Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:16

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 15:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: trupiniai lovoje beveik taip pat blogai kaip ir sm?lis  :wink: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 15:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: trupinius galima susiurbti. Yra toki? spec antgaliuk?...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 17:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Na, dekui kad taip iskart atsiliepete i mano zodzius. Bet sakydama tai as visikai neturejau omenyje nieko neigiamo ar kazkaip kitaip nepageidaujamo. Tiesiog is ankstesniu pasisakymu taip supratau ir manau kad tai saunu. Ir tikrai nemanau kad tuomet bendraujasi lengviau ar geriau. Pasakiau tai, ka ir turejau galvoje : manau kad pamacius zmones gyvai bendraujasi jau siek tiek kitaip. Ne, manau kad nesureiksminu to perdaug, tiesiog zodis nuslydo kad dauguma pazistami. Niekad nesu to patyrusi (susitikusi zmoniu su kuriais pries tai bendrauta virtualiai) taigi susimasciau pati kas nuo to pasikeistu man. Ir tiek. Manau kad tuomet gal atsiranda daugiau atsakomybes, bendravimas tampa labiau iasmenintas gal... o tai ka dabar, gi atsisedi prie kompo, norisi su kuo nors paplepet, pripliurpi cia ka nors be jokios atsakomybes :wink: ir truputi iskroves savo minciu,  truputi pasikroves kitu minciu, issijungi :happy: O siaip tai manau kad cia sisirinke labai puikus ir idomus zmones. Stai mano vyras vis kazko pavyduliauja, erzina, kad vis laiskus vaikinams rasau (juk nesupranta lietuviskai  ka istiesu rasau ir ar tikrai cia kalbame vien apie socionika) Nepatiklus jis labai pas mane. Tai kai isveda is kantrybes, sakau, jei taip nori, tai nerasysiu daugiau... o pati galvoju, kad jau sunkiai isivaizduoju, man jau truktu tuomet situ musu pokalbiu :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 18:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Ugne raš?:
Niekad nesu to patyrusi (susitikusi zmoniu su kuriais pries tai bendrauta virtualiai)
Jei bendraujama pakankamai ilgai, tai susitikus realyb?je, po keli? minu?i? apsipratimo, bendrauji kaip su gerais draugais. ?domiai pasijauti - ži?r?k dar tik pusvaland? t? žmog? gyvenime matai, o jau kalbiesi kaip su geriausiu draugu. Ech.. malonus jausmas :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 18:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Na o del trupiniu lovoje :happy: tai man jie irgi nepatinka :happy:Nors siaip esu amziais romantikos istroskusi, bet kazkodel valgymas lovoje neatrodo tokia jau didele pramoga, o kavos atnesimas i lova - toks jau didelis zygdarbis. Taciau taip nuostabu kai net ilgai santuokoje gyvenantys zmones daro mazus nieko nekainuojancius (arba kainuojancius :wink:) malonius dalykus del vienas kito, palepina vienas kita ir leidzia pasijusti tokiu ypatingu... Kodel kai kas mano kad tai jau nereikalinga, o gal nemoka to priimti... netgi pasako kad tai kvaila...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 20:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Na, nesu visishkai priesh valgyma lovoje :smile: Kartais labai smagu drybsant lovyteje, ir ka nors skanaus kramsnojant, zhiureti TV. Bet tai man su tingiu poilsiu, o ne su romantika asocijuojasi. Kaip ir nupurto vien pagalvojus apie visoki tepliojimasi medumi ar uogiene :happy: Gal man tiesog tuomet valgyt nesinori? :smile: Nors filmuose tai pateikiama kaip laaabai seksi ir romantishkas dalykas. Ir visokie ten barstymaisi zhiedlapais, jauchiu, sukeltu juoko priepuoli :smile:

Dar, skaichiau kazhku, kad butent Dzekai yra linke lovoje juokauti ir kvailioti. Ir, kad tik Dreizeriu tai neerzina  :wink: Ar tikrai taip yra?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 20:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ugne:



Tiesiog kiekvienas ta romantika supranta savaip. Galbut tai, kas tam kitam zhmogui yra romantika, visishkai nedarytu ispudzhio tau, ir atvirkshchiai. Ir nereikalinga bei neidomu butent tada, kai tas supratimas neatitinka. Man, va, visishkai nereikia kavos i lova. Del labai paprastos priezhasties - ash jos negeriu :smile: O kazhkam tai labai reikalingas dalykas pilnai laimei. Mane ypatinga gali priversi pasijusti tiesiog zhvilgsnis, prisilietimas (sensorika tikriausiai groja?). Ar pasirupinimas, kai to visai nesitiki.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 21:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: atrodo, m?s? romantikos sampratos atitinka.  :smile:

Nor??iau paklausti: o kiek Tau svarbu, kad kalb?t? visokius komplimentus? Kad sakyt? kad myli?... Koks apskritai Tau bendravimo stilius iš vyro pus?s maloniausias, koks jis tur?t? b?ti, kad Tave užkariaut??...  :smile: Suprantu, kad kažkiek jau atsakei prieš tai.. bet nor?t?si kažkaip pla?iau....



o d?l džek?... jie apskritai dažnai juokauja, šaiposi, matyt taip išblaško save ir partner?, kelia nuotaik?. nu bet...gal ne lovoj visgi....  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 21:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Nuo saldzhiu shneku mane pykina :smile: I komplimentus dazhniausiai nezhinau kaip reaguoti (pati puikiai zhinau savo tiek pliusus, tiek minusus, todel nepatinka nei ju perdejimas, nei nebutu gerybiu man pripaishymas, o man ir taip zhinomo fakto konstatavimas ispudzhio nedaro :smile:). Achiu dievui, nors mandagiai padekoti ishmokau :smile: Tik sausokai man tai gaunasi.

