Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 07:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 10:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Vargiai ar gausi rimtų pasiūlymų ką daryti. Nė vienas aktyvus forumo dalyvis netgi nėra/nebuvo vedęs/ištekėjusi, tau jau vien dėl to nieko konstruktyvaus nepasakys. O teoriniai išvedžiojimai tavęs turbūt nedomina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 11:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
Vargiai ar gausi rimtų pasiūlymų ką daryti. Nė vienas aktyvus forumo dalyvis netgi nėra/nebuvo vedęs/ištekėjusi, tau jau vien dėl to nieko konstruktyvaus nepasakys. O teoriniai išvedžiojimai tavęs turbūt nedomina.

zinoma nedomina.domina praktika.jus tiek daug kalbat.kaip socionika mums reikalinga,kiek ji daug duoda.ziurekit nepraziopsokit tikros meiles.ka verta socionika,jei jos praktikoj nepritaikoj.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 11:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
zinoma nedomina.domina praktika.jus tiek daug kalbat.kaip socionika mums reikalinga,kiek ji daug duoda.ziurekit nepraziopsokit tikros meiles.ka verta socionika,jei jos praktikoj nepritaikoj.
Deja, tai daugiausia teorinis forumas ir tiems, kurie domisi praktiniais socionikos klausimais, sunkokai susikalba su teoretikais.
Mane irgi labai domino ir domina socionikos pritaikymas tavo paminėtiems reikalams. Tik aš nebegalvoju apie papildymą, o apie aktyvaciją. Aktyvacija puikiai veikia, tiesa, žmonių skirtingumas kelia tam tikrų problemų.
Man kaip loginiam intuityviam introvertui yra perdaug sunkus sudominti etinį sensorinį ekstravertą hugo. Bet tau kaip ekstravertei turėtų būti paprasčiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 13:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Cituoti:
domina praktika.jus tiek daug kalbat.kaip socionika mums reikalinga,kiek ji daug duoda.ziurekit nepraziopsokit tikros meiles.ka verta socionika,jei jos praktikoj nepritaikoj.

Tikros meilės reikia ne tik "nepražiopsoti", bet ir "mokėti sulaukti"...
Praktikoje socioniką mes galime taikyti tik individualiai. Tai viena.
Viktorija, galbūt aš nesupratau - apie KOKIĄ "praktiką" temoje staiga nukrypo kalba... Nenorėčiau tikėti, kad siūloma "turėti praktiką" kone su visu socionu... Tokia "praktika" = išvis jokios praktikos neturėjimas (tiktai nesėkmingi bandymai).
Socionikos (teorijos) žinojimas reiškia, kad mes nebandome, nesirenkame aklai. Galime nujausti perspektyvą. Galime žinoti, su kokiomis problemomis (ir kokiais privalumais) teks susidurti ateityje. Galime rinktis (nors... turbūt vistiek renkamės širdimi).

Jeigu suradai savo dualą, savo meilę, savo antrą pusę, Viktorija, - džiaugiuosi. Tiktai "praktinių" patarimų (vaje, man skamba kaip "nurodymų") tikrai negalėsiu duoti... Negalėčiau, o ir ne mano vertybėse - spręsti už kitus. Patarimo turbūt turėtum klausti tų žmonių, su kuriais siejasi Tavo gyvenimas, kuris juos pačius paliečia, o ne svetimų. Tačiau ir tuo atveju - priimti sprendimą teks tau PAČIAI, tiktai Tu pati gali tvarkyti savo gyvenimą.

Dar vienas dalykas. Meilė, mano manymu, nėra vien tiktai tam tikras santykis (tuo labiau tik socioninis) su žmogumi. Dermė, atitikimas - yra tik dalis. Kita dalis yra paties žmogaus savybė, gebėjimas, nuostata, pasirengimas, subrendimas mylėti. Svarbu, kad tai tikrai būtų antroji pusė, t.y. žmogus, su kuriuo ketinate susieti savo likimą. Ir jeigu nebus to nusiteikimo - joks santykis neatitiks. Antroji pusė gali būti ne tik dualas. Skirsis tiktai prolemų pobūdis, kurias teks spręsti kartu (o problemų būna ir su dualu! - bet kuriuo netobulu, t.y. REALIU, žmogumi).

