Socionikos forumas

Dabar yra 01 Bir 2024, 07:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 538 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 21:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
net kv?puot lengviau




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 21:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Vartotojas 2 raš?:
Taigi gerbiamieji, atk?riau kategorij? Tipai. D?kokit Liepai :wink:


Aha! - išsigandai manevro "iš užnugario"  :wink:    Sava kvadra ne?veik?....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 21:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Tu irgi taip šokin?ji? :happy:



Liepa: Nea:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 21:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
gal jau metas pavalgyt?




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 21:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: jei s?d?si ir nejud?si- sur?dysi ir apsamanosi. :P  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 21:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Solanža: Tikra tiesa, pavalgom ir pasišokam :wink: Šitiek chebros...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 22:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
gal jau metas pavalgyt?
Pavalgydinsi? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 22:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



...uzh mamyte, uzh teveli...dar shaukshteli... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 23:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Šiaip peržvelgiu aš ? tuos postus, kur su santa apie Liep? šnek?jom. Kiek gruboka, ta?iau kniet?jo išsiaiškinti Liepos atsparum?, supratim? ir reakcij? ? toki? form?.



Labai džiaugiuosi, kad ji tai pri?m? normaliai, suprato ir prisijung?. Tuo tarpu ne vienas dalyvis b?t? baisiausiai ?sižeid?s ir supyk?s. Ech vis tas supratingumo tr?kumas...



Taigi, malon?s pokalbiai šiandien buvo. Džiugiu d?l vis? dalyvi? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2005, 02:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: manau, kad visiškai teisingai vertini, kad galb?t kiti b?t? supyk?.



Ta?iau d?l to supratingumo.... Juk žinai, kad toli gražu n?ra lengva išlikti tolerantiškam, atlaidžiam ir supratingam tada, kai pasijunti užgautas, ?žeistas. Ir tai- dvipus? problema. Dažniausiai, jei jau žmon?s iš rimt?j? ?sižeidžia, tai neb?na taip sau, iš netur?jimo k? veikti, man atrodo.



Kitas reikalas - kaip kuris sugeb?s ? ?žeidim? reaguoti. Vienas išr?ks, išr?ks ir pamirš. Kitas nurys nuoskaud?, bet prisimins vis? gyvenim?, tre?ias trenks durim ir po to iš?j?s iškeiks t? viet?, kur k? tik buvo.... ketvirtas net nesupras, kad jam kažkas buvo taikyta, penktas- užlenks kok? jumor? ir iš rimtos situacijos padarys atrakcij?.... etc. etc. Gal tai ne tik nuo tipo priklauso, bet ir nuo charakterio, aukl?jimo, o  ypa? temperamento...


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2005, 02:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Na tiesiog, tai gyvenimiškas faktas.

Žmogus niekuomet pilnai nejau?ia, kokiomis savo fraz?mis jis k? nors ?žeis. Tai ?rodo socionikos tarptipiniai santykiai. Ta?iau mano nuomone yra dviej? ruši? supratimas: psichologinis/socioninis ir elementarusis. Žinoma, kad nevisi tipai vieni kitus supranta, taip tiesiog psichologiškai sutverta. Ta?iau viliuosi ir esu ?sikibes, savo labai trapios nuomon?s, kad visk? gal?t? išgelb?ti elementarusis supratimas. Tokie dalykai, kaip tolerancija, savikontrol?, tvardymasis, emocinis stabilumas ir t.t. Ta?iau kuo tuoliau, tuo labiau ši mano nuomon? bl?sta.. Užtenka paži?r?ti ? m?s? visuomen? arba kaip spalvota sak? - tautai gilius bruožus :wink: Li?dna truputuk?, kai gyvenimi su mintimi - arba tu papjausi, arba tave papjaus.



Kalbant apie tavo pacituota Pelen?s replik?... ji mane šiektiek suerzino. Suerzino daugiau ne turinys, o vieta, kurioje ji buvo ?terpta. Nežinau kaip kitiems, ta?iau man asmeniškai yra kiek pobjauris bruožas l?sti ? kit? reikalus, su moraliniais išvedžiojimais, priekaištais ir nurodin?jimais, kad kažkas elgiasi ne taip, kaip tur?t?. Suprantu kai tai reiškia tas su kuriuo kalbama, o ne tre?ioji persona.

