Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 12:38

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2005, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
panteja: tikrai niekas nesuvalgys! :happy: Sveika atvykusi!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2006, 15:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Skarlet: O kod?l aš vis dar naujokas??? :strange: ech... ir kada gi aš b?siu "profesionalus dalyvis"? Ir apskritai, kaip j?s sp?jat tiek žinu?i? prirašyti? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 13:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
liutauras: Cia Adminas nusprendzia, kiek reikia zinuciu parasyti, kad pasenetum... Bet tu nekreipk demesio i ta uzrasiuka, tu jau seniai ne naujokas. Tikrai tikrai. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Sau 2006, 16:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Manau, tikrai nelogiška, kad žmogus paraš?s virš 50 žinu?i?, dar vis naujokas.:strange:

Daugumoje forum? 50 yra riba, po kurios virstama "dalyviu", taip gal?t? ir ?ia b?t. Juk neskatinami dalyviai ?atint ir rašin?t bele k?, kad tik žinu?i? priaugt? bent iki 100? :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 01:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Pritariu. 50 zinuciu- tinkamiausias laikas isventint i dalyvius... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Sau 2006, 17:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
na, d?kui Solanžai ir Skarlet už politin? palaikym? :smile:, dabar nuolankiai lauksiu Administracijos nuosprendžio. Iš karto atsiprašau už visus ankstesnius ir b?simus nevykusius ir kvailus paburnojimus Administracijos atžvilgiu (ech, ir kod?l man vis taip gaunas...), labai d?l to gailiuosi ir tikiuosi palankaus sprendimo, už kur? iš anksto d?kingas.



žodžiu, pasižadu b?ti tikras dalyvis! :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2006, 23:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Kov 2006, 22:56
Pranešimai: 5
sveiki

esu naujok? ne tik šiame forume,bet ir socionikoj (bet stengiuosi pasitaisyti;))

tod?l prašau j?s? pagalbos ir patarimo kur rasti tinkam? literat?r? šia tema ir gal galim? konkre?iai k? b?tina perskaityti naujokui (kad gal??iau šiame forume laisvai diskutuoti;))



žinoma, daug informacijos radau internete,bet visgi kokios geros knygos man l.reikia ????

lietuvi? kalba radau knygyne Kalinausko "instrumentin? socionika", bet ji man nepasirod? verta tokios kainos (visgi 50lt. o informacijos ten pateikta atrodo nedaug)-o kokia j?s? nuomon???

beje,skaitau lietuviškai ,rusiškai, angliškai ši? tem? galiu sunkiai ?veikin?ti.



iš anksto a?i? už patarimus ir atsiprašau jei prašymas ne vietoj ir ne ? tem?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2006, 23:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
moon: sveika prisijungusi! Labai malonu, kad rimtai domiesi socionika ir turi pasiryzimo i ja gilintis.  Gaila, nelabai galiu patarti del ne internetines medziagos, gal kiti ka patars. Sekmes! :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Kov 2006, 23:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Seika, Moon :happy:

Pasteb?jau jau anks?iau, kad prisijungei - smalsu buvo, ko nerašai. Tai va, noriu pasakyti, kad nebijok klausti. Forumo viršuje tarp "Priva?ios žinut?s" ir "Vartotojo nustatymai"  yra labai geras dalykas "Pokalbiai" - ten mes papras?iausiai šnekam?s. Tos žinut?s juda lange ir pranyksta - galima nesibaiminti, kad k? ne taip parašysi. Ten galima visiškai nesivaržyti - aiškintis s?vokas, pakartotinai klausin?ti visoki? dalyk?, dalintis ?sp?džiais, gin?ytis ir t.t.



Susipažinti su socionika patar?iau nuo pagrindini? termin? - "aspekt?" ir "funkcij?", "blok?" ir "žied?", apskritai nuo socionikoje vartojam? s?vok?: racionalumas/iracionalumas, ekstraversija/intraversija, etika/logika, intuicija/sensorika  - kartu susipaž?stant su grafiniu j? žym?jimu, modelio A strukt?ra.

