Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 08 Lie 2009, 13:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Manau, reikia "progos" susitikimams. O Tavo atvykimas kaip tik ją ir suteiktų :wink:
Šiaip susitikimų iniciatorius būdavo Solanža. Mes prisiderindavom prie "progos", kuomet jį darbo reikalais būdavo Vilniuje....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 08 Lie 2009, 14:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Be progos reikia dar ir noro bei turėjimo ką pasakyti.
Vetindamas Solanžos įnašą į mytų organizavimą, drįsčiau pastebėti, kad ne visi mytai vyko jos iniciatyva.
Taigi, neabsoliutinkime.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 08 Lie 2009, 14:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Viktorija, tik nepagalvok, kad per mytus būdavo bent vienas "užsisiuvęs" (t.y. tylintis)! :happy: :happy: :happy:

P.S. Beje, socion į savo tinklapį yra įdėjęs nuotraukų iš vieno mūsų susitikimo. Rodos, taip ir vadinasi skiltis "socionikai". .. (man pasakė vienas pažįstamas - atpažinęs iš nuotraukos, nors šiaip jo visai kiti interesai)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 08 Lie 2009, 14:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Viktorija, tik nepagalvok, kad per mytus būdavo bent vienas "užsisiuvęs" (t.y. tylintis)! :happy: :happy: :happy:
Ne 1, bet >>1 :tongue: :tongue:
Aktyvesnis susirinkusių bendravimas būtų labai sveikintinas.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 08 Lie 2009, 21:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Liepa rašė:
Viktorija, tik nepagalvok, kad per mytus būdavo bent vienas "užsisiuvęs" (t.y. tylintis)! :happy: :happy: :happy:
Ne 1, bet >>1 :tongue: :tongue:
Aktyvesnis susirinkusių bendravimas būtų labai sveikintinas.


Bent man tylinčių praktiškai neteko matyti. Na, bent jau ne paskutiniuose keliuose mytuose. O apskritai, taip, yra buvę vienas kitas jaunesnis, nedrąsesnis žmogus, bet ir tas būdavo įtraukiamas, jei tik pats bent kiek norėdavo dalyvauti.

O ką ten norėjai pasakyt, kad ne vien aš mytus organizuodavau? tipo, tu irgi? :). ale į tavo paskutinio meto pastangas kaip tai niekas ir nesureaguoja. gal reiktų susimąstyt, kodėl? ir tikrai, ne dėl kiaulių gripo :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 09:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Solanža rašė:
Bent man tylinčių praktiškai neteko matyti. Na, bent jau ne paskutiniuose keliuose mytuose. O apskritai, taip, yra buvę vienas kitas jaunesnis, nedrąsesnis žmogus, bet ir tas būdavo įtraukiamas, jei tik pats bent kiek norėdavo dalyvauti.

O ką ten norėjai pasakyt, kad ne vien aš mytus organizuodavau? tipo, tu irgi? :). ale į tavo paskutinio meto pastangas kaip tai niekas ir nesureaguoja. gal reiktų susimąstyt, kodėl? ir tikrai, ne dėl kiaulių gripo :wink:
1. Pati sau prieštarauji: "... tylinčių praktiškai neteko matyti ... taip, yra buvę vienas kitas jaunesnis, nedrąsesnis žmogus, bet ir tas būdavo įtraukiamas, jei tik pats bent kiek norėdavo dalyvauti." O jei nenorėdavo dalyvauti, tai ir likdavo neįtrauktas ir tylintis? Vadinasi, buvo ir tylinčių - tu pati taip teigi.
2. Įtariu, kad mytą 2007 m. rugsėjo mėn. Sociono sodyboje organizavai ne tu.
Ne, aš tikrai neprisidedu prie mytų organizavimo ir nelabai žadu prisidėti, nes šiuo metu žmonėms mytų nereikia. Lanksčiai reaguoju į poreikius/antiporeikius :smile:
Beje, dėl to kiaulių gripo, tai prieš kurį laiką buvo užuominų dėl myto buvo ne tik iš manęs, bet ir iš kitų, tačiau, matyt, poreikio nėra.
Kažkaip, Solanža, gana iškreiptai viską matai. Susirūpink :smile:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 09:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Susirūpinti, labiau reikėtų Tau, Globai... jeigu aplink Tave (pvz., mytuose) žmonės nutyla ir nebejaučia poreikio bendrauti.

