Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:10

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 111 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 14:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, pasakyk - kaip įsivaizduoji "padėti knygutę į vietą".

Tu gi atėjai į biblioteką, pareiškei, kad "visos knygos čia neteisingos" - viską žemėn!... ir dėlioji vietoj jų "savo fiziognomikos knygutes". Ką daryti socionikos bibliotekos skaitytojams?  Jie ne kartą kanntriai aiškino - NENORI tavo knygučių?...

P.S. Gerai, kad tie jaunuoliai iš gatvės nesibrauna į butus ir neapsigyvena juose... kur dėtis šeimininkams?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Cassandra: atvirai tariant, nemanau, kad tu esi visiškai teisi. nežinau, ?ia gal per daug emocij?, bet jos man?s ne?itikina. atkreip?iau d?mes? ? pa?ios argumentacij? d?l Nadios elgsenos:



Taip aš asmeniškai ži?riu ? tave ir tai, k? tu darai.



Ir po to tu dar bandai kažk? ?iulb?ti apie bendražmogiškas normas irgi moral??????




pati pripaž?sti, kad ?ia tavo asmeniškas poži?ris, bet d?l savo pa?ios asmeniško poži?rio darai priekaišt? Nadiai, kam ji padar? vien? pastab? d?l vieno forumo dalyvio kiek nediplomatiško pasisakymo.



šiaip jau, nieko nenoriu nei teisinti, nei teisti. kai kas išties elgiasi "kaip nuo grandin?s nutr?k?s", po to kitus iš kantryb?s veda. bet man atrodo, kad ?ia iš viso šito pl?šymosi nieko gero nebus. ypatingai blogai gal irgi nebus, bet vis tiek kažkaip nesidraskyti ?ia at?jome. o dabar šiokia tokia "ekskomunika" vieno ar dviej? asmen? atžvilgiu gaunasi. tikrai nesutik?iau, kad jie tokie - "š?toniški piktavaliai", ir jie ty?ia viskam ir forumui nori pakenkti. sakau, ?ia gal per emocijas tokie panaš?s kaltinimai gaunasi, bet jei taip iš šalies pasiži?ri, tai jie tikrai n?ra visai teisingi.



kalbant apskritai apie taisykles (apie kurias šis skyrelis ir tur?t? b?ti, nors seniai jau mes "razbork?se"), tai reik?t? be joki? asmeniškum? perkelin?ti vizualinio tipavimo temas ? vien? atskir? kategorij?, ir to užtekt?. tokios b?t? "beasmen?s" taisykl?s, ir kam reikia, su tuo susitaikyt?. šiaip ar taip, yra pagrindin? taisykl?: kritikuok (taisyk, kaltink ir pan.) ne žmog?, o klaid?. tuo ir reikt? vadovautis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 14:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Mes tau taip pat choru šauk?m: "Atsiprašom, bet mums Tipologo id?j? NEREIKIA!" ir ne vien?kart.
Tai buvo jau daug v?liau, Cassandra.

Prisiminkime pradži?.

Aš at?jau ir pasakiau: štai aš turiu toki? id?j?, ieškau bendramin?i?, nenoriu gin?ytis ir k? nors ?rodin?ti priešingai m?stantiems. Ar taip buvo?

Bet: prasid?jo pasity?iojimai, puolimai, pravardžiojimai, batalijos.

Prisid?jo dar ir mano tipavimas, kuris irgi patapo batalija.

Liepa, atsiprašau, bet labai greitai (ir ne mano noru) šita vieta tapo man nebe kažkieno namais su tam tikrom tradicijom, o tiesiog mušio lauku. Ir elgiausi aš atitinkamai. "?? ????? ??? ?? ?????".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 14:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
brangieji, jau as irgi siuntu. taigis, kieno forumas - to ir tvarka. taskas. kam nepatinka - eikit i savo smelio deze. labanaktis. nepritinkancias forumui zinutes reikia trinti lauk. o nepaklusnuji, kaip velnio sekla, - baninti. as va, mielai apsilankyciau fiziognomikos forume, o cia ideju apie (anot Cassandros) veido/ausu/nosies forma neskleisiu is pagarbos seimininkams.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
nu ok, palieku visas.



s?km?s muštyn?se.



p.s.
brangieji, jau as irgi siuntu. taigis, kieno forumas - to ir tvarka. taskas. kam nepatinka - eikit i savo smelio deze. labanaktis. nepritinkancias forumui zinutes reikia trinti lauk. o nepaklusnuji, kaip velnio sekla, - baninti. as va, mielai apsilankyciau fiziognomikos forume, o cia ideju apie (anot Cassandros) veido/ausu/nosies forma neskleisiu is pagarbos seimininkams.




