Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 96 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Pasisėdėjimai kvadroje
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 13:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Kaip socionikos žinovams ir PROPAGUOTOJAMS t.y skleid?jams si?lau organizuoti (ne tik virtualius) pasis?d?jimus kvadroje. Tai gal?t? atrodyti maždaug taip: nusiži?rime :) aplinkumoje savos kvadros atstovus ir, pasiderin? laik?  ir viet? su savaisiais virtualiais socionais, pasikvie?iame nuži?r?tus... 

Rekomenduo?iau pradžiai susitikti tik keturiese t.y. po vien? , kiekvieno tipo atstov?. Kitaip nebus balanso. Beje nesvarbu  lytis , amžius , profesija nei kiti antraeiliai požymiai

Na , o po susitikimo - virtualus aptarimas. Isp?džiai, poj??iai ir t.t.

Kaip manote ar tai imanoma realizuoti?   


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 13:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pati id?ja ?domi. Napoleone raš?:
Rekomenduo?iau pradžiai susitikti tik keturiese t.y. po vien? , kiekvieno tipo atstov?. Kitaip nebus balanso.


Jeigu ?ia b?t? didelis forumas (b?t? vis? tip? atstovai), tai gal ir ?gyvendinama. Realiai dar reikia ?vesti "geografin?s dislokacijos" aspekt?...

O jeigu modifikuotume pasi?lym?. Tarkim susirenkam nemažoje kavin?je (ar erdvesn?je vietoje) - už stal? sus?dame kvadromis (tiek žmoni?,  kiek yra). O paskui galima pasidalinti ?sp?džiais, k? kiekviena kvadra patyr? bendraudama.

Beje, žmon?s abejojantys savo tipu - galb?t intuityviai pajus, prie kurios grup?s norisi prisijungti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Napoleone, manau pati id?ja labai puiki, bet...

Vis? pirma, dar net šiame forume n?ra pilnai "sukomplektuot?" kvadru.

O jei ir b?t?, virtualus bendravimas b?t? fantastiškas.

Antra, jei jau sugalvot? kažkuri kvadra susitikti manau kviesti raik?t? visus, nebijant kažkokios persvaros ar balanso nebuvimo. Tam yra kelios priežastys viena, be visu kit? dar b?t? ir tapatus santykis, o antra (svarbiausia) pas žmones yra ambicijos, jie gali jaustis atstumti ir ižeisti, manau visai to nereikia. Žinoma, jei kas susitinka priva?iai - j? reikalas, bet jei viešai su aptarimais ir analiz?m išrinkt?j? ir atstumt?j? jau netur?t? b?ti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 14:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Ech... kokia gera id?ja... Gal pradžiai bandom "pasis?d?ti" atskirose kvadr? temel?se?  :wink: Taip be temini? apribojim? pabendrauti? Gal tas pad?t? ir nesusivokusiems savo tipuose?  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 06:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Isties, pabendrauti savoje kvadroje - viliojanti ideja. Stai kai kas sakosi turi salia saves net po kelis dualus - tikra sekme :happy: o man teko pazinoti tik kelis mano veidrodukus, ir viena aktivatoriu (mama) :wink: Pagalvodavau kas per jausmas pabendravus su dualu. Buvo mintis ikurti ir ketvirtosios kvadros staleli, bet suabejojau ar ne peranksti :confused:Kiek musu cia butu is ketvirtosios kazi ? Atrodo nei Stirlicu nei Gabenu negirdeti dar forume, gal paviliotumet koki cia pasibuvoti, jei pazystat :happy: Atrodo, kalbu kaip Hekslis, a ne :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 16:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: yra vienas Hekslis, Kelias. Bet jis kažko stipriai nutil?s pastaruoju metu  :neutral: Dar yra Pelene - Dostojevskis.



---------

Aš irgi pam?s?iau apie 2 kvadr?, kad nelabai yra iš ko t? stalel? organizuot. O ir bendravimas per?j?s ? real?j? lygmen?, lyg ir netikslinga dar ir forume atskirai kalb?tis  :wink:



na, suskai?iuojam,k? turim: aš, casandra, Vartotojas 2, santa.



pirma kvadra: liepa, dreiph, socion, barbike, migla


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 17:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Napoleon?s id?ja - Super!

Man ?domu b?t? bendrauti tiek savo kvadroje, tiek ir bendrai su visais.  Tai  manau pad?t? geriau pažinti tipus, o v?liau juos atpažinti:)

O išbandyti kvadros atmosfer? b?t? labai labai ?domu:)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 17:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Va man irgi atrodo, kad su dualu nesinori diskutuoti - su juo geriausia  plep?ti. Iš tikr?j? - arba pereinama ? realaus bendravimo lygmen? arba ? asmenin? susirašin?jim?. Taigi forume nebelieka "stalelio".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 17:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Tuomet is ketvirtosios kvadros butu du Heksliai ir du Dostojevskiai, o kaip su kitais tipais, norejau paklausti,... na pavyzdziui mano mama, Stirlicas, ji labai skeptiskai i visiokias socionikas ziuri...Ar is to galima daryti isvada kad Stirlico tipo zmoniu cia sunku tiketis ? (Apie Gabenus isvis nezinau :sad:) Labai idomu kuri, tipo funkcija lemia kad zmogus susidomi, o gal tiesiog gyvenimas privercia ieskoti atsakymu, kaip sakoma, karti bendravimo patirtis ?Kurioje vietoje galima paskaityti apie tai ka jus vadinate pirma, antra, trecia ir t.t. funkcijomis, nezinau kokios tai funkcijos :sad: ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 18:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man atrodo (tyrim? neatlikau)  :happy: kad socionika ir kitomis naujov?mis pirmiausia susidomi intuityv?s tipai. Ta intuicija gali b?ti "programin?" arba "k?rybin?". Žinoma, ir kiti tipai domisi.

