Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 01:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 245 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 18:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: na nežinau, kaip ten su tais VISAIS etikais, bet man kaip etikei niekad gyvenime nekilo noras apibendrinti ir viso tipo vadinti kelmais ir primityvais !



Gal kad apskritai nevirškinu etike?i? klijavimo žmon?ms, - tu toks, tu anoks ir viskas. Man žmon?s vis? pirma individai, jie yra ?vair?s, unikal?s. Ir tarp dulki? kartais galima rasti aukso grynuoli?.



D?l man?s tai galim visi visus tipus išvadinti kaip kam patinka. Bet k? tai duos? Kad išvadins žmogus savo si?stuv?, konfliktin? ar kontrolieri? kelmu, drimba, plev?sa, l?zeriu, tai tik parodys jo nepalank? santyk? su tuo tipu, nieko daugiau. Ar ne taip?  :smile: Beje, yra tema apie tai, "Tipai mano akimis", visi welcome ten reikštis su etiket?mis: http://www.linija.org/?block=forum&t=391&page=2



Vartotojas 2 ne apie pagarb? žukovams kaip tipui kalba, mano supratimu. Nereikia gerbti abstraktaus tipo. Bet juk forume esam vis? tip? atstov?, ir nori nenori, adresuotus tam tipui žodžius priimame kaip adresuotus pa?iam sau.

Skarlet, Tu gal kitaip tai vertini? Jeigu prad?t? ant džek? kas nors varyti, kokie jie nev?kšlos, sugeb?tum atsiriboti ir Tav?s tie žodžiai nepaliest?? Mano susižav?jimas, jei Tau taip pavyksta. Man ne.



Atsiprašau, gal kiek per aštriai aš ?ia. Bet kad Pelen?s tokie išsireiškimai vis dažnyn, tai galvoju, gal reikia parodyti, kad tokios kalbos  n?ra visuotinai pasitenkinim? ir žaves? keliantis reiškinys


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 19:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: Skarlet, Tu gal kitaip tai vertini? Jeigu prad?t? ant džek? kas nors varyti, kokie jie nev?kšlos, sugeb?tum atsiriboti ir Tav?s tie žodžiai nepaliest?? Mano susižav?jimas, jei Tau taip pavyksta. Man ne



Nemanau, kad tame yra kuo žav?tis, bet tikrai ne?sižeis?iau, jei ne mane, o tiesiog džeko tip? kažkas suvokia kaip nev?kšl?, bet labai nor??iau išsiaiškinti detaliau, kuo remiantis. Taigi, šiuo atveju aš forumo žukov? vietoje paprašy?iau paaiškinti t? išsireiškim? "kelmai".  :wink:

Bet tu teisi, kad pati tinkamiausia tam vieta b?t? tema "Tipai mano akimis".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 19:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2: Ar tai užuomina subjektyviai aprašyti Dostojevsk??

žinoma ! Tau taip subjektyviai nesigaus, bet pabandyk, juk ?domu. Bet aš si?ly?iau savo konfliktinuk?- Heksl?.  :wink: Skelbiu akcij?: Aprašykime subjektyviai savo konfliktinuk?!  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 19:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Hmmm...mano konfliktinis turetu buti Donas. Kolkas susiduriau tik su Liepa. Visishkai skirtingai mastome. Kartais atrodo, kad ji perdaug sudetingai zhiuri i daugeli dalyku :smile: Peshtis ir bartis nesinori (prisiminiau Latex :smile:, va nuo jos tai kraujas vire)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 19:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Skarlet: Praktiškai asmenin? nuomon?, JAU yra subjektyvi. Man kyla klausimas, kaip galima nemok?ti rašyti subjektyviai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 23:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Vartotojas 2 raš?:


O šiaip tai nor?jau pasteb?ti, kad Tavo vertinimai labai subjektyv?s, nerasta objektyvumo, o pastar?jame poste ir pagarbos. Tai tik tiek, nieko asmeniško .


Siaip, jei jau kazka pastebejai ir nori pasakyti, tai jau asmeniska.

O kitam poste jau teigi:

Skarlet: Praktiškai asmenin? nuomon?, JAU yra subjektyvi. Man kyla klausimas, kaip galima nemok?ti rašyti subjektyviai.[/quote]



As ir neneigiu, kad mano nuomone asmenine ir ji subjektyvi, kaip ir kiekvieno cia pasisakancio. Kokio tipo bebutum i kita zmogu zvelgdamas visada neisvengsi subjektyvumo. Nes ir pats ne karta apie Donus ir Balzakus pasakojai, nebutinai teigiama patirti, bet ji priimta, kaip asmenine nuomone, tiesiog toks Gorkio poziuris i juos.

Norint, kad nuomone butu objektyvi reiktu organizuoti sesiolikos tipu ziuri komanda, kuri stebetu kitus sesiolika tipu ir geriausia ne po viena "egzemplioriu", vat tada, jau galima butu teigti apie objektyvuma.

