Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 14:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 13:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Negi per tiek metu domedamasi socionika jus negalejote apibendrinti savo stebejimu rezultatu? Neturite savo nuomones del santykiu pasiskirstymo porose?


Visu pirma, socionika yra mano HOBI, o ne tiesioginis darbas. Paprasciausiai neturejau asmeninio intereso santuokos ar poru srityje. Tiktai pastaraisiais keleriais metais pasikeite (prasme išsiplete) bendravimo kontingentas - tik tada pradejo dominti kitos sutuoktiniu poros, ivairus niuansai santuokiniame gyvenime.

Juk viska apsprendžia musu asmenine patirtis ir asmeniniai interesai, ar ne? :wink: Viskas vyksta NATURALIAI.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Paprasciausiai neturejau asmeninio intereso santuokos ar poru srityje. Tiktai pastaraisiais keleriais metais pasikeite (prasme išsiplete) bendravimo kontingentas - tik tada pradejo dominti kitos sutuoktiniu poros, ivairus niuansai santuokiniame gyvenime.

Juk viska apsprendžia musu asmenine patirtis ir asmeniniai interesai, ar ne? :wink: Viskas vyksta NATURALIAI.



Aišku. Man yra kitaip: nuo pat pradžiu mane domino tipu nustatymas ir tarptipiniai santykiai praktikoje. Todel aš turiu savo nuomone daugeliu praktiniu klausimu ir nemegstu, jei man prieštaraujama argumentuojant tik tuo, kad vienas ar kitas autoritetas (kabutese arba be:smile:) pateike kažkokius duomenis. Tada aš klausiu: o tu pats kaip galvoji?

Beje, tam paciam Bukalovui priklauso teorija apie visuomenes raida, kai valdžia pereina iš vienos kvadros ranku kitai. Pas ji viskas labai jau gražiai susidelioja:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Spa 2007, 14:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O kvadru kaitos teorijaa sutikau aprašyta ir imoniu vadybos srityje - priklausomai nuo ju raidos etapu ir uzdaviniu, kuriuos sprendzia imones...



http://www.rubricon.com/books/showart.asp?aid={493EE990-D495-4936-AEEE-E44F66405B55}

?ia RUBRICON duomenu bazeje... Nezinau ar iš visur galima prie jos prieiti (musu istaiga suteikia darbuotojams laisva prieiga iš savo kompiuteriu tinklo)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Globas raš?:
Na, Bukalovas lyg ir neblogas vyras, jo knygele man kažkada praverte, bet cia aiškus noras pritempti praktinio stebejimo duomenis prie teoriniu teiginiu.

Kodel jis taip daro, nežinau, bet turiu 2 versijas:

1. Nemoka tipuoti.

2. Moka tipuoti, bet del socionikos populiarinimo ir komercinio intereso tycia pateikia tokius neteisingus duomenis.


Pasivarciau Bukalovo knygele apie socionika, tai jo ir mano nuomones del žymiu žmoniu tipu gana dažnai sutampa, vadinasi, jis tipuoja neblogai:smile:, arba mes abu tipuojame blogai ta pacia kryptimi, kas mažiau tiketina. Man paciam labiau priimtina antroji versija apie tai, kodel jis randa tiek daug dualiniu poru. Matyt, yra samoningas arba nesamoningas noras pamatyti kuo daugiau dualiniu poru vardan socionikos patrauklumo. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 16:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Pasivarciau Bukalovo knygele apie socionika, tai jo ir mano nuomones del žymiu žmoniu tipu gana dažnai sutampa, vadinasi, jis tipuoja neblogai:smile:, arba mes abu tipuojame blogai ta pacia kryptimi, kas mažiau tiketina. 


O jeigu, nuomone su taviške sutaptu gana retai, tai vadinasi jis (ar bet kuris kitas socionikas) tipuotu blogai?

Man tai yra laaaabai daug pasakantis kriterijus (esminis).  :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


O jeigu, nuomone su taviške sutaptu gana retai, tai vadinasi jis (ar bet kuris kitas socionikas) tipuotu blogai?



Jus dažniausiai neturite savo nuomones apie tipus bei tipavimo kokybe, todel negalite vertinti ar gerai tipuoja kiti:tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Spa 2007, 17:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
Jus dažniausiai neturite savo nuomones apie tipus bei tipavimo kokybe, todel negalite vertinti ar gerai tipuoja kiti:tongue:





o tu vienas gali. sveikinu korifejau!



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Skarlet rašė:
Solanža: partnerio isvaizdos pokyciai neturi jokios itakos, juk dzekas, kaip beje ir jeseninas, puikiai suvokia laiko tekme ir jos itakotus negriztamus materijos pokycius, o tokios smulkmenos kaip pastorejimai jiems nera svarbus, o be to, lengvai ir ishsprendziami- dzekas padovanos dvirati ar abo i baseina ar sokius, o savaitgalius ikalbes praleisti besidraskant po kalnus, miskus, laukus... Nemanau, kad imanoma su dzeku gyvenant labai sustoreti... :wink::happy:  Kazkaip panasiai man atrodo tas turetu veikti ir pas Stirlius... Cia gal Svyt ar Socion pasakys.

as dzekas, o vyras shtirlicas-abudu gulim ant sofos laisvu laiku,dar dzekas daug valgo,o storeja shtirlicas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 31 Kov 2009, 15:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
viktorija rašė:
as dzekas, o vyras shtirlicas-abudu gulim ant sofos laisvu laiku,dar dzekas daug valgo,o storeja shtirlicas.


o čia jau matyt genetika kalta. dėl storėjimo :)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Re:
StandartinėParašytas: 01 Bal 2009, 09:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Solanža rašė:
viktorija rašė:
as dzekas, o vyras shtirlicas-abudu gulim ant sofos laisvu laiku,dar dzekas daug valgo,o storeja shtirlicas.


o čia jau matyt genetika kalta. dėl storėjimo :)

visiska teisybe.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 08 Lie 2009, 12:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
pas mane klausimas.ka jus renkates-meile ar pareiga.ar sazininga gyventi su vyru is pareigos?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 08 Lie 2009, 12:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gyventi kartu, nemylint - kančia. Kančia tiek vienam, tiek kitam. Man sunku būtų priimti gailestį...

