Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 09:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 245 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 15:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:
 

A, kai lankiau socionikos paskaitas, buvo labai populiari mintis, kad lengviausia aptikti dual? per seks?: su jokiu kitu tipu neb?na taip gera. Bet kiek tai patikrinta praktikoje duomen? n?ra, kažin kod?l, ar tiesiog niekas neskelbia savo asmenini? eksperiment?, ar mažum?l? per sud?tingas eksperimentas b?t?, visgi t? tip?- 16, o po vien? egzempliori? irgi neužtenka ištirti, reikt? bent trij?... hmm...  :wink: :happy:




?domi ?ia teorija, ale kaip j? ?ia dabar patikrinti ? :happy:

Kažkod?l manau, kad šitos teorijos autorius bus koks Donas, o kod?l tai manau, nes Diumos šitoje srityje gali b?ti tikrais virtuozais. :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Pelene: jau?iu tu teisi, visi etiniai sensorikai juk turi polink? ? virtuoziškum? sekso srity, tai labai logiška b?t?, kad šit? Dono mint? pasigavo ir patvirtino kiti loginiai intuityvai- Robikai, Balzakai ir Džekai.  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 16:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:
Pelene: žinoma nemanau, kad per daug dual? aplinkui atrodys problema tam žmogui...  :wink: Bet žmonija nuo to nukent?s- išnyks filosofai, praret?s poet? ir meninink? gretos, jokio socialinio progreso...  :wink: :smile:




Na, va ir išaišk?jo visa paslaptis, kod?l tie dualai tokie "užsimaskave" :happy: Tampi laimingu - pasaulis kažk? praranda. :happy:

Bet jei pasigilinus, pasikaps?ius giliau nemanau, kad jei jau esi filosofas, poetas ar koks kitas talentas iš prigimties, tur?damas šalia palaikant? tip?, tik dar labiau ir grei?iau save realizuosi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Skarlet raš?:
Pelene: jau?iu tu teisi, visi etiniai sensorikai juk turi polink? ? virtuoziškum? sekso srity, tai labai logiška b?t?, kad šit? Dono mint? pasigavo ir patvirtino kiti loginiai intuityvai- Robikai, Balzakai ir Džekai.  :wink: :smile:




Na, taip. Etikai sensorikai, manau, sekse perspjauna visus. :wink:

Na, dar iškilt? toks klausim?lis kada kam ko reikt?, kas k? ir kuo traukia ir žavi ir t.t.

Manau pasigilinus i sekso reikalus ne viska galima suvesti i santyk?. Zinau, kad tam pa?iam iš šaunuoli? etik? sensorik? su intuityvu logiku buvo labai blogai, nors santykis tikrai neblogas, o gyvenimui pasisukus, tam pa?iam etikui sensorikui seksas su intuityvu etiku buvo fantastiškas, nors santykis iš blogesni?.

?ia dar veikia kažkokie kiti faktoriai.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 16:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Pelene: gal kauk?s? juk b?na žmon?s ir lovoj j? nesugeba nusimesti?  :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2005, 16:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy: Apie imtymius reikalus pradejome skyrelyje Intymus_leidimas IDOM?S PASTEB?JIMAI


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2005, 14:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
labai fainai išsirutuliojo tema. Man iš ties? dabar kur kas aiškiau, kaip surasti t? dual?.  :wink: :happy: T.y.: vaikš?iot laaabai išpl?tus akis ir dairytis ? tuos, kurie atrodo tokie nuobod?s, tokie nusp?jami  :happy: :happy: ir tokie, kur labai vadovauja visiems karingai :happy: bet tas vadovavimas kaip ir tur?t? man patikti, taip išeina.  :wink: :happy:



beveik rimtai parašiau.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2005, 15:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Pra?jus daugeliui met? supratau -juk Dualas buvo ta pirmoji meil?, deja be atsako. Jauna, kvaila buvau ( nežinojau socionikos),kaipgi rodysi iniciatyv?, o iš  Balzako gi d?mesio kada sulauksi. ?domiausia , kad  v?liau sužinojau -aš jam irgi patikau. Bet tuo metu atsirado tokia , kuri buvo mažiau išdidi  :sad: 

Taip Napoleonas ir pradeda filosofuoti :wink:

Manau , kad pats socionikos kaifas ir yra toje antros pus?s paieškoje. Kai  jau žinai , kad nereikia laukti ,o  imtis iniciatyvos ir  visada laim?si, kad tu apsigim?s "užkariautojas" pasirodo .

O kai tau 16-18 , pilna galva nepilnavertiškumo kompleks?, o dar meil?s roman? prisiskaitei, tai lauki lauki lauki princo ant balto žirgo o jis  prajoja pro šal?.

