Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 10:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 14:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Naudojant šią klaviatūrą galima spausdinti lietuvių ir anglų kalbomis NEPERJUNGINĖJANT. Tai labai patogu! :happy:

Paveikslėlis

Detalesnė nuoroda: http://ims.mii.lt/klav/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirmosios kvadros horizontai
StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 16:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
viskas priklauso NE NUO KLAVIATUROS, o nuo programos. Jei nera instaliuota lietuviu kalba, tai nieko tau klavetura ir nepades.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirmosios kvadros horizontai
StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 16:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Klaviatūra irgi turi būti tinkama. Pvz. , į dešinę po "L" raidės dar turi būti trys (o ne du) klavišai, neįskaitant to didesnio įvesties klavišo.
Bet jeigu nemokėsi lietuvių kalbos rašybos - jokia klaviatūra tikrai negalės padėti :tongue:

Galima pasirinkti - kurią lietuviškų rašmenų programą instaliuoti. Aš žinau tris lietuviškų ženklų skirtingo išdėstymo klaviatūroje programas. Bet geriausia naudoti standartinę. Ji ir patogiausia - nereikia perjunginėti rašant angliškai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirmosios kvadros horizontai
StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 17:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Bet jeigu nemokėsi lietuvių kalbos rašybos - jokia klaviatūra tikrai negalės padėti :tongue:


O kaip tada su situo :tongue: ? :

Cituoti:
Standartinėje lietuviškoje klaviatūroje yra ne tik nosinės bei ilgosios raidės


Kitaip tariant, as norejau rasyt: KLAVETURA, bet pamaciau kaip tu parasei KLAVIATURa ir todel "patikejau" tavim... Pasirodo nereikejo.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirmosios kvadros horizontai
StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
11:11 rašė:
Kitaip tariant, as norejau rasyt: KLAVETURA, bet pamaciau kaip tu parasei KLAVIATURa ir todel "patikejau" tavim... Pasirodo nereikejo.

Netikėjau, kad turi tiek rimtų problemų su rašyba...
Tai kaip tada tikėti, kai giriesi esąs doktorantas? Nejaugi visiškai netenka rašyti jokio dokumento, oficialaus laiško, jokio straipsnio, pranešimo, jokių dalykinių pastabų? Gal kopijuoji iš kur nors? :tongue:

P.S. Aš tai žinoma, pati nemąstau :wink: rašydama - dar nuo mokyklos laikų nusižiūrėjau, kaip rašyti, ir nieko naujo nesugebu pati sugalvoti. Tiktai Tau sugalvojau pasiūlyti teisingą rašybą raudonai paryškindama - klaviatūra (čia jau mano kūryba) :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirmosios kvadros horizontai
StandartinėParašytas: 05 Geg 2009, 17:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
wharever... atsakymas bus abstraktus, bet labai tinkamas:

svarbu ne forma, o turinys.

Cia buvo 1.

2) DOKTORANTAS ESU NE KOKIOS NORS LITUANISTIKOS!!!!!!! IR TODEL MAN VIENODAI RODO TOKIOS MENKOS KLAIDELES KAIP e sumaisymas su ia ir t.t.

3) KALBA KINTA, KEICIASI IR RASYBA. TAI NEISVENGIAMA! TAI KALBOS EVOLIUCIJA.

4) As dar pakankamai graziai rasau palyginus kaip galeciau (su visokiom zodziu santrumpom rasyciau ir t.t.), taip kad dziaukites ir dabartiniu mano rasymu, o ne kritikuokite!

5) Mano rasyba zymiai taisyklingesne nei daugelio is sio forumo.

6) Tingiu galvot dar n punktu.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pirmosios kvadros horizontai
StandartinėParašytas: 25 Geg 2009, 13:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
11:11 rašė:
wharever... atsakymas bus abstraktus, bet labai tinkamas:

svarbu ne forma, o turinys.

Cia buvo 1.

2) DOKTORANTAS ESU NE KOKIOS NORS LITUANISTIKOS!!!!!!! IR TODEL MAN VIENODAI RODO TOKIOS MENKOS KLAIDELES KAIP e sumaisymas su ia ir t.t.

3) KALBA KINTA, KEICIASI IR RASYBA. TAI NEISVENGIAMA! TAI KALBOS EVOLIUCIJA.

4) As dar pakankamai graziai rasau palyginus kaip galeciau (su visokiom zodziu santrumpom rasyciau ir t.t.), taip kad dziaukites ir dabartiniu mano rasymu, o ne kritikuokite!

