Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 06:27

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 538 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Solanža raš?:

Ech, tinginyst? šiandien ima.  Gal su dvira?iu reikia varyt pasivažin?t, ar k?....



kur jau ?ia neims :smile:  kai tokis orelis tai tik kur gamton rauti :happy:



Kad taip kok? kvadros pasis?d?jim? gamtos prieglobstyje, o ne tik virtualiai išbandyti.... :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 18:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
Vartotojas 2: Tu ne meuks?k, o nors k? nors gero  :wink: padaryk. Blyn, minu aš jam ir taip, ir anaip, ir penkioliktaip- n? pro kur, kaip girnapus?.
Tai, kad ir taip daug k? darau gero, na kartais ir nevisai gero. Hm.. o k? taip stipriai mini? Kad nematyt... sakytum bent jau "Staigiai kuri kategorij? ir keli temas! Suparatai? Ne? Blogai baigsis tau, kent?si man atrodo.." :happy:



Šiaip b?t? gerai parašyti normalius tip? aprašymus, tada b?t? galima atskirti. O dabar... kreivi tie aprašymai guli, niekas nerašo, niekas nenori rašyti. Hrrr..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 18:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
santa: mielai, tik kad Tu turb?t ne Kaune, a?  :happy:



Vartotojas 2 nu Tu gi mane žinai.....kur jau aš ten imsiu ir spausiu, o dar komandomis  :happy: Vo, sugalvojau: man reikia Casandrai primurkti ? aus?, o ji jau ten pakomanduos k? reik  :wink: :wink: :happy: :happy:



O kod?l Tau atrodo nelogiška atskirti tuos tipus, kokie jie dabar besa? Na vistiek niekas nieko geresnio neparašys. O jei parašys, gi d?site ? startin? puslap?. Tai kod?l negali forume b?ti tokie, paprasti primityv?s, bet aišk?s aprašymai? Man, pvz., jie visai gerai sueina, periodiškai pasiskaitau vis.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 18:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:
Cassandra: k? jau ?ia prieštaraut.  :smile: Nors Skarlet mintis (o gal visgi hipotez?) man atrodo verta d?mesio, apie tai, kad galb?t kiekvienoj kvadroj jau?iasi tam tikras pokalbi? stilius, dvasia.

Tik bent kiek iki šiol stebiu, na nepastebiu aš to. Gal tiesiog dar žmoni? mažoka, kad pasijust? kažkokie super ryškumai. Juk kiekvien? kvadr? sudaro kr?va labai skirting? tip?, o dar kai ima nebe tipai b?ti esm?, o santykiai.... santykiai kiekvienoj kvadroj tie patys- aktyvacija, veidrodžiai ir t.t. Vienu žodžiu, man atrodo, kad labai apsisunkina tas d?sningum? ieškojimas. D?sninga tik tiek, kad tos pa?ios kvadros žmon?s gerai jau?iasi tarpusavyje, kad jie lyg ir netur?t? kovoti d?l valdžios (nebent su tapatukais kažkurie?).



Ar j?s matot kitoki? kvadroms b?ding? bruož?, toki?, kad akivaizdžiai skirt?si viena nuo kitos?  :smile:





Gerai Gama kvadrai, kai j? daug ir jie visi - aktyv?s. O k? daryt, pvz. mums? Jei ?ia s?d?sim tik Tu, Vartotojas 2 ir aš - jokie pašnekesiai štabe nevyks d?l mums trims suprantam? priežas?i?, t.y. d?l to, kad mes pasibendraujam ir kt. kanalais. O k? daryt vargšei Liepai, kurios kvadra visai tuš?ia? 



Antra vertus, matyt yra 'uždaros" pagal savo prigimt? kvadros, kurios svetim? -ni-ni. Ir matyt, yra atviros, kuri? normalaus ritmo ir bendravimo sve?i? vizitai netrikdo. Juk atvirumas "pasauliui" turb?t irgi atskleidžia kvadros dvasi? :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 18:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Taigi sensorika turi :wsensoric:, nors žinoma ji nejuoda... bet labai labai pasistengus gal?tum ryžtingai, dreban?iu balsu tart kok? pikt? žod?! Svarbiausia tik pa?iai neišsig?sti ir viskas bus ok.



