Socionikos forumas

Dabar yra 16 Bal 2024, 10:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 471 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2007, 10:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
Liepa:  Pagal visk?, jeigu b?t? donas ar robas (ar dostikas), tur?t? matytis stipri :bintuition:. Bet nematau. Sako, kad jam dažnai tr?ksta id?j?, patinka kai jas iškelia, pasi?lo kiti. :strange: Bet matau, kad tikriausiai visgi intravertas.




Manau, cia truputi kitokia situacija, nei jis pats apie save mato. Man paciai taip pat atrodo, kad pas mane su idejom ne kas, bet visi aplinkiniai priesingai grieztai kitos nuomones. Tada as pasianalizavau ta "nesutapima" ir isvada butu tokia: As megstu klausyti zmoniu nuomones, noru, pastabu arba stebeti aplinka, situacija tam tikroje srityje ir anksciau ar veliau man pasufleruoja minti ar ideja. Galima butu issireiksti - sugaunu ideja. Arba idejos ateina taip nepastebimai ir savaime, kad net nepasistebi, tik aplinkiniai pastebi, kad visgi ju yra :smile:.



Dar toks pastebejimas, kokie Stirliai isivaizduoja, kad jie pilni ideju, bet pasirodo, kad jie prisirise pastpviai prie vienos ir tos pacios idejos. Dostikams mintys uzplaukia ir nuplaukia su tom paciom idejom ir vis ju truksta, nes yra labai stiprus vidinis poreikis, kazkokia nauja sovusi mitis tonizuoja, taigi ir tokiu minciu poreikis gali sudaryti vaizda, kad pats esi be ideju.



Manau pas Robika cia kazkas labai panasaus turetu buti, tik plotme kita. Ideju atspirties taska turi pasufleruoti zmones, situacija, aplinka... , o jau toliau suveikia :bintuition: galimybe ivykdyti, pletoti, keisti, reformuoti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2007, 13:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pelene - visiškai pritariu d?l id?j?...

Aš irgi jas pasigaunu iš aplinkos arba gal tiksliau sakant iš menkiausi? užuomin?, detali? - "staiga pamatau" kas iš viso to gali išeiti rezultate. Tai ir yra galimybi? intuicija.

Vaizdžiai tariant - tai tokie "smulk?s mašaliukai", kad kitiems yra nepastebimi, ne?ži?rimi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2007, 14:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene, Liepa: galvoju, kad j?s teisios d?l :bintuition:.



Dar, prisiminiau, kad Pelen? raš?, jog apie jausmus-labai dostiškas atsakymas.

Tai dabar dar truputis iš tos operos.

VISADA, kai klausiu, kaip jautiesi, gaunu informacij?, informuojan?i? b?tent apie vidines b?senas, savijautas, bet tik ne apie fizin? b?kl?. Pvz.: "jau?iuosi ramiai, atsipalaidav?s", ar "man gera", ir pan.

Aš pati ? tokius klausimus atsakin??iau maždaug taip: "ai, viskas gerai." "skauda kojas, o šiaip, normaliai". ir pan.:).

Tai gal visgi dostikas? Man truput? keista b?t?, jei robikas taip kalb?t?. Dar galvo?iau, kad su robiku gal b?t? sunkiau vienas kit? suprasti, visgi nesimetriškas santykis....



Dar, pamaniau, tas akcentavimas kartais, kad ne visada jausmuose susivokia, tai ?ia gal?t? b?ti bazin? :wethics:.

Sprendžiu pagal savo :wintuition:: t? laiko aspekt? matosi tiek daug, kad ne visada žinai, kaip k? paaiškinti. Tiesiog jauti. Jauti, kad tas autopilotas tave veda visur kur, stumteli ? vienas ar kitas situacijas, pasufleruoja, kas bus ateity, ir t.t. Bet kas, kaip, kod?l?- nelabai imuosi analizuoti. Tai tiesiog vyksta, suvoki,kad taip ir turi b?ti, kad viskas ?ia gerai, ir nesuki galvos. Jokio planavimo, viskas intuityviai ir savaime.



Dar, kalbant apie laik?. Visada v?luoja. Mažiausiai pusvaland?, daugiausiai 1,5 val. Na, nebent jei reikt? kažkur tiksliai laiku atsirasti, ar žinot?, kad laukiu kur gatv?j ant kampo, o ne namie, gal tada b?t? punktualus. Sako, sunku tiksliai primesti, kiek kam laiko prireiks. Bet man?s tas kažkaip neerzina- priimu, kad toks žmogus, kad kitaip neišeina, tad viskas OK.

