Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 19:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 538 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Lie 2005, 09:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Na jeigu pasiži?r?jus Žukovo tipo atstov? nuotraukas, tai kažkod?l jiems taip pat nesvetimas anstvoris:confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Lie 2005, 09:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
akika raš?:
Na jeigu pasiži?r?jus Žukovo tipo atstov? nuotraukas, tai kažkod?l jiems taip pat nesvetimas anstvoris:confused:




Ne visiems. Pvz. Dž. Fonda - be jokio antsvorio.Ir apskritai, antsvoris, many?iau, negali vienareikšmiškai tik nuo tipo priklausyti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Lie 2005, 16:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Cassandra raš?:
Ir apskritai, antsvoris, many?iau, negali vienareikšmiškai tik nuo tipo priklausyti.
Teisingiausi žodžiai :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 08:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Geg 2005, 16:10
Pranešimai: 241
Solanža: aš tai nuo vaikyst?s plona vien d?l baisaus išrankumo maistui..išvis su maistu vienas vargas kai net t?veli? grasinimai nepad?davo-nevalgo vaikas beveik nieko..Mano draug? hamlet? lygiai tokia pat vaikyst?j buvo..Be to hamlet? liesumas gali b?t susij?s su aktyvumu, ypa? kai užpuola stresas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 10:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Lab? ryt? :happy: tikiuosi, neišsivažin?jo visi atostogauti?:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 11:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Cassandra raš?:


Ir apskritai, antsvoris, many?iau, negali vienareikšmiškai tik nuo tipo priklausyti.





Kod?l negali priklausyti, juk jeigu valingas žmogi?kštis, jam lengviau sekasi laikytis maisto režimo, sportuoti, vadinasi ir lieknesnis tur?t? b?ti, o va tingesniems, m?gstanties lepintis pasyviu laiko leidimu yra didesn? tikimyb? stor?ti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 11:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Kaip pionier? s?d?siu vis? vasar?:sad:, atostogos toli.. toli....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 12:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
akika raš?:
Cassandra raš?:


Ir apskritai, antsvoris, many?iau, negali vienareikšmiškai tik nuo tipo priklausyti.





Kod?l negali priklausyti, juk jeigu valingas žmogi?kštis, jam lengviau sekasi laikytis maisto režimo, sportuoti, vadinasi ir lieknesnis tur?t? b?ti, o va tingesniems, m?gstanties lepintis pasyviu laiko leidimu yra didesn? tikimyb? stor?ti...




Na, yra dar tokie dalykai kaip paveldimumas, ligos, amžius, gal? gale. Šiaip tai sensorikams, many?iau, yra didesn?s galimyb?s ?sigyti antsvor? d?l to, kad jiems yra svarbus maistas. Jie m?gsta gaminti, artimuosius savo gerai primaitinti ir patys skaniai pavalgyti. Žodžiu su sensorika tai rišti b?t? galima. O d?l valios sensorikos...Nežinau...Nemanau, kad Žukovas žudyt?si d?l keli? "lišn? kilogram? - gi kas nor?s, myl?s ir tok?. Eikvoti savo laik? ir energij? d?l pasaulio papuošimo, kai aplink kr?vos kit?, svarbesni? darb?...??? Juolab, kad juos dirbant, ypa? stresin?se situacijose, tas svoris pats krenta...???? :strange::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Cassandra raš?:


Juolab, kad juos dirbant, ypa? stresin?se situacijose, tas svoris pats krenta...????


O kaip su tuo, kad tuo pa?iu metu nepamirštame sav?s palepinti, bent jau skaniu maistu, kad gyvenimas palengv?t? ir streso mažiau b?t?:strange:?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
akika, tokiais atvejais man prapuola apetitas ir nelabai save lepinu, kol nesutvarkau reikal?. Šeimynos skrandžiais pasir?pinti, aišku, b?tina, bet tai dar nereiškia, kad pa?iai valgyt norisi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lie 2005, 21:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sveiki:)

gal ?ia netgi negalima vesti paralel?s su tipu....man rodos, yra aiškus ryšys tarp streso ?takos ir maisto vartojimo, jis yra dvejopas: vieni žmon?s ramina nervus valgydami, kiti negali n? k?snio praryti. Tod?l kaip taisykl?, antrieji yra lieknesni. Dar galb?t yra ryšys tarp apvalum? ir darboholiškumo, o taip pat žaling? ?pro?i?: r?kantys neretai yra liesesni. Bent jau tie, kur streso metu link? valgyti, tai streso metu vietoj maisto gal?t? stvertis cigaret?s. Be to, r?kant ne taip traukia saldumynai. O d?l darboholiškumo... kartais žmon?s tiesiog nesp?ja pavalgyti, o pavalgo tik nakt? prieš mieg? sugr?ž? ? namus. Kiek besuvalgysi per t? kart?, nebus tai tiek, kad imtum ir nutuktum.



Tod?l ir negalima visko vien ? tip? suvesti, kadangi ?sijungia va tokie pašaliniai faktoriai. Be abejo, yra tendencijos pas tipus, kad ir d?l tingumo/darbštumo ir turb?t su tuo susijusios valios stiprumo. Bet...per dideli iškraipymai ir išimtys galimi.



Be to, yra tip? potipiai, v?lgi, kaip taisykl?, vienas aktyvesnis judresnis ir tuo pa?iu lieknesnis, kitas stambesnis. Labai sunku b?t? išmatuoti tokius dalykus ir gauti patikimus rezultatus.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2005, 12:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
akika raš?:
Kaip pionier? s?d?siu vis? vasar?:sad:, atostogos toli.. toli....




Akika, nu tai dažniau pasirodyk forume, negi vien darbu gyva b?si :smile:



O aš bišk? jau buvau prie j?ros šiemet. Faina, oras super, dar nor?t?si išl?kt kok? kartel? rugpj?t?. Tik j?ra buvo visai lygi kaip ežeras, tod?l labai šalta maudytis.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2005, 16:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Solanža raš?:
akika raš?:
Kaip pionier? s?d?siu vis? vasar?:sad:, atostogos toli.. toli....




Akika, nu tai dažniau pasirodyk forume, negi vien darbu gyva b?si :smile:



O aš bišk? jau buvau prie j?ros šiemet. Faina, oras super, dar nor?t?si išl?kt kok? kartel? rugpj?t?. Tik j?ra buvo visai lygi kaip ežeras, tod?l labai šalta maudytis.




Na taigi pasirodau, bet labai jau daug nemoku rašti, jeigu neturi pasakyti ko naujo, tai geriau patyl?ti:happy:

O d?l tokios j?ros tai pavydžiu, nes aš m?gstu plaukioti, o šokin?ti per bangas tai nelabai... Kai jau nelieka kitos išeities, tod?l pirmenyb? atiduodu ežerams:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lie 2005, 18:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man tai abu variantai prie d?šios, grei?iausiai esm? tame, kad atgaivint?, kai tokie dideli karš?iai. Ežeras gerai, bet kai jame vanduo kaip arbata, tai belieka užsimerkti jame save ir neišl?st, o aš nelabai daug laiko m?gstu vandenyje markintis :wink: Man geriau trumpai, bet efektyviai :smile:

Et, ryt varysiu prie eeeežeroooo.... :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2005, 11:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
[quote]sveiki:)

Pritariu, bet gal tik is dalies, pvz. visi robespjerai neruko (ar ruko labai mazai), gal dar kurie tipai. O kokie diumos ruko visi, bent dauguma.

Pataisykit jei klystu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 538 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34 ... 36  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 54 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007