Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 23:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 471 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 28, 29, 30, 31, 32
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2007, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Liepa: Vakar nustebino. Kažkaip, tarsi iš niekur nieko, sulaukiau teiginio: "žinai, visgi man reik?t? nusistatyti savo socionin? tip?. Pagalvojau, tai dar kažkiek prisid?t? prie sav?s pažinimo." Po to juokdamasis prid?r?, kad prisimena, k? sak? anks?iau;) (kad nenori b?ti analizuojamas ir nusistatyt tipo). Bet va, pakeit? nuomon?. ?domu, nes ne?kalbin?jau visiškai. Matyt žmogus, b?damas vienas, pam?st? apie mano pasi?lym?. :strange:



Turb?t pradžiai pasi?lysiu testus kelis padaryti, o toliau ži?r?sim, jei reiks, gal ir ? tipavimo klausimus atsakys. Gal gi paaišk?s galiausiai. :smile:


Labai panasu i robika, jiem sneki atrodo kad negirdi, kiek paargumentuoju bet nepersu jiem savo ideju, mazdaug tavo reikalas kaip elgtis, ypac jei nesiklausai (kai sneku man atrodo kad robikas uzsisvajojes apie kazka kitka galvoja) bet is tikro ne tik girdi bet ir paaiskeja, kad isiklauso i mano mintis. O i testus atsako labai pedantiskai ir ko gero vienintelis tipas kuriam kirsnei lentelej gaunasi vienareiksmiskas atsakymas- robikas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2007, 16:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Beto robikai tikrai megsta kad koki rengini as patsa suplanuociau ir pasiulyciau, geriausia kelis, ir tuomet jie sudelioja laike ir ivykdo, dabar nepamenu kad kazkokiam renginiui iniciatyva butu rodziusi ar mano exe robike ar vienas is geriausiu draugu robikas. Siaip robikai neryztingi veiklai o ryztingi atsisakymui, jei nutaria, kad kazkas jiems netinka, neikalbesi niekaip ir jokiais argumentais ar maldavimais.

Del velavimo...  kiek paauglystej vaiksciojaiu i pasimatymus, neveluodavo ko gero tik robikes. Dle darbo, kad pas juos grieztas rezimas- keliasi, is namu iseina vis tuo paciu laiku, matomai veluoja jei kas sukliudo- kamsciai ir pan. As is tikro anksciau niekad neveluodavau, nes isvaziuodavau anksciau, ir jei nebudavo kamsciu dar pakeliui uzsukdavau tarkim prisipilti kuro... Dabar paprastai turiu teise veluoti, ir ja naudojuosi, visu pirma todel stengiusi nestresuoti jei kam teks truputi palaukti, visu antra zmones su kuriais susitinku sutartu laiku paprastai buna arba mano darbuotojai arba as ju klientas, jei zmogui as moku uz valandas, tai kad jis koki pusvalandi palauks, reiskia tai ieina i jo pareigas.

Ir dar nesenai perskaiciau minti kad robikams stirliai atrodo avantiuristai :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2007, 17:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas


Svyt, d?l to klausymosi, kai atrodo, kad nesiklauso- labai taikliai pasteb?ta. Ir išgirsta, ir išvadas padaro, ir atitinkamai sureaguoja. Kaip ir d?l rengini?.

baigiat mane ?tikinti, kad draugas- tikrai robikas. :smile:



Kas kol kas atrodo pozityvu man šiuose santykiuose, tai mano saviraiška :wsensoric: srityje. Tas gerai, nes pa?iai tas poreikis kyla. Ne taip, kaip su gabenu: ten jausdavau savo :wsensoric: silpnum? ir visaip kaip nor?josi bent truput? prilygti jam per ši? viet?. Ir vistiek jausdavau, kad man toli iki jo. Dabar- kur kas lengviau ir papras?iau.



Dar, lengviau, kad :wethics: rolin?, o ne MPT- nereikia aiškint kiekvieno bent truput? dviprasmiško veiksmo ir kit? žmoni? veiksm? santyki? sferoje. Nebent užveda tem? apie tai. Bet rolinei daug info nereikia- tik šiek tiek. Be to, susilaukiu labai nuoširdži? ir tiesi? atsakym? ? klausimus iš tos srities. Yra supratingumas. Yra noras kalb?tis apie santykius. Tas visumoj..gerai kažkaip.:smile:



O kas sunku, tai kol kas tas planingumas, racionalumas, gyvenimas pagal grafik?. Man pa?iai gal tas problem? dideli? nesudaro, bet aš nesuprantu to :smile:, nes man pa?iai tas visiškai neb?dinga. Suprantu, kad toki? žmoni? yra, nesmerkiu ir t.t., bet kai pa?iai svetimas tas bruožas tai ir...na, keista kažkaip... Gal priprasiu, vis tikiuosi.

