Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 14:55

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 15:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: na, bile tik pasiteisina Tau šita taktika, ir ok.  :smile:

kiekvienas geriausiai jau?iam, kaip su savo "artimu žmogum" :) elgtis.  :smile: Atsiejant nuo šios konkre?ios temoj nurodytos situacijos, aš irgi esu linkus "patempti l?p?" (iki užsidarymo ? ledo kaln? dar toloka- nemoku ilgai pykt  :smile:). Mane tada vadina "princese ant žirnio"  :smile: Bet sak?, kad iš man?s ragana nesigaut?, nebent šiaip kokia nedidel? pik?iurna.  :smile:

Džekai labai pastebi menkiausius nuotaikos svyravimus, ir jeigu tik bent bišk? jau?iasi d?l to kaltas, tai tuoj pat m?gina "traukt" iš bet kokio užpykimo ar tyl?jimo, kalbina arba bando prajuokint ir labai ži?ri ? veid?. Bando išskaityt, kas dedas:).



Man labai ?domu, k? pati Vover? šita tema pasakys, o tai užved? tem? ir dingo  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 15:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Teisyb? sak?, kažkaip sunkiai ?sivaizduoju tave ilgai pykstan?i? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



A kur ash rashiau, ka nekalbu?  :smile: Ash kalbu, tik distancijuojuosi labiau(blyn, koks sunkus zhodis), t.y. shilumeles ish manes taip nebesijauchia, kaip iprastai.  A jeigu jau7 eis pas kita vien todel, ka ash pyktelejau, tai staltiesele kelias. Mumei zhmones , manes nebranginantys, nereikalingi  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 16:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Prisiminiau, kad tur?jau gyvenime vien? keist? situacij?, kai pati atsid?riau tos, atseit, moters iš šalies vaidmenyje. Nelabai ji maloni, bet papasakosiu.



Virtualiai bendravom su vienu vaikinu. Bendravimas truko ger? pusmet?, bet apsiribojo neutraliomis kalbomis, faktiškai nieko nežinojom apie vienas kito asmenin? gyvenim?. Na, tas ir nedomino, kadangi papras?iausiai, ne tuo tikslu susirašin?jom, nekabinom vienas kito. Aš nemaniau, kad prasižengiu savo draugui, susirašin?dama su kažkokiu asmeniu, juolab kad tai neperženg? virtualumo rib? ir netur?jo nei koki? flirto element?.  :confused:



Na ir vien? dien? gavau laišk? iš tokios merginos, ji prisistat? kaip ta, su kuria tas vaikinas kartu gyven?s ir tebesusitikin?ja ir papraš? man?s palikti j? ramyb?je. Dar užsimin? kad žino mano vard? ir iš keli? detali? dav? suprasti, kad paskaito jo pašt?.

Patyriau šok?.



Keista yra jaustis kaltinamai tuo, ko niekad netur?jai savo ketinimuose. Juolab kad net ne?sivaizdavau apie jos egzistavim?. Taip pat bene labiausiai buvo pikta d?l privatumo nebuvimo. Nesvarbu, kad nerašiau koki? meil?s prisipažinim? tuose laiškuose, bet gi paprastai, jei laiškai rašomi, tikimasi, kad jie liks priva?iu reikalu, ir ta informacija pasakojama tik tam konkre?iam žmogui...



Nežinojau kaip elgtis. Pykau. Taigi, k? padariau. Nors ji reikalavo konfidencialumo, nutariau, kad visgi tai yra j? reikalas, pasijutau neteisingai ?velta ir nutariau, kad tegul aiškinasi tarpusavyje patys. Tad nusiun?iau jam jos laišk?. Taip sutapo, kad kit? dien? tur?jau išvykti, tad pagalvojau, jog ta kelion? ir nuramins, ir sud?lios visk? ? savo vietas.

V?liau sužinojau (ir tai kažkiek mane paguod?), kad esu ne vienintel? tokia užsipultoji.



Kaip vertinate ši? situacij?? Kaip manote, ar teisingai pasielgiau? Ar teisingai pasielg? kiti veikiantys asmenys?

B?siu d?kinga, jei išsakysit savo nuomones, o tai dar po šiai dienai tebesvarstau ši? istorij?.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 19:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Na, mergina bishki paranojike, matyt, pasitaike. Nors jos draugas irgi man didelio susizhavejimo nesukele (kad ir tai, jog Taves neinformavo apie tai, kad turi drauge, man tai nelabai shvariais dalykeliais kvepia....Juolab, Tu negali zhinoti, ka jis savajai apie bendravima su Tavimi pasakoja - gal sako, yra chia tokia viena, neatstoja niekaip.) Kad nusiuntei jam jos laishka, gerai, faktas, kad butent jie tarpusavyje turejo ishsiaishkinti kas, ir kaip.

