Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 20:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socione, smagu gird?ti iš tavo l?p? (na, gal ?ia kitaip reikt? išsireikšti :wink: ) vaizdelius iš gyvenimo, iš patirties. Labai nor?t?si ir daugiau, neb?tinai šioje temoje. Visgi tu etikas, tikrai žinau, kad pasteb?jim? tur?t? b?ti pakankamai. O ir apie Štirlicus taip pat be galo smalsu kuo daugiau išgirsti  :wink:.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 20:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene:happy: :happy: :happy: Kuo daugiau bendrauji su skirtingo tipo zmonemis tuo greiciau islavini savo pastebejimus visuomeneje. Kai gyveni su kokiu nors zmogum zinodamas jo IM tai tokio tipo zmones iskart pastebi. Kiekvienas IM turi savo specifiniu bruozu, pagal kuriuos kiekvienas  tipavima issiugdo savaip.

Štirlicai faini zmones (cia mano IM supratimu) tik jie turi tureti didesnes patirties, nas jauni  :wink: tokie nuspejami ir tokie kontroliuojami  :happy: ...........

Šiandien tiek. IKI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Vas 2005, 21:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socion, visiškai sutinku, kad kuo daugiau tip? paž?sti, tuo grei?iau juos atpaž?sti ir tuo labiau gali nujausti, nusp?ti j? mintis ir veiksmus tam tikrais momentais ( na ?ia gal mano intuityvumas veikia).

Bet man smalsu ne tik tipus atpažinti, kiek juos pažinti, pasiknaisioti juose  :wink:, ikirsti j? mastysena.

O tu savo Štirliciuk? padrasink ?ia užeiti. O ar ji laiko, kaip dauguma j? :wink: neturi, ar šiaip mano, kad ?ia kažkokie paistalai :wink:. Su tavimi pagyvnus visgi tur?t? savo etik? b?ti atpalaidavus. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 10:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene:happy: Štirliciukei iš pradžiu tai buvo niekai. Kai vis dažniau faktais užversdavau (tai yra iš anksto visus jos draugus apibudinau - kaip jie gyvena, kaip elgiasi ir  kaip elksis ) Labai rimtai iniko i š? moksla. Forume ji neturi laiko  :wink: Labai jau užimta  :wink: (kaip štirlic?)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 11:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: nesi gird?jusi socioniškos patarl?s "kaip batsiuvys be bat?- taip socionikas be dualo"?  :wink: :smile: 



Socionas rašo: "Štirlicai- faini zmones, tik jie turi tureti didesnes patirties, nas jauni tokie nuspejami ir tokie kontroliuojami". Saky?iau, kad ne tik Štirlicai, o visi tipai lengvai nusp?jami ir kontroliuojami iki tol, kol ?gauna tam tikros patirties bagaž?, vieniems tas pasiseka anks?iau, o kiti ir iš?j? ? pensij? dar vis tebem?sto vaikiškai... Galb?t, jei socionikos b?t? mokoma mokykloje, kaip matematikos, o gal geriau vietoj chemijos(pa?io nem?giamiausio mano dalyko :wink: ), ta patirtis ateit? lengviau, kaip ir savaime, ir b?t? ivairiapusiškesn?.

Ar esat pasteb?j? tendencij?, kad s?kmingiausios santuokos sukuriamos ne žalioje jaunyst?je?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 11:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Skarlet:



:wink: Senatv?je sukurtos santuokos ir skaudžios j? pasekm?s.  :happy:



Na jaunyst?je  :wink: grei?iau "atsibudimai"  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
socion raš?:
Skarlet:



:wink: Senatv?je sukurtos santuokos ir skaudžios j? pasekm?s.  :happy:



Na jaunyst?je  :wink: grei?iau "atsibudimai"  :happy:




Skaitau skaitau šit? mint?, gal man kokios logikos tr?kumas pasireiškia, bet aš jos neikertu. Gal gal?tum paaiškint.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 12:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene:  Senatveje zmogus turi susirinkes ant saves visa rinkini stampu. Issivyste "paslaptingi" komleksi, kurie slepiami po susidariusiomis "kaukemis". Susitike tokie zmones AUTOMATISKAI bendrauja kaukemis. Kauke taip prilipus, kad lyg jis pats, per laika islenda jo naturalus IM.



Jaunystej daugiau dominuoja fiziniai reikalai. Dukt, lekt, gundyt, myletis..... IM atsilieka


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 13:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Socion, vat kod?l tu vis taip isitikin?s, kad jau žmon?s b?tinai turi b?ti užsid?j? kaukes? Negin?yju, yra ir taip, bet yra ir kitaip. Ir tikrai ne visi su tomis kaukemis. Na gal kažkiek prisideng?, bet kiek man tenka bendrauti su žmon?mis, kai sukuriama jauki atmosfera t? kauki? kaip ir nelieka. Tikrai n?ra jos jau tokios pridži?v?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 13:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Pelene:wink: Aš turiu omeni dualizacija ("upgreidus")


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 13:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Galvoju, kad ne vien kauk?s prilip?. V?lesniam amžiuje apskritai, pilna galva prisiminim?, patir?i? visokiausi?...Galvoju, kad tos patirtys ir yra svarbiausia.

Jei tam brandžiam amžiuje susipaž?sta su potencialiu gyvenimo partneriu, reikia laiko, ne tik kauk?ms "atsilupti", bet ir apskritai, toms patirtims ?sisen?jusioms užbraukti. Žmon?s nebelankst?s b?na. Faktiškai, nesugeba prisitaikyti.



Nors b?na visaip, ko gero.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2005, 14:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Solanža:  dazniausiai juos risa panasus isgyvenymai, patirti per ju nugyventa amzeliu


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 14:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
:happy:



pamenu, ?ia buvo nuskamb?j?s toks prašymas paatvirauti. Pora dien? kaupiausi atrašyti, kad- utopija toks noras, na ne?manoma forume b?ti atviram iki tokio lygio, ir visiškai nesvarbu, kad mes ne tikraisiais vardais rašin?jam...  :smile:

Kita vertus, šiam forume yra nemažai toki?, kurie paž?sta ir realiai vieni kitus. Gal tai irgi vaidina tam tikr? vaidmen?.  :smile:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: ir man atrodo, kad b?tent tas realus vieni kit? pažinojimas yra svarbiausia to nevisiško atviravimo priežastis. Bet gal tas nebaisiai trukdo diskutuoti?  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 17:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nemanau, kad neatviravimo priežastis - realus pažinojimas.

Aš atvirauju išimtinai tik su paž?stamais, pavyzdžiui. Ta?iau tai darau ne troleibuse, kur mus gali bet kas išgirsti. Man tikrai labai svarbi yra aplinka - ne tas pats, kas gali gird?ti. Svetimiems žmon?ms tai neskirta.

Forumas irgi yra tam tikra aplinka.  Manau, kad atviravimas priklauso nuo supan?ios aplinkos. Reikia subtilesni? s?lyg?, pasitik?jimo tais, kam atvirauji. Ir (bent jau man) reikia b?tinai konkretaus adresato.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007