Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 13:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vovere: man pasisek? tik tiek, kad išvengiau tiesioginio kontakto. O per aplinkui visko prisiklausiau. Tiek to, palikim t? istorij?.



Kai reikia pasakyti "sorry, nebemyliu", tas b?na visada labai sunku. Sunku, nes ?skaudinamas tas kitas žmogus. Man neišeina galvoti tada tik apie save pa?i?, tod?l stengiuosi kaip nors sušvelninti t? sm?g? jam. Jei ?manoma, rašau laišk?. Aiškinu priežastis. Pabr?žiu, kas buvo jame pozityvaus. Tiesiog nenoriu sugniuždyti žmogaus, nes taip jau gaunasi, kad jei jau prasidedu su kažkuo,tai esu tikra, kad tas žmogus yra vertas man?s, iš ties? nuostabus ir visokia kokia teigiama asmenyb?, turinti išties žavi? bruož?. Tod?l tai, jog pra?jo mano jausmai, li?dna, bet tik tiek. Aš tikiu, kad jis b?tinai suras moter?, kur? j? myl?s ir abu bus laimingi. Paprastai pasakau šiuos dalykus. Ech, na išties, ne kart? teko tai daryti... kiekvien?syk sunku.

Dabar jau nenoriu kad reikt? v?l. Bet kas ?ia žino kaip gyvenimas pasisuks.



m2, o posakis kad seksualiai netraukia- labai cool, reik?s prisiminti na vsiakij slu?aj...  :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 13:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
akika raš?:


Neturi dauguma m?s? turting?j?, protingo poži?rio ? pinigus ir mano, kad jie visk? už juos gali nusipirkti ir tur?ti... Gal ir gali :wink:

Kadangi kalbama apie tolerancij?, tai kad neb?t? ne ? tem?...

Tokio poži?rio ? save netoleruo?iau, kad mane galima nupirkti :sad:




Šios mintys primin? vien? tv shou, apie amerikos viengung?, kuris iš 14 ar kiek pretenden?i? per kelias dienas išsirenka sau mergin?. Ži?r?jau t? šou tik vien? kart?, bet ?sp?dis gana keistas. Man tos merginos atrodo tarsi prek?s. Jos stengiasi jam ?tikti, patikti, užkariauti jo d?mes?... parodyti, kad jis joms patrauklus.... ir tokiu b?du tikisi sulaukti jo atsako. Iš 14 jis atsirenka 10, dar po vienos kartu praleistos dienos lieka 6 ir t.t. Na, juk tai tur?t? b?ti ne grožio konkursas, renkamasi partneris b?simam gyvenimui kartu. Ta?iau viskas primena b?tent konkursus.

Aš galvoju, k? m?sto tos merginos. Galb?t jos ir tikrai priima prekin? santyki? pob?d?: parduodi savo grož?, gauni pad?t? ir pinigus bei graž? vyr?.  :confused:

Lietuvoje irgi toki? yra. Ir tos, m2 ?vardintos kaip barakudos, ne iš kitur atsiranda...

Bet gal kitaip ir negali b?ti. vartotojiška visuomen?. paklausa ir pasi?la.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 19:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
akika raš?:


O d?l to nutukusio pingvino, tai geriau šuo namuose, kurio nei kojini? plauti, nei bamb?imo klausytis... Ir namus puoš bei saugos :wink:






:happy: O jei jis nat?raliai po 25 bendro gyvenimo met? tokiu taps, tai kaip tada?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 20:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanžos pateiktoje situacijoje - paklaus?iau savo draugo (antros pus?s) nuomon?s-apsisprendimo. Jis ir b?t? galutinis. Vertinu atvirus santykius, kada nežaidžiama jausmais.

Jokiu b?du neim?iau aiškintis su "konkurente" - nes tai n?ra m?s? tarpusavio sprendimas.



P.S. Nemoku pritaikyti posakio "kare ir meil?je visos priemon?s galimos". Man šioje srityje taip pat egzistuoja tos pa?ios elgesio normos kaip ir kitur. Tai tas pats gyvenimas - gyvenimo dalis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2005, 11:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Cassandra raš?:




:happy: O jei jis nat?raliai po 25 bendro gyvenimo met? tokiu taps, tai kaip tada?




Na aš tikiuosi, kad nepermaitin?iau ir nuo jaunum?s ? sporto klub? kartu temp?iausi...

?ia gi skonio reikalas... o tada gali b?ti atvirkštin? istorija... kai išeina ji :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2005, 11:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
O jei rimtai - žinoma, kad jei nor?s, tai ir išeis. Ir nesulaikysi. Ir net n?ra reikalo bandyti.

