Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2005, 16:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Liepa,

Taip, o konkretus adresatas paprastai randamas asmenin?se žinut?se...  :wink: :smile:



Visgi klausimas buvo toks- ar diskusijoje labai b?tini tie asmeniškumai? Juk savo asmenin? patirt? galima apibendrinti kartu su kit? patirtimis ir dalintis temoje b?tent apibendrinimais, o ne atskirais fakteliais... Kaip manai?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2005, 22:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Skarlet raš?:
Visgi klausimas buvo toks- ar diskusijoje labai b?tini tie asmeniškumai? Juk savo asmenin? patirt? galima apibendrinti kartu su kit? patirtimis ir dalintis temoje b?tent apibendrinimais, o ne atskirais fakteliais... Kaip manai?  :wink:




Sutinku. Diskusijoje pernelyg konkret?s asmeniškumai galb?t daugiau kenkia, negu padeda.... Nes tada atsakyt irgi yra sunku - atsakymas taip pat priimamas perd?m asmeniškai. Gaunasi "privatas", o nebe tema.

Apie "mane" ir "tave" - paprastai kalbam?s dviese ir tre?ias jau?iasi "neprašytas sve?ias". O "apie tai"  - galima kalb?ti visiems.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bir 2005, 14:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
[quote]  :blogic: :wsensoric: Štirlicas LSE -  :wethics: :bintuition: Dostojevskis EII



Kas lie?ia intymi?j? gyvenimo pus?, tai Štirlicas n?ra švelnus ir romantiškas partneris. Pakomentuosiu.



Gyvenau su stirlice, ne kas, panaudoji visa imano fantazija kad jai butu geriau o pabai goj pareiskia, o dabar padarom taip, nes tik taip as baigiu. Gal as ne tipiskas stirlicas nes megstu ivairove ir fantazijas, nu velgi gal ne kasdien. nu o sitam teiginiui pritariu: Nuoširdumas ir atvirumas sekse tanauja tiktai kaip meil?s patvirtinimas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2005, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:





...va, kas mane shtriliuose uzhknisa iki pamelynavimo, tai tas, kad jie nuolat manosi zhina geriau, kas kazhkam kitam yra gerai, ar tinkama :smile: (beveik visada klysdami). Ir laaaaabai sunkiai leidzhiasi itikinami, kad taip nera. Idomu, kuri chia funkcija suveikia?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2005, 17:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: va b?tent. Jau?iu ?ia sensorika kažkuri, man regis  :bsensoric: linkusi už kit? nuspr?sti, kas jam turi b?ti geriausia. Bet be abejo su gerais ketinimais... kuriais ir pragaras gr?stas...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 18:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:


Pelene raš?:
[quote]  :blogic: :wsensoric: Štirlicas LSE -  :wethics: :bintuition: Dostojevskis EII

Kas lie?ia intymi?j? gyvenimo pus?, tai Štirlicas n?ra švelnus ir romantiškas partneris.


Cia, ne mano mintys, cia tik vertimas.

Zinau, kad Stirlis moka buti pakankamai svelnus ir megsta pasiduoti romantikai.

Bet...

veikia :bsensoric:, daugiau kazkaip uzsiblokuoja viesi pasnekesiai :wink:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 14:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
...va, kas mane shtriliuose uzhknisa iki pamelynavimo, tai tas, kad jie nuolat manosi zhina geriau, kas kazhkam kitam yra gerai, ar tinkama :smile: (beveik visada klysdami). Ir laaaaabai sunkiai leidzhiasi itikinami, kad taip nera. Idomu, kuri chia funkcija suveikia?

[/quote]

Su jumis ir idomu ir nuobodu (nieks nebando gincytis, izeidineti kai pareiski kazka radikalaus), ir saunu, kad pasirodo visos mano keistenybes ar nesusipratimai yra uzprogramuoti, as save grauziu kodel, o pasirodo kitaip ir buti negali, nes as toks koks esu :-))) As istikruju manau kad jei ka zinau tai zinau teisingai, nors as zinau tikrai ne viska ir turbut tobulai niekad nieko nezinosiu, nu gal tik kelias sritis kuriuose zinojimas turi ribas. pvz pigaus kalkuliatoriaus vartotojiskas valdymas (nekalbu apie schemotechnika ar pan).

As ZINAU kad yra gerai sekse kai partnere/is baigia, bent, o paskui jei partnere baigia, ar baigia ivairiais budais jau erdve fantazijai, bet tai butina. Beje merginom pasakysiu kad vyrai irgi baigia, bet retai ir ne tuomet kai baigia fiziologiskai. Mes cia apie seksa ar ne?