Pirmoji funkcija - "programin?"

Antroji - "k?rybin?"

Tre?ioji - "ugdomoji"

Ketvirtoji - "skaudžioji"



Galima paskaityti http://www.socionics.org/type/ (rus? kalba). Spausk lentel?je ant savojo tipo pavadinimo - tada kair?je ži?r?k "Opisanija po funkcijam" ir spausk pvz. Gulenko. Ten rasi aprašytas savojo tipo funkcijas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 18:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Mano pasi?lymas pasis?d?jimams kvadrose nebuvo atsitiktinis. Tiesiog man teko dalyvauti tokiame  eksperimente.

Galiu papasakoti.

Buvau pa?ioje šio kelio pradžioje ... ir geras žmogus, socionikas, pasi?l? suorganizuoti tok? pas?d?jim?. Sakau- neturiu reikiam? kandidat? . Gerai, sako surask kiek turi , kiek truks atsi?siu. Susiradau Lnd ,o Blz ir Drz at?jo visai nepažystami. Veiksmas vyko vakare, po darbo, aš tai buvau nusikalus, skaud?jo galv? ir dar kažkos  mistiškas pasis?d?jimas su beveik nepažystamais žmon?mis  :confused: Žodžiu einu , kad reikia , noriu , kad baigtusi kuo grei?iau... Baig?si tas susitikimas negreit.... Neži?rint , kad buvome tikrai menkai paž?stami, tem? atradome begales, jaut?m?s tarsi nesimat? daugel? met?. O svarbiausia , kad dienos nuovarg? , galvos skausm? tarsi kas nup?t?. Tik po to sužinojau , kad kvadrinis bendravimas iš tikro gydo.

Tod?l nuoširdžiai si?lau kiekvienam , kuris domisi socionika, d?sningai dirbti šia linkme. T.y. atsirinkin?ti aplinkui esan?ius kvadrantus ir kolekcionuoti sau . Nenoriu tik?ti , kad visai visai toki? nerandate. Tiesiog id?miau paži?r?kite aplinkui.Gal tuos savuosius atpažinti sunkiau, juk jie menkiau užkli?va. Neb?na žmogus paliktas be pagalbos.  Na nebent iš viso pažystam? žmoni? aplink labai nedaug. Savo laiku labai li?d?jau ? nerandu Blz.. :sad:. O kai geriau paži?r?jau ? pasirodo tai mano geriausia draug? :happy:. Taigi prad?kite paieškas. Nuo šiandien. Gerai?   



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 11:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Liepa raš?:
Va man irgi atrodo, kad su dualu nesinori diskutuoti - su juo geriausia  plep?ti. Iš tikr?j? - arba pereinama ? realaus bendravimo lygmen? arba ? asmenin? susirašin?jim?.




Ir man taip atrodo, su dualu lyg ir pradedi diskutuoti, ir net pati nepastebi, kaip jau per icq plepi... O kvadra- jau visai kas kita. Napoleon? ?ia taip akivaizdžiai nupasakojo t? kvadrin? g?r?... Galiu tik pritarti. Kai dirbau mokykloje tur?jau por? grupi?, kuriose ryškiai dominavo tre?ioji kvadra, tai b?davo tokia atgaiva, ateinu ir s?džiu visa laiminga laiminga... Ir nežinau, ar tre?ioji kvadra imlesn? užsienio kalboms ar ta kvadrin? terp? ideali mokymuisi, bet tie vaikai pasiek? žymiai aukštesn? lyg? nei paralelin?se grup?se. Kaip kažkada diskutavom apie dualus, ar sveika su jais kartu dirbti, tai manau sveika, jei ne tik dual? toje pa?ioje aplinkoje yra, bet ir aktyvatori?, ir veidroduk?...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 13:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
:happy: Na va, - reiks man aktyvizuotis ir veidrodizuotis.  Nes internete vis lendu ? kitas kvadras.  O priva?iai bendrauju su dualais ir miražais  :wink:

Turb?t neblogas santykis diskusijoms tur?t? b?ti ir klubas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 16:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Liepa: Klubai- pats geriausias santykis diskusijoms.

Jei k?, tai klubai yra grup?s, susijusios lygiagre?iais, gesinimo, veidrodiniais ir tapa?iais santykiais. Tai b?t? keturi klubai:

logini? intuityv? (donas, robikas, balzakas, džekas)

etini? intuityv? (jeseninas, hamletas, hekslis, dostikas)

logini? sensorik? (žukovas, gorkis, gabenas, štirlicas)

etini? sensorik? (diuma, hugo, napoloenas, dreizeris)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 16:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet, o kod?l blogai diskutuoti su miražiniais?  :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 96 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007