Žodžiu, manau, kad jeigu ir kirsim?s ateity, tai d?l racionalumo-iracionalumo.:neutral:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Spa 2007, 23:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža:

Del iracionalumo racionalas ziures i tave kaip i maza vaika ir tiek, jei tau tinka "dukrytes" role santykiuose, tai didesniu konfliktu neturi kilti. Kaip as i heksles iracionaluma ziuriu kaip i moteriskas uzgaidas ir perdaug nekreipiu demesio, jos kaip ateina taip praeina. Mano mama iracionalas, tai man iracionalumas atrodo visai tinkama moteriai savybe, nors ir nebutina.

O kirsites ateityje del :bsensoric: trukumo- situacija- jam sakysi "tu vyras tu ir eik" i snuki santechnikui duoti uz padaryta broka, o jis ne tik kad i snuki, jis net zodi pikta negali pasakyti, cia tau ne zukovas...

Kitaip tariant seimoje visad reiks pagalbininko bendro draugo ar giminaicio, kuris padetu jum spresti su :bsensoric: susijusius reikalus, visa kita turetu buti neblogai. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Spa 2007, 12:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt: kad greiciau atvirksciai yra:). Globa kaip tokia pasireiskia is mano puses- :wsensoric: srityje.



O del :bsensoric: gal tu ir teisus, kad man to truks. Kita vertus... as nesu pratusi prie kurybines ar bazines :bsensoric:, mazai man teko to malonumo patirti. Tik mociute napoleone mane kazkiek per tai gelbedavo. O mama done ir hekslis, su kuriuo kazkada ilgai teko buti...ju visai kitokia :bsensoric: raiska per roline. Mama man aiskindavo: "eik, daryk, siek!", "turi daryti taip ir taip", bet uz mane reikalu netvarkydavo, isskyrus perioda iki mokyklos baigimo. Daznai ir paklausydavau jos tokiu nurodymu, nors pradzioje zodziais priestaraudavau:). O heksliui tai as nurodinedavau eit aiskintis su santechnikais ar dar ka kita nuveikti. Tik tiek, kad kartais jis jau taip "nuveikdavo", kad pasigailedavau, kad isvis prasiau:). Ta prasme, neivertindavo islaidu, ir pan. Bet visada geranoriskai pagelbedavo. Na bet tai jau kita istorija:). Ka norejau pasakyti: kad nesu pratusi prie :bsensoric: pagalbos ir spaudimo, daugiau esu pratusi prie :wlogic: paaiskinimo detaliai: ka daryti ir kodel, ir is tecio balzako bei draugu balzaku- kaip daryti. Todel gal ir nejauciu tokio didelio :bsensoric: stygiaus, nes visgi is robiko gaunu tuos detalius :wlogic: patarimus, jeigu tik paklausiu.



Gryztant prie uzsakymo santykiu, pastebejau, kad mane erzina jo raiska per :bintuition:. As pvz. noriu laika praleisti kartu. Jis negali. Tada jis sako: "tu gali nueiti ten ir ten...nuveikti ta ir ta". Tuo tarpu, as pati geriau zinau, KA as noriu veikti. Man variantu siulyti nereikia!

Pamenu, per myta Vaidas101 idomiai pastebejo, kas ji erzina jesenineje: kai ji sako "tu GALI tai padaryti!". Pagalvojau, atrodo, kalbam tais paciais zodziais, bet dedam visai kitur akcentus, ir butent tai gali erzinti. Nors noreciau suprasti, kodel butent erzina tas "GALEJIMO" pabrezimas, kai mes kalbam su robikais, ar mes cia uzgaunam jiems :bsensoric: kazkaip?

Ir kodel erzina jeseninus, kai robespjerai pateikia kruvas GALIMYBIU, ka jie turetu daryti? Del pastarojo atvejo, galvociau, kad gal kai mes orientuoti i zukovus, mums aktualiau ne zinoti, ka mes galime (mes ir patys zinome), bet KAIP padaryti viena ar kita darba, arba, dar geriau- kad kazkas uz mus tai padarytu, perdaug nieko neaiskindamas (:bsensoric:)



Atsiprasau, gal kiek nerisliai parasiau siandien.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Spa 2007, 17:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ar jums kada atejo mintis, kad tarptipiniai santykiai turi "logini" arba "etini" atspalvii?

Štai sakysim, aktyvacija - etiniai. O kvazitapatybes - loginiai.  Tapatybes santykiai turbut irgi labiau etiniai...

Man tokia mintis šove beskaitant forumus - kaip pagal palankuma suvokiami santykiai. Atkreipiau demesi, kad tas "palankumas" vos ne skirtingas etikams ir logikams, tarsi galima iziureti netgi takoskyraa.  Galbut cia esme tame - KO kiekvienas tipas iesko santykiuose. Panašu kad logikai pirmiausia iesko supratimo ir nebutinai bando atsistoti i kito zmogaus vietaa, etikai - poziuriu bendrumo (galbut tai ne poziuris, bet kažkoks tai bendrumas, panašumas, bendras isijautimas)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 471 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 28, 29, 30, 31, 32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 258 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007