Ar tai gali b?ti kaip nors susij? su tipu, ar ?ia nevert?t? atsižvelgt ? ši? info?



Apie temas. Aš m?gstu dažnai kalb?ti apie žmones. Apie draugus, ?vykius, nuotykius, gautas pamokas ir patirtis. Man atrodo, kad jam tos temos ?domios. Pats irgi tokiom temom pasakojasi.



Apie savijautas. Greit perima kito žmogaus b?sen?, gali lengvai užsikr?sti kito li?desiu ar bloga nuotaika. Jau?iasi išbalansuotas, jei tenka pabendrauti su žmon?mis, kurie visk? mato negatyviai, yra susierzin? ir visa tai lieja kažkur ? aplink?. Sako, kad tada ver?iau jau visk? daryti vienam, nei naudotis pagalba toki? žmoni?, kurie šitaip išvargina.



Nuolaidus. Pvz., klausia: kur d?ti t? daikt?? Atsakau: ten mesk ir palik. Tai taip ir padaro.

Man patinka. Važiuojant sako, rodos turim sukti ? dešin?. Aš sudvejoju, pasimetu, sakau, o gal dar tiesiai važiuojam. Jis pakl?sta. Ta?iau po to greit paaišk?ja kad buvo teisus. Bet jokio susierzinimo. Atlaidumas kažkoks. Na gal tod?l kad mato, kaip bej?giškai jau?iuosi, it paskutin? kvaiša.

Supratingas ir šiltas. Nuramina. Sako: nuo šiol pasikliausiu tik savim, ir tav?s nevarginsiu, neklausin?siu to, kas tau sud?tinga.

Ar gali b?t geriau?:)



Ech, tai va.



Pelene, ar vis dar panašu ? dostik??

Jei taip... kokioj vietoj jam reik?t? pagalbos iš dualo? ir k? realiai gal?t? pad?ti jeseninas, kuo mes jums reikalingi? Turi sesut?, tai turb?t gal?tum kažk? pasakyt ta tema....


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2007, 16:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
?domu. Testas jam nustat? Balzak?. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Geg 2007, 18:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Pelene, ar vis dar panašu ? dostik??


Na, siaip kaip ir nieko nera, kas nebutu budinga Dostikui.






Nuolaidus. Pvz., klausia: kur d?ti t? daikt?? Atsakau: ten mesk ir palik. Tai taip ir padaro.


Cia ne nuolaidumas, tavo namai, tavo teritorija, tavo taisykles.



Važiuojant sako, rodos turim sukti ? dešin?. Aš sudvejoju, pasimetu, sakau, o gal dar tiesiai važiuojam. Jis pakl?sta. Ta?iau po to greit paaišk?ja kad buvo teisus. Bet jokio susierzinimo. Atlaidumas kažkoks. Na gal tod?l kad mato, kaip bej?giškai jau?iuosi, it paskutin? kvaiša.

Supratingas ir šiltas.


Jis pasako savo nuomone, ar zinojima, tavo teise rinktis, o gal tu zinai ir kita varijanta. Pasaulis nuo to nesugrius.





Nuramina. Sako: nuo šiol pasikliausiu tik savim, ir tav?s nevarginsiu, neklausin?siu to, kas tau sud?tinga.


Kaip cia dabar kankinsi zmogu.





Jei taip... kokioj vietoj jam reik?t? pagalbos iš dualo?


Turbut Dostikui labiausiai Stirliai padeda patarimais techniniais klausimais, ten kur sunku apsispresti, issirinkti geriausia varijanta.



ir k? realiai gal?t? pad?ti jeseninas, kuo mes jums reikalingi? Turi sesut?, tai turb?t gal?tum kažk? pasakyt ta tema....



Sunku pasakyti, kad kazkuo specialiai butu reikalingas :smile:. Jei malonu su zmogum, tai ir gerai, svarbiausia nevargintu patarimais kol neklausi :wink:. Turbut svarbu pats pojutis, kad esi svarbus, kaip ir kiekvienam mirtingajam :happy:.

