Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 16:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Aušrynka, manau ne tu viena gyveni šiame santikyje, daugelis gali tureti šio santykio patirties. Manau ir atskira tema ?ia b?tina.

O šis santykis gali b?ti labai varginantis, abu partneriai ?ia turi b?ti super tolerantiški ir supratingi, ir noreti išlaikyti gerus santykius, net ir tada susiduriama su problemomis. Bet jei nors vienas iš dviej? šio santykio asmen? nesuka sau galvos vardan tolerancijos, kažin ar galima ilgai ištemti, bet ir išsiskirti ?ia be galo sunku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Vas 2005, 21:43
Pranešimai: 5
Aciu tau Pelene,Kad atsiliepiai i mano sauksma.Istikruju labai noreciau padiskutuoti ta tema.Mes gyvename 8metai kartu ir as visa laika galvojau,kad kazkas cia netaip ir kol nepaskaiciau apie socionika.Bet vistiek jis (Balzakas) man dar tamsus miskas. :sad: o taip norisa rasti kazkokia iseiti,kad butu lengviau susikalbeti ir kaip tu sakai issiskirti nezinau budu ir nennoriu.Kazkokia nesamone pati sau priestarauju,bet taip yra...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 18:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
ausrynka, apie socialinio užsakymo santyk? kai kurias nuomones ir savo savijaut? tame santykyje išsak?me http://www.linija.org/?block=forum&t=260 (tikriausiai, jau skaitei).



Santyki? pradžioje (jei nesigilini, su kokiu tipu turi reikal?) - tai kažkiek panašu galb?t ? aktyvacij?... Žodžiu, neišlenda taip jau iš karto visi "spygliai". Ir vaizdžiai tariant, tiktai "glaudžiantis ar?iau" - jauti, kad skauda, duria.

Blogiausia tai, kad nulaužti t? spygliuk? - irgi neišeina. Nes žmogaus tipo neperdirbsi - tai jo esm?.

Išeities irgi nežinau... Bendravime turi likti kažkiek erdv?s, kad "neskaud?t?". Turb?t tik skaudži? viet? išankstinis žinojimas ir s?moningas abipusis j? nelietimas gali sušvelninti šit? santyk?. Teoriškai pasakyti, žinoma, lengva...  :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 20:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
ausrynka, noriu paklausti, o iš kur tu žinai, kad tu esi Dostojevskis, o jis - Balzakas? Kas nustat? tipus?

Aš pati esu Dostik? ir gana daug patirties turiu šiame santykyje, tik iš kitos pozicijos - esu siustuvas, o mano imtuvai - Diumos, vienaip ar kitaip mane lydi vis? gyvenim?. O imtuvo pozicijoje patirtis gan ribota.

Be vis? kit? daugyb?s niuns? šiame santykyje davimas vienas kitam erdv?s yra b?tina salyga.

Dar yra labai svarbu, kad kiekvienas atskirai tur?tu kažkok? sau miel? uzsiemim?. O idealu, jei kiekvianas dar turi po j? suprantanti (neb?tinai tapat?) ir papildanti (neb?tinai dual?) draug?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Vas 2005, 20:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Vas 2005, 21:43
Pranešimai: 5
Apie tai as irgi pagalvojau,kad galiu as klysti nustatydama tipus,nes as pati juos nustaciau ir manau,kad neturiu tame dar kolkas daug patirties.Gal galetumet padeti man isitikinti ar tikrai taip.I ka tureciau atkreipti demesi?...Nors as skaitydama Dostojevskio tipa manau,kad tai rasoma apie mane.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 22:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
ausrynka: gal atskir? temel? užvesti tavo tipui nustatyti?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 17:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Vas 2005, 21:43
Pranešimai: 5
Skarlet: Taip labai noreciau,kad man padetumet.Aciu tau. :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 224 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007