O moters ish shalies vaidmenyje tikriausiai visos esam pabuvoje, bent jau hipotetishkai :smile:

Pati imchiausi kokiu nors veiksmu, jei mano akyse kokia nors ypata ikyriai lipintusi prie antrapusio. Nors irgi, bevelychiau, kad i vieta ja pastatytu pats vyras. del to labai gerbiu mamos vyra - ne karta teko stebet, kaip, lyg tarp kitko, jis nusimuilina nuo ikyriai atakuojanchios damos :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 01:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: ir aš taip galvoju. Kad ?ia vyras turi spr?sti t? situacij?. Ir kas ten žino, kaip jis jai nupieš? vis? situacij?, gal ir visai priešingai nei buvo. Žinau, kad t? ?vyki? pasekoje jie kaip ir išsiskyr? (gal dabar v?l su?jo, nežinau, nesidomiu).



Apskritai, yra dvi žmoni? r?šys: vieni, kas beb?t?, link? kaltinti savo antr? pus? kaipo nusid?j?l?, kiti- tas gundytojas (-us), kurios (-ie) pasimaišo, pristoja prie jo (-s). Suprantu, kad b?na situacij?, kai tikrai kažkas iš šalies ?kyriai pristoja, nepaisant rib?. (Iš to ir neitin gražus posakis atsirad?s: "vyras ne siena, galima pastumt".) Ta?iau paprastai, dažniausiai žmon?s paiso toki? dalyk?, kaip pas ?simyl?jimo objekt? esanti antra pus?.... ar bent jau tur?t? paisyti.



Kaip ten beb?t?, toje poroje moteris kaltino ne vyr?, o b?tent tas moteris, kurios kažkur "pasimaišo". Nors logiškai galvojant, juk pats iniciatyv? parodo, ieško kažko matyt, jeigu slepia apie jos egzistavim?. Tad aš kaltin?iau vyr?.



?dom? aspekt? palietei, emduke. Sakai, "pati imchiausi kokiu nors veiksmu, jei mano akyse kokia nors ypata ikyriai lipintusi prie antrapusio. Nors irgi, bevelychiau, kad i vieta ja pastatytu pats vyras."



Ne visada ta savigyna lengva. Turiu omeny, kad vyrui sunkoka atstumti moter?. Moterims kažkaip papras?iau gal t? daryti.

Bet ne apie tai aš, o apie Tavo veiksmus. O k? darytum? Na, suprantu, kažk? visgi darytum, nes matai viešai. Neitum užsidaryt ? ledo r?m? tai tikrai, ane?:). Bet.... kur kas sud?tingesn?s ir slidesn?s yra tokios situacijos, koki? aš aprašiau. Kada Tu nežinai, k? daro Tavo antra pus?. Vat k? tada darytum? Jeigu jauti kažkaip, kad kažkas ne taip, o kas- nežinai?.... Ar korektiška yra patikrinti vyr?? Paskaityti jo smsus, laiškus?..... Jeigu nekorektiška, kaip tada sužinoti teisyb? ?



Ar pritartum?t, kad "meil?j- kaip ir kare- leistinos visos priemon?s"?

Mano aprašyta mergina, kaip suprantu, laik?si b?tent tokio poži?rio, taip siekdama - pradžioje- išsiaiškinti, ar tai konkurent?, o po to j?

(t.y. mane  :wink:) nustumti nuo jo tuo ?sp?jamuoju laišku.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 01:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Solanža raš?:
Prisiminiau, kad tur?jau gyvenime vien? keist? situacij?, kai pati atsid?riau tos, atseit, moters iš šalies vaidmenyje. Nelabai ji maloni, bet papasakosiu.



Virtualiai bendravom su vienu vaikinu. Bendravimas truko ger? pusmet?, bet apsiribojo neutraliomis kalbomis, faktiškai nieko nežinojom apie vienas kito asmenin? gyvenim?. Na, tas ir nedomino, kadangi papras?iausiai, ne tuo tikslu susirašin?jom, nekabinom vienas kito. Aš nemaniau, kad prasižengiu savo draugui, susirašin?dama su kažkokiu asmeniu, juolab kad tai neperženg? virtualumo rib? ir netur?jo nei koki? flirto element?.  :confused:



Na ir vien? dien? gavau laišk? iš tokios merginos, ji prisistat? kaip ta, su kuria tas vaikinas kartu gyven?s ir tebesusitikin?ja ir papraš? man?s palikti j? ramyb?je. Dar užsimin? kad žino mano vard? ir iš keli? detali? dav? suprasti, kad paskaito jo pašt?.