As nemoku kurti romantikos, nu ji buna labai konkreti- Nuvaziuoti prie skardzio ir nusivezti 5 zvakes, bet paskui uzpuola uodai ir varai namo pamirses zvakes, o ten nesuruosta romantikai niekas, nes tai nebuvo planuose tokio atsarginio varianto. O kad pasiduodu... man apskritai patinka jei kazkas del manes daroma, bent stengiamasi padaryti, tuomet is pakutiniuju stengiesi parodyti kad dziaugiesi, kad patinka visa tai, net jei ir nelabai zavi koks smilkalu kvapas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 19:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:


As nemoku kurti romantikos, nu ji buna labai konkreti- Nuvaziuoti prie skardzio ir nusivezti 5 zvakes, bet paskui uzpuola uodai ir varai namo pamirses zvakes, o ten nesuruosta romantikai niekas, nes tai nebuvo planuose tokio atsarginio varianto.




:happy: :happy: :happy:

Svyt, nepyk, bet as turiu pakankamai lakia vaizduote. Is tos situacijos su uodais luzau is juoko. :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 23:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Niu negi visi Shtirliai tokie patys...? :smile: Del romantikos kurimo - 100%, Shtirliams tai nelabai gaunasi, jauchiasi, kad tai lauzhiama del reikalo :smile: Nors gal chia tik man, kaip skeptikei Dreizerei, taip atrodo?

O del sekso-kekso ir baigimo-nebaigimo, taigi viskas jauchiama. Kada tik shiapsau, o kada partneris vaikshto dangaus pakrashchiais  :smile: Ir ne zhinojime esme, esme - jutime, kas, ir kaip, ir kada :smile: Nes absoliutaus zhinojimo nebuna, viskas reliatyvu ir priklauso nuo pozhiurio...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 10:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ko gero, to, kas romantiška, o kas ne, sampratos visgi tur?t? sutapti pas žmones. Juk intymiuose santykiuose svarbu nuotaika, atmosfera. Jei vienas pridegios žvaki?, atneš šampan? ? lov?, o kitas(-a) pareikš: "k? tu ?ia neši, o jei priliesim??? visa patalyn? prasmirs!!!!" tai vargu, ar kartu praleistas laikas bus abiems malonus.  :smile: Etc....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 10:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Tikriausiai :smile: Man, pvz. zhvakes labiau su kapinemis, nei su romantika asocijuojasi. Na, nebent aromatines :smile: Ir kava i lova anei shampanas nepramusha :smile: Lova man su kitokia veikla nei valgymas ar gerimas asocijuojasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 11:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: man irgi  :happy: kažkaip na... nereikia man t? maist? lovoj...  :smile: Na, o žvak?s man patinka.  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 05:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Smagiai jus cia pasisnekat apie viska :happy: Ir net kokiu svarbiu ziniu galima cia pasisemti :wink:, pavyzdziui kad vyru baigimas nesusijes su fiziologiniu, itariu kad tai jau tuomet daugiau susije su jausmine sfera... Na, o del to kad jau taip viska galima nujausti, toli grazu, toli grazu... Ne tik nenujaucia bet isvis atrodo kazkuo kitu laiko, gal cia jau su amzium atsirade stampai apie zmones kas ten zino...Labai teisingai pasakyta ir apie tuos atviravimus bei asmeniskumus, bet nezinau kodel man taip neiseina, amziais visokiu asmeniskumu priveliu kazkaip neiseina be ju:confused: Na ir labai smagu turetu buti, jei dauguma cia esanciu vieni kitus pazistat, manau tada jau ir kalbasi kazkiek kitaip :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 13:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: vat jau ne Tu pirma tok? teigin? pasakai (Gintaras kažk? pan. min?jo neseniai),  "jei dauguma iš ?ia esan?i? vieni kitus paž?stat". Na nepaž?stam mes vieni kit?, nepaž?stam... Didžioji dauguma paž?stami yra tik virtualiai. Manau, neklysiu, taip teigdama. Be abejo, norint galima susitikti gyvai, aš asmeniškai nesu prieš realius susitikimus. iš šio forumo esu gyvai ma?iusi keturis žmones. Bet tai n?ra tikslas ir siekiamyb?- sutikti kuo daugiau realyb?je. O po susitikim? tikrai viešumoje neb?na kalb?jimo "kažkiek kitaip", t.y. atviriau (jei tai tur?jai omeny, Ugne). Kaip tik priešingai, tokios temos kaip buvo, taip ir lieka asmenini? santyki? plotm?je. Bet gal aš Tave ne taip supratau  :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Ugne raš?:
labai smagu turetu buti, jei dauguma cia esanciu vieni kitus pazistat, manau tada jau ir kalbasi kazkiek kitaip :smile:


Tikrai nesuprantu, iš ko taip atrodo, kad dauguma m?s? paž?stami.  :confused: Beje, b?tent su tais keliais kuriuos paž?sti realiai, man atrodo kaip tik kalbiesi neutraliausiai, bent jau man taip. hmm...



Kas d?l žvaki?, romantikos ir uod?, Švyt pavyzdukas toks akivaizdus, net juokas ima, juk bet kuris intuityvas b?t? susiprat?s pasiimti pakankamo dydžio apklotuk?, nes visada apgalvoja visus ekstra atvejus...  :smile:



O kod?l j?s taip ignoruojat valgym? lovoj? Taigi patalyn? galima išskalbti, lygiai taip pat kaip stalties?, k?? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 105 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007