P.S. Pasilieku prie nuomonės, kad mes gyvenime neturėtumėm siekti vienarūšių (pvz. dualinių, kaip idealiausių) santykių. Santykiai neišvengiamai bus įvairūs. Na, gal mes galim "pakoreguoti" kiekvieno jų artumą (atstumą) ir kontaktavimo laiką... O dualiniai santykiai labai tinka draugystei. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 13:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Citata iš http://socionikospaslaptys.blogspot.com/:
"Dualo suradimas savaime žmogaus nepadaro laimingu. Santykiai savaime netampa harmoningais. Papildantis tipas, tai yra tipas, kurio mąstymas, pasaulio suvokimas stiprus ten, kur mūsų labiausiai silpnas. Bendradarbiaujant, sprendžiant iškilusias problemas šiame santykyje sunaudojama mažiausiai energijos, pojūtis, tarsi kažkokių problemų lyg ir nėra, arba jos tarsi savaime išsiprendžia.
Sklandus problemų sprendimas, labiausiai reikalingi patarimai, tinkama paskata prisideda prie laimės, bet tai savaime nėra laimė."

(galbūt dar kažkur mačiau šias mintis...)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 13 Lie 2009, 20:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
viktorija rašė:
tai niekas nenori man padeti.as pagaliau suradau savo duala.visa gyvenima ieskojau.tai mano antra puse-taip as jauciu,pirma syki gyvenime.man jau 48 metai.pagaliau,suradau,ko ieskojau,bet mes vede.ka daryti?


kaip teisingai parašė Liepa, socionika dar ne viską lemia. Tiksliau, vien tai, kad tarp jūsų yra papildymo santykis, negarantuoja tobulų santykių.
o šiuo atveju, na jeigu abu labai mylit ir abu pasiryšite pradėt gyvenimą iš naujo kartu, nu tai ir darykit. jei ne, tai ne. kas gi gali čia už jus nuspręst.
Galima pasiimt lapą ir surašyt argumentus už ir prieš, ir pasižiūrėti, kokių daugiau. gal tai padės nuspręst, ar verta taip kardinaliai viską keisti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 13:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Vargiai ar gausi rimtų pasiūlymų ką daryti. Nė vienas aktyvus forumo dalyvis netgi nėra/nebuvo vedęs/ištekėjusi, tau jau vien dėl to nieko konstruktyvaus nepasakys. O teoriniai išvedžiojimai tavęs turbūt nedomina.


Prajuokinai :smile: Su tuo "nėra/nebuvo vedęs/ištekėjusi" :happy:

Viktorija, tik tu pati gali nuspręsti, ką tau reiškia santuoka ir ką tau reiškia meilė. Tai dvi skirtingos svarstyklių lėkštės. Tik tu pati žinai, kiek yra investuota į tavo santuoką, kiek pati gali pasitikėti/gerbti/mylėti savo sutuoktinį, kiek jūs vienas kitam esate draugai ir bendražygiai. Kita svarstyklių pusė - kiek atradimų ir praradimų (po tiek santuokos metų) tau gali atnešti meilė.

Jei tavo santuoka yra nenusisekusi, jei tu joje kankiniesi ir nyksti - tada abejones vertėtų mesti šalin.
Jei ji yra daugiau nusisekusi nei nenusisekusi - tuomet yra apie ką pagalvoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 21:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Liepa rašė:
Citata iš http://socionikospaslaptys.blogspot.com/:
"Dualo suradimas savaime žmogaus nepadaro laimingu. Santykiai savaime netampa harmoningais. Papildantis tipas, tai yra tipas, kurio mąstymas, pasaulio suvokimas stiprus ten, kur mūsų labiausiai silpnas. Bendradarbiaujant, sprendžiant iškilusias problemas šiame santykyje sunaudojama mažiausiai energijos, pojūtis, tarsi kažkokių problemų lyg ir nėra, arba jos tarsi savaime išsiprendžia.
Sklandus problemų sprendimas, labiausiai reikalingi patarimai, tinkama paskata prisideda prie laimės, bet tai savaime nėra laimė."