Ko jam reikes jis pats turetu paprasyti, taip atsargiai, lyg tarpkitko, bet turetu.





p.s.  Kiek kartu dariausi testa niekad nesigavau Dostiku, geriausiu atveju Jeseninu. Dazniausiai Robiku, buvau net Dzekas :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Geg 2007, 10:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene: a?i? už komentarus, man labai ?domios Tavo mintys.



Taigi, test? rezultatai-viens už kit? ?domesni:

- Gorkis

- Balzakas

- Gorkis

- Robespjeras



Gal ne veltui turiu ?tarim?, kad logika :wlogic:, ir visgi...kiek steb?jau pildant testus- na daugiau visgi logikas nei etikas.



Vakar dar? tok? Gulenko test? iš 68 kl (kur gavosi robespjeras), tai ten taip ?domiai išmet? skal?, pagal tai, ? kuri? pus? svyra vienas ar kitas požymis, pam?ginsiu prisimint (gal ne visai tiksliai skai?ius, bet bent jau tendencijas:

intraversija 13 - ekstraversija 4

logika 10 etika 7

sensorika 7 intuicija 10

racionalumas 11 iracionalumas 8



Kažkur šitaip išsid?st?.



Tai gal ir bus robespjeras. Nors kažkaip sunku man ?sivaizduoti, kad gal?t? b?ti ant tiek komfortiški užsakymo santykiai ir taip nesijausti asimetriškumo. Bet gal tik pradžioje taip, o v?liau išl?s? :strange:

Papasakokit apie patirt? su imtuvais please...:strange:



Ir dar vienas klausimas: ar gali robespjerai chroniškai v?luoti? Kiek besistengt?, vistiek nepavyksta atvažiuot bent pusvalandžio nepav?lavus. :confused:



Gork? atmetu jau vien tod?l, kad ne?žvelgiu aš tos :bsensoric: tokios stiprios. O ir neaktyvuojam, o grei?iau ramiai nuteikiam vienas kit? (na, ne iki slopinimo. Bet laikas, atrodo, visiškai sustoja).




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Geg 2007, 10:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
Gal ne veltui turiu ?tarim?, kad logika :wlogic:, ir visgi...kiek steb?jau pildant testus- na daugiau visgi logikas nei etikas.





O kuokie skirtumai tarp logiko ir etiko pildant testus?:wink:



Tai gal ir bus robespjeras. Nors kažkaip sunku man ?sivaizduoti, kad gal?t? b?ti ant tiek komfortiški užsakymo santykiai ir taip nesijausti asimetriškumo. Bet gal tik pradžioje taip, o v?liau išl?s? :strange:

Papasakokit apie patirt? su imtuvais please...:strange:


Gali buti labai konfortiska aplinka siame santykyje, o problemos pradeti lysti tik po keliu metu. Bet ir tai nera neiveikiamos, jei abi puses mastancios ir iesko problebu sprendimu budu. Kazka aukoti reikia, bet nieko nera ko negali "pasiimmti" is salies, bendraudamas su sau palankiais santykiais.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Geg 2007, 08:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene: skirtum? pa?iame pildymo procese gal ir n?ra, arba jie nereikšmingi:). Tur?jau omenyje, kad steb?jau, kokius b?tent atsakymus pasirenka ? konkre?ius klausimus:)



Dar tebesianalizuojam, nors jau beveik neabejojam, kad robespjeras.



Tuo pa?iu ir pati vis pražaidžiu su kokiu testu ?domumo d?lei. Na ir visi kaip susitar? sako, kad esu jeseninas, ir nors tu k?. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2007, 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Aš bu?iau už Don?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2007, 23:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: a?i? už nuomon?. Bet kad ten ekstraversijos kaip sykis ir ne?manoma ?žvelgt, be galo uždaras žmogus ir mažakalbis. O :bsensoric: jau irgi akivaizdu, kad MPT. Ir :wethics: toli gražu ne skaudžioji, jau turiu daug patirties bendraujant su donais, tai žinau, kaip tur?t? tai atrodyti.

Aišku, aš labai džiaug?iausi jei jis b?t? donas, bet gal visgi neimsiu sav?s taip apgaudin?t.

O kas atrodo nerobiškai tau? Man ?domu....


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2007, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, gal tu ir teisi, gal visgi Robikas. Perskai?iau dar kart? - kažkoki? ypating? prieštaravim? neradau. Kažkiek skiriasi nuo mano vyro, bet sud?jus mano vyr? ir dar vien? paž?stam? ir gavus vidurk?:happy:, visai panašu. Tik tas v?lavimas yra keistoka. Bet gal tai nesusij? su tipu.