šiaip keistos mintys. nemanau, kad ?ia vaik? darželis su sm?lio d?ž?m. visi suaug?, bet žmon?s, o ne velnio s?klos. ir n?ra ?ia joki? šeiminink? bei paklusni? ar nepaklusni? "nešeiminink?", suprask pavaldini?. nemanau, kad toks daugiaprasmis pasakymas "kieno forumas - to ir tvarka" atitinka tikrov?. n?ra tokios taisykl?s. arba jei tai taip, taip reikia ir aiškiai parašyti. turiu omeny tas taisykles. kad visi žinot? ir ?sisamonint?. kieno nuomon? reikia gerbti, o kieno - nelabai. tiek to komentaro.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 14:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras, aš ir nesakau, kad esu visur ir visada teisi. kalbant apie ši? situacij?, aš sakau, kad mane asmeniškai jau UŽKNISO  Nadios ir Globo "bespridielas". Ir išsakyti savo asmenin? nuomon?, patinka ji kam ar ne, aš turiu teis?. Ir šiuo atžvilgiu aš morališkai jau?iuosi visiškai teisi. Va jei aš iš asmenini? paskat? kaip moderas prad??iau trinti ir valyti kiekvien? man nepatikus? min?t? asmen? post? - tada b??iau labai ir labai neteisi.



D?l š?tonišk? piktavali? - liutaurai, negi tu to tikrai nematai? juk ne mano vienos tokia pozicija - ir Liepos, ir Vartotojas 2...apie kitus forumo dalyvius nekalb?siu, jie patys gali už save pasisakyti. Nadios iš ?ia aš nevarau. Bet nesakyk man, kad esu neteisi, sakydama, kad fiziognomistikai ir panašiam briedui ?ia ne vieta. bent jau socionikos skiltyje. Juk d?l to ir vyksta šios batalijos.



Toliau - kod?l tur??iau perk?lin?ti temas, jas išrinkin?ti ir pan. t.y. daryti t? juod? purvin? darb?, jei iš t? tem? iniciatori? nebuvo išsakyta jokio konkretaus pageidavimo d?l naujo skyrelio. Lai džiaugiasi, kad tos temos, kaip kad b?na kitose forumose, apskritai nebuvo ištrintos.



D?l klaidos, o ne žmogaus kritikavimo - gyvenime tuo principu ir vadovaujuosi. Ta?iau šiuo atveju, Nadios veiksmuose ?žvelgiu ne "virtin? klaid?", o labai aiški? tendencij?. Steb?jau j?. Ilgai steb?jau. Ir tai, k? parašiau, padiktavo anaiptol ne emocijos, o šaltu protu padarytos išvados ir nekurie Nadios postai interneto platyb?se (juk niekas man nedraus vaikš?ioti ir skaityti tai, k? noriu).





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
nekurie Nadios postai interneto platyb?se (juk niekas man nedraus vaikš?ioti ir skaityti tai, k? noriu).
:happy::happy::happy:

O aš dar toki? mint? tur?jau. Galvojau, kod?l man?s iš ?ia Vartotojas 2as taip ilgai nepašalina? Ir sugalvojau, kad jis turb?t nori laikyti prieš? šalia sav?s - taip j? lengviau kontroliuoti ir trukdyti jo veiklai. Bet gal suklydau?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
liutaurai, o Tau neteko matyti, pajausti savo kailiu (ar bent žinoti faktus) - kai specialiai pasirenkamas forumas invazijai?

Buvo toks X forumas. Stengėsi apseiti be moderavimo, be žinučių trynimo - žodžiu stengėsi įgyvendinti idėją, kad galima bendrauti draugiškai, be prievartos, demokratiškai.  Ir štai atsirado veikėjas, kuris forumo temose užsiminė, kad tai praktiškai neįmanoma. Forumo X dalyviai prieštaravo - taigi pas mus taip jau YRA. "Tikrai jūs taip manote?" :wink: - suokalbiškai mestelėjo anas veikėjas. Netrukus forume pagal visas taisykles masiškai užsiregistravo daug naujokų - su chatais temose, su pasimėgdžiojimais. Forumas juk visų! Kiekvienam garantuojama žodžio laisvė!

Taigi... Forumo X administracija buvo priversta  "uždaryti" forumo senąjį bloką nuo naujokų - jiems sukurdama atskirą chatų bloką (chatinantiems naujokams buvo ribojamas patekimas į "senąsias temas" - jie galėjo jas tik skaityti). Naujokams, parodžiusiems polinkį diskusijoms - buvo suteikiamas priėjimas visur.

Ir čia atėjūnai "su misija" pradėjo kelti riaušes - žmonių padalijimas! ne visi naujokai vienodi!  Kas per privilegijos! Kas leido kurti "elito bloką"?

