Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 07:41

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2005, 17:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
akika: Aš apie nuomon?s ?piršim? ir tolerancij? (antra žinut? šioj temoj). Nevermind.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 09:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Manau nuomones ipirshshimas ir tolerancija yra skirtingi dalykai.

Tolerancija ir priemimas. Ne kitos nuomones kaipo jos esmes, o fakto, kad ish vis yra kita nuomone ir ja reikia gerbti kaipo kito zmogaus pasirinkta poziuri.

O nuomones ipirshimas..... jei jau nera tvrto apsisprendimo, ta nuomone ipirshi neizurint ar zmogus propaguoja tolerancija ar kategorishkuma. Patikekit, tai vienodai paprasta jei nera individo vidinio nusistatymo.



O va ash shioj temoj norejau ishkelti nauja klausima....

Tolerancija jausmams. Ar galite priimti ir toleruoti fakta, kad artimas zmogus pradejo jausti itin kazi kokius artimus jausmus kitam asmeniui. Ar priimat toki jo pasirinkima? Neklausiu ar tai lengva.... klausiu apie poziuri, kurio stengiates laikytis.... priimat tai kaip neishvengiama fakta ar imates "daryti tvarkos"?

:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 10:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Na, aš apie fakt?, kad j? išvis bandom? ?piršin?ti, nepriklausomai nuo to ar vidinis nusistatymas yra ar jo n?ra.



Vovere raš?:
Ar galite priimti ir toleruoti fakta, kad artimas zmogus pradejo jausti itin kazi kokius artimus jausmus kitam asmeniui. Ar priimat toki jo pasirinkima?
B?siu labai nesupratlyvas ir visoks koks, ale - o k? ?ia galima toleruoti/netoleruoti?

Jei sakydama artimas žmogus, neturi omeny antros pus?s, tai ne mano reikalas k? jie ten vienas kitam jau?ia ir ties? sakant nelabai ?domu, niekuomet nesigilinu ? tai. Tai j? pasirinkimo laisv?, kaip ir kiekvieno kito žmogaus ir niekas neturi teis?s to ?takoti. Tiesiog galb?t matydamas, kad tas bendravimas iš esm?s gali pakenkti artimo žmogaus gyvenimui t.y. susid?jo tikrai su netinkamu asmeniu - tiesiai šviesiai pasakysiu tai, ta?iau spr?ndžia tegul pats.

O toki? kurie ima "reguliuoti" kit? gyvenimus ir aiškinti kaip gyventi reik?t?, ala gyvenimo tiesas - nepaken?iu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 10:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vovere raš?:
O va ash shioj temoj norejau ishkelti nauja klausima....

Tolerancija jausmams. Ar galite priimti ir toleruoti fakta, kad artimas zmogus pradejo jausti itin kazi kokius artimus jausmus kitam asmeniui. Ar priimat toki jo pasirinkima? Neklausiu ar tai lengva.... klausiu apie poziuri, kurio stengiates laikytis.... priimat tai kaip neishvengiama fakta ar imates "daryti tvarkos"?

:wink:





Artimas žmogus tai ?ia kas? Brolis? Sesuo? Antroji pus??

Jei kalba eina apie pirmojo tipo asmenis - tai j? pasirinkimas yra j? reikalas.

O jei mano širdies pašinas prad?s m?tyti žvilgsnius kair?n, tai jau jokio krikš?ioniško mielaširdingumo iš mano pus?s nebus! Vis? pirma bus imtasi priemoni? destruktyviam faktoriui iš aplinkos pašalinti. Visoki?: klastos, šantažo, bauginimo, užkalb?jimo, nuži?r?jimo beigi žiniasklaidos priemoni? ?sikišimo :happy: Kad pati susiprast?, jog su diedus, kuri? bobos trenktos ir nevaldomos (tokios kaip aš), reikia dviej? km spinduliu apeiti. Tuo tarpu, savo širdies brangiausi?j? popinsiu ir lepinsiu visokiais riebiais ir kaloringais užkandžiais, desertais ir skatinsiu kiek galima daugiau laiko praleisi prie teliko. Idant nutukt? ir nepaskrist?. O kam gi reikalingas tingus pingvinas? Jau geriau pingvinas, bet mano, nei žavus ir grakštus, bet varžov?s :happy: O be to, kur jis geriau ras?



P.S. Žmon?ms be jumoro jausmo patartina skaityti tik du pirmus sakinius :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 10:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: aišku, kad Vover? tur?jo omeny antr? pus?.



