Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 01:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 04 Rgs 2009, 20:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
na gal geriau tiktų žodis ne "numatyti", bet "nujausti". o tada jau kitas reikalas- įsiklausyti į tą nuojautą, ar ne. Nors dar čia nuo situacijos priklauso tos nuojautos.
Aš visada nujaučiu, kai kas nors neateis, nors susitarta- paskambins, atkels susitikimą ir pan. Čia jau šimtu procentų. Dar nujaučiu, kai nepasiseks kažkokia veikla. Ar kur nereikėtų eiti. Kuriuo keliu geriau nevažiuoti. Bet retai į tai įsiklausau. Kažkaip pagalvoju, kad be ryšio... kodėl neiti? kodėl nevažiuoti??? kažkokia nesąmonė.... o vėliau būtinai paaiškėja, kad ar koks mašinų kamštis papuls, ar dar kas...
Kartais topteli išeinant iš namų pasiimti skėtį. Gražią saulėtą dieną. Pagalvoju: nu čia dabar... kam jį imt, tą balastą. Tai būtinai pradeda lyti. Tada ir prisimeni tą nuojautą.

Taip, kad naudos jinai realiam gyvenime mažai duoda man. :strange: Vat balzakams gal kitaip. Jie gal nujaučia pvz. koks verslas bus sėkmingas, kur investuot geriau. O aš tik emocijas prognozuot galiu ir manipuliuot jom. Naudos iš to finansinės mažai. :smile: Nors pagalvojus... darbe tai labai padeda man tai, ypač santykiuose su valdžia. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 14:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Solanža rašė:
na gal geriau tiktų žodis ne "numatyti", bet "nujausti". o tada jau kitas reikalas- įsiklausyti į tą nuojautą, ar ne. Nors dar čia nuo situacijos priklauso tos nuojautos.
Aš visada nujaučiu, kai kas nors neateis, nors susitarta- paskambins, atkels susitikimą ir pan. Čia jau šimtu procentų. Dar nujaučiu, kai nepasiseks kažkokia veikla. Ar kur nereikėtų eiti. Kuriuo keliu geriau nevažiuoti. Bet retai į tai įsiklausau. Kažkaip pagalvoju, kad be ryšio... kodėl neiti? kodėl nevažiuoti??? kažkokia nesąmonė.... o vėliau būtinai paaiškėja, kad ar koks mašinų kamštis papuls, ar dar kas...
Kartais topteli išeinant iš namų pasiimti skėtį. Gražią saulėtą dieną. Pagalvoju: nu čia dabar... kam jį imt, tą balastą. Tai būtinai pradeda lyti. Tada ir prisimeni tą nuojautą.

Taip, kad naudos jinai realiam gyvenime mažai duoda man. :strange: Vat balzakams gal kitaip. Jie gal nujaučia pvz. koks verslas bus sėkmingas, kur investuot geriau. O aš tik emocijas prognozuot galiu ir manipuliuot jom. Naudos iš to finansinės mažai. :smile: Nors pagalvojus... darbe tai labai padeda man tai, ypač santykiuose su valdžia. :smile:

tai laiko intuicija.pas mane ji irgi stipri,bet as jos neprisiklausau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 06 Rgs 2009, 16:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Bet, žinokit, galimybių intuicija veikia labai panašiai...
O pasinaudoti ja ar nepasinaudoti, gal ir nuo įpročių ar prigimties priklauso... Aš kartais "staiga" pasielgiu taip, kas prieš sekundę nė galvoj nebuvo. Ir tik paskui (dažniausiai, pasiteisinus nuojautai) - imu svarstyti, KODĖL taip padariau. O paaiškinti sunku... Tas impulsas tikrai nebūna padiktuotas logikos ar svarstymų - priežastis yra akimirksnio nuojauta, iš kažkur atsiradęs "žinojimas", "blyksnis" - tarsi tau sekundei atidengtų teoremos įrodymą ir vėl užverstų lapą, ir tu spėjai pamatyti atsakymą. Visa tai ateina "iš oro" ir gatavu pavidalu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 07 Rgs 2009, 00:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa, ir aš rašydama pagalvojau, kad ir :bintuition: veikia panašiai. tik va matai, tu iškart ir pasielgi, o aš atmetu. Net mąsčiau, gal čia mano pasąmoninė :bintuition: taip veikia, pramaišiui kažkaip su :wintuition: ... nes :bintuition: pas mane pramato perspektyvas, variantus, kurie būtų tinkami kitiems žmonėms, o kas dėl savęs, tai visada žinau, kas man NEtinka.... :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Miražiniai santykiai
StandartinėParašytas: 04 Spa 2009, 21:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
dėl miražinių santykių, asmeniniu patyrimu, negalėčiau jų menkinti ir negalėčiau jų aukštinti. maloniam pokalbiui visada galima rasti temų, vienija "toks pat" (i)racionalus požiūris į dalykų esmę, ir antrosios funkcijos viena kitą gražiai papildo. tiesa, ilgesnis betarpiškas bendravimas turėtų tapti šiek tiek nuobodesnis, bet kas laiko šiuose santykiuose - tai vienas kito supratimas. tarp kitko, su dualais ar pusiau-dualais, tą tarpusavio supratimą atrasti kartais sunkiau, būtent dėl skirtingų prioritetų ir požiūrio, kaip sukasi pasaulis. nors (matyt) ilgainiui to supratimo turėtų daugėti, ypač jei konkretūs (ne socioniniai) gyvenimo būdai ir pažiūros daugiau mažiau sutampa.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 50 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 120 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007