Ta?iau kita šios tiesos pus? yra ta, kad kol n?ra santykiuose pad?tas taškas, kiekvienas savais metodais stengiam?s išlaikyti mylim? žmog? prie sav?s - kas tyl?jimu, kas distancijos didinimu, kas flirtu, kas užkandžiais ir apšokin?jimu, kas ?vaizdžio keitimu ir netik?tais poelgiais ir t.t.. Nes jei nereaguoji absoliu?iai niekaip, tai tada turb?t apie jokius kitus jausmus, išskyrus abejingum?, šnekos negali b?ti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2005, 17:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
m2 raš?:
Solanža:



Na...Shtirliams ledo bokshtai tik sukelia azarta i juos patekti :smile: Shiaip jau su manim diedams nera labai lengva, anie mane turi vis ish naujo, ir ish naujo uzhkariaut :smile: Ale uzhtat nenuobodu.


Nevisada, prikaluso nuo aplinkybiu, ir laiko. O stirliai beje mazai tu ledo uolu ir sutinka, tik dazniausiai neturi kada gaist laika. Ir ypac retai kazka ima sturmu, stirliai moka laukti (du, tris keturis metus ir tas ledas istirpsta) O pastoviai uzkariaudineti ta pati boksta pabosta, juolab aplink nauju daug kuriuos irgi reiktu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2005, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
zhmogus, uzhdirbantis per men. apie 15000Lt specialiai priesh skirybas susimazhino oficialu atlyginima iki 1000 Lt, kad vaikams alimetu moketi tik valstybes numatytus 125Lt.) Shlykshtu, ir tiek....[/quote]

125 mokama tik jei zmogus gauna minimuma arba isvis nedirba, jei alga 1000 lt vaikui turetu buti apie 1\3 algos jei du ar daugiau vaiku apie 1\2 algos, beto teismas atsizvelgdamas i turtine padeti gali priteisti ir gerokai daugiau, net virsijant ta 1000 lt atlyginima


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Bir 2005, 17:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
svyt raš?:
zhmogus, uzhdirbantis per men. apie 15000Lt specialiai priesh skirybas susimazhino oficialu atlyginima iki 1000 Lt, kad vaikams alimetu moketi tik valstybes numatytus 125Lt.) Shlykshtu, ir tiek....

125 mokama tik jei zmogus gauna minimuma arba isvis nedirba, jei alga 1000 lt vaikui turetu buti apie 1\3 algos jei du ar daugiau vaiku apie 1\2 algos, beto teismas atsizvelgdamas i turtine padeti gali priteisti ir gerokai daugiau, net virsijant ta 1000 lt atlyginima




O, tai toks ?prastas Lietuvai vaizdelis, toks ?prastas, kad net koktu kalb?ti apie tai. Kiek tesimuose toki? biologini? t?veli? trinasi, atvažiavusi? su naujais mersais ir BMV, su "cepurom"," kožurom" ir naujais mobiliakais ir ?rodin?jan?i?, kad jie, matot, nabagiai. Ubagai, blyn! O senatv?je, aišku, kai patiems paramos prisireiks, prisimins tada, kad jie savo vaikus" išlaik?", po 125 Lt jiems mok?jo!



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 09:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
I kas da zo taleransija šiais laikais! Ale ot jaunos i durnos!!! taigi tatai nutinka iš dyka buvima! Died? an lanci?g?  - i tvart? m?žt! Kalarad? nuog bulb? rinkt! A visom k?tv?loms šavalkoms šun? palaist kad ing blauzdas insisagyt?! Žinos besarmat?s kap ing svetimus diedus lyst!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 10:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Shtirliai gana nuspejami, todel aishku buna, kada paledeti, kada atitirpti :smile: Bent mano Shtirliui didzhiausias azartas mane uzhkariauti buvo todel, kad visi jam sake, kad tai jam be shansu :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Peliaucku_Jadze: labai jau arši tamsta, kaip diuma... :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lie 2005, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Spa 2004, 07:44
Pranešimai: 88
Solanža raš?:
Peliaucku_Jadze: labai jau arši tamsta, kaip diuma... :wink:




Niaugi? A tai aš arši?? Tu da nematei many aršios! A kas prauda - tai prauda, i n?r ?ia ko akis nulaidus tyl?t!



A tai sakai ne tas diuma aš? A kas ty da m?gsta pamiegot i pavalgyt? Aš da i pasir?dyti, pasistrainti labai m?gstu. I ko gi nem?gt? Zdarava, dikta, raudona, taigi nešp?tna boba esu!



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 120 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007