Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 09:19

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 23:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Joldija rašė:
Prajuokinai :smile: Su tuo "nėra/nebuvo vedęs/ištekėjusi" :happy:


Kur dingus buvai? :wink:
aha, ir mane prajuokino :). tik aš mėgstu kartais leisti žmonėms gyventi jų iliuzijomis ir vaizdiniais, retai kada imuosi juos griauti. taip net įdomiau :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Lie 2009, 00:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Solanža rašė:
Tirpi rašė:
.
Na kai maniskis kitoje salyse, tai savaime suprantama, kad pasitenkinti negalima. Tiesiog pleciau pazintys, bendravau ir....Ir as jam kartoju, kad as nesu jo dualas, visus savo trukumus isvardinau, kad tik neziuretu i mane kaip i koki potenciala, tai dabar as jo akyse tapau negatyviste, o juk Napai tai turetu but pozityvistai. Katastrofa.


ale kas čia per žmonių galvojimas, kad socionika tai panacėja... keista man, tau ne? jei jau dualas, tai jau viskas, prisiklijuoja ir nepaleis. o jei po poros metų išaiškėtų, kad ne dualas, tai kas tada, mestų? :smile:
o tai jis tiki ar ne, kad tu napoleonė, po tavo argumentų?
sakyčiau, jis prastokai tipuoja, jeigu neskiria napo ir diumos. juk labai skiriasi, kur jėgos sensorika, o kur pojūčių. kur santykių etika o kur emocijų... Nebent gal jūs pagrinde virtualiai bendraujat, tai tada gal ir sunku žmogui geriau tave pajausti.


Jis remiasi Reinino dichotomijom... ir jam ne motais mano argumentai. As galiu sakyt jam "Tu idiotas" o jis atsakys "Kaip miela"... Bet man taip norisi jam irodyti, kad as nesu Diuma, kad net rimtai pradejau visas funkcijas nagrinet (ko anksciau nedariau) :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Lie 2009, 08:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Solanža rašė:
viktorija rašė:
tai niekas nenori man padeti.as pagaliau suradau savo duala.visa gyvenima ieskojau.tai mano antra puse-taip as jauciu,pirma syki gyvenime.man jau 48 metai.pagaliau,suradau,ko ieskojau,bet mes vede.ka daryti?


kaip teisingai parašė Liepa, socionika dar ne viską lemia. Tiksliau, vien tai, kad tarp jūsų yra papildymo santykis, negarantuoja tobulų santykių.
o šiuo atveju, na jeigu abu labai mylit ir abu pasiryšite pradėt gyvenimą iš naujo kartu, nu tai ir darykit. jei ne, tai ne. kas gi gali čia už jus nuspręst.
Galima pasiimt lapą ir surašyt argumentus už ir prieš, ir pasižiūrėti, kokių daugiau. gal tai padės nuspręst, ar verta taip kardinaliai viską keisti.

didelis aciu,kad atsiliepet i mano sauksma.viskas zymiai paprasciau.draizeris toks bailys.kad jis niekados nieko nenuspres.man pasidare neidomu gyventi,nes visada ieskojau savo ideala.suradau ,bet...noretusi,kad paaiskintumet socioniskai,kodel as ,dzekas taip iklimstu i meile,jog negaliu is jos islysti.man reikia arba viska,arba nieko.poto geriu raminanciuojus,vyna,kol vel neisimyliu.ar yra kokie budai dzekui nusiraminti.ar tik as tokia nenormali.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Lie 2009, 08:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Joldija rašė:
Globas A rašė:
Vargiai ar gausi rimtų pasiūlymų ką daryti. Nė vienas aktyvus forumo dalyvis netgi nėra/nebuvo vedęs/ištekėjusi, tau jau vien dėl to nieko konstruktyvaus nepasakys. O teoriniai išvedžiojimai tavęs turbūt nedomina.


Prajuokinai :smile: Su tuo "nėra/nebuvo vedęs/ištekėjusi" :happy:

Viktorija, tik tu pati gali nuspręsti, ką tau reiškia santuoka ir ką tau reiškia meilė. Tai dvi skirtingos svarstyklių lėkštės. Tik tu pati žinai, kiek yra investuota į tavo santuoką, kiek pati gali pasitikėti/gerbti/mylėti savo sutuoktinį, kiek jūs vienas kitam esate draugai ir bendražygiai. Kita svarstyklių pusė - kiek atradimų ir praradimų (po tiek santuokos metų) tau gali atnešti meilė.

