Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 22:15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 86 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2007, 08:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:


Ir kuo gi man pakenke mytas? :shocked::wink:



kad gal iki galo vietinio nesupranti, todel taip itin detaliai ir smulkiai nusprendziau "isversti" jo mintis. Juolab, kad jeigu atsizvelgti i tarptipinius santykius ir manyti, kad tu robespjeras, o jis hekslis, tai kontrolieriams sunkiai savo kontroliuojamuosius sekasi girdeti.


Po myto vis nori kazka man išaiškinti ar paaiškinti. Nevark:wink:

Jei zmogui sakau/rašau ne tai, ka jis nori girdeti, tai nereiškia, kad jo nesuprantu.

Jei atsakymo apie supratima tarp skirtingu tipu ieškai socionikos teorijoje, tai paaiškink, Solanza, nuo kada vienas gesintojas tapo kito gesintojo minciu aiškintoju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2007, 10:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Solanža:



Va, kai kuriems etikams, ypac megstantiems moralizuoti, patarciau dazniau uzsukti i skyreli "etiski plepalai be logines cenzuros". Ten be jokios itampos galesite moralizuotis. Tik pirma vienas parasykite ka nors idomaus, o kiti ji pataisykit, ar taip yra priimtina, ar nepriestarauja seniai zinomai teisybei. 



As neturiu tiek daug nei aktyvacijos, nei papildymo santykiu patirties, kad galeciau statistiskai vertinti. Bet man nekelia jokios itampos, jei zmogus pareiske savo nuomone apie tai. Manau sitas forumas ir skirtas diskusijoms.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2007, 11:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Mano pavyzdziui zmonos teta yra huge, o jos vyras dona. Jie aisku gal 15 uz mane vyresni. Bet jie graziai gyvena. Ju dukra hegslikas sako kad jie riejasi daznai.



Su jais vien per praejusius metus kokius 3 kartus praleidom vakarus. Man su jais patinka, gera bendrauti. Alfa kvadros zmones nelabai sensta :smile: Ir manau kad ju tos rietenos baisesnes atrodo is salies, nei yra viduje. Vistiek jie kalba benra socionikos kalba. Nemanau, kad jie labai kencia nuo to. Kiek pazistu ju abu vaikus, jie manau uzaugo tikrai gerose salygose, lyginant su musu (mano tevai konfliktiniai, be to motina mirazinis tipas, tevukas uzsakovas).



Ju seimoje liberalumo kiek. Visgi, sutarimas tarp tevu, tai gera terpe augti vaikams.



Beje, mano minetas hegslikas - su ja lengva bendrauti laisvalaikio, malonaus laiko praleidimo temomis. Kadangi ji studijuoja psichologija, uzkabinom ir socionika. Viska ka as sakau, bando paneigti. Zodziu, nieko visai neprieme. O siaip mes ir dainavom kartu, zodziu emocinis kaifas kartu gali iseiti, logika - nelabai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2007, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Solanža:



Na, atleisk man, nepyk. :wink:

Tiesiog negalejau ziuret kaip dviese audziat mano kolega...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2007, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Vaidas101: Vaidai, aciu, bet nereikia, manes taip lengvai "ne zadušyš, ne ubjoš". O Solanza tegul papyksta:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2007, 20:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
tai susitarkit tarpusavy, kolegos, pykti man ar nepykti... :tongue:

kaip cia jus taip nevieningai? :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2007, 20:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas: su gesintojais yra simetriskas santykis, ir supratimas visai galimas. tuo tarpu kontroles santykyje yra visai kitaip. turiu daug praktines patirties, is jos zinau, kad kontrolierius kontroliuojamojo negirdi arba jo argumentai jam gali atrodyti paistalai. Nors zinoma, ne vien revizijoje argumentai paistalais gali atrodyti :wink: Bet neretai to priezastys- ne socionines. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2007, 10:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža: Šiaip jau neaišku, kiek socioninis santykis reiškiasi susirašinejant. Vargu, ar labai stipriai. Antra, Vietinio nei maciau, nei girdejau, tai ar jis tikrai hekslis (donžuanas) - nežinau.

O del gesinimo santykio - supratimas imanomas kai kada, sutinku, bet iš esmes tas santykio pavadinimas gerai atitinka esme.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2007, 22:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
kontroles santykiai isties idomus ir savaip turiningi. siaip turiu gana nemazai patirties bendraujant su robais. galima susikalbeti. siaip idomus pasnekovai. ir kuo jie issiskiria (mano poziuriu) - tai pomegiu gincytis arba tiksliau - diskutuoti. kartais tai idomu, kartais ima ir atsibosta.



dabartinis mano sefas - robas. i kontakta suejom greitai. ir siaip vienas kita suprantam (:bintuition: vienija), nejauciam pavojaus. bet kas labiausiai mane kartais suerzina tai kad sunkiai pasiduoda itikinