Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 471 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Geg 2007, 19:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: a?i? už ?domi? versij?. Na, jei tai dostikas, su laiku tur?t? prad?ti matytis bazin? su k?rybine. Paži?r?sim, kaip bus... Aš praktiškai nepaž?stu dostojevski?, tod?l labai sunku spr?sti.



Dar tok? dalyk? prisiminiau. Dažnai klausia, kaip aš jau?iuosi. Tod?l b?na visos s?lygos pasireikšti ir man per rolin?:). Pripasakoju smulkiai apie visokias savijautas. Nugi žmogus ne daktaras, tai atrodo, kod?l jam tai r?pi? Bet matyt, kažkaip šitaip išreiškiamas d?mesys man. Tai gal ?ia balzako rolin? taip gal?t? reikštis, kaip manai? :strange: Realiam bendravime su kitais balzakais aš šito nesu pasteb?jusi: jau jie ver?iau nuodugniai patys išsipasakos apie savo savijautas, nei ims man?s klausin?t apie jas. Bet k? aš žinau...gal b?na ir atvirkštini? atvej?? :strange:



Kas ?domiausia...kart? paklausiau aš: "kaip jautiesi?". Jis prad?jo kalb?ti apie...jausmus, b?senas. Aš perklausiau: "klausiu apie savijaut?". "A, apie savijaut?! A?i?, gerai...". Labai nustebau tada, kaip galima maišyti "k? jauti" su "kaip jautiesi".

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Geg 2007, 19:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Dar peržvelgiau kelis laiškus.



Apie darb? rašo šitaip:



....Dirbu net nesusimastydamas,kad gali buti kitaip.Dirbu tikrai ne del karjeros ir ne is idejos:).Man tai yra visu pirma pajamu saltinis ir savirealizacija.As ta darba suprantu ir man tai savotiskai teikia malonuma.Nors buna ir "uzknisanciu" momentu,ypac santykiuose su zmonemis.

[...]

As is tu, kur pirma pagalvoja kaip lengviau padaryti darba,o tik po to imasi jo:).Mano darbas yra [...].Vadovauju keleto zmogeliu brigadai,kurie vazineja po aptarnaujamus objektus.Kadangi vadovaujanciam personalui darbo diena yra nenormuota,tai ivykus kokiam gedimui,tenka sudalyvauti man paciam.Konfliktai dazniausiai iskyla su objektu atstovais del [..] nepatikimumo.Lyg as ja gaminu.Bet tenka aiskintis kaip atstovui.O be to ir su saviskiais kartais sunku susikalbeti.Pasijuntu kai kuriais atvejais kaip vaiku darzelyje.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 11:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Na, dar papildysiu aprašym?.



Žmogus dažnai pasako, kad yra "neemocionalus ir sunkiai reiškia savo jausmus. Kartais juose nelabai susigaudo".



Vargu, ar tai gal?t? b?ti b?dinga dostojevskiui?:strange: Manau, visgi logikas.



Ir dar atsiminiau. Jis sako, "mano namai-mano tvirtov?". Toli gražu bet ko ne?sileidžia ? juos, žmogus turi pelnyti pasitik?jim? turb?t.



Tesiant analiz?, jeigu atmesti balzak? (tegul laikinai, vien tam, kad pasiži?r?ti, ar galimi kiti variantai), tai džekas negali b?ti - jaus?iau revizij?, labai skausminga man ji su džekais. Gabenas irgi niekaip negali b?ti. Štirlis-ne, skirt?si vertyb?s, o ir laiko jautimas, jie gi nepas?dos tokie.



Tai lieka :wlogic: logikai.



Ar donas gal?t? b?ti toks ramus, neemocionalus, susitvardantis tipas? :strange:



Man kažkod?l atrodo, kad robespjerai link? sud?liot visk? ? stal?iukus, ir jis labiau ieškot? logini? paaiškinim? kiekvienam savo veiksmui. Bet to nepastebiu. Kaip ir nejau?iu to "imtuvo" prisijungimo ir puolimo man pagelb?t išanalizuot ir suprast situacijas, kur? paprastai jau?iu su robespjerais....