Jei tavo santuoka yra nenusisekusi, jei tu joje kankiniesi ir nyksti - tada abejones vertėtų mesti šalin.
Jei ji yra daugiau nusisekusi nei nenusisekusi - tuomet yra apie ką pagalvoti.

vyras mano geras,bet as nesu laiminga.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Lie 2009, 08:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
svyt rašė:
Liepa rašė:
Citata iš http://socionikospaslaptys.blogspot.com/:
"Dualo suradimas savaime žmogaus nepadaro laimingu. Santykiai savaime netampa harmoningais. Papildantis tipas, tai yra tipas, kurio mąstymas, pasaulio suvokimas stiprus ten, kur mūsų labiausiai silpnas. Bendradarbiaujant, sprendžiant iškilusias problemas šiame santykyje sunaudojama mažiausiai energijos, pojūtis, tarsi kažkokių problemų lyg ir nėra, arba jos tarsi savaime išsiprendžia.
Sklandus problemų sprendimas, labiausiai reikalingi patarimai, tinkama paskata prisideda prie laimės, bet tai savaime nėra laimė."

(galbūt dar kažkur mačiau šias mintis...)

As meciau viska ka turejau (ir moteri ir materialius dalykus) ir vedziau ilgai nemastes savo papildinuka, nu nesigailiu, tiesa pradzia nebuvo labai lengva, dar ir dabar kyla smulkiu nesusipratimu, daznai kulturiniu (jinai ukrainos piliete, susipazinom socioniku saite ideal, buvo problemu kol gavo leidima gyventi) bet kuo toliau tuo smagiau. Kuo labiau ji mane pazysta, zino mano situacija tuo dazniau sulaukiu vertingu patarimu (is etikos ir intuicijos), malonu kai gali uzbaigti mano pradetus darbus (intravertai kantrybes siek tiek daugiau turi nei as), nu ir siaip gyvenant kartu neeikvoju veltui energijos derinimuisi. Nu ir harmonija visur- santykiuose, darbe, poilsyje, lovoje...

to ir man labai norisi.as pavydziu tokiu santykiu,ir kaip malonu,kad visdelto yra tokiu poru.linkiu laimes.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Lie 2009, 13:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
viktorija rašė:
didelis aciu,kad atsiliepet i mano sauksma.viskas zymiai paprasciau.draizeris toks bailys.kad jis niekados nieko nenuspres.man pasidare neidomu gyventi,nes visada ieskojau savo ideala.suradau ,bet...noretusi,kad paaiskintumet socioniskai,kodel as ,dzekas taip iklimstu i meile,jog negaliu is jos islysti.man reikia arba viska,arba nieko.poto geriu raminanciuojus,vyna,kol vel neisimyliu.ar yra kokie budai dzekui nusiraminti.ar tik as tokia nenormali.


ir kaip tavo idealas gali būt toks bailys :strange: Ta prasme, stebiuos kad traukia toks nedrąsus vyras.
o visko arba nieko reikia daug kam, ypač logikai sunkiai taikstosi su dvilypumu. Džekai tam tarpe irgi.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 15 Lie 2009, 15:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
viktorija rašė:
vyras mano geras,bet as nesu laiminga.


o ko trūksta? gal dar galima atgaivinti santykius?
ar tik nuobodulys kamuoja? jei vien dėl rutinos, tai ir su tuo draizeriu tau gali atsirasti rutina už metų, kelių. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 11:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Solanža rašė:
viktorija rašė:
didelis aciu,kad atsiliepet i mano sauksma.viskas zymiai paprasciau.draizeris toks bailys.kad jis niekados nieko nenuspres.man pasidare neidomu gyventi,nes visada ieskojau savo ideala.suradau ,bet...noretusi,kad paaiskintumet socioniskai,kodel as ,dzekas taip iklimstu i meile,jog negaliu is jos islysti.man reikia arba viska,arba nieko.poto geriu raminanciuojus,vyna,kol vel neisimyliu.ar yra kokie budai dzekui nusiraminti.ar tik as tokia nenormali.


ir kaip tavo idealas gali būt toks bailys :strange: Ta prasme, stebiuos kad traukia toks nedrąsus vyras.
o visko arba nieko reikia daug kam, ypač logikai sunkiai taikstosi su dvilypumu. Džekai tam tarpe irgi.

draizeriai zinai kokie bailiai.bijo visko naujo.amerikoniskioj tragedijoj draizeris uzmuse savo mergina.gal but ir manes tas laukia.jis tiek prilipes prie manes psihologiskai,kad as negaliu pabegti.jis manes nepaleidzia,is kitos puses ir keisti ka nors vargu ar nuspres kada.taip,kad pas mane nera iseities.beto as ji myliu,ko seniai su manim nebuvo atsitike.as visa gyvenima ieskojau ideala,tuo metu as tekejau,vaikus gimdziau ir vis laukiau.mano socionikos mokytoja sako,kad gali buti,kad as su draizeriu nusiraminsiu.pas mane visada buvo vyrai,kurie mane mylejo.as gi leidausi mylima.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 11:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Solanža rašė:
viktorija rašė:
vyras mano geras,bet as nesu laiminga.


o ko trūksta? gal dar galima atgaivinti santykius?
ar tik nuobodulys kamuoja? jei vien dėl rutinos, tai ir su tuo draizeriu tau gali atsirasti rutina už metų, kelių. :strange:

gali buti.baisiausia,kad as visai nenoriu vyro,kada pas mane nera meiluziu.mane butinai reikia uzvesti.ir man 48 metai,taip noretusi jau nusiraminti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 12:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
.beto as ji myliu,ko seniai su manim nebuvo atsitike.as visa gyvenima ieskojau ideala,tuo metu as tekejau,vaikus gimdziau ir vis laukiau.