Patyriau šok?.



Keista yra jaustis kaltinamai tuo, ko niekad netur?jai savo ketinimuose. Juolab kad net ne?sivaizdavau apie jos egzistavim?. Taip pat bene labiausiai buvo pikta d?l privatumo nebuvimo. Nesvarbu, kad nerašiau koki? meil?s prisipažinim? tuose laiškuose, bet gi paprastai, jei laiškai rašomi, tikimasi, kad jie liks priva?iu reikalu, ir ta informacija pasakojama tik tam konkre?iam žmogui...



Nežinojau kaip elgtis. Pykau. Taigi, k? padariau. Nors ji reikalavo konfidencialumo, nutariau, kad visgi tai yra j? reikalas, pasijutau neteisingai ?velta ir nutariau, kad tegul aiškinasi tarpusavyje patys. Tad nusiun?iau jam jos laišk?. Taip sutapo, kad kit? dien? tur?jau išvykti, tad pagalvojau, jog ta kelion? ir nuramins, ir sud?lios visk? ? savo vietas.

V?liau sužinojau (ir tai kažkiek mane paguod?), kad esu ne vienintel? tokia užsipultoji.



Kaip vertinate ši? situacij?? Kaip manote, ar teisingai pasielgiau? Ar teisingai pasielg? kiti veikiantys asmenys?

B?siu d?kinga, jei išsakysit savo nuomones, o tai dar po šiai dienai tebesvarstau ši? istorij?.



  Kaip tik tokia idomi situacija, kada realus pasaulis tampa maziau realus negu isgalvotas. Sakysime ar Jus galetumete paneigti, tarkime tai kad, tas zmogus buvau as ir Jums parasiau toki rasteli noredamas

isbandyti Jusu reakcija ir nustatyti tipa. Ar nepaprasciau priimti,

kad tas zmogus pats apsimete moterim ir parase Jums o gal net daugeliui moteru, nes kaip kitaip jos visos kiaurai ejo per jo kompiuteri ir skaite ir skaite pasta. Pagalvokite kiek jam kedziu reikejo pristumti prie to kompiuterio, kad visos tilptu:) Siais pasakymais as nieko nesiekiu irodyti, bet jie labiau samoningi negu tai kas buvo parasyta iki siol.

Tu kuri savo pasauli ir jame gyveni. Bet tegul jis tada buna sviesus.

Be tamsiu reikaliuku. Psichologiskai vertinant  - visuose siuose komentaruose yra snekama su paciu savim, nes tai vienintelis Jums tikrai pazistamas ir realus zmogus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 02:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gintarai, tu irgi gali tur?ti kartu gyvenan?i? moterišk?, kuri patikrins tavo pašt? tau nežinant. Ras mano ir dar kokios nors moters laiškelius ir iškels tau scen?.

Tu gali tur?ti moterišk?, kuri iškels ne tau scen?, o man, kadangi tu pamiršai išeidamas iš forumo, atsiloginti, o jungeisi iš nam?. Tod?l visas tavo paštas jai panos?j.

Netiki, kad taip b?na šiame gyvenime?  :wink: Kas ?ia tokio išgalvoto ir nerealaus?  :smile: Patik?k, jeigu kažk? pasakoju, tai vis? pirma remiuosi faktais, o KAIP tie faktai surinkti- mano asmeninis reikalas. Gali daryti prielaidas, kad jie nieko neverti, jeigu n?ra atskleidžiami ?ia ir dabar. Tau rinktis kaip k? vertinti. Bet aš tiesiog stengiuosi išlaikyti maksimal? konfidencialum?, o tai kas ?ia žino, kas mane dabar skaito šiame forume.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 02:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gintaras raš?:


Tu kuri savo pasauli ir jame gyveni. Bet tegul jis tada buna sviesus.

Be tamsiu reikaliuku. .




O d?l šito sutinku. Kad geriausia kai joki? tamsi? reikal? n?ra. Stengiuosi kad taip b?t?, o tokios situacijos, kaip aprašytoji, tarnauja geromis pamokomis. Jau dabar kai kas parašys man laišk?- b?tinai paklausiu, ar turi mergin? ! :happy: :wink:



Gintaras raš?:


Psichologiskai vertinant  - visuose siuose komentaruose yra snekama su paciu savim, nes tai vienintelis Jums tikrai pazistamas ir realus zmogus


Nesutinku. Ne, ne visur šnekama su savimi. Kartais šnekama su kitais žmon?mis. turb?t daugeliu atvej? mes, be abejo, diskusijoj su kitais, sužinome daug informacijos apie save pa?ius. Ta?iau ne k? mažiau sužinome apie kito poži?r?. Ypa? jei mokame KLAUSYTIS ir nepraleidžiame pro ausis selektyviai informacijos, pasilikdami TIK T?, kuri? mums malonu ar norisi gird?ti !


