Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
m2:

Na su bobute turgelyje ir aš galiu pabendrauti :happy: tai kur tas skirtumas? Be to bendrausiu taip pat pagarbiai kaip ir su prezidento patar?ju :confused: ir nemanysiu, kad ne?domu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 15:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
akika:



O skirtumas musyse  :smile: , t.y. tu irgi gali pabendrauti, bet tas "galiu" skamba, kaip teikiuosi. O demokratai tiesiog nori  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 14:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man kartais skunku skirti etinius/loginius bendravimo subtilumus ir demokratinius/aristokratinius....  Gal kiti tipai atsilieps, kaip jiems atrodo.



Jei bendravimas dalykinis, pagal pareigas, pagal pavaldum? - tai lyg ir nesiskaito, kad tai normalus bendravimas. Nes darbe bendrauji su "sekretorium" ar "direktorium", o ne su "Petraityte" ar "Jonai?iu". Darbe tik mano pareigos - tai nesu tikroji "aš".

Ta pati abejon? sukirba kai jautiesi "naudingas" (na, tav?s asmeniškai  prašo pad?ti, padaryti koki? nors paslaug?). Atrodo, kad bendrauja tik d?l reikalo.

Galb?t aš apskritai nelabai gaudausi, kada su manim bendrauja nuoširdžiai.... Ta?iau labiau pasitikiu b?tent neformaliu bendravimu, niekuo ne?pareigojan?iu, d?l malonumo. Arba nors ir darbe - bet kai kalbama neoficialiu tonu, šiltai, pašposinant.

Jau?iu, kad man nepalyginamai svarbesnis žmogiškasis faktorius, o ne pareigybinis ar pad?ties.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



..jau kelinta karta sau pastebiu, kad bendravimo klausimu Liepos postai labai jau demokratishki. K chemu by eto?  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 15:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: k tomu, kad Liepa ir yra demokrat?  :smile:

Pirma ir tre?ia kvadros- visi yra demokratai  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nu  :happy: O ash apsizhioplinus buvau :happy: ja i arsitokrates irashydama. Vis ta nemeile sistemoms kalta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 17:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2-uke  :happy:

Na, aš kai labai supykstu ar mane ?žeidžia tada imu bendrauti "aristokratiškai"  - pabr?žtinai šaltai, oficialiai ir su visais reveransais. (Aristokrat? prašau nesupykti už palyginim? - nes tai ne tikras aristokratiškumas, o demonstratyvus "pastatymas ? viet?")



O kaip elgiasi supyk? aristokratai?



P.S. m2 - apsižioplina tiek vieni, tiek kiti. Painiojamasi turb?t d?l etikos/logikos.

Forumuose pasteb?jau, kad loginiai tipai bendrauja daugiau dalykiškai, temose gvildena kokias nors problemas abstrak?iai. Kartais d?l to susilaukia priekaišt? d?l šaltumo, oficialumo - bet tai n?ra kalb?jimo maniera, o tiktai tema, diskusij? objektas.

Etik? pokalbiai panaš?s ? šiaip sau pasiplep?jimus tarsi apie niek?. Daugiau yra emocij? išraiška.

Visai gali b?ti, kad vieni kitus laiko "nuobodylomis" / "chatininkais"  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 17:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:


Visai gali b?ti, kad vieni kitus laiko "nuobodylomis" / "chatininkais"  :wink:





Liepuže saulele, kiba jau visai galvel? perkaito nuo darb? tamstai, kad galite iki toki? išvad? prieiti. Na padumaite sama, koks gi gali b?ti nuobodumas, logikui su etiku šnek?tis. Kaip gi dual? bendravimas b?t? ?manomas, ir kit? palanki? tip?? Visuose palankiuose santykiuose yra tiek deriniai loginis-etinis, tiek etinis-etinis, tiek loginis- loginis. Nuobodylom ir ?atininkais galim laikyti tik tuos, kuriuos priimam nepalankiai iš esm?s, t.y. dažniausiai pagal socioniškai nepalank? santyk?, nors ir ?ia gausyb? išim?i?.

Paimkim kad ir tokius smagius aktyvacijos santykius, man etinei jie palank?s su gorkiu. Ir k?, išties smagus ir nepaprastai ?domus bendravimas gaunasi. Lygiai kaip su tamsta,miraže Tu mano...  :wink: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 20:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, tarp dual? ar miraž? viskas tvarkoje - nuobodu neb?na. Apskritai, kur visi dalyvauja - visiems ?domu.

Aš tok? ?sp?d? susidariau iš to, kai kurioje nors temoje susirenka vienodo tipo šnekoriai. Jei temos pradžioje ne?sijungia bipolinis tipažas - tai v?liau jau b?na sunku "?sikišti", atrodo, kad lendi ne ? savo darž?...



P.S. Na, gal ir perkaito galvel?...  :wink:  Haliucinacijos...  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aristokratai - demokratai
StandartinėParašytas: 10 Bir 2011, 21:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Nežinau kaip su beta, bet delta aristokratai vadinami "išdidieji". Prie tokio pavadinimo daugiausia prisideda vertybinė :wethics: ir aukštų etinių principų perdavimas, skiepijimas aplinkiniams. Asmeniškai nemanau jog nenoras bendrauti dėl socialinio statuso yra išdidumas ar koks snobizmas. Paprasčiausiai nenoras būti suterštam ar kaip paveiktam. Nebūtinai neigiama prasme.
Kaip etikas, gal geriau "užuodžiu" su kuo vertėtų bendrauti, o kas nevertas (ne vien dalykiškai). Bet kažkokių priekaištų kuriuos reikščiau atvirai, niekada neturiu, nes tai subjektyvus mano įsitikinimas ir nuostatų laikymasis kuris tik į gera šiuo metu.
Dėl betos. Galiu ir klysti, jų aristokratiškumas iš vienos pusės reiškiasi :bsensoric: pagarba, jėgos demonstravimas, hierarchija, bendri siekiai ir atkaklumas.
Kaip man, kartais nesuprantamos piktos frazės kaip "jautiesi labiau gerbiamas?!" "tai dabar tu kietesnis? Neatmetu, kad čia galbūt žmogaus savybė ar problema. Bet gana dažnai tenka girdėti tokius pasakymus, dėl kurių norisi išsakyti tiesiai ką manau. Nes nesuprantu ( :bsensoric: ) už ką toks pyktis, garbės prasminanymai mokslo įstaigoje..?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Aristokratai - demokratai
StandartinėParašytas: 10 Bir 2011, 23:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Na betoje labai vertinami nuopelnai,žmonės kurie jau užsirekomendave savo darbais, įgije pasitikėjimą.Ir į naujoką kolektyve iš pradžiu žiūrima skeptiškai/nedraugiškai,netgi galimas tikrinimas kiek jis atsparus psichologiškai. Čia tas klausimas "jautiesi labai gerbiamas?" iš dalies ir kaip ir pasiūlymas, arba įrodyk kad tikrai esi kažko vertas arba cit..Neabsoliutinu, tiesiog maždaug taip viską suprantu aš..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007