Manoji išvada: sveikinu jaunim? socionikoje, o senimui užduotis - savo vaikus tiesiog PRIVALOTE užvesti ?ia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2005, 16:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Napoleone: Taip, vis? t?v? b?tina pareiga- supažindinti vaikus su socionika. T?vams juk ir papras?iau tai padaryti- su konkre?iais giminai?i? ir draug? elgesio modeli? pavyzd?liais, kasdienin?m situacijom...  :wink: :happy:



Aha, Napoleone, tu teisi, ir aš logini? intravert? šeimos tradicijomis b??iau pasekusi ir laukusi to princo atjojant, kokia laim?, kad apie socionik? sužinojau dar mokykloje...  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bal 2005, 22:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Liepa: Nepritariu, kad draugai keiciasi dazniau nei bendradarbiai (jie iseina, pakeicia kabineta, padaro karjera ar ta padarai pats). O dirbti su zmogum su kuriuo tarkim super ego? pakeisciau darba vien del to po menesio. O kontroles, uzsakymo? Dirbo man vienas uzsakovas, tada apie socionika nenusimaniau, tai zmogu iki asaru uzvaikydavau, o man vis atrode, kad jis dirba ne taip ir jam vis patarinedavau kaip reiktu, visu pirma daugiausia spausdavou tose vietose kur jis is prigimties negali buti stiprus.

O klientus as ir anksciau su kolegomis keisdavausi, jei matom, kad neiseina pakabinti, negaistam, tik tai ne socionika vadindavom, o elementariom asociacijom, kas zino gal mano balso tembras ar isvaizda primena zmogu kuris ji kazkada apgavo ar apvyle. Jei tokios galimybes nera irgi geriau negaisti, per ta laika kol tampysies be naudos gali 5 kitus klientus pritraukti.

Bent mano artimiausiu draugu ratas gana konservatyvus, tikriau dzekas ir diuma, ir dar vienas neaiskus, pas viena lekiu su vienokiomis problemomis, pas kita su kitokiomis, mat dualo nepazystu, tapaciu irgi tarp artimu draugu nera, bent taip manau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2005, 10:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt,

Na ir kaip manai, su kokiomis problemomis ar rupesciais lektum pas savo duala  ? :wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 09:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pelene: Nezinau. Teoriskai, pamirsiu (nebereiks) visus draugus :-)))

O siaip problemos... Matai Dzekas yra teisejas, man padeda spresti juridinius klausimus, teikia konsultacijas, diuma niekad man neatsisako sugedusios masinos partemti, kur nors ka nors padaryti, jei man reikia. Tai dostojevskiui... gal, jauciu poreiki kazka globoti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Geg 2005, 12:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt2 :happy: :happy: :happy: prajuokinai.

Na, Dzeko ir dar teisejo Dostojevskis tikrai neatstos, manau to ir nereikia, bet tau Dzekas giminiskas santykis, vadinasi labai gerai turi  :wink:.

Va Diuma tai jau Dostojevskis pamainytu  :wink:.

Bet as manau, kad Stirlicui Dostojevskis labiauiai butu reikalingas jo atsipalaidavimui, itampos nuemimui.

O kas link globos, manau jau cia man Stirlio globa labiau reikalinga, nei jis ta poreiki turi  :wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 20:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nezhinau, ar chia i tema..., bet kazhkaip kilo klausimas, kodel vienu ar kitu gyvenimo momentu mus traukia tam tikro socioninio tipo zhmones?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 20:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: aš irgi prieš kur? laik? buvau išk?lus tok? pat klausim?. Kažkaip teisingai visai t? socionas band? aiškinti. Na, kaip aš pati suprantu: kuo daugiau bendrauju su etiniais tipais, tuo pati išskystu, darausi visa tokia nerišli. Kuo daugiau b?nu tarp logini?, tarsi susiimu, konkret?ju, lengviau mintis d?lioju kai su jais kalbuosi (na, ?ia tas nerišlumas tai jau mano, ne šiaip etini? tip? b?da). Tad ir darau prielaid?: kai reikia gyvenime kurti strateginius, tolimesnius ateities planus, kai reikia daryti kardinalius poky?ius, kai tr?ksta ryžto ir pan., savaime susirandu logikes drauges, pasitariu su jomis, ir darbin?j aplinkoj su tokiais žmon?mis nes?moningai daugiau gaunasi bendrauti, ir pas t?vus dažniau nuvažiuoju (abu t?vai logikai)....

O kai noriu atsipalaiduoti, kai nieko nereikia planuoti, kai norisi tiesiog ils?tis, tada kaip tik,prisimenu drauges- dvi Diumas turiu- ir ar su viena, ar su kita susitikt ?sigeidžiu.... Na, manau, supratai, kur aš ?ia lenkiu. Gal aš ir neteisingai išsišifravau, k? socion tada nor?jo pasakyt, bet man tai šitaip yra gyvenime, ir tokia teorija visai paaiškina man tam tikr? žmoni? atsiradimo aplink priežastis.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 245 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 148 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007