Teko griebtis banų...

Va taip nekaltai atrodo "demokratija" su lygiomis teisėmis... ... ... 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: nemanau, kad tai ?vyko šio forumo atveju. nu o jei prasid?s tokie dalykai, tada ir b?t? imamasi atitinkam? priemoni?. bet kol kas kalbos apie tai - tik išankstiniai b?gštavimai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:
Liepa: nemanau, kad tai ?vyko šio forumo atveju. nu o jei prasid?s tokie dalykai, tada ir b?t? imamasi atitinkam? priemoni?. bet kol kas kalbos apie tai - tik išankstiniai b?gštavimai.




Liutaurai, kai tokie dalykai pradeda vykti - b?na per v?lu. Tie, kas siekia užgrobti forum?, ne tik užleidžia naujok? ordas, bet ir stengiasi sukiršinti senbuvi? branduol?. Suskaldžius juk lengviau valdyti. Tod?l n?ra reikalo s?d?ti ir laukti, kada kas atsitiks. Yra veiksmai kurie vadinami "prevencija", kaip rodo pasaulio patirtis ir praktika, kur kas geriau ir efektyviau yra imtis prevencijos nei suvaldyti chaos?.



Nadia raš?:
nekurie Nadios postai interneto platyb?se (juk niekas man nedraus vaikš?ioti ir skaityti tai, k? noriu).
:happy::happy::happy:

O aš dar toki? mint? tur?jau. Galvojau, kod?l man?s iš ?ia Vartotojas 2as taip ilgai nepašalina? Ir sugalvojau, kad jis turb?t nori laikyti prieš? šalia sav?s - taip j? lengviau kontroliuoti ir trukdyti jo veiklai. Bet gal suklydau?




?domus, vienok, tavo pasteb?jimas, kad mes trukdom tavo veiklai...:strange:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
liutaurai: atsirašinėji tip top kaip ano X forumo senbuviai.  Pagal rusišką patarlę - "kol griaustinis nesudundės - valstietis nepersižegnos". 

Šiuo atžvilgiu aš jau esu "apšaudyta" - teko savo kailiu patirti, kad vien geranoriškumas ir supratimo tikėjimasis - deja, nepadeda...  Ir geriau viską iš anksto numatyti taisyklėse, nes paskui už tai ir mušama, kad neva jos keičiamos pagal "simpatijas ir antipatijas" ar nukreiptos asmeniškai prieš tam tikrą dalyvį...

Mums tų taisyklių nereikėjo - be žodžių dėl jų gavosi susitarta...  Ir visi laikėmės šito nerašyto susitarimo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Liepa: ne, aš tiesiog manau, kad tokie žmon?s papras?iausiai neturi k? veikti. gaila toki?, ir tiek. ir pilnai, jei tai prasid?t?, si?ly?iau net neatitv?rin?ti, o papras?iausiai m?tyti.



bet šiaip tai tikrai galima prisišaukti, taip samprotaujant. anyway, nepasteb?jau iki šiol joki? prevencij?. jei matot gr?sm?, imkit taikyti. kai kam geriau tas matyti. kokios problemos?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
migle raš?:
as va, mielai apsilankyciau fiziognomikos forume, o cia ideju apie (anot Cassandros) veido/ausu/nosies forma neskleisiu is pagarbos seimininkams.




Labai normalus ir sveikas poži?ris. Kiekvienas turi teis? lankytis ten, kur mums ?domu, rasti erdv? savo pom?giams. Ir protingi žmon?s paprastai nesuplaka keli? skirting? erdvi? ? vien?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O aš iš pradžių maniau, kad dėl "misijų" tik pokštaujama... pasirodo - ne.

Cassandra, pritariu.  Be socionikos aš dar epizodiškai dalyvauju keliuose forumuose. Jūs net nežinote jų... 

Ten nebruku socionikos (jie turbūt nežino tokio žodžio), jums čia nepasakoju apie kitus savo hobi (kurie daro mane laimingą :happy: )  Ir nesibaru nei su vienais, nei su kitais (t.y. nekliudau būti laimingiems), ot!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2006, 15:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
O tas artistas akrobatas Globas, manai, liutaurai, jis ?ia iš dyko buvimo vaiposi? Registruojasi keliais vartotojais? Juk nedurnas bi?as, žino, k? rašo. Tada kyla klausimas - kam jam naudinga ta pajaco rol?? Juk jis tikrina ribas ir galimybes. Vakar manai, jis šiaip sau, keiksmažodžius ir kitus epitetus pavar?? Nesusivald?? N? velnio, jis provokuoja ir tikrina ribas.



Pati didžiausia klaida kare, liutaurai, - nuvertinti savo priešo galimybes :wink::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 111 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 59 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007