Daugiau literat?ros yra rusiškai, Aušra Augustinavi?i?t? irgi raš? straipsnius rus? kalba. Jei ta kalba prieinama - galima prad?ti ieškoti Google.ru raktini? žodži? - "???????????"  "???????????". Bendram supratimui rekomenduo?iau Augustinavi?i?t?s (Augustos) "? ???????? ??????? ????????".

Nemažai rusišk? straipsni? esu išsivertusi ? lietuvi? kalb? - galiu atsi?sti e-mailu (Wordo formate)



O va, KNYG? lietuvi? kalba ir pati neturiu.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveika, Moon, pasieškok per Google Gulenko straipsni?, jei skaitai rusiškai (gali žvilgtel?ti ? ru.laser.ru ->Gulenko, www.socionics.org ->Gulenko), tikrai rasi ?domi? ir nauding? dalyk?.



Jei pavykt? rasti, yra nebloga jo knyga "Menedžment slažennoj komandy".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 14:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
moon:



www.socionics.org yra daug geros medžiagos.

taip pat. http://www.socionics.spb.ru/Pioneer/P_tips2.htm



O taip pat m?s? forume, blokuose Tipai, Tarptipiniai santykiai.



Dar, nepakenkt? ir pa?iai savo tip? nusistatyti:



?ia daug test?:



http://tests.socionic.ru/



Gal?tum prad?ti nuo Keirsi testo: http://tests.socionic.ru/keirsey.php?qnum=1&question=0



O šiaip, dr?siai klausk, daugumoj mes geranoriški ir link? pad?ti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 20:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 28 Kov 2006, 22:56
Pranešimai: 5
a?i? ,kad atsiliep?t ? mano "pagalbos šauksm?"

na k?,einu virtis kavos ir prie darbo;)) ir matau teks  kada užsukti ? rusišk? knygyn?-gal k? pavyks rasti.



beje,Liepa, gal tau neb?tu sunku atsi?sti tuos straipsnius, na manau man tikrai b?tu ?domu ir išanksto a?i?.



o aš esu jau kiek ansk?iau nusitipavusi ir dar pakartojau : visgi jeseninas, na ži?r?sim kaip ištikr?j?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 21:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
moon raš?:
o aš esu jau kiek ansk?iau nusitipavusi ir dar pakartojau : visgi jeseninas.




po paraliais, ir v?l :)))



sveika atvykus! :wink:



o šiaip tikrai jauskis dr?siai. ir klausk - tikrai gausi atsakym?. bo ?ia yra daug kantri? socionikos teorijos aiškintoj?, kurie kartais dar baltalogikais vadinami :happy:



p.s. o iš lietuvišk? sait? man visgi labiausiai prie širdies www.sena.socionika.org (beje, nemažai info - kaip supratau - paimta iš b?tent šio forumo, tad ir ši bendravimo erdv? yra geras šaltinis, tik pasisklaidyk daugiau po ankstesnius pošnekius :wink:, na yra ir www.socionika.org (?ia pagal t? pat? I.Kalinausk? padaryta), bet šitas man kažko ne taip ži?risi. o d?l gulenko to menedžmento, tai rodos, bent kažkoks tai ?vadas ar pan. buvo išverstas ? lietuvi? kalb? - bent buvo pavyk? aptikti jo vertim? nete (jei reik?s, gal?siu atsi?sti - kažkur buvau labai senais laikais išsisaugoj?s). nors šiaip sutinku su Liepa, kad geriausia b?t? prad?ti gilintis ? socionik? (jei nori daugiau nei aprašym?) nuo Aušros Augustos darb?. J? laisvai gali pasižvejoti Cassandros pamin?tam ru.laser.ru ir kitur. s?km?s :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2006, 22:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Moon, jau išsiun?iau e-mailu straipsniukus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2006, 13:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Lie 2006, 12:56
Pranešimai: 10
Laba diena. Aš džiaugiuosi, kad sužinojau apie š? forum?. reikia prisistatyti. Aš domiuosi psichologija. Mano tipas yra ISTJ arba INTJ. D?l S ir J nesu tikra, nes tai priklauso nuo nuotaikos test? darymo metu. D?l I ir T esu tikra, nes visuomet I b?na 100 procent?, o T 75 procentai. Mane domina intravert? ir ekstravert? skirtumai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007