Vovere, na žinok, neteko tur?t tokios patirties. Ir labai nor??iau, kad ir netekt?. Per sunku teoriškai ?sivaizduoti, kaip b?t? jeigu b?t?. Manau, kiekvienoje konkre?ioje situacijoje galima elgtis vis kitaip.

Bet apskritai tai ?ia ne apie tolerancij? reikia kalb?ti, o apie gal?jim? ar negal?jim? pak?sti situacij?, susitaikyti ir prisitaikyti.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Kad visai neaišku, reik?jo taip ir sakyti.

Tokiu atveju, Cassandra labai teisingai paaiškino :happy: :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 10:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: na, aš jau?iuosi truput? paž?stanti etinius tipus ir žinau, kad jie ne visada taip jau baisiai tiksliai išsako, k? konkre?iai tur?jo omeny. ?ia ir sau taikau. Bile pa?iam aišku ! :happy:

Šiaip jo, patiko man irgi Casandros pasakojimas  :happy: :happy: :happy:

Aš, va, neišdr?sau pasidalinti garsiai savo taikytinais metodais  :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 11:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Hmm...Mano metoda trumpai apibrezhti galima "Nenori? Nu ir nereikia."  :smile: To bish pajutusi antrapusio polinki i kaite apsitverchiau tvorele ir ilgai tektu mane ish to aptvarelio krapshtyti  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 12:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Taip ramiai? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 12:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2 raš?:
Hmm...Mano metoda trumpai apibrezhti galima "Nenori? Nu ir nereikia."  :smile: To bish pajutusi antrapusio polinki i kaite apsitverchiau tvorele ir ilgai tektu mane ish to aptvarelio krapshtyti  :smile:




Nebijai, kad antrapusis gali neteisingai išsišifruoti: "mhm...? aptvar? nulindo...savais darbais užsiima...dzin jai viskas...ir aš dzin...nu tai k?...'poskakakal' tada...ten kur many dvasiškai supranta"



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 13:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Cassandra raš?:


...nu tai k?...'poskakakal' tada...ten kur many dvasiškai supranta"





Gero kelio!

Jau ko nelaikau ir nelaikysiu, tai antros pus?s, kuri prad?jo dairytis ? šalis. Vienas dalykas neturiu teis?s varžyti kažkieno jausm?, o kitas užkabina mano ambicijas ir manau, kad tokiu elgesiu jis ?žeidžia mane...

O d?l to nutukusio pingvino, tai geriau šuo namuose, kurio nei kojini? plauti, nei bamb?imo klausytis... Ir namus puoš bei saugos :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 13:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
akika: mano galva, dar svarbu, kiek toli pažengta ? t? kair?. Jeigu matai, kad tik lengvai simpatizuoja kokiai bendradarbei, tai gal dar ne pagrindas užsidaryti ? ledo bokšt? ar kitaip j? atstumti? Taip ir tikrai nueis pas t? kit?. Be abejo, aš net nesigin?iju d?l tokio dalyko, kad "jeigu nor?s- tai ar laikysi, ar ne, - nueis". Bet nereikia jo dar ir stumti ? tai. Ne visada vyrai patys žino, ko jie nori, ir jeigu, kaip sakiau, tai t?ra flirtas ir lengvas susižav?jimas, manau yra prasm?s priminti jam apie save, pasitelkti žaves? ar, anot Casandros, visokius ten maistelius, kad elementariai tur?t? šans? eilin? syk? ?vertinti, koki? šauni? moter? turi šalia sav?s, ir labai gerai pagalvot?, ar verta tuo rizikuoti.

O žemintis, be abejo, nereikia. Ar juolab, apsimesti kad viskas gerai (turiu omeny atvejus, kai jau yra neištikimyb?s faktai). Tiesiog saky?iau nereikia ir ultimatum? per anksti statyti.

O šiaip... kai atsitinka tokie bais?s dalykai, turb?t išties sunku sureaguoti protingai. Reaguojasi taip, kaip išeina.  :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 14:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:



Tai visai nera ramiai! Tai tik parodymas, kad nieko nesiruoshiu laikyt jega.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 14:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Na...Shtirliams ledo bokshtai tik sukelia azarta i juos patekti :smile: Shiaip jau su manim diedams nera labai lengva, anie mane turi vis ish naujo, ir ish naujo uzhkariaut :smile: Ale uzhtat nenuobodu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Bir 2005, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Na ?ia slidokas reikalas. Manau, nemaža dalis gali sureaguoti, taip kaip Cassandra paraš?.

Maždaug: Aha, užsidar?, nekalba, tai štai kokia ji! Nu ? valiai, tegu ji ten... o aš einu pas kita!

:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 58 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 75 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007