P.S. Įgrįso arogancija ir kitų užsipuldinėjimai :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 09:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Liepa rašė:
Susirūpinti, labiau reikėtų Tau, Globai... jeigu aplink Tave (pvz., mytuose) žmonės nutyla ir nebejaučia poreikio bendrauti.
P.S. Įgrįso arogancija ir kitų užsipuldinėjimai :tongue:
1. Na aišku, aplink mane tyla, o už poros metrų šurmuliuoja rateliai? Siūlyčiau nefantazuoti, Liepa.
2. Patarčiau peržengti savo skaudžiosios :wethics: ribas (suprantu, kad tai lengviau pasakyti, nei padaryti, bet bandyti verta) ir nebebijoti diskusijos, nuomonių susikirtimo ir nepainioti to su užsipuldinėjimais. Apie tai labai daug rašėme pernai lapkričio ar gruodžio mėn., nebesinori visko čia kartoti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 11:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Solanža rašė:
Bent man tylinčių praktiškai neteko matyti. Na, bent jau ne paskutiniuose keliuose mytuose. O apskritai, taip, yra buvę vienas kitas jaunesnis, nedrąsesnis žmogus, bet ir tas būdavo įtraukiamas, jei tik pats bent kiek norėdavo dalyvauti.
1. Pati sau prieštarauji: "... tylinčių praktiškai neteko matyti ... taip, yra buvę vienas kitas jaunesnis, nedrąsesnis žmogus, bet ir tas būdavo įtraukiamas, jei tik pats bent kiek norėdavo dalyvauti." O jei nenorėdavo dalyvauti, tai ir likdavo neįtrauktas ir tylintis? Vadinasi, buvo ir tylinčių - tu pati taip teigi.


Gal reikėtų atidžiau skaityti, ką rašau?

Bent man tylinčių praktiškai neteko (=beveik neteko) matyti. Na, bent jau ne paskutiniuose keliuose mytuose. O apskritai, taip, yra buvę vienas kitas jaunesnis, nedrąsesnis žmogus, bet ir tas būdavo įtraukiamas, jei tik pats bent kiek norėdavo dalyvauti.

Verčiu į lietuvių kalbą (dlia osobo....) Yra buvę tylinčių, bet iš kokių 8 organizuotų mytų, tokių žmonių pasitaikė dviejuose-trijuose. Konkrečiai: 1) Belmonte. Ten buvo santos atvesta naujokė, kuri išvis nėra dalyvavusi šiame forume, tad jos tylėjimas natūralus. Be to, ji robikė, intravertė. Ją kalbino ir tipavo Nadia.
2) Laikinojoj sostinėj. Scarto pradžioj buvo tylus, kol neapsiprato. Tada bendravo pakankamai drąsiai ir normaliai. Kurį laiką ten myte pasyviai laikėsi tas rusas žukovas, jo žmona hamletė beveik daugiau bendravo, nei jis. Bet tai daugiau dėl arogancijos. Atrodė, kad tai jis laukia, kol prie JO kas nors prieis, kalbins, bendraus. Nadia taip ir padarė.
Tai tą ir noriu pasakyt, kad jeigu žmogus pats nenorės bendrauti, tai ir liks nuošaly. Bet jei bent kiek norės, tai tikrai nebus ignoruojamas.

O Liepos pastaba teisinga. Mažai kas pakenčia tave, Globai, mytuose (gal tik Žana :wink: ), nes skiriasi mūsų supratimas apie tai, kaip turėtų atrodyti diskusija.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 11:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas A rašė:
Na aišku, aplink mane tyla, o už poros metrų šurmuliuoja rateliai?


Rateliai visada susidaro, jei yra daugiau nei bent 6 žmonės, ir tai natūralu. Visada rateliai formuojasi ties socionu ir jo žaviąja Aristokrate, Liepa su Acteku irgi randa savo draugiją. Aš po myto dažniausiai jaučiuosi sočiai pabendravusi, bent jau su tais žmonėmis, su kuriais man malonu tai daryti. Prie kitokių nei neinu :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 11:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kas visai nenukryptume nežinia kur:
1. Liepa parašė, kad tylinčių mytuose nebūna. Aš parašiau, kad būna. Tada Solanža bandydama palaikyti Liepos nuomonę susipainiojo logikoje ir parašė "[tylinčių] yra buvę vienas kitas jaunesnis, nedrąsesnis žmogus, bet ir tas būdavo įtraukiamas, jei tik pats bent kiek norėdavo dalyvauti." Šituo sakiniu pasakoma, jog į pokalbius įtraukiami tylintys tik tuo atveju, jei patys nori. O jei nenori, tai neįtraukiami ir jie tyli. Solanža pavyzdžiais ir pagrindė šitą akivaizdų traktavimą: rusas žukovas ir Santos pažįstama buvo tylintys dėl asmeninių priežasčių, taigi, tylintys. Tą ir reikėjo įrodyti, ačiū, Solanža :smile:
2. Savo asmens ignoravimo mytuose nepastebėjau, o jei tokių apraiškų buvo, tai aš ignoruoju patį ignoravimą. Žanos paminėjimas šitame kontekste man atrodo kaip nesusipratimas. Kur kas teisingiau būtų buvę rašyti Nadia vietoj Žanos.
3. Apie šurmuliuojančius ratelius aš išvis pajuokavau: nepastebėjau, kad jie būtų, o jei kažkas yra, tai šurmuliavimo jie neskleidžia :smile:


