Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 08:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 245 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 11:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
vs: gaila, kad rusiškai neskaitai. man rodos, pas juos galima rasti išties rimt? analizi? ir labai išsamius tip? aprašymus.



d?l anglišk?...

nueik ? www.socionics.org

taip, tai rus? saitas. bet jame yra angliškos literat?ros, vienas teisingas failiukas (Gulenko). Dabar, kur j? rasti.

Užsikrovus socionics.org, spaudi viršuje dešiniau "Socionika" (šalia yra nuorodos "Testy", "Opisanija" ir t.t., bet Tau j? nereikia).

Šone kair?je matai ?vairias grafas: O socionike, ir toliau išsmulkinim? ? penkias kategorijas; toliau Sovmestimost tipov; toliau Voprosy tipirovanija, ir galiausiai beveik apa?ioje kair?je "Škola socioniki". Ten yra paskutin? nuoroda "Speaking Diff. Languages". Paspausk j? ir pasi?lys parsisi?sti acrobat reader (pdf formato) fail?. Parsisi?sk ir skaityk ? sveikat?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Bir 2005, 21:18
Pranešimai: 39
Solanža:

oj, a?i? Solandžyt:) tiek giliai pati nebu?iau atkaps?ius:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2005, 20:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
nežinojau ? kuri? tem? parašyt:)



rytoj per LNK, 17.55 - 18:45 h bus tokia laida "Meil?s istorijos".

kaip man pacitavo anons?, "ar girdejote ka nors apie socionikos moksla? ponui kazkokiam-tai-ten-broniui-ar-pan. jis padejo susirasti antra puse..." :)



Sakau, gal vert?t? pasiži?r?ti, kaip tas ponas aiškins, kaip ta socionika jam pagelb?jo. :strange: :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lie 2005, 22:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Oba, jei nepamirshiu, reiks zhiuret :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lie 2005, 13:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: aha, b?t? gerai, kad nors kas nors paži?r?t? ir papasakot? ?sp?džius. Aš išvažiuoju, tai nežinau, ar pavyks, ar susp?siu. Šiaip neilgai gi, tas 45 min galima rasti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lie 2005, 21:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Nezhiurejau :sad: Pamirshau, ir ishejau i kina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lie 2005, 22:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: o aš per v?lai ?sijungiau, o ten turb?t pirmoji istorija (iš trij?) ir buvo apie tai. Na, k? padarysi.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lie 2005, 23:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Tai va, mergi?kos, o aš ži?r?jau :tongue::happy:



O rod?...hm..Žukov? su Jeseninu. Rimtai :happy: Šiaip visai buvo ?domu.Abu gal kokie 40-e?iai. Pirma trumpai, labai apibendrintai papasakojo apie socionik?, jos pagrind? veikian?i? pažin?i? tarnyb? be konkretaus pavadinimo. Bet kadangi šnek?jo ?esnavi?ius, tai viskas aišku. Paskui parod? t? vyruk?, heroj?. Šnekutis toks. Ži?r?jau ir sp?liojau: "etinis, tai tiksliai. Nepanašus ? sensorik?. Turb?t ekstravertas, labai jau daug kalba." Paskui girdžiu: Jeseninas. Hm...Mano dualas, tsakant  :strange: O ta moterišk?, Žukov?, tokia pakankamai rami ir logiška. ta prasme, labai jau ramiai visk? d?sto. Klausiu savo chebros: K?, ir aš tokia rami? Sako: "tarp nepaž?stam? -rami, nes stebi juos. Bet jei gauni pašnek?t "iš esm?s", tai "pasisklaidai". Bet ?ia dar ir tavo specialyb? tam ?takos turi". Žodžiu, 'prisimatavau" tai, k? pama?iau :happy: Buvo indomu :wink:A, dar ?domus tas momentas, kad abu sak?, kad iš pirmo žvilgsnio jie vienas kitam nepasirod? verti d?mesio. Jis sak?, kad ji jam pasirod? visiškai ne jo tipo, jam patikdavo išvaizdžios moterišk?s, kad draugams b?t? k? parodyti, o ?ia...s?di, popieriukus varto, joki? ten prašmatnybi?...nor?jau jau praeit, sako, bet s?žin? neleido, galvoju, bent iš mandagumo pakviesiu kavos išgerti. Ir ji t? pat?: visiškai ne mano tipo vyras, šiaip ? tok? niekad gyvenime neb??iau d?mesio atkreipusi. žodžiu, kavos g?rimu reikalas nesibaig?. Chebra susiženijo, s?n? augina, savo firmel? turi ir taip jau, kaip supratau gal kokie 8 -eri metai. Abiems santuoka antroji, abu iš nusivylimo pirmosiomis ?jo ieškotis antr?j? pusi? pas 'specus'.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2005, 11:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Cassandra: Abiems santuoka antroji, abu iš nusivylimo pirmosiomis ?jo ieškotis antr?j? pusi? pas 'specus'.

