Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Vovere:  Taip pritariu, kad neimanoma nusakyti :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
socion, OT



turiu klausim? tau, vakar to paties klausiau Liepos: j?s esate tik dviese iš Alfos kvadros. Ko jokio lauželio savo kvadros horizontuose nek?renat :tongue::happy:? Nes Gama pas mus labai jau gausi, Beta irgi reiškiasi, va dabar jau ir Delta atgydin?ja, tik Alfa vis dar tokia nabag?...:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Cassandra:happy: kiek aš ?ia forume dalyvauju? Darbais užsivert?s :happy: Net i Pokalbius nesiveliu "perek?ro" metu tik isijungiu forum?. O Alfoj jau 2 psl :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
socion, aha, du puslapiai...kitakvadri? s?skaita :tongue: gerai, jau gerai...aš tik paklausiau :wink::happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Cassandra:happy: :happy: :happy: kolkas ir be manes gerai tvarkosi :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 13:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
socion, dabar norint išsaugoti kvadr? atmosfer? autentiškum?, ? kvadras gali rašyti tik kvadr? atstovai, t.y. ? Alf? galit rašyti tik judu su Liepa, tod?l galimas visiškas štilis. Tik d?l to ir susir?pinau. Bet, tai j?s? kvadra...j?s? ir reikalas, kaip joje tvarkysit?s :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 14:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Cassandra:  Mes priimsime ir sve?ius :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
socion, malonu, kad tokie svetingi, bet...pabandyk k? nors parašyti ? Bet? kvadr?. Ir papasakok, kaip sek?si :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 14:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Cassandra:happy: si?au pasiziur?ti  video


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
socion, puikus interviu :smile: nebuvau ma?iusi, a?i? :smile: beje, prieš  por? savai?i? interviu su Šapausku buvo Delfyje, irgi susidom?jusi perskai?iau :smile: Šiaip tai tas skirtumas tarp Šapausko ir Budulio ar peliuko - ne naujiena, nes pati, nors ir nesu didel? katalik?, kartkart?mis sekmadieniais ? Bernardinus užsuku :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 20:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Skarlet raš?:
supratau esm?: etikai nešneka apie meil?, nes nesugeba ?vilkti jausm? ? žodžius... :strange: :wink:


socion raš?:
  :happy: :wink: nevisai taip. Jausmas ivilktas i žodžius praranda prasme, nes žodžius galima suprasti ir taip ir taip :happy: ?ia geriausiai sužaisti gali Donai ir Žukai jie vien? ir tapaty sakin? gali pavaizduoti ir tai ir taip ir net pateikti prieštaraujan?iai...




Buvau (ir tebesu) ?sitikinusi, kad apie jausmus tur?t? šnek?ti etikai, nes jausmus galima apibr?žti kaip energetinius mainus tarp objekt?...  Logikai šito nejau?ia, nemato - tai kaip galima kalb?ti apie tai, kame nesiorientuoji?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 00:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:


Buvau (ir tebesu) ?sitikinusi, kad apie jausmus tur?t? šnek?ti etikai, nes jausmus galima apibr?žti kaip energetinius mainus tarp objekt?...  Logikai šito nejau?ia, nemato - tai kaip galima kalb?ti apie tai, kame nesiorientuoji?




tur?t?? :strange:



Liepa, man atrodo, kad logikai tokie pat žmon?s kaip etikai ta prasme, kad ir tie, ir tie geba jausti tuos jausmus kit? žmoni? atžvilgiu. Ar j?s kai mylit žmog?, nežinot, kad j? mylit? :strange: Tada žinoma, nereikia šnek?t to, ko nežinai...:strange:



Etikas irgi turi šnek?t tik tada, kai turi tuos jausmus. Jei nejau?ia, geriau tyl?ti, negu makaronus kabinti. :smile:



Man rodos, tu nor?jai ?ia kitk? pasakyti: kad logikai nemato, k? jiems jau?ia KITI. Ir tod?l bijo kalb?ti apie SAVUS jausmus, bijodami susilaukti pašaipos ar kitokios negatyvios reakcijos, ar kvailai pasirodyti.

Taip sakant, j?s nepasitikite savimi šitoj sferoj.



Ar aš neteisingai supratau?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 00:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanža raš?:
Man rodos, tu nor?jai ?ia kitk? pasakyti: kad logikai nemato, k? jiems jau?ia KITI. Ir tod?l bijo kalb?ti apie SAVUS jausmus, bijodami susilaukti pašaipos ar kitokios negatyvios reakcijos, ar kvailai pasirodyti.

Taip sakant, j?s nepasitikite savimi šitoj sferoj.

Ar aš neteisingai supratau?




Supratai LABAI teisingai.  Logikai (Donai ir Žukovai) bijo apsijuokti šioje sferoje.  Gali kalb?ti apie tai tik  TET-A-TET.  Ir dar svarbu - kad niekas kitas negird?t? (nes atsiveriama tik konkre?iai)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 00:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 19 Bir 2004, 22:13
Pranešimai: 253
Kaip etikas galiu pasakyti, kad apie meile abstrakciai kalbeti nera sunku. Kalbetis apie jausmus ir konkrecius isgyvenimus konkreciam asmeniui tai pat nera sunku tik su tuo asmeniu, kuriam jie yra skirti. Tai daugiau priklauso nuo pasitikejimo TUO zmogumi ir jo asmenines reakcijos, bei geronoriskumo vesti pokalbi, beto man atrodo kad pokalbius sia tema labai itakoja ir apsunkina musu kompleksai kaip as pasirodysiu? Ka apie mane pagalvos? Ar pasytycios is mano jausmu ir dar prisideda  daugelis visokiu gaju dogmu ir stereotipu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2006, 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O jeigu va tokia situacija....

Žmogus at?j?s ? grup? ar bendradarbi? b?relyje ima ir papasakoja kaip jam sek?si tarkim vakar su drauge/draugu.  Galb?t jie d?l kažko nesutar? - ir dabar šis nori, kad bendradarbiai patvirtint? jo teisum? ar pan.  Bet išsipasakoja tokias konkre?ias smulkmenas, kad.... (kaip tur?t? jaustis jo partneris, jei ?tart?, kad viskas buvo išnešta ? viešum?!!!)



Kokie aspektai šitaip nemato jokios ribos tarp privatumo ir viešumo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 163 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 11  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 113 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007