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 08:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Na  artimas zmogus yra tas su kuriuo kai sakant daliniesi gyvenima: dziugsmus, bedas, pinigelius ir lova, kas be ko.



Solanza,

uuu tada pachiai pasiseke. Nors ka ash zinau.... Juk ta mergina neskamdavo naktimis, kai ramiai ir taikiai miegojau klykdama " kur ... (to bicho vardas) ???" ir pan.  Ir dar daugybe variantu galimu. Kad ir ishgerus su zmogu kavos gauti toki shantaza, kuris pparaschiausiai nemalonus.... kad belieka tik leistis iki tokio pat shantazo lygio. nes su tokiais viena kalba.



O kaip bejje, mieli linihjistai pasakytu ta pati reikala. Kad ir 2 ar po 20 buvimo kartu metu " Sorry, nebemyliu, ainam savais keliais?".... ar kaip?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 10:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Jei ikyrus kibimas vyktu mano akyse, tai galimi keli variantai - vienas - tiesiog prieiti ir lyg niekur nieko nusivesti antrapusi kitur, pvz., pashokti. Arba isijungti i pokalbi, perimant jo iniciatyva, galima nekaltai uzhklausti, kur tos damos partneris. Svarbu naiviai klapseti akimis ir lyg netychia uzhduoti nepatogius klausimus :smile:

O vyrishkas atstumimo budas - labai abejingas bendravimas, ar tiesiog pasiplovimas, pasakius, kad "man jau laikas".

Aaaaa, prisiminiau kaip ankstyvoj jaunystej labai ikru gerbeja uzhmushiau fraze: "tai, kad tu manes lytishkai netrauki" :smile: Nu, nesuprato kitaip zhmogus, kad neturiu jokio noro su juo bendrauti :smile:

O jei jauschiau, kad kazhkas vyksta man uzh nugaros, paklauschiau atviru tekstu. Jei supraschiau, kad man kabina makaronus - o tai jauchiama, raschiau budu ishsiaishkinti, kaip yra ish tikruju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Na d?l tikrinimo, tai niekada nedariau to, nes tai laikau kito žmogaus konfedencialumo negerbimu.

Man vien? kart? nety?ia pavyko išsiaiškinti antrosios pus?s nuklydymus, bet jis pats apie tai viešai buvo apsiskelb?s. Palaukiau kada prisipažins, nesulaukus tarp kitko pasmalsavau...

O d?l atsilyginimo už toki? niekšyb?... Pasirodo kartais žinau kur b?na žmogaus silpnosios vietos... Jis aišku nesužinojo, kad tai buvo mano mažas atlygis, nors gyvenim? pakartinau :confused:

Ir aišku buvo pasakyti laimingo kelio :wink:



O po 20 met? kai išeina, tai manau nelabai sutabdysi, atsiprašau normali? vyr?, bet apie 40 metus prasideda vyriškiams klimaksas, nuo kurio vaist? n?ra :happy: išskyrus jaun? moterišk?, kuri v?l leist? jiems pasijusti vyrais...

/me ne feminist?, tik faktus konstatuoju :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
akika:



Niu ash irgi ne feministe, bet man irgi vyro, kaip asmenybes stiprumas/silpnumas labai aishkiai pasimato ish jo elgesio klimakso metu :smile:

Nors, kiek pastebeta, labiau durniuoja ir grizhti i jaunyste jaunu barakudu pagalba bando pinigingi dedes :smile: Na, tegu sau grizhta, jei jiems taip geriau, bet kai kurie tai darydami shlykshchiai savo sheimas skriaudzhia, t.y. neremia savo vaiku (zhinau atveji, kai zhmogus, uzhdirbantis per men. apie 15000Lt specialiai priesh skirybas susimazhino oficialu atlyginima iki 1000 Lt, kad vaikams alimetu moketi tik valstybes numatytus 125Lt.) Shlykshtu, ir tiek....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 11:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Sutinku, kad šlykštu, bet visoki? yra ir m?šlo, kur pinig? atsirado staiga dar daugiau...

Neturi dauguma m?s? turting?j?, protingo poži?rio ? pinigus ir mano, kad jie visk? už juos gali nusipirkti ir tur?ti... Gal ir gali :wink:

Kadangi kalbama apie tolerancij?, tai kad neb?t? ne ? tem?...

Tokio poži?rio ? save netoleruo?iau, kad mane galima nupirkti :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 45 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007