5) Mano rasyba zymiai taisyklingesne nei daugelio is sio forumo.

6) Tingiu galvot dar n punktu.


Varom iš lėktuvo pašokinėti su parašiutu, aš tau kupola bilekaip į kuprinę sukišiu. Kas čia tokio? Vistik skuduras 82 kvadratinių metrų ploto gal kaip nors išsiskleis. Koks tau skirtumas kokių pagreičiu į žemę prisiplosi, vistiek iššoksi iš lėktuvo tai su parašiutu :wink:
Atvaryk man savo mašiną kai reikės tau stabdžių skysti pakeisti. Pakeites mašinoję stabdžių skystį, stabdymo sistemos nenuorinsiu, gal suveiks kada nors gyvenime mašiniuko stabdžiai, skystis juk vistiek pakeistas. Už paslauga pinigų neimsiu, ne specelistas šioje sryti esu. Pagalvok kiek pinigų per sunkmeti sutaupysi :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 25 Geg 2009, 14:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Varom iš lėktuvo pašokinėti su parašiutu, aš tau kupola bilekaip į kuprinę sukišiu. Kas čia tokio? Vistik skuduras 82 kvadratinių metrų ploto gal kaip nors išsiskleis. Koks tau skirtumas kokių pagreičiu į žemę prisiplosi, vistiek iššoksi iš lėktuvo tai su parašiutu :wink:
Atvaryk man savo mašiną kai reikės tau stabdžių skysti pakeisti. Pakeites mašinoję stabdžių skystį, stabdymo sistemos nenuorinsiu, gal suveiks kada nors gyvenime mašiniuko stabdžiai, skystis juk vistiek pakeistas. Už paslauga pinigų neimsiu, ne specelistas šioje sryti esu. Pagalvok kiek pinigų per sunkmeti sutaupysi :wink:


Atsirado dar 1 lituanistas... Pasiziurek i savo nika, visu pirma, ar kartais ne ž vietoj z turi buti?

Skirtumas toks, kad parasiutas neturi prasmes, jei neissiskleidzia (cia yra parasiuto esme, jei neaisku, o ne, kad parasiutas yra), kuomet lietuviu kalbos gramatika pasmerkta KISTI. Kaip matau, nesugebi atskirti net tokiu elementariu dalyku.

Ne visi per krize taupo vien del pacio taupymo. Laimi ne tie, kurie taupo viska, ka imanoma taupyti, o tie, kurie zino, ka verta taupyt ir ko ne.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 26 Geg 2009, 22:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
11:11 rašė:
Cituoti:
Atsirado dar 1 lituanistas... Pasiziurek i savo nika, visu pirma, ar kartais ne ž vietoj z turi buti?
2) DOKTORANTAS ESU NE KOKIOS NORS LITUANISTIKOS!!!!!!! IR TODEL MAN VIENODAI RODO TOKIOS MENKOS KLAIDELES KAIP e sumaisymas su ia ir t.t
3) KALBA KINTA, KEICIASI IR RASYBA. TAI NEISVENGIAMA! TAI KALBOS EVOLIUCIJA


Turiu tau tokį darbeli, gausi alus butelį mano nugerta. :wink: Susisiek su tais kas administruoja šitą serverį, parodyk jiem esamą klaidą ir tegul ją ištaiso. :wink: Tai buvo paslaugos teikėju neatsakingumas ir tingėjimas dirbti savo darbą, nes tuo metu kai registravausi forume apie lietuvišką raidyną galima buvo tik svajoti.
Tokie neatsakingi doktorantai kaip tu, mojuojantis nusipirktais diplomais, kaimų pakelėse kioskeliuose kebabus kepa. :wink:
Taip kalba kinta ir keičiasi tik taisyklės išlieka tos pačios. Tai ką tu vadini kalbos evoliucija geriau tiktu pasakyti mūsų Lietuvių kalbos darkimas ir niekinimas anglicizmais kaip, kad buvo savo laiku su rusicizmais ir dar dar visokiais .....izmais.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 26 Geg 2009, 22:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Turiu tau tokį darbeli, gausi alus butelį mano nugerta. :wink:


Alkoholio negeriu isvis.
Cituoti:
Susisiek su tais kas administruoja šitą serverį, parodyk jiem esamą klaidą ir tegul ją ištaiso. :wink: Tai buvo paslaugos teikėju neatsakingumas ir tingėjimas dirbti savo darbą, nes tuo metu kai registravausi forume apie lietuvišką raidyną galima buvo tik svajoti.