ir shiaip....man patinka, kai "zhygiais, o ne zhodzhiais". Sakyti, kad mane, myli, galima :smile:. Tik ne per dazhnai, ir tik tada, kai tikrai jauchiasi, jog tai ne tiesiog zhodzhiai....O bendravimo stilius, kad uzhkariauti....Hmmm. Na, jei labai aktyviai uzhkariaudineja, nepasiunchiu toli toli tik ish mandagumo. Kai mandagumas atostogauja, dazhniausiai uzhtenka vienos frazes entuziazmui atmushti :smile: Arba tyliu, bet tai nereishkia, kad esu tuo labai patenkinta. O kad man patikti...nezhinau, net kaip bendrauti reiktu...Tiesiog reikia man patikti, t.y., pasirenku ash pati, tik iniciatyvos nerodau  :smile: O patinkanchio asmens visokia iniciatyva sveikintina  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 21:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2:smile: :smile: :smile:

d?kui kad papasakojai. kažkaip panašiai ir ?sivaizdavau. Tavo kaip dreizerio reakcijas.... Tik beveik pavydžiu, kad Tau žodži? t? nereikia  :smile: Nors tarkim, besaikiai saldumai mane irgi pykina. papras?iausiai, labai falšyva atrodo. ir tikrai, geriau kai jauti iš žmogaus veiksm?, k? jis tau jau?ia, o kad kartos šimt? kart? per dien?, nuo to tikriau nepasidarys. gal atvirkš?iai, sukels ?tarim?.  :smile: Ta?iau... man kartais atrodo netikra, jeigu nepasakoma apie savo jausmus bent retsykiais. Imu galvoti, kad gal to dar (jau?) neb?ra. Išbyr?jo, nebeliko, baig?si...  :sad:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2005, 21:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Nezhinau, kiek teisingai ash isivaizduoju Dzhekus-vyrus, bet manau, kad jeigu kazhkas pasibaigtu, anie perdaug gumos netampydami tiesiai shviesiaiai tai igarsintu :smile: O jeigu to nesako, reishkias viskas tvarkoj, t.y. viska savo vietose ir niekas niekur neishbyrejo :smile:

O kai man prireikia zhodinio jausmu igarsinimo (kaip yra, dazhniausiai zhinau, tik pasitikslinu :smile:), ash tiesiog tiesiai shviesiai paklausiu. Nors, prisipazhistu, iki to reikejo augti :smile: Nes megstam mes, moterishkes ish musiu dramblius (ir vel tie drambliai  :smile: !) lipdyti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:


Nezhinau, kiek teisingai ash isivaizduoju Dzhekus-vyrus, bet manau, kad jeigu kazhkas pasibaigtu, anie perdaug gumos netampydami tiesiai shviesiaiai tai igarsintu :smile: O jeigu to nesako, reishkias viskas tvarkoj, t.y. viska savo vietose ir niekas niekur neishbyrejo :smile:




Tu visai neteisingai isivaizduoji Dzekus vyrus. Manau Dzekai ir dar vyrai maziausiai gilinasi i jausmus.

Butu klausimas, kas jiems staiga gali pasibaigti?

Ir ka tiesiai sviesiai igarsintu?

Jei kalbant apie jausmus, manau nelabai jie gaudosi, kur jie prasideda, kur jie baigiasi?

Vat Dreizeris, aisku, jei jis isimyli, aiskinasi ir gilinasi i visas detales ir smulkmenas, viska kuo asikiausiai igarsindamas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Nesupratai, ka norejau pasakyti :smile: Dhekas, nusprendes, kad jam zhmogus nebera reikalingas, su juo nebesinori buti, tiesiai shviesiai tai pasako, arba susirenka savo zhaislus ir isheina i kita smelio dezhe :smile: Ir kodel nusprendei, kad Dzhekams niekas negali pasibaigti? Tai jie ir myleti, anot taves, negali? Nesutinku :smile: Galbut jiems tiesiog sunku suvokti, kas ten su jais pasidaro, bet daryti ish mano Dzhekiuku bejausmiu stuobriu, nereikia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
m2 raš?:


Nuo saldzhiu shneku mane pykina :smile: 




Siaip zinau, kad Dreizeris linkes i graziu zodziu paieskas, tam ,kad jis galetu pats isreiksti savo jaumus kazkam. Bet labai svarbu, kad jis pats jaustu, jei jis abejingas - svelnesnio zodzio neispesi. O Jeseninai labai vertina grazius jausmu issireiskimus zodziu ar rastu ir labai linke i romantika, o jau kokia, cia nuo zmogaus priklauso.

Del zodziu ir komplimentu saldumo. Manau jau cia priklauso nuo santykio.

Jei imant Dostojevski, Diumos zodziai jam taip pat gali pasirodyti ir per saldus ir per gausus, bet manau Donui, butu kaip tik. O va Dostikui Stirlio ar Gabeno kiomplimentai visada i taska ir pertekliaus ar persaldumo nepastebejau :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2005, 12:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



Shtirlio ir Gabeno komplimentai ir Dreizerei (bent man) tinka :smile: Juolab, jie nera linke perdaug jais tashkytis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 143 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 115 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007