Vartotojas 2 raš?:
Šiaip ar taip, tamstos labai keistas bruožas užimti "r?pintoj?lio" pozicij?...
Gal kai kam tai nuskamb?jo grubokai, ta?iau tai palyginus labai švelni mano replika. Šioje vietoje gal?jau laisvai "susipjauti" d?l pozicij?. Šiaip ar taip, tai tik ?rodo tarptipini? santyki? veikim?. O ko gi daugiau mums šioje kategorijoje ir tereikia? :wink:



Tai tiek. O Solanaža tikiuosi ryt papasakos, k? sapnavo :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2005, 08:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Vartotojas 2: O man joki? reakcij? išsiaškinti nekniet?jo, grei?iau patrauk? Vartotojas 2 "naujas" bendravimo b?das:grubokai/sadistiškai/linksmas,  tai grei?iau mums patiems eksperimentas, kaip du intravertai bando pagyvinti kvadr? :wink:



















Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2005, 09:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
D?l supykimo, ?sižeidimo - man visiškai yra nesuprantama žmoni? pozicija, kai sakykim, t?las Antanas pats sau staiga nusprendžia: "Aš - ?sižeidžiau!" ir s?di visas "užsišeškin?s" it šv. Ona bokšte.



Jei aš ant kažko supykau - vadinasi, man yra negerai, man kažkas nepatinka. Jei aš pykstu Ant Antano, iš kur jis gali žinoti, ko ir d?l ko ant jo pykstu. vadinasi, aš ateinu ir sakau: "Antanai, taip ir taip, supykau ant tav?s, nes man neprtiko tas ir tas tavo poelgis." Ir paaiškinu, kod?l nepatiko.



Tod?l man nepriimtina, kai žmon?s kapsto problemas ten, kur j? n?ra. Nesutinku su Solanža, kad žmon?s ne?sižeidžia taip sau. Oi, dar ir kaip ?sižeidžia. Kad ne taip nesak?, ne taip paži?r?jo, kad keli? per?jo ir pan. Kod?l ?sižeidžia? Tod?l kad, j? varomoji j?ga - j? pa?i? svarbumo jausmas. Tie, kurie nelaiko save svarbesniais už kitus yra kur kas mažiau ?žeid?s d?l visoki? neesmini? buitini? smulkmen?. Kad b?t? lengviau tai suvokti, reik?t? prisiminti, kad mes taip pat esam biologin? r?šis ir instinktai mums taip pat nesvetimi. Esam tokie pat gamtos padarai, kaip ir gyv?nai. Turb?t dažniau reik?t? prisiminti, kad civilizacija mums tik užd?jo kult?ring? žmoni? kaukes, išvystydama m?s? intelekt?. O iš ties? mes ne tokie jau ir tolimi nuo savo broli? mažesni?j?. Jei man taikosi krimsteleti Brisius, kai bandau atimti jo kaul?, aš ant jo nepyksiu,ties? Tik rank? atitrauksiu. Tai kod?l tur??iau steb?tis ir pykti, kad man taikosi "?kasti" tiesa, psichologiškai, Onyt?, jei jai pasirod?, kad makaluojuosi po jos duben?l??  Ir n?r ?ia ko pykt, nei ant Brisiaus, nei ant Onyt?s, nes ji manyje pas?moningai irgi gali matyti tok? pat? Brisi?.





O Liepos tolerancija mane sužav?jo. Beje, tai rodo, kad ji - stiprus žmogus. O stiprius žmones Žukovai gerbia ir m?gsta :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2005, 09:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



I tema:



Man labai patinka kaip sako vienas zhmogus: "Supykai? Atsiprashyk."  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2005, 09:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
m2: nu ne kai cia atsiprasysi kad pyksti, cia gi jausmas uz kuri zmogus neatsako.nedekoju sau uz dziaugsma ir nereikalauju kad zmogus nesijaustu liudnas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 538 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 36  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007