Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 13:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 15:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Kad tik netektu, Liepa, atejus tamstai i myta i mane iš padilbu skersakiuot po tokiu pasisakymu, kaip kad jau yra buve...


Keistai manai... Nejaugi mano nuomone apie Tave nors kiek pasikeistu - jeigu tiesiai nepasakyciau ka galvoju. 

Šiaip yra du budai. Arba visiškai su žmogum nebendrauti (ir pasilikti savo nuomone sau). Arba, jei teks bendrauti, - manau sažininga, kad jis žinotu, ka galvoju... (nemegstu manipuliaciju)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Spa 2007, 15:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Arba, jei teks bendrauti, - manau sažininga, kad jis žinotu, ka galvoju... (nemegstu manipuliaciju)


Seniai žinau ir su tuo susitvarkau. Butu gerai, kad ir jums šita nuomone nekeltu problemu:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Kov 2008, 21:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
J.S. Filatova staipsnyje `Trumpas socionikos paskaitu konspektas` (2001 m.) http://www.socioniko.net/ru/articles/filat-konspekt.html grupuoja tarptipinius santykius taip:



Komfortiški santykiai: dualiniai, pusiau dualiniai, aktyvacijos, miražiniai – silpnasias funkcijas palaiko partnerio stipriosios funkcijos.



Neutralus santykiai – tapatumas, veidrodiški, siustuvo/imtuvo, gesinimo, dalykiniai, kvazitapatybes.



Nekomfortiški santykiai – konfliktiniai, revizoriaus/revizuojamojo, superego, giminiški – visais šiais atvejais vyksta poveikis i skaudžiaja funkcija iš partnerio stipriosios funkcijos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 00:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: na, "pasimatavau" ant saves, tai manyciau, kad tinka Filatovos santykiu ivertinimas.

Tau turbut irgi? kad jau parasei cia apie tai.



Neskaiciau paties straipsnio, tik si apibendrinima. Prie jo noretusi pridurti, kad visaip buna ivairiuose santykiuose. Ta prasme, ir tuose nekonfortiskuose buna visaip, bangomis ar pan., ir skirtingas tas nekonfortiskumo lygis gali buti, jeigu galima taip issireiksti.

Kas pasirode teisinga, kad pirmasyk matau, jog uzsakymo santykiai priskiriami prie neutraliu. O praktikoje butent taip juos ir jauciau- tik pries tai teorijoje buvau skaicius daug neigiamo apie juos, kad labai sunkus ir t.t.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2008, 01:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, man irgi tinka Filatovos apibudinimas. Tiesa, ne visu santykiu ekspertas esu... 

Man atitinka, kad giminiški prie nekomfortišku. Šiuose santykiuose daug geranoriškumo, teorines vienybes, bet praktiškai - geras tik epizodinis bendravimas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 168 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007