Manai, kad cia mano vienintelis argumentas? Va, prasom parodysiu, kaip pats rasai, atseit, taisyklingai:

Cituoti:
Varom iš lėktuvo pašokinėti su parašiutu, aš tau kupola bilekaip į kuprinę sukišiu.


Turetu viskas but taip, siekiant viska parasyti teisingai, demagoge: Eime iš lėktuvo pašokinėti su parašiutais. Aš tau duosiu kuprinę, kurioje parašiutas sulankstytas neatsižvelgiant į saugos reikalavimus.

Taigi, lituaniste didysis, pats rasyti taisyklinga lietuviu kalba tikrai nesugebi, o aiskini kitiems, kaip reikia rasyt. Nezinai nei, kad "varom" ir "bilekaip" yra ne lietuviski zodziai, o barbarizmai. Nesugebi net tasko sakinyje padeti ten, kur reikia.

Cituoti:
Tokie neatsakingi doktorantai kaip tu, mojuojantis nusipirktais diplomais, kaimų pakelėse kioskeliuose kebabus kepa. :wink:


Vaikuti, ar bent supranti kaip tu nusisneki? Visu pirma, tu manes net nepazisti, tad apie mano atsakinguma/neatsakinguma tau kalbet yra itin nekorektiska. Antra, tu mane smeizi, nes taip, kaip tu parasei, nera ir nebus. Pats, matyt, esi is gudzios Lietuvos provincijos ir nusprendei cia pademonstruot savo, atseit protinguma. Deja, susimovei ir smarkiai.
Cituoti:
Taip kalba kinta ir keičiasi tik taisyklės išlieka tos pačios. Tai ką tu vadini kalbos evoliucija geriau tiktu pasakyti mūsų Lietuvių kalbos darkimas ir niekinimas anglicizmais kaip, kad buvo savo laiku su rusicizmais ir dar dar visokiais .....izmais.


Taisykles ir gi kinta, jei to dar nezinojai. Kaip jau minejau, matosi, kad pats rasyt nemoki, o tik aiskini kitiems. Tie, kurie sugeba aiskinti, bet patys sugeba padaryt tai, ka aiskina, as dar gerbiu, bet as niekada negerbsiu tokiu zmogenu, kurie bando aiskinti kitiems kazka tokio, ko patys nesugeba.

Verdiktas: ziurint is mano poziciju, tavo reputacija jau sugadinta tikrai smarkiai, t.y. as tikrai nemanau, kad tu mane nustebinsi savo protu ar ismintim veliau; jei taip atsitiktu, kad tu, vis gi, nesi toks kvailas demagogas kaip dabar, kad man pasirodei, tuomet tave gal veliau ir pradesiu gerbti kaip oponenta.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 28 Geg 2009, 13:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Zuikuti, tingiu su tavim, pacuku lygyje peštis. Beprasmis laiko gaišimas. :wink:
Didybės manija nesergu, mano reputacija manęs visai nedomina, ir tavo pagarba man visai nereikalinga. :happy:
Per daug susireikšminai diplomu mojuodamas. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 28 Geg 2009, 13:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Tokie kaip tu niekada jokiu argumentu nesugeba pateikt, o sugeba tik aiskint kitiems. Jei tau argumentu kalba = pacuku pestynes, tuomet tikrai nera su tavim man daugiau prasmes kalbet.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 31 Geg 2009, 19:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Liepa rašė:
Detalesnė nuoroda: http://ims.mii.lt/klav/


Ačiū už naudingą nuorodą.
Instaliavau žaidimą su pingvinuku, mano mažajai labai patiko. Bus gera priemonė pažinti raidėm ir padės pradmenis darbui su klaviatūrą, ir netik mažajai. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 31 Geg 2009, 20:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
Ačiū už naudingą nuorodą.
Instaliavau žaidimą su pingvinuku, mano mažajai labai patiko. Bus gera priemonė pažinti raidėm ir padės pradmenis darbui su klaviatūrą, ir netik mažajai. :smile:


Taip, akivaizdu, kad kalbi apie save. Tikekimes, kad ta mazoji kai uzaugs bus protinga, skirtingai nuo taves, asile, daug mokysis ir jai diplomo pirkti nereikes.

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Pratybos su "klaviatūra"
StandartinėParašytas: 01 Bir 2009, 10:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
11:11
venk įžeidžiančių kreipinių

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 17 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007