B?t? Gorkis- jaus?iau aktyvacij?, bendrautume neužsi?iaupdami. Bet tik ne ramyb?. Ar teisingai? Ar  ?manoma aktyvacijos santykiuose totalus relaksas ir ramyb??



Tai išeina, kad realesni variantai - balzakas, donas...?

Bet va, su giminai?iais man kad ir gera, aš paprastai su jais pavargstu. Mano sutikti balzakai b?na gana kalb?s, netgi plep?s. Bent jau su manimi. Moku juos taip kažkaip paveikti, kad jiems kyla noras man išpasakoti savo id?jas, planus. Bet gal b?na ir kitoki?, labiau uždar? balzak?? :strange:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 12:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Kas ?domiausia...kart? paklausiau aš: "kaip jautiesi?". Jis prad?jo kalb?ti apie...jausmus, b?senas. Aš perklausiau: "klausiu apie savijaut?". "A, apie savijaut?! A?i?, gerai...". Labai nustebau tada, kaip galima maišyti "k? jauti" su "kaip jautiesi".


Savijauta b?na neb?tinai sensorin? (fizin?, fiziologin?)... žmogus turb?t pagalvojo, kad klausei apie psichologin? savijaut?. Ko gero, aš irgi panašiai prad??iau pasakoti - kadangi savo fizin?je savijautoje orientuojuosi šiaip sau, be to apie j? kalb?ti ne su gydytoju kaži ar yra prasm?s (na išskyrus - pavargus esu, galv? skauda).



Mano :wsensoric: yra pas?mon?s bloke - taigi n?ra aiškiai apibr?žiama ar netgi sau ?vardijama. Dostojevskio - irgi :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 12:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914


Solanža, Beskaitant tavo apibudintaji, man panasiai, kaip Liepai kilo lygiagretaus ir giminisko santykio varijantai. Veliau imtuvo, kuris turi labai panasia pasauleziura i tavo, varijantas. Toliau skaitant jau tipazo aprasyma Balzakiskas varijantas atpuola. As apsistociau prie dvieju varijantu Dostikas arba Robikas nebuvo pasakyta nieko, kas nebutu budinga abiems tipams. Ypac uzkliuvo, kai paklausei apie savijauta, labai Dostiskas atsakymas, bet va Robiko dar kolkas neteko isgirsti analizuojant savo pojucius jausmine prasme. Neteko, tai dar nereiskia, kad jie to negali daryti, tiesiog kolkas per mazai juos dar cia pazistu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 14:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
"Mano namai - mano tvirtov?" - paprastai reiškia jautri? (bet s?moning?) :bsensoric:

Neatmetu ir Robiko bei Don Kichoto variant?... Bet ir Dostiko tikrai dar "nepaleidžiu"



Taigi, linkstame prie stiprios :bintuition: (bazin? arba k?rybin?)

O :wlogic: - ji gali b?ti bazin?, k?rybin? arba kaip stipriai besireiškianti rolin?.



Solanža, o nebandei "pa?iupin?ti" :wethics: - bent jau atmestum Don? arba Dostik?....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 20:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: o kaip pa?iupin?ti? :happy:

Aš gi pati nekalbu apie jausmus:). Neanalizuoju j?. Na, išd?s?iau aš jam savo moralines nuostatas, kalb?jau apie tai, kokia svarbi ištikimyb?. Žmogus reagavo normaliai. Išsak? savo poži?r?, kad "daug ko galima nor?ti, aš irgi nor??iau, bet...ne visada taip gaunasi kaip nori". Na nenoriu dabar detalizuoti, kas buvo pasakyta. Tiesiog sužinojau, kad panašios nuostatos, ir tiek.

O apie k? reikt? klausti? Supranti, tai n?ra lengva, nes man tokios temos b?na labai nuobodžios. Nebent dreizeri? ir heksli? b?na ?domu paklausyt, bet pa?iai taip pašnek?t sunkiai išeina.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Geg 2007, 20:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene: o kaip vyrai dostikai elgiasi kasdieniniam bendravime? Šiam žmogui (skirtingai nei man) kasdienio, reguliaraus bendravimo kaip ir nereikia. Nežinau, ar d?l užimtumo, ar d?l uždarumo. Klausiau draugo balzako apie tokius dalykus (jam irgi kaip ir nereikia to pastovaus ryšio jautimo), tai sak? taip: "o kam ten be reikalo bendrauti? jeigu turi kok? reikal?, tai parašyk ar paskambink, užduok konkret? klausim?, ir visada mielai sulauksi konkretaus atsakymo. o taip kalb?t apie or?...nyku".

Gal ?ia apskritai, vyr?-moter? santyki? problema? Gal daugumai moter? reikia daugiau bendravimo visos dienos metu...:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2007, 17:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža raš?:
Pelene: o kaip vyrai dostikai elgiasi kasdieniniam bendravime?


Na, vat tokio egzemplioriaus neturiu savo kolekcijoje :happy:.



Šiam žmogui (skirtingai nei man) kasdienio, reguliaraus bendravimo kaip ir nereikia.Nežinau, ar d?l užimtumo, ar d?l uždarumo.


Jei jis butu Dostikas, tai cia viskas nevienareiksmiska. Ziurint kiek laiko ir kiek artimai pazystami. Kiek tu esi jams svarbi ir idomi, taip pat kiek ir kaip jaucia, kad jis tau yra svarbus ar idomus. Kiek turi inensyvaus ar idomaus uzsiemimo.

Santykiu tasykliu nustaymas erzina, tai turi buti tarsi naturalu (kiek pastebejau is saves, sensorikai ta naturaluma labai suintensyvina :wink:)



Klausiau draugo balzako apie tokius dalykus (jam irgi kaip ir nereikia to pastovaus ryšio jautimo), tai sak? taip: "o kam ten be reikalo bendrauti? jeigu turi kok? reikal?, tai parašyk ar paskambink, užduok konkret? klausim?, ir visada mielai sulauksi konkretaus atsakymo. o taip kalb?t apie or?...nyku".


Cia butu klausimas ar jam to rysio nereikia, ar jis net nera dar toks svarbus. Apie ora ne tik Balzakam kalbetis nyku :smile:.



Gal ?ia apskritai, vyr?-moter? santyki? problema? Gal daugumai moter? reikia daugiau bendravimo visos dienos metu...:strange:


Taip ir tai gali itakoti. Bet Dostikas ne is tu, kuris greitai atsiveria, arba atsiveria tik iki tam tikros ribos.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Geg 2007, 20:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene, Liepa:  labai a?i?, kad padedat atsirinkin?ti.



Vakar savo neaiškiajam išd?s?iau mint?, kad man nereikalingos jokios jo emocijos ar jausm? demonstracijos, o tik reikalingas tam tikras dažnesnis bendravimas, ryšio jutimas: man patikt? žinoti, k? jis gero nuveikia per dien?, kaip sekasi, nor?t?si pasipasakoti, k? aš gero nuveikiau....

Na jis tam sykiui prisimin?, kad kažkur skait?, jog "moterims telefonas- bendravimo priemon?, o vyrams- informacijos perdavimo":). Ta?iau atrodo, pasid?jo ? galv?. Bijau džiaugtis, bet... žodžiu, vakare paskambino, išklausin?jo, kaip man sek?si, kaip diena pra?jo (:wink:) ir, jau TRADICIŠKAI, nepamiršo pasiteirauti, kaip aš jau?iuosi, ar labai pavargau ir t.t.... :wink:



Vienžo, manau, kad jeigu logikas, tai visgi su roline etika. :smile:. Gal ir tikrai robikas. Kaip tai tr?ksta ryžtingumo, konkre?i? pagalbos, paramos veiksm?, kuri? sulaukdavau iš gabeno. Matyt, reik?t? konkre?iai sakyti, ko aš noriu. Bet aš dabar toki? altruistin? taktik? naudoju;). Nežinau, kod?l,bet su šiuo žmogum man savaime taip norisi daryti. Žodžiu, aš tiesiog j? lepinu:). Ir tikiuosi, kad sulauksiu kokio tai atsako:). Na bet ?ia lyrinis nukrypimas:)



Atrodo, pas mus dabar "ant bangos" tema: Atvirumas. Jis sako "aš manau, esu pakankamai atviras su tavim?" Atsakiau: "na taip. Tu atsakai ? visus mano klausimus:). Bet nelink?s razlivatsia, pasakotis ten visko apie save". Jis: "Tai kad aš visai gerai taip jau?iuosi:)))." Aš: "na turb?t su tavim reikia taip elgtis: klausin?ti to, kas domina". Tai pritar?, kad neblogai sugalvojau.

O šiaip, manyje jam pats žaviausias bruožas- atvirumas. Kažin,kod?l? :strange:



Bet intuityvas tai 100 proc. Nes tarkim, atsinaujino mano butas kardinaliai: prisivežiau kr?v? nauj? daikt?, ir ne šiaip smulkmen?, o pvz. kilim?, mikrobang?.. nu gi pakankamai pastebimi daiktai,ane?:) Tai jei neb??iau pasakius, tikrai neb?t? pasteb?j?s:))).



Dar pagalvojau. Dostikas gal dažniau komplimentus sakyt?? ir jie b?t? tokie, kaip ?ia pasakius... ETINIAI?

Pas j? komplimentai "Tu tokia graži. Man su tavim labai gera". Ir praktiškai nieko daugiau negirdžiu :)



Ir dar. Nem?gsta b?ti analizuojamas. Si?liau nutipuoti socioniškai- sak?, nereikia:). Tipo, o kam tai daryti? Ver?iau nat?raliai viens kit? pažinti.



Nežinau, ar kiek prapl??iau jo aprašym? visu tuo....:strange: Bet jeigu dar kokios asociacijos ims ryšk?ti, sakykit....



Šiaip, aš nežinau daugumos robik?, kaip jie elgt?si, bet turiu vien? tok? labai "prodvynutyj" robik?, ger? draug? ir patar?j?. Tai pvz. jis labai nepaken?ia smurto scen? filmuose ir yra labai jautrus tokiems dalykams. O štai šis mano paž?stamas visiškai kitoks. Jam n?ra toki? jautrum?, nesvarbu, k? berodyt?. Ir net gyvenime, kažkaip, nesužeidžia jo tokie dalykai.

Pvz. aš labai jautriai reaguoju, kai kad ir atsitiktinai per tv išgirstu, kad kažkas kažkur išžagino savo dukr? ar pan. atvejais. Ar kad moterišk? siekdama kad vaikai nepasakyt? t?vui, kad j? užtiko su meilužiu, juos nužudo. Mane tai sukre?ia. O jo, toks jausmas, kad niekas negali taip sukr?sti.:strange: Tai prie ko t? visgi priskirt, kam artimiau, robikams ar dostikams toks...nžn, kaip ?vardint.... nepersi?mimas visokiais skauduliais? Ar gal dar kokiam kitam tipui?

Apie jeseninus tai net tipo aprašyme t? "persi?mim?" mini. Mes išties išgyvenam kad ir filmo (jei gerai pastatytas) emocijas kaip savo. Herojus verkia- verkiam ir mes. Skauda jam- skauda ir man....



Nors tiesa, dar prisiminiau: jis sak?, kad retsykiais b?na toki? stebukl?, kad susigraudina per film?, koki? nors dram?, kur jausmai palie?iami...  Bet man dar neteko to steb?t, tai ir nžn, kokios ten b?tent scenos taip paveikt gal?t?....






_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2007, 12:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, bandau nagrin?ti logik? versijas (Dono ir Robo).

Filmo scenos man?s irgi negraudina (o turint omeny, kad tavo tipuojamasis dar ir vyras - tai nat?ralu). Logikas ?sijau?ia ? filmo turin?, bet savo logikos vistiek negali išjungti. Aš pvz. giliai viduje visada žinau, kad tai TIK filmas, kad ta scena ne tikroviška. Turinio suvokimas vyksta per tai - koki? mint?, koki? id?j? per šit? scen? nor?jo parodyti režisierius, aktorius ir pan. Negaliu niekaip užmiršti, kad tai vaidinama (kaip nat?raliai bevaidint?).

Nubraukti ašar? aš galiu ir po filmo, neb?tinai filmo metu - bet tai bus d?l INDIVIDUALI? asociacij?. Jei pvz. mano b?sena ar pergyvenimai, jausmai atitinka filmo turin?. Ašarosiu d?l INDIVIDUALI? pergyvenim? (primin?, gražino ? praeit? - ir mano jausmai atsikartoja).



Visai kitaip reaguosiu, jei kokios nors skausmingos scenos vyksta realyb?je su realiais žmon?mis - tai jau nebe vaidyba. Tai tikra!



Žodžiu, logika - "geležin?"! :happy:

P.S. Be to, Dono skaudžioji :wethics: sugeba suvokti tiktai INDIVIDUALI? patirt?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2007, 12:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: a?i? už atsakym?.

Išties, jis ir aiškina man tai Tavo žodžiais: "Tai- TIK filmas".



O k? manai apie tuos momentus, kad žmogus nuolat tarsi "pasitikrina", ar pakankamai atviras? Jau?iu, kad atvirumas-uždarumas yra tam tikra problemin? ašis pas j?. Tarsi YRA atviras (pasitikslina pas mane, "man atrodo, aš esu atviras su tavim(?)". Man asmeniškai išvis nekyla toki? problem? ir tem?, kaip kad atvirumas-uždarumas.



Ir dar vienas momentas: tas akcentavimas, kad nemoka išreikšti emocij?, ir apskritai n?ra emocionalus.

B?na toki? situacij?, kai aš tiesiog savaime išlieju savo pozityvias emocijas. Maždaug, "kaip man gera, kaip faina, kaip džiaugiuosi, kad...etc.". Ir paskui pamatau, kad žmogus tarsi nežino, kaip gi jam reik?t? ? tai reaguoti.... Jis turb?t ?sivaizduoja, kad ? tokius mano emocingus pasisakymus jis tarsi ir PRIVAL?T? kažkaip sureaguoti. Jis ?sivaizduoja, kad tarsi tur?t? "išreikšti savo jausmus". Bent taip m?gino kart? reaguoti: ?m? teisintis, kad prastai susivokia jausmuose ir nemoka j? išreikšti. Bet, kas ?domiausia, aš mažiausiai tik?jausi ar laukiau toki? reakcij?, kaip kad jausm? rodymai:))). Tai t? pasakiau ir ma?iau, kad akivaizdžiai nurimo. O kitais panašiais atvejais dabar sulaukiu arba tylos:), arba atsakymo, kad jam labai smagu, kad man tokios teigiamos emocijos ir mintys kyla. Tai va, kaip ir išsisprend? tas.

Bet mano prielaida štai kokia: jeigu žmogus šitaip pasimet?s šitoj sferoj, tai :bethics: tikrai negali b?ti s?mon?s bloke. Ta prasme, vis labiau darosi nepanašu ? Balzak?. Juolab, kad visai nematau ir :blogic:, tik :wlogic:



Ko gero, galim jau dr?siau teigti, kad tai bus arba robas arba donas, ane? Bet kaip atskirt dabar man t? rolin? nuo skaudžiosios, kuris iš j? gal?t? tai b?ti?...

Atsimenu, Tu save analizavai, kai Vartotojas 2 buvo iškviet?s ? duel?. Bet gi žmon?s dar ir individuali? ypatum? turi. Be to, Tu moteris. Moterys gal labiau praugdo savo :wethics: :strange:. Ech, kaip gi man atsirinkti, kuris iš t? dviej??



Gal bus koki? patarim??



Tiesa, d?l :bsensoric:. Jis dabar visiškas abstinentas ir gyvena ramiai, taikiai. Bet kažkada buvo laikai, kuomet jis išg?r?s nuolat ?siveldavo ? muštynes. Man atrodo, kad ir dabar, jeigu reik?t? gintis, tikrai nesitraukt? ir nem?gint? išsisukt nuo tos situacijos, o tiesiog apsigint?.

Kita vertus, gal tai nieko nerodo?

Tiesiog anks?iau buvau susidarius vaizd?, kad robespjerai visaip kaip vengia toki?, gr?sming? situacij? ir iš j? sukasi ver?iau kalbomis, nei veiksmais.

:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2007, 13:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Solanža, Manau turintys :bintuition: mustis gali pradeti, jei ivertina situacija, jegu pranasuma.:wink:



I filmu jausmingu scenu isijautima Dostikui trukdo ne logika, bet nenaturali vaidyba. Juk su savo :wethics: labai jauti, kiek kas naturalu ir isgyvenama. Super reta scena, kuri ekrane isgyvenama, isjauciama identiskai tikroviskai. Labai jauciasi tiek smurto, tiek meiles, tiek baimes ir t.t. scenu nenaturalumas, forsavimas, bandymas matipuliuoti zmogaus emocijomis, baimemis ir t.t.



Bet tavo draugas gal ir ne Dostikas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2007, 13:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža, dabar jau ko gero ?tikinai, kad Donas arba Robas... :wink:

D?l atvirumo...  Ko klausi - atvirai atsako. T.y. nieko neslepia - vadinasi yra atviras, pagal jo "logik?".  Išsipasakoti man irgi sunku. Užkrauti kit? žmog? emocijomis - reikia jausti ar jo tai neslegia. Logikas link?s dalintis daugiau informacija, be to jei dar ekstravertas Donas, tai orientuotas ? objektus.

Savo jausm? demonstruoti Donas nesugeba - gaunasi arba "balta gera" arba "juoda bloga". Orientuojasi tik pagal kito žmogaus reakcij? - jeigu tokie pasireiškimai maloniai sutinkami ir skatinami - tai ir toliau "varo pagal t? pa?i? linij?". Jei bus nors menkiausias priekaištas - "užsiriš" (visd?lto - skaudžioji).  Be to - kaip jau ne kart? diskutavome - apie jausmus paprastai "konstatuoja fakt?", bet nuolat apie tai tikrai nelink?s kalb?ti (pagal jo "logik?" - nepasakys nieko naujo) :tongue:



Atskirti veidrodukus sunku... Donas - pats intravertiškaiusias iš ekstravert?.  Gal bandyti aiškintis racionalum? ar iracionalum?...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Geg 2007, 08:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: ne taip lengva t? išsiaiškint. Pagal visk?, jeigu b?t? donas ar robas (ar dostikas), tur?t? matytis stipri :bintuition:. Bet nematau. Sako, kad jam dažnai tr?ksta id?j?, patinka kai jas iškelia, pasi?lo kiti. :strange: Bet matau, kad tikriausiai visgi intravertas.



Dar, vis labiau matau, kad kokioj vietoj A modelyje beb?t?, visgi matau :wlogic:, ne :blogic:

Tod?l gal taip lengva man su juo. Detalizuoja, paaiškina visk?, ko paklausiu. Man visada svarbu ne tiesiog sausas žmogaus atsakymas "ne" ar "taip", bet "kod?l ne?" "kod?l taip?". Ir jeigu su džeku niekuomet tos argumentacijos negaudavau arba ji man b?davo pernelyg lakoniška ir nesuprantama, tai šiuo atveju gaunu aiški? informacij?.



Vakar nustebino. Kažkaip, tarsi iš niekur nieko, sulaukiau teiginio: "žinai, visgi man reik?t? nusistatyti savo socionin? tip?. Pagalvojau, tai dar kažkiek prisid?t? prie sav?s pažinimo." Po to juokdamasis prid?r?, kad prisimena, k? sak? anks?iau;) (kad nenori b?ti analizuojamas ir nusistatyt tipo). Bet va, pakeit? nuomon?. ?domu, nes ne?kalbin?jau visiškai. Matyt žmogus, b?damas vienas, pam?st? apie mano pasi?lym?. :strange:



Turb?t pradžiai pasi?lysiu testus kelis padaryti, o toliau ži?r?sim, jei reiks, gal ir ? tipavimo klausimus atsakys. Gal gi paaišk?s galiausiai. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 471 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 107 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007