As irgi planuoju ta daryti... Jei netycia neuzsirausiu ant duales..., jau pradejau savo kvatokles po truputi atpazinti. Tikrai nebuciau kreipes demesio, man vis atrode, kad mano papildiniai turi buti santurus, visgi intravertai, nu galvojau bus panasus i robespjeres...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Lie 2005, 11:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
svyt, kiek pasteb?jau apib?dinimas "sant?rus" etiniams intravertams negalioja, kaip tik jie labai komunikabil?s neformalioje aplinkoje. O tai, kad savo dual? reikia išmokti "atpažinti" -tai faktas. Nes man tas vyrukas Jeseninas telike irgi nepasirod? nieko neypatingas. Na, malonus, pakankamai išvaizdus vyriškis, bet nei kalboj, nei elgesyj nieko, traukian?io ak?. Nei teigiama, nei neigiama prasme. Aš gyvenime irgi pro tok? praei?iau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Lie 2005, 16:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:


...jau pradejau savo kvatokles po truputi atpazinti.

... man vis atrode, kad mano papildiniai turi buti santurus, visgi intravertai, nu galvojau bus panasus i robespjeres...




Na jau, tavo papildinukes tikrai labai mazai kuo panasios i Robikes. Dostikes santurios, bet tik kaikur ir kaikada.:wink:

O ir ko joms nekvatoti, jei jos su tavimi gerai jauciasi, va, cia kazkas savo patirtimi dalinosi, kad jos uzdepresuoja.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 03:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža: O vat pagalvojau, o ko nenueiti i ta pazinciu tarnyba ir susirasti sau duala, kainuoja nedaug, yra nuotraukos, ir pliusas kad dualas nuteiktas jog santykis geras ir kazkas turi gautis, perspetas kad is pirmo zvilgsnio nebus stebuklo, bet perspektyvoj prirodytas zmogus bus idealu, bent man tai isankstinis nusiteikimas turi itakos, pasirodo as ko gero savo duale pazystu ir snekteliu kas kelis metus, nes ji draugo giminaite jau 15 metu, bet tik susipazines su socionika visai netycia ja pastebejau, bet ji to nezino ir nezinau kaip prie jos prieiti, jaukinu potruputi, bet labai jau is leto viskas juda, bijau kad kantrybes gali pritrukt, juolab salycio tasku jokiu, vienas bendras pazystamas ir tiek, interesai irgi is principo skirtingi- ji nesidomi autosportu, verslu, o as net tiksliai nezinau kur ji dirba, man kazkaip neidomu, neklausiu o ji nesako; o kai abu tikisi, kad viskas bus gerai, pazintis perspektyvi yra daug lengviau, nei jei pats matai kitame zmoguje duala o jis taves bevei nepastebi, arba mato eilini. Beto, zmones gana retai buna visiskai vienisi, vistiek ka nors kaip taisykle turi (tarkim turi vedusi/vedusia, siaip nerimta santyki su kuriuo konfliktuojama- taikomasi, derinamasi ar pan) ir iesko geriau, nelabai versis suarteti, laikys distancija, o pazinciu tarnyboj surastas partneris bus laisvas, pasiryzes nutraukt kas buvo ir pradet is naujo.

Rusijoj prie vieno socioninio tinklapio yra pazinciu skyrelis, tai su keliom ruskelem savo turbut dualem susirasineju, jei jos neapsiriko save testuodamos, visai idomiai bendraujasi. Tik gaila, kad atstumas 2000 km, su kita dar daugiau, dar i kokia maskva tai ir nulekciau. O kazi pusdualiai labai didelis skirtumas? (tapatus tragedija, bent jau du stirliai, kai abu turi savo kategoriska ir negincijama nuomone kurioj saldytuvo lentynelej turi guleti sviestas ar vonioj muilas ir pan. turbut nebuna.)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 13:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Na, ash, kaipo turinti 14 metu gyvenimo patirti su pusdualiu :) , galiu uzhtikrinti, kad tikrai ne tragedija. Buna ir pasipeshimu, bet visumoj - komfortishka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 13:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
nu ale SVYT... tiek prirashei, prikurei imanomu neimoanmu teoriju ir.... nieko nepadarei.

Chia jau manau nepriklausomai nuo socionikos visdaa padetu moterishkes pakvietimas kavos. Ar i koncerta. Ar prie arbatos pakalbet apie knygas. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2006, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
svyt raš?:
O kazi pusdualiai labai didelis skirtumas? (tapatus tragedija, bent jau du stirliai, kai abu turi savo kategoriska ir negincijama nuomone kurioj saldytuvo lentynelej turi guleti sviestas ar vonioj muilas ir pan. turbut nebuna.)




Pusdualiai, iš savo patirties saky?iau, yra labai neblogas santykis: d?l pirm?j? funkcij? geras tarpusavio supratimas ir greitas susikalb?jimas. Problemos gali kilti d?l ketvirtos silpnos giminingos funkcijos, bet tai žinant, galima neskaldyti vežimo malk? ten, kur nereikia.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 245 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 152 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007