is lithuanian, so we should speak in lithuanian too. Otherwise, be pleasant to translate it. So I agree with Liepa - we shouldn't have strict restrictions, but also we shouldn't be submissive for communicating in other languages. We have private messages for that :wink:

But if there are wishes - we can create a new category, where we can speak and learn other languages. That would be great for those who want to speak, and for those who want to learn. Any thoughts about this?



Oh, and sorry for my pure english :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 19:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
? ?????, ??? ????????? ??????????? ? ????????, ??????? ??????????, ?????, ? ?.? ?? ?????? ????? ?? ???? ?????. ?? ???????????? ???????? ??? ????????? - ?? ??????. ??? ?????? ???? ???????? ?????????, ????? ??????? ?? ?????? ???????? ????? ?? ????????? ????? . ?????, ?????? ??????? ????????? ???. ????? ??????? ? ?????????? ? Liepa - ?? ?? ?????? ????? ??????? ???????????, ?? ????? ? ?? ?????? ??????? ???????? ? ???????? ?? ?????? ??????. ?? ????? ??????? ????????? ??? ?????.

?? ???? ???? ????????? - ?? ????? ??????? ????? ?????????, ??? ?? ????? ???????? ? ??????? ?????? ?????. ??? ???? ?? ?????? ??? ???, ??? ????? ????????, ? ??? ???, ??? ????? ????? ????. ?????-?????? ????? ? ???? ??????????


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 20:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: pasiskai?iau va Liepos pateikt? tavo teksto vertim? :wink: ir atsakau:

Aš už tai, kad b?t? galima rašyti ?vairiomis kalbomis ir sutinku, kad tai neturi b?ti dideli kiekiai. Ir si?lau kad norintys gal?t? tuos gabal?lius išversti, jeigu tarkim to teksto pateik?jas tingi ar neturi laiko:). Tiesiog kartais yra daug geros info užsienio kalba, ir vien tod?l kad ji užsienio kalba rašyta ir n?ra laiko išversti, galb?t visiškai nereik?t? nuo jos atsižegnoti. Tokia buvo mano id?ja :strange:



O atskira kategorija kalb? mokymuisi vargu ar pasiteisins. Man taip atrodo. Ting?sim. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 20:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
Tiesiog kartais yra daug geros info užsienio kalba, ir vien tod?l kad ji užsienio kalba rašyta ir n?ra laiko išversti, galb?t visiškai nereik?t? nuo jos atsižegnoti. Tokia buvo mano id?ja :strange:
Na, galima tiesiog pateikti nuorod?.



Man taip atrodo. Ting?sim. :smile:
Nelygink sav?s su kitais :P O kategorija neb?tinai mokymuisi, papras?iausiai kas nor?s - gal?s kalb?t ta kalba. Arba atsivest ta kalba bendraujan?i?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 20:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Pradziai visai uztektu nuorodos, zinoma. Bet mintis apie kitakalbe kategorija labai neprasta, man atrodo galetume lengvai pritraukti gera dali amerikonu tipologijos gerbeju... :strange:



O dabar uztenka tersti Napoleonuko tipo tema, laikas pavasariniams svaros darbams! :happy: :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 21:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tikiuosi, Vartotojas 2 atskirs "uodegyt?" ? atskir? tem? - d?l forumo kalbos.

Tod?l dar ?kišiu trigrašiuk?...

Sukurti blok? bendravimui kitomis kalbomis - aš ma?iau tai praktiškai ?gyvendinta viename forume. Nelabai aktyvu tenai, kadangi galin?i? kalb?ti kt. kalba susidaro labai jau maža mažuma. (Bet... suteikiama galimyb?). Be to, tur?kim omenyje, kad diskusijos kita kalba turi dendencij? padalinti, išskirti, skaldyti forumo dalyvius. Tod?l be B?TINYB?S nereik?t? tuo piktnaudžiauti. Galim apsvarstyt alternatyvi? galimyb? - ar ne geriau b?t? organizuoti "desant?" ? kitos kalbos forum?, kur vyksta ?domi diskusija (duodant ?ia nuorod? - kur susib?gti).  Ten tikrai b?t? efektyviau pasidalinti id?jomis (platesnis m?stas, didesn? ?vairov?), parnešti paskui reziume ? savo forum?.



Apskritai, bet kuri diskusija tur?t? laikytis VISIEMS be išimties prieinamos kalbos - vien iš elementarios pagarbos dalyviams. D?l forumo dalyvi? bendrumo jausmo. Antraip gaunasi akibrokštas. Pvz. dalyvavau aktyviai temoje ir... esu "išjungiama"  (kaip man jaustis - esu daugiau nepageidaujama? ignoruojama?).



Dar d?l laiko klausimo.  Nesupykit, bet bus piktokai...  Jei branginame savo laik?  - gerbkime ir skaitan?i?j? laik?. Juk rašome ne sau, o KITIEMS.

Duodant nuorodas visai nesunku vienu sakiniu reziumuoti - "apie k?" jos (d?l nuorod? neturiu joki? pretenzij?).  Galima prid?ti "gal kas gal?t? išversti pagrindines mintis?" Manau, bus atsišaukian?i?. Pvz. aš jei ne ryt-poryt, tai kada nors vistiek rasiu laiko pateikti lietuviškai jums t? medžiag?, kuri MAN pasirod? labai svarbi. Nes MAN malonu apie tai pasidalinti savo mintimis b?tent su JUMIS. :wink:  Tod?l aš ?IA ir diskutuoju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bal 2006, 17:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 03 Bal 2006, 15:10
Pranešimai: 11
chia daugiau mergaitem kurios skaito rusishkai :)

labai smagi knyga:) labai lengvai skaitosi.

einat i shita nuoroda:

http://go2bsu.narod.ru/libr/index.htm

pasirenkat raide ? kaireje - jum ishmes dideli sarasha knygu. padarot

CTRL+F ir ieshkot "??????? ?., ??????? ?. ''???? ? ?????? ??????? ?... ???????"

vualia:)

dabar turiu parashyti apie ka..

pavadinimas kalba pats uzh save - kelias i vyro shirdi ir atgal :)



jeigu turesit noro ir laiko tai rekomenduoju kaip pramoga :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007