Beje, vakar truputuk? laiko atrad?s, vat kok? padariau - http://www.linija.org/forum.png


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 18:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Cassandra: raš?:

O k? daryt, pvz. mums? Jei ?ia s?d?sim tik Tu, Vartotojas 2 ir aš - jokie pašnekesiai štabe nevyks d?l mums trims suprantam? priežas?i?, t.y. d?l to, kad mes pasibendraujam ir kt. kanalais.



O aš tai ži?riu kod?l m?s? kvadra tokia neaktyvi..., o pasirodo ji po pogrindyja veikai kaip tikras slaptas štabas :happy: :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 19:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vartotojas 2 raš?:
Solanža: Taigi sensorika turi :wsensoric:, nors žinoma ji nejuoda... bet labai labai pasistengus gal?tum ryžtingai, dreban?iu balsu tart kok? pikt? žod?! Svarbiausia tik pa?iai neišsig?sti ir viskas bus ok.



Beje, vakar truputuk? laiko atrad?s, vat kok? padariau - http://www.linija.org/forum.png




Vartotojas 2, blyn!!!!!!!!!!!! Kiek kart? Tau sakiau, kad senos temos nuo nauj? nesiskiria ! Turi ateiti ir išsyk pamatyti, o ne blusin?tis  !!!!!!!!!!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 19:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
santa: Taip, bendradarbiaujam su NASA, tod?l galime bendrauti šifruotu VIDEO kanalu. Vienas kito dislokacij? nustatome GPS prietaisais, kariniu dažniu. M?s? snaiperiai jau stebi Gama kvadra, o slapta, 3'ioji j?r? p?stinink? divizija juda Delta kvadros link.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 19:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Cassandra raš?:
Vartotojas 2, blyn!!!!!!!!!!!! [image]http://www.ekstra.puslapiai.lt/modules/Forums/images/smiles/109.gif[/image] Kiek kart? Tau sakiau, kad senos temos nuo nauj? nesiskiria [image]http://www.ekstra.puslapiai.lt/modules/Forums/images/smiles/icon_evil.gif[/image]! Turi ateiti ir išsyk pamatyti, o ne blusin?tis  [image]http://www.ekstra.puslapiai.lt/modules/Forums/images/smiles/icon_evil.gif[/image]
Nesinervuok. Matai kas darosi, kai nervuojiesi... rankos dreba ir rašyt neina. Priedo tau kenkia, nerv? l?stel?s neatsistato. Šiaip ar taip, d?l viso pikto galiu paskolinti plyt? - idealus vaistas, padeda visu 100%, kiekvienam pacientui.



P.S. O šiaip tai aš dar ten tik developinu.. vakar prad?jau.. jei k? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 19:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vartotojas 2 :happy: Skaityk, kad tai buvo viešas kreipimasis raštu :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 19:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Vartotojas 2:

Nu ne kitaip :happy:

Nu bet ir nuoatikik? pas tave :happy:

Liuks :happy:

o Alfa kvadra jau ?veikta?  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 19:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Solanža: Šiandien ne Kaune, o ryt poryt kas ?ia žino :smile:

Galim ir pusiaukel?j susitikti, su dvira?iais numyn? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 20:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
santa: Na mano nuotaika šiandien daugmaž kaip ir oras :wink:



O d?l Alfa kvadros... tai kad n?ra jos. Tik vargšas Liepužiukas. Si?lau paimt j? ? nelaisv?, eksperimentams bus :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 20:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Vartotojas 2:



Id?ja gera, bet kad tik ji iš m?s? eksperimento nepadaryt? :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 20:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
santa: Šiaip jo, ji tai sugeba. D?l to ir sakau, kad reikia ? nelaisv? paimti... naudingas gyv?n?lis tas Liepužiukas. Kartais netgi žavus. Na bet jei matysim kad turi neger? k?sl? tai imsim?s brutali? priemoni?...

Galima prie radijatoriaus pririšti, kaip manai? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 538 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 36  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007