(galbūt dar kažkur mačiau šias mintis...)

As meciau viska ka turejau (ir moteri ir materialius dalykus) ir vedziau ilgai nemastes savo papildinuka, nu nesigailiu, tiesa pradzia nebuvo labai lengva, dar ir dabar kyla smulkiu nesusipratimu, daznai kulturiniu (jinai ukrainos piliete, susipazinom socioniku saite ideal, buvo problemu kol gavo leidima gyventi) bet kuo toliau tuo smagiau. Kuo labiau ji mane pazysta, zino mano situacija tuo dazniau sulaukiu vertingu patarimu (is etikos ir intuicijos), malonu kai gali uzbaigti mano pradetus darbus (intravertai kantrybes siek tiek daugiau turi nei as), nu ir siaip gyvenant kartu neeikvoju veltui energijos derinimuisi. Nu ir harmonija visur- santykiuose, darbe, poilsyje, lovoje...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 23:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Zinot, su tais Socionikos saitas negerai baigiasi....dabar mane persekioja toks vienas Donas kuris yra isitikines, kad as esu jo dualas....o mes net dar susitike nebuvom ir is vis as uzimta, tiesa sito nepasakiau...Gal laikas? :confused: :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 23:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
svyt rašė:
As meciau viska ka turejau (ir moteri ir materialius dalykus) ir vedziau ilgai nemastes savo papildinuka, nu nesigailiu, tiesa pradzia nebuvo labai lengva, dar ir dabar kyla smulkiu nesusipratimu, daznai kulturiniu (jinai ukrainos piliete, susipazinom socioniku saite ideal, buvo problemu kol gavo leidima gyventi) bet kuo toliau tuo smagiau. Kuo labiau ji mane pazysta, zino mano situacija tuo dazniau sulaukiu vertingu patarimu (is etikos ir intuicijos), malonu kai gali uzbaigti mano pradetus darbus (intravertai kantrybes siek tiek daugiau turi nei as), nu ir siaip gyvenant kartu neeikvoju veltui energijos derinimuisi. Nu ir harmonija visur- santykiuose, darbe, poilsyje, lovoje...


o čia jau kita, nei pas socioną sodyboj buvo? :shocked: :smile:
nes apie tą sakei, kad lyg hekslė... :strange: :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 23:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tirpi rašė:
Zinot, su tais Socionikos saitas negerai baigiasi....dabar mane persekioja toks vienas Donas kuris yra isitikines, kad as esu jo dualas....o mes net dar susitike nebuvom ir is vis as uzimta, tiesa sito nepasakiau...Gal laikas? :confused: :happy:


tai ko tempi gumą? :)
nebent tau buvo malonus jo dėmesys? (kol nepradėjo nusibosti)
Aš tai sakyčiau, kad žinai, ups, jau susiradau aš savo dualą... :wink: Ir palinkėčiau sėkmės paieškose ir jam :smile:
Kaip ten rusai sako, ne každyj dual- tvoj dual :smile: Tai jam gal tiktų tokia patarlė :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 23:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Solanža rašė:
Tirpi rašė:
Zinot, su tais Socionikos saitas negerai baigiasi....dabar mane persekioja toks vienas Donas kuris yra isitikines, kad as esu jo dualas....o mes net dar susitike nebuvom ir is vis as uzimta, tiesa sito nepasakiau...Gal laikas? :confused: :happy:


tai ko tempi gumą? :)
nebent tau buvo malonus jo dėmesys? (kol nepradėjo nusibosti)
Aš tai sakyčiau, kad žinai, ups, jau susiradau aš savo dualą... :wink: Ir palinkėčiau sėkmės paieškose ir jam :smile:
Kaip ten rusai sako, ne každyj dual- tvoj dual :smile: Tai jam gal tiktų tokia patarlė :smile:


Man keista ar visi donai tokie geri....reikejo pinigu, juokais pasiskundziau - atsiunte. O dabar ir nesinori su tokiom ziniom jo nuvilt. Nors tiketina, kad ir tai jo nepagasdintu, nes is mano puses ziurint, jis jau dabar atrodo juokingai.
O del dualo, tai sucapaliojau kazka, bet matai, as juk jo akyse nesu SEE, tai vadinasi ILI irgi nera mano dualas... palinkejo man "sekmes" ir tuo baigesi si tema. :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 23:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tirpi rašė:
Man keista ar visi donai tokie geri....reikejo pinigu, juokais pasiskundziau - atsiunte. O dabar ir nesinori su tokiom ziniom jo nuvilt. Nors tiketina, kad ir tai jo nepagasdintu, nes is mano puses ziurint, jis jau dabar atrodo juokingai.