Va, dabar mes abi turim Robikus :happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2007, 15:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: aha, tik skiriasi statusas;)

jeigu nenusišausiu d?l jo polinkio visk? planuoti iš anksto, tai gal ir toliau tur?siu. :smile:

ale ?ia matyt visiems racionalams tas b?dinga?:strange:

aišku, tame yra ir plius?, bent jau visada žinau prieš pora dien?, kada susitiksim. kita vertus, beveik ne?manoma prastumti jokio spontaniško veiksmo id?jos. :neutral:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2007, 18:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, ar tik ne su dur? rankena "šaudytis" ruošiesi? :strange:

Gi planavimas netur?t? griežtai statyti ? r?mus... Tai daugiau perspektyvos aiškumas - žmogus turi kažkiek "matyti, kas po kojom" - jei nemato perspektyvos, tai gal jau?iasi tarsi b?t? aklas. Gal planavimu pasireiškia "aklumo" ar nežinios baim?...    Tu išaiškink, ar planuoja daug daug variant?, kad paskui gal?t? rinktis pagal situacij? - ar planuoja griežtai ir stengiasi ž?tb?t vykdyti plan? (net jeigu aplinkyb?s prieštarauja) :wink:

Aš pati irgi b?nu nepatenkinta, jei kas nors užgri?na netik?tai arba sujaukia planus. Bet kai pati apsisprendžiu staiga keisti planus (o laisvanoriškai "pasirašau" ne taip jau retai) - tada kitas reikalas...



Donas gali v?luoti - jei nujau?ia, jog renginys, susitikimas n?ra svarbus ar n?ra ?domus. Tiesiog netikslinga b?t? atsisakyti kit? ?domi? variant?, kurie atsiveria ši? minut? ir per "neapdairum?" sugaišti laik? ne taip svarbiam nors ir iš anksto žinomam dalykui (galimybi? intuicija nem?gsta "apsirinkti"). Va kai reikalas tikrai svarbus - prisistatys netgi anks?iau!



D?l Robiko nežinau...  jau tie "veidrodukai"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2007, 19:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: d?kui... :). Smagu, kad ?sijungei ? pokalb?, pasiilgstu Tavo gražios sniego baltumo logikos. :wink::happy:

Tu ?ia ger? mint? mestel?jai. reik?s pasiaiškinti, d?l ko v?luoja. Šiaip, kai anks?iau to klausiau, tai sak?, kad tiesiog nesiseka gerai susiplanuoti laiko, neprimeta tiek minu?i? ar valand?, kiek gal?t? reik?ti vienam ar kitam darbui atlikti. Arba ?sidirba, užsimiršta, praranda laiko nuovok?. ? darb? irgi šiek tiek v?luoja (gal tod?l, kad niekas pernelyg griežtai nereikalauja punktualumo). Pagalvojus, tas v?lavimas ir punktualumas gal ne vien nuo tipo priklauso, ir kažin ar ?ia tinkamas rodiklis. Gal kokius štirlius ir hugus lengviau iššifruot per šit? viet?, vien d?l j? punktualumo (iš baim?s pav?luot).:strange:



D?l planavimo, Tu teisi. Tai visumoje n?ra jau toks baisus ?statymas ? r?mus. O ir perklausia dar kart? prieš susitinkant, ar nepasikeit? pas mane kas nors, ar dar vis noriu susitikt:). Bet aš visvien jau?iuosi tarsi gyventume pagal grafik?. Nu bet gal ?prasiu. Bent jau negaliu jokios geresn?s alternatyvos pasi?lyti, nes žinau, kad neb?t? geriau, jeigu užgri?t? nepraneš?s ar pan.



Mane dabar kitas momentas stebina. Pasteb?jau, kad donai dažniausiai tai nestokoja id?j? d?l to, k? veikti laisvalaikiu, kur nuvažiuot, k? ?domaus nuveikti. Dažnai patys si?lo. O m?s? atveju aš esu ta, kuri si?lo id?jas. Jis labai nieko prieš jas apsvarstyti ir visoms praktiškai pritaria (gal skoniai sutampa), tik numato, kada maždaug gal?tume tai realizuoti, atsižvelgdamas ? savo darbus ir kitus planus- "?paišo" tas mano laisvalaikio id?jas ? savo planus ? tarpus. Bet man tai keista. Jeigu robikas, na gal galimybi? intuicija tur?t? pasireikšti ne vien tame, kokiais b?dais realizuoti vienus ar kitus planus?:strange:

Jis praktiškai iš pirm? susitikim? pasak?, kad nor?t?, kad si?ly?iau id?jas aš, nes pats dažnai j? stokoja. Nors turi kelet? toki? svajoni?, nor?, kuriuos nor?t? realizuoti...

Man tai net sunku suvokt, kaip taip išvis gali b?ti. Juk jeigu žinai daugmaž, kad pvz. m?gsti keliauti, kad m?gsti teatr? ir pan., tai....kod?l gali b?ti sunku mestelt id?j?, kuria kryptim nor?tum pavažiuoti, kod?l to visada laukiama iš partnerio?



Kita vertus, dar pagalvojau apie t? :bintuition:. Pasteb?jau, kad mano draugams heksliams dažnai b?na labai sunku susiorganizuoti sau gimtadien?. Tada jie s?di ir laukia, kol aš k? konkretaus pasi?lysiu ar net suorganizuosiu. Kažkaip, gal ?ia tame ir problema, kad per daug t? galim? variant? matoma?

Va tik santyki? aiškinimuose, heksliai pateikia tikrai plat? variant? spektr?, pajung? savo :wethics:. Tai gal ir dievaži, nereikia man nor?t iš tos robiko :bintuition: ir jos derinio su :wlogic: kit? variant?, nei pramatymai, paskai?iavimai kažkoki? variant?, kas lie?ia, ar apsimok?t? kažk? ?sigyti, kas b?t? geriausia, ar kaip kažk? gerai suplanuoti, koki? daikt? reikia ar pan..... o ne id?j? apie laisvalaik?.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Geg 2007, 20:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Man tai net sunku suvokt, kaip taip išvis gali b?ti. Juk jeigu žinai daugmaž, kad pvz. m?gsti keliauti, kad m?gsti teatr? ir pan., tai....kod?l gali b?ti sunku mestelt id?j?, kuria kryptim nor?tum pavažiuoti, kod?l to visada laukiama iš partnerio?
Gali b?ti, kad partneris patogiau, geriau, racionaliau visk? suplanuoja. Id?jos gi tokios "plevenan?ios"... Mestelt tai jie gali - kuri? ?vykdyti (kas vykdys, kokiom priemon?m vykdys, kada vykdys) sunkiau nuspr?sti...



Solanža raš?:
Kita vertus, dar pagalvojau apie t? :bintuition:. Pasteb?jau, kad mano draugams heksliams dažnai b?na labai sunku susiorganizuoti sau gimtadien?. Tada jie s?di ir laukia, kol aš k? konkretaus pasi?lysiu ar net suorganizuosiu. Kažkaip, gal ?ia tame ir problema, kad per daug t? galim? variant? matoma?
Va, pabraukiau svarbiausi? žod? - ko laukia iš Tav?s Heksliai :wink:

Su Heksliais tai dar pus? b?dos... Šiaip jau, jei Tavo draugas Alfos kvadros atstovas ir dar logikas - tai jie juk TEORETIKAI (nelabai skiria svajones nuo realyb?s).  Donui id?jos gali "iš aus? l?sti" - bet reikalingas Diuma, kad pasakyt? - "jamam va ŠIT? - jinai ap?iuopiama". Donas vykdo savo id?jas impulsyviai - su užsidegimu, jei PATS gali padaryti - tai daro. Nuleidžia rankas, jei pats negali - jam paprašyti kito yra labai sunku.

?ia jau reikia TARPININKO (taip ir vadinamas Diuma) - kuris suorganizuoja, moka surasti/suvesti žmones, moka gražiai paprašyti, pamalonindamas, pagirdamas žmog? (Donas tam reikalui per daug tiesmukiškas - ir prašymas gali nuskamb?ti kaip "mandagus ?sakymas").  Diuma pats n?ra tinginys, bet... jam labai nat?raliai išeina ?tikinti, kad kitas t? padarys geriau. Ir "reklam?", kaip gerai šaunuoliai sugeba dirbti, padarys toki? - kad visi d?zgia kaip bitut?s ir dar su malonumu!

Va tokie b?t? mano pam?stymai d?l to konkretumo (tam tikra prasme tiksliau - realizavimo) laukimo iš kito asmens... 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 471 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 28, 29, 30, 31, 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 38 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007