Viktorija, nesupyk, bet aš šito negaliu suprasti. Nejaugi tai galima pavadinti "laukimu"? O tai KUO Tu laikai žmogų, už kurio tekėjai? O kaip gi vaikai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 13:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Liepa rašė:
viktorija rašė:
.beto as ji myliu,ko seniai su manim nebuvo atsitike.as visa gyvenima ieskojau ideala,tuo metu as tekejau,vaikus gimdziau ir vis laukiau.

Viktorija, nesupyk, bet aš šito negaliu suprasti. Nejaugi tai galima pavadinti "laukimu"? O tai KUO Tu laikai žmogų, už kurio tekėjai? O kaip gi vaikai?

vaikai suauge,pas juos savo gyvenimas.vyras,kaip draugas.jeigu as galeciau pakeisti savo gyvenima,buciau laiminga.kada viskas gerai ir nieko nevyksta,as krentu i depresija.mes gyvenam 20 metu kartu.as negaliu pasakyti,kad as laiminga,nors pas mane viskas yra del laimes.galvoji,man nenusibodo taip gyventi.noreciau nusiraminti,nors vyras sako,kad as ir budama septynesdesimt metu nenusiraminsiu.pas mane dar padidinta seksualine energija,kuria as daznai sublimuoju i darbo,galiu dirbti 24 valandas.zinoma,butu lengviau,jei as buciau vyras.visdelto dzekas,tai vyriskas tipas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža rašė:
svyt rašė:


o čia jau kita, nei pas socioną sodyboj buvo? :shocked: :smile:
nes apie tą sakei, kad lyg hekslė... :strange: :smile:


Taip kita, ir nebe heksle ir nebe lietuve, dabar intensyviai mokau kalbos. Sunku buvo ryztis pasikeitimams, gera buvo su heksle, bet dualas yra dualas.


Paskutinį kartą redagavo svyt 17 Lie 2009, 14:33. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 14:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt rašė:
Taip kita, ir nebe heksle ir nebe lietuve, dabar intensyviai mokau kalbos. Sunku buvo, gera buvo su heksle, bet dualas yra dualas.


nu duok dieve, kad šįkart jau pasirodytų, kad čia- toji moteris. :)
nes man atrodo, kad taip gyvendamas tu rizikuoji daryti žalos kitų žmonių gyvenimams. Įsimyli tave moterys, tu su jom kuri santykius, paskui jas palieki. O jei dar vaikai lieka. Jiems tėvo reikia. Bet matyt, tu negali kitaip gyventi, kaip gyveni. Todėl man be galo įdomu, kiek laiko truks tavieji santykiai su duale. linkėčiau kad ilgai. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 17 Lie 2009, 14:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža rašė:
svyt rašė:
Taip kita, ir nebe heksle ir nebe lietuve, dabar intensyviai mokau kalbos. Sunku buvo, gera buvo su heksle, bet dualas yra dualas.


nu duok dieve, kad šįkart jau pasirodytų, kad čia- toji moteris. :)
nes man atrodo, kad taip gyvendamas tu rizikuoji daryti žalos kitų žmonių gyvenimams. Įsimyli tave moterys, tu su jom kuri santykius, paskui jas palieki. O jei dar vaikai lieka. Jiems tėvo reikia. Bet matyt, tu negali kitaip gyventi, kaip gyveni. Todėl man be galo įdomu, kiek laiko truks tavieji santykiai su duale. linkėčiau kad ilgai. :smile:

Nu kad paprastai mane palieka... Manau ilgai, jau pusmetis, o santykiai tik gereja (prisitrinam)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 19 Lie 2009, 17:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
Cituoti:
vaikai suauge,pas juos savo gyvenimas.vyras,kaip draugas.jeigu as galeciau pakeisti savo gyvenima,buciau laiminga.kada viskas gerai ir nieko nevyksta,as krentu i depresija.mes gyvenam 20 metu kartu.as negaliu pasakyti,kad as laiminga,nors pas mane viskas yra del laimes.galvoji,man nenusibodo taip gyventi.noreciau nusiraminti,nors vyras sako,kad as ir budama septynesdesimt metu nenusiraminsiu.pas mane dar padidinta seksualine energija,kuria as daznai sublimuoju i darbo,galiu dirbti 24 valandas.zinoma,butu lengviau,jei as buciau vyras.visdelto dzekas,tai vyriskas tipas.


Ziurek tik, kad nesibaigtu taip:

http://www.delfi.lt/news/daily/crime/ar ... d=23166295

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007