Bet tu juk supranti, kad šitaip elgiesi nelabai gražiai jo atžvilgiu? :smile: jau geriau nuvilk dabar, negu tempk gumą, donas to nesupras. Jo pirmas klausimas bus: kodėl tiek laiko tylėjai? O dar skaudžioji :wethics: kai suveiks :confused:
Aš tai matau tik tokias vilkinimo priežastis: tu nesi įsimylėjus iki ausų savo napo; esi pati neįsitikinus, kad tavo su napu santykiai idealūs ir ilgalaikiai, todėl tas donas yra tarsi atsarginis variantas. Klystu?
Man rodos, paprastai moteris, jeigu ji yra ĮSITIKINUS, kad su tuo vyru jai visiškai nesinori jokių santykių, jai jis nepatinka ar net atgrasus, tai jai tikrai užteks drąsos laaaabai greitai jį pasiųsti kuo toliau :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 23:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Solanža rašė:

Bet tu juk supranti, kad šitaip elgiesi nelabai gražiai jo atžvilgiu? :smile: jau geriau nuvilk dabar, negu tempk gumą, donas to nesupras. Jo pirmas klausimas bus: kodėl tiek laiko tylėjai? O dar skaudžioji :wethics: kai suveiks :confused:
Aš tai matau tik tokias vilkinimo priežastis: tu nesi įsimylėjus iki ausų savo napo; esi pati neįsitikinus, kad tavo su napu santykiai idealūs ir ilgalaikiai, todėl tas donas yra tarsi atsarginis variantas. Klystu?
Man rodos, paprastai moteris, jeigu ji yra ĮSITIKINUS, kad su tuo vyru jai visiškai nesinori jokių santykių, jai jis nepatinka ar net atgrasus, tai jai tikrai užteks drąsos laaaabai greitai jį pasiųsti kuo toliau :wink:


Papildziau. Virsuje paskaityk...bandymu buta.

Na kai maniskis kitoje salyse, tai savaime suprantama, kad pasitenkinti negalima. Tiesiog pleciau pazintys, bendravau ir....Ir as jam kartoju, kad as nesu jo dualas, visus savo trukumus isvardinau, kad tik neziuretu i mane kaip i koki potenciala, tai dabar as jo akyse tapau negatyviste, o juk Napai tai turetu but pozityvistai. Katastrofa.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Meile ir tipai
StandartinėParašytas: 14 Lie 2009, 23:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Tirpi rašė:
.
Na kai maniskis kitoje salyse, tai savaime suprantama, kad pasitenkinti negalima. Tiesiog pleciau pazintys, bendravau ir....Ir as jam kartoju, kad as nesu jo dualas, visus savo trukumus isvardinau, kad tik neziuretu i mane kaip i koki potenciala, tai dabar as jo akyse tapau negatyviste, o juk Napai tai turetu but pozityvistai. Katastrofa.


ale kas čia per žmonių galvojimas, kad socionika tai panacėja... keista man, tau ne? jei jau dualas, tai jau viskas, prisiklijuoja ir nepaleis. o jei po poros metų išaiškėtų, kad ne dualas, tai kas tada, mestų? :smile:
o tai jis tiki ar ne, kad tu napoleonė, po tavo argumentų?
sakyčiau, jis prastokai tipuoja, jeigu neskiria napo ir diumos. juk labai skiriasi, kur jėgos sensorika, o kur pojūčių. kur santykių etika o kur emocijų... Nebent gal jūs pagrinde virtualiai bendraujat, tai tada gal ir sunku žmogui geriau tave pajausti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007