Ir nelabai suprantu kam tokios emocijos, tuo labiau, kad apie Gorki nieko nesakau, gal tik pajuokavau apie Zukovus, kaip ir pats ne karta juokauji. O tuo labiau, kad savo artimoje aplinkoje turiu labai papildyta Zukova ir jis i tokius juokelius visai nejautrus.



Ir dar vienas aspektas, visai neseniai norejote karo :wink: netgi arena sukurete, o cia i menkiausia juokeli visuotinis pasipiktinimas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 23:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Vartotojas 2 raš?:


Ar tai užuomina subjektyviai aprašyti Dostojevsk??




Buciau be galo dekinga, jei pasivargintum del mano tipo, as be galo vertinu zmogaus subjektyvia nuomone ir patirti. Na, zinoma fantastika butu, kad visi sesiolika tipu iskaitant ir pati Dostika tokius aprasymus parasytu. Vat tada butu galima teigti, kad sis tipas isnagrinetas kiek imanoma objektyviai :wink:.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 00:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Pelene raš?:
Siaip, jei jau kazka pastebejai ir nori pasakyti, tai jau asmeniska.
Kas ?ia asmeniško? Viskas gali tapti asmeniška, jei iš reikiamo kampo pasiži?r?si.

Beje, matau neskiri emocij? nuo pastab? :wink: Na šiaip ar taip, jei ?ia toks juokelis sakykime, tai ok. Nors aš link?s ? tai ži?r?ti, kaip ? nevykus? m?ginim? provokuoti. Nei ? tvor?, nei ? miet? vnžo. Pavadinkime tai mediniu bajeriu ir daugiau nesigilinkime.

O d?l pagarbos - net ir priešui, ? kur? paleisi kulk?, reikia jausti pagarb?.



Beje Solanžos itin teisingi pasteb?jimai. O etiketes m?gsta klijuoti b?tent Dostojevskiai - "jis blogas", "anas geras", "šito nek?siu", etc. :wink:

Apie Dostojevskius temoje b?tinai parašysiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 10:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



:wink: Ash jusu su Vartotojas 2 pasipeshiojimo visuotiniu karu nepavadinchiau  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 10:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vartotojas 2:

Ash irgi, ash irgi! T.t. Dreizeriai irgi yra pagarseje etikechiu lipintojai  :smile: Tik gal jie to garsiai neishtransliuoja?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 10:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Pelene:

Tai kad ?ia deja ne patys mes sukuriame toki? nuomon?, ?ia taip aplinkiniai reaguoja ? m?s? veikl? ir bendravimo b?d? ir gali ramiai šypsotis ir atrodo bendrauti subtiliai, turb?t geležinis žvilgsnis ir povyza išduoda... nes aš jau penket? met? bandau sl?pti t? savyb?... Gerai kad pavykt?.... bet kaip ?ia buvo min?ta darbas savo vaisius kartais neša.... Vis tikinti rezultatu :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 10:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2: Taip, nepamein?jau Draizeri?. Pas juos vyrauja tas pats 1-3 funkcijos derinys, sukeliantis š? reiškin?. Tik Draizeriai tai kitaip pateikia. ?ia suveikia :bsensoric:, kuri galb?t kitiems atrodo agresyvus dalykas, ta?iau iš tikro tai yra taktiškumo ir diplomatijos šaltinis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 11:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: o aš galvoju, kad drezeris dreizeriui nelygu  :wink:

Štai emduk? yra išties taktiškas ir labai diplomatiškas žmogus, bet esam mat? ir kitoki? pavyzdži?. Nemanau, kad mano tokia nuomon? tik tod?l, kad jie man si?stuvai. Kita vertus, gal tai buvo tik šaukštas deguto. Reik?t? daugiau dreizeri? pažinoti, kad ?sitikinti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
akika,

As visiskai sutinku ir pripazistu, kad visi logikai sensorikai atrodo gasdinanciai, ypac Zukovai su Stirliais (sitie ipatingai)

Bet, kokie jie ten bebutu "baisus" :wink:, bet etikams intuyityvams (visiems keturiems) - ne.

Cia jau grynai asmeniska nuojauta - nelabai Zukovu nuo taves dvelkia :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 11:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Vartotojas 2 raš?:


m2: Taip, nepamein?jau Draizeri?. Pas juos vyrauja tas pats 1-3 funkcijos derinys, sukeliantis š? reiškin?. Tik Draizeriai tai kitaip pateikia. ?ia suveikia :bsensoric:, kuri galb?t kitiems atrodo agresyvus dalykas, ta?iau iš tikro tai yra taktiškumo ir diplomatijos šaltinis.




Vat kur ta skiriamoji juosta, kuriems tik ATRODO, o kaip yra ISTIKRUJU?

O kad Dreizeriai turi puiku, smaikstu liezuvi - pripazistu, tik klausimas koks tas liezuvio savinikas ir kuriems tikslams ji naudoja.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 245 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007