Viktorija, manau, kad įvairūs žmonės gali turėti skirtingą (netgi LABAI skirtingą) supratimą apie meilę. Tame tarpe, ir tas pats žmogus - įvairiuose amžiaus (galbūt ir situacijų, patirties, išgyvenimų) tarpsniuose...

Man meilėje nėra "pareigos". Meilė (kaip visuma) - tai kažkas daug daug didesnio, negu atskirų jos dalių suma.
Aš vis nepaliauju stebėtis... Ko anksčiau būčiau sakiusi, nieku gyvu nedarysiu, sunku bus, ar aš neištversiu, kai susiduri konkrečiai - net neateina mintis, kad "renkiesi" ar "svarstai"... Tiesiog pats trokšti daryti taip, kaip ABIEMS geriausia. Jokių abejonių ar dvejonių... ir nesuvoki kaip "pareigos"...
Filosofiškai žiūrint, bet kuri veikla (ne vien žmonių santykiai) atliekama be meilės, yra sunki pareiga. O su meile - viskas tarsi natūralu (troškimai ir "pareigos" sutampa).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 08 Lie 2009, 13:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Suprantama, trokštame idealių santykių...
Aš žiūrėčiau, ar tas santykis (o idealių vis tiek - nėra) duoda erdvės augimui. Tiek vieno, tiek kito augimui. Augimas vyksta ne vien malonumuose. Puiku, jeigu yra susitarimas, nubrėžiant kiekvieno erdvę, į kurią kėsintis šiukštu negalima. Turiu omenyje, kad negalima "spausti per prievartą", "žlugdyti", "paminti", "iš/pasi-naudoti" darant kitam žalą...

Kartais geriau - paleisti, "atleisti nuo pareigų" (išliekant pareigai vaikams)....
Kartais geriau paimti "minutės pertraukėlę"...
Kartais geriau būti laimingiems atskirai (su kitais) ir išlikti draugais, išlaikant ir pagalbą (ne iš pareigos)... Beje, būdami patys laimingi, natūraliai padedame ir kitiems.
Kartais geriau "kirsti mazgą vienu kirčiu" (kad mažiau skaudėtų abiems)...

P.S. Ką tik perskaičiau knygą "Sarasvati upės smėlis". Labai patiko viena mintis...
Žmogui labiausiai skauda ne tada, kai jis praranda labai daug. Didžiausias skausmas, kai neturi ko prarasti, nes... nieko ir neturėjai. O tą, ką nors kartą TURĖJAI - visada nešiosiesi su savimi.
(suprantama, kalba eina ne apie pinigus) :tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 09 Lie 2009, 15:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
Suprantama, trokštame idealių santykių...
Aš žiūrėčiau, ar tas santykis (o idealių vis tiek - nėra) duoda erdvės augimui. Tiek vieno, tiek kito augimui. Augimas vyksta ne vien malonumuose. Puiku, jeigu yra susitarimas, nubrėžiant kiekvieno erdvę, į kurią kėsintis šiukštu negalima. Turiu omenyje, kad negalima "spausti per prievartą", "žlugdyti", "paminti", "iš/pasi-naudoti" darant kitam žalą...

Kartais geriau - paleisti, "atleisti nuo pareigų" (išliekant pareigai vaikams)....
Kartais geriau paimti "minutės pertraukėlę"...
Kartais geriau būti laimingiems atskirai (su kitais) ir išlikti draugais, išlaikant ir pagalbą (ne iš pareigos)... Beje, būdami patys laimingi, natūraliai padedame ir kitiems.
Kartais geriau "kirsti mazgą vienu kirčiu" (kad mažiau skaudėtų abiems)...

P.S. Ką tik perskaičiau knygą "Sarasvati upės smėlis". Labai patiko viena mintis...
Žmogui labiausiai skauda ne tada, kai jis praranda labai daug. Didžiausias skausmas, kai neturi ko prarasti, nes... nieko ir neturėjai. O tą, ką nors kartą TURĖJAI - visada nešiosiesi su savimi.
(suprantama, kalba eina ne apie pinigus) :tongue:

PO SEPTYNIU METU GRYZO mano draizeris.tai mano idealus vyras.pirma syki jis issigando ir vel po septiniu metu bandom is naujo,nors draizeris toks bailys.o ka daryti su vyrais,zmonoms,vaikais?viskas nusistoveja,nuoga kazdienybe.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 12 Lie 2009, 12:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
tai niekas nenori man padeti.as pagaliau suradau savo duala.visa gyvenima ieskojau.tai mano antra puse-taip as jauciu,pirma syki gyvenime.man jau 48 metai.pagaliau,suradau,ko ieskojau,bet mes vede.ka daryti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007