Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 12:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Lie 2005, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
As klausiau ne namai su kuo asocijuojasi, o jaukumas. Na, bet nesvarbu.

Na, tu kaip sensorike prioritetus atiduodi materialiems dalykams, as kaip intuityvas - daugiau dvasingesniems.




Bepigu r?pintis dvasingais dalykais, kai kojos neš?la ir pilvas neurzgia :wink: Aš dvasing? dalyk? irgi toli gražu neatmetu, bet...Kaip sakoma, pirmiausia turi b?ti tvirtas pagrindas, o paskui jau visokios efemerijos...:wink: :smile:




Na, o man jaukumas asocijuojasi su visisku atsipalaidavimu, "pabegimu" nuo darbu, nuo itampos, kur betkatras laukiamas tuose namuose jaustusi taip pat. Kur galima "kojas susikrauti ant stalo", megautis intymia aplinka, garsiai su kazkuo svajoti, ar fantazuoti, kurti planus ar generuoti idejas t.t. ir pan. Na, zinoma "stiprios grazios sienos" svarbu, nors "jaukiais namais" galima paversti ir palapine:wink:, bet viso ko svarbiau zmogus. O kokiam zmogui kokio atsipalaidavimo reikia, cia jau rupinasi ir galvoja etikai intuityvai(alkana  - pamaitinti, jei per plepalus neuzsimirsti :wink:, verkianti - paguosti, isklausyti, liudinti - prajuokinti ir t.t.:wink:).





Aš negaliu atsipalaiduoti, jei namai apversti, l?kšt?s neplautos, trupiniai ant stalo ir pan. Aš tai matau, mane tai erzina ir apie jokias svajones negali b?ti n? kalbos. Su svajon?mis ir fantazijomis pas mane apskritai seklu, nemoku aš to daryti. Aš turiu norus, planus, tikslus, kuri? siekiu ir dažniausiai pasiekiu.



Apie palapin?, bak?ž?, l?šnel?...:happy:...na, savaitei pasirašau, kad tai b?t? namais. Labai sveika kartkart?ms atitr?kti nuo kasdienyb?s ir pagyventi kitomis salygomis. Bet vis?laik gyventi be karšto vandens, dušo, WC, ineto, plauk? džiovintuvo, gal? gale...Na kam tokios aukos XXI amžiuje? :happy:



Svarbiausia, sakai, žmogus namuose. Žinoma, kad svarbu namiškiai. Juk, tai, kaip supranti jaukum?, kuri ne d?l sav?s vieno, savaime suprantama. Ir vis d?lto...Ekonomin?, materialin? nepriklausomyb? yra nepaprastai svarbus dalykas, suteikiantis pasitik?jim? ir laisv?s jausm?.  Jausm?, kad esi savo pad?ties šeimininkas.



Aha, nor??iau pataisyti, kad alkan? pamaitinti - taip pat ir sensorik? prerogatyva :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 00:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 23 Lie 2005, 14:25
Pranešimai: 23
Kažko taip tuš?ia tuose m?s? horizontuose...  Senai, kas buvo ? juos užklyd?. Gal metas juose k? nors pakeist?!





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 09:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Galima kazka prad?t, bet daugiausiai Alfa dalyvauja pla?iai ir savo narvel? sunku išb?t

:happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 13:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ir aš t? pat? jau?iu - "alfie?iams" ankšta tarp sien?, reikia horizont?.  Ir visada smalsu - o kas dedasi kitur....  Kai k?riau temos pavadinim?, nes?moningai gavosi ne koks nors jaukus "kampelis", o b?tent "erdv?"...



Jeigu m?s? b?t? daugiau - gal bendravimas ?ia vykt? intensyviau. Man atrodo, kad pusiausvyrai labai tr?ksta ?ia "etin?s rišamosios medžiagos".  Nes logines temas varin?ti gaunasi tik bendruose blokuose.

Apskritai, Donas - n?ra namis?da, jis daugiausia viešumoje.  Namo j? gali traukti tiktai šiltas emocinis klimatas (:bethics:)



P.S. Štai Ell jau "prognuozuoja" III apled?jim? (žr. nuotrauk?)







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gal ir Zalciukas ?ia retkar?iais užsukt??  Gird?jau, kad prisipažino, es?s :wsensoric::bethics:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 15:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Liepa: tvarkau savo puslapi pagal I.Kalinausko modeli www.instrumentine.socionika.org tikriausiai kazko prasysiu pagalbos del tekstu redagavimo.

:happy: Na kaip etinis atitinkamai ir dizainas... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 19:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 23 Lie 2005, 14:25
Pranešimai: 23
Liepa:

ten debesys tolumoje :) ir saul? švie?ia, tad tikiuosi atšilimo :)

O d?l m?s? kvadros - tai tikra tiesa, kad mums reikia pla?i? erdvi?, o Robikai iš viso kaip katinai - vaikšto kur nori ir kada nori :)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bal 2006, 18:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Taip, mieli Alfie?iai... Gana bastytis kažkur po horizontus.  Atkreipkit d?mes? ? "švyturio" signalus: http://forum.linija.org/?t=284&page=7  (5-ta žinut? nuo apa?ios - autorius Solanža) ir susirinkite ? uost?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Rgs 2007, 13:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 05 Rgs 2007, 13:23
Pranešimai: 15
Prisjungiu cia ir as- Robespjere:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Rgs 2007, 19:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Sveika, Robi

Gal jau spejai apsizvalgyt musu forume... Ar teko dar sutikti internete dar kokius nors socionikus? Kaip atradai mus?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Rgs 2007, 12:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Jei i myta atvazuosi - bus idomu isgirsti. Lauksim!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Vas 2008, 00:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
ALRIII, temos pradžioje buvo citatos iš V.Gulenko straipsnio.
Ju kompanija visada jauki, nesusikausciusi, namine. Ji niekada nebuna grubus, ekscentriški.


ALRIII raš?:
Del jaukumo nesutinku, nes daugeliui zmoniu zmogus, kuris bendrauja ne del pacio bendravimo, yra niurus ir neidomus = nejaukus :neutral: ... Del grubumo taip pat nesutinku... As neteigiu, jog jie megsta but grubiais, bet teigiu, kad bent jau as kartais tikrai galiu but grubus su aplinkiniais...


Galbut Tu kalbejai apie bendravima su kitais tipais? Iš straipsnio aš supratau, kad Gulenko turejo omenyje tiktai Alfa kvadros atstovu bendravima savame rate (kvadroje) be pašaliniuu. Tarp saviškiu man neteko susidurti su grubumu...



P.S. Sveikas atvykes i HORIZONTUS :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Vas 2008, 19:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191




Kaip laikotes, alfa? Pavasaris greit, daug saules:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2008, 01:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Labai nervina pliurzalyne gatvese ir dangaus verklšlenimas....

Bet šiandien buvo energijos antpludis - gal vis gi judinasi tas pavasaris?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Kov 2008, 23:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Reikia daugiau aktyviu/nauju lankytoju, kitaip cia nieko nebus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 102 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 35 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007