Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2006, 13:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
F, sveika prisijungusi. Apie intravert? ir ekstravert? skirtumus gali pasiskaityti ?ia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Lie 2006, 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
F: Labai malonu, kad prisijungei.

ISTJ ir INTJ tipai turi t? pat? akceptyvin? element?, kuris yra psichologinio tipo pasaul?ži?ros pagrindas - tai strukt?rin? logika - :wlogic:. B?je, kad nesipainioti tarp socioninio ir MBTI žym?jimo, kuris tam tikriems tipams yra atvirkštinis (pavyzdžiui socioninis ISTJ pagal MBTI yra ISTP), geriau vartoti ne ISTJ ar INTJ raidži? kombinacij?, o LSI (Loginis-Sensorinis-Intravertas), LII (Loginis-Intuityvus-Intravertas), etc.

Išsamesn?ms diskusijoms socionikos tematika galime persikelti ? "Socionikos teorija ir analiz?s" kategorij? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lie 2006, 16:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Malonu matyti did?jan?ias gretas :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Lie 2006, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
(pavyzdžiui socioninis ISTJ pagal MBTI yra ISTP)
Nesupratau, kas nors gali paaiškinti kod?l?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Lie 2006, 22:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Lie 2006, 18:27
Pranešimai: 8
Sveiki. Aciu jums , kad galima prie jusu prisijungti ,stebeti , ir dalyvauti karstose ir draugiskose diskusijose :smile: . Pastebejau - esate gerai ''susigyvene'' ir labai tolerantiski. Dar karta aciu uz jusu foruma :tongue: :tongue: :tongue: 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 09:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Pastebejau - esate gerai ''susigyvene'' ir labai tolerantiski.
Nu kaip ?ia pasakius... ?ia ironija ar vaizdas, palyginus su kitais forumais?:strange:

O k? reiškia ženkliukai gale? ?ia tipo pad?kojau ir nesmagu pasidar? nuo savo gerumo?:wink:

Gal ?domus tipažas busi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 00:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
gelminis raš?:
Sveiki. Aciu jums , kad galima prie jusu prisijungti ,stebeti , ir dalyvauti karstose ir draugiskose diskusijose :smile: . Pastebejau - esate gerai ''susigyvene'' ir labai tolerantiski. Dar karta aciu uz jusu foruma :tongue: :tongue: :tongue: 




sveikas gelmini :wink:



džiugu, kad užklydai ? socionikos kampel?. jei ?domu, ?strauk ? bendras, pagrindines forumo kategorijas. jei d?l savo tipo nesi tikras - pam?ginsim pad?t :wink: o jei žinai ir šiaip nemažai apie socionik? išmanai - tada padiskutuosim :wink: b?na pas mus ir šiaip myt? reali?, tad gana nenuobodus bendravimas gaunas.



tad maloniai kvie?iam :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 01:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Lie 2006, 18:27
Pranešimai: 8
Nadia: tie zenkliukai mano reiskia , kad net seilytes varva nuo idomumo jusu forume , o ironiju dar neizvelgiau - nesu didelis kritikas :smile: . O tipazas man paciam jau zinomas . ... Esate Nadia pernelyg izvalgi detalems :wink: , zenkliukai , skaiciukai , nicku prasme pav. kaip zuvedros tipavime ,as ko gero neturiu tokio talento :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 02:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Lie 2006, 18:27
Pranešimai: 8
Liutaurai: aciu uz pakvietima , tikrai nenuobodu , kai sieja interesas. Savo ir aplinkiniu tipus esu nusistates , taciau niekada neduociau 100% tikslumu. Kaip sakoma , net gedulo namai neduoda 100% garantijos :happy: . Jei idomu galeciau atsakyti i anketa . p.s... Tavo argumentai (mano atzivlgiu) for. priimtiniausi  ... Sekmes tau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 08:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nadia: tie zenkliukai mano reiskia , kad net seilytes varva nuo idomumo jusu forume
Aa, štai kaip gali b?ti.



Jei idomu galeciau atsakyti i anketa . p.s...
B?t? labai ?domu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Rgp 2006, 19:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006, 15:26
Pranešimai: 15
Sveiki. Aš Filas :happy:

Daugiau apie man? galima sužinoti ?ia

http://www.socioniko.net/ru/authors/filimonov.html.

Nety?ia užklydau ? š? sait?, susidom?jau ir nutariau paskaityti, kas gi vyksta socionikos gimtyn?je. Manau, kad tai bus naudinga ir man ir kitiems. Visiems link?jimai :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Rgp 2006, 19:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Fil, sveikas atvyk?s.

Paži?r?jau nuorod?. Prisimenu Jevgenij? Šepetko ir Dim? Rit?ik? - iš paskait?.  Ar taip pat lank?te šias paskaitas? Gal ir A. Augustinavi?i?t?s paskaitas?

K? dabar veikia ???? Ar praktiškai gyvuoja? 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2006, 22:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006, 15:26
Pranešimai: 15
Liepa:



Sveiki. Nesupratau apie kokias paskaitas Jus kalbate? Kartu su E.Šepetko mes ?k?r?me VSM. D.Rit?ik buvo mano mokiniu ir prisijung? kiek v?liau.  1987 metais aš asmeniškai bendravau su Augustinavi?i?te ir lankiau jos užsi?mimus.

VSM (???) ir dabar egzistuoja ir pakankamai aktyviai. Pagrindin? VSM dalyvi? dalis gyvena Maskvoje, as reguliariai ?gyvendinu ten savo seminarus. VS mokykloje suk?rta vienintel? šiai dienai viziualinio diagnazavimo metodika. Ji pra?jo patikrinimus, parod? apie 95 proc. tikslumo ir diagnozuotoj? grup?s viduje susitarim? iki 90 proc. Ši metodika yra formalizuota ir jos galima išmokti :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2006, 14:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
A. Augustinavičiūtės paskaitas turėjome lankyti kartu....  Aš jas lankiau nuo 1984-ųjų. Keletą? metų.

Vėliau teko kelis mėnesius klausytis Jevgenijaus Šepetko paskaitų, vykusių Sėlių g-vėje, kurias jis vedė kartu su D.Ritčiku. Aš jas supratau kaip socionikos atšaką...

ВШС ("Vilniaus socionikos mokykla") Lietuvoje, ko gero, yra visai nežinoma. Net nežinau, kodėl ji vadinama "Vilniaus"? Juk dalyviai - daugiausia maskviečiai. Ir fiziškai (neskaitant pavadinimo virtualaus forumo, kuris "nepririštas" prie vietovės) egzistuoja, turbūt, taip pat net ne Lietuvoje.... turiu omenyje susitikimus, kitą veiklą realybėje


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2006, 19:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Rgp 2006, 15:26
Pranešimai: 15
Liepa:









??? ("Vilniaus socionikos mokykla") vadinama "Vilniaus" d?l to kad j? ?kur?me aš su E.Šepetko, F.Šehteriu ir D.Giršovi?iu 1987 m., o mes visi esam vilnie?iai.

Virtualaus forumo pavadinimas tiesiog pririštas prie seno m?s? pavadinimo, bet sutinku, šiai dienai,

fiziškai išskirus mane egzistuoja ne Lietuvoj.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 64 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007