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 14:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globai - tiek aš, tiek Solanža - abi turime savo galvas ir savo nuomones. Ir mums tikrai nereikia jokių bandymų iš šono nei "palaikyti", nei "paramstyti"... Ką pačios norėjom - tą pasakėm be suflerių.

Visiškai tylinčių mytuose tikrai nemačiau NĖ VIENO. O dėl Filimonovo (tikriausiai jį įvardijate kaip "Žukovą") - aš susidariau kitokį įspūdį. Na, nebuvo jis tylintis. Pati ne iš karto turėjau galimybę prie jo prieiti - bendravau. Mačiau ir jis bendravo tai su vienu, tai su kitu. Restorane dar buvo kitų jo pažįstamų netoliese už kito stalelio. Kalbėjo telefonu. O iš pradžių noras stebėti ir pažvalgyti situaciją - man visiškai suprantamas (mūsų abiejų kūrybinės ir MPT sutampa). :wink: Pabaigoje susėdome šalia. Ir jis labai įdomiai išdėstė savo požiūrį apie sensoriką ir intuiciją. Gaila, kad iš "Laikinosios sotinės" po vidurnakčio jau mus mandagiai išprašė... Nespėjom padiskutuoti apie etiką/logiką. O būtų tikrai labai įdomu.

Dėl "šurmuliuojančių ratelių". Mytuose tie rateliai būna nuolat ir ištisai. Juk kalbamės su tiek žmonių šalia, kiek pajėgiame girdėti, išlaikyti dėmesį. Nebent susirenkame iš viso 4-5 (tada įmanoma kalbėtis bendrai). Aš pvz., bendraudama dar stengiuosi nugirsti apie ką šnekama kituose "rateliuose". Jei įdomu - tai prisijungi, arba vėliau pakalbini.

Va tik sunkiau bendrauti, kai susirenkame už kokio labai plataus stalo, kai aplinka perdėm oficiali (restoraninė) - tieisog nesinori išsišokti šūkaujant ar pernelyg stumdant kėdes ir keičiant dislokacijos vietą...

Dėl naujokų... Tai abipusis reikalas (kaip ir kitose gyvenimo sferose). Prisimenate, atsivedžiau į mytą Džeką. Pristačiau. O paskui jau jis savarankiškai bendravo... ir kalbos nepritrūko, ir niekas jo neignoravo (nors socionika nėra jo domėjimosi objektas, na tik šiek tiek žino, kad tokia yra). O mūsų forumo kompanija jam patiko (natūralu - turi ir asmeninių ypatingų simpatijų) :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 15:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
tai iki kovo menesio suorganizuosit susitikima?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 22:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa, na tu kaip visada, aiškiau nei aš parašei :smile: Pasirašau po viskuo:).
šypsojausi skaitydama apie tas simpatijas :happy:
prisiminiau su savotiška nostalgija daugelio mytų akimirkas. ypač patiko, kai buvom užupio kavinėje, bet toje didesnėj salėj, kai užsukom po pasiblūdijimo po gamtą... labai patiko sociono sodyboje mytas... patiko ir laikinosios sostinės visi mytai. Gal mažiau patiko belmontas, boulingas (nes pabendraut mažiau sąlygų buvo).

Viktorija, galvoju, kad kažkas suorganizuos kažką, juk manau, daugeliui būtų įdomu su tavimi susipažinti gyvai. :smile: Tu ir pati paragink dalyvius, gali net pati pasiūlyt datą, vietą... o šiaip, įtariu, reikėtų kad gal Liepa ar kas kitas prieš mytą asmeninius laiškelius pasiųstų socionui, m2, joldijai, actekui, naiptol...gal dar kam. Aš taip visada darydavau, nes forume ne visi turi laiko lankytis, o štai gyvai susitikt mielai sutinka.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki atvykę, naujokai !
StandartinėParašytas: 10 Lie 2009, 00:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Viktorija, ar jau tiksliai numatyta atvykimo data? Arba bent jau "pradžia", "vidurys", "pabaiga"? Ar turėsi kokių nors "simpatijų" dėl susitikimo vietos?
Kovo mėnesį pati turėsiu vieną svarbų renginį (tikuosi, nesutaps).

Manau, iki to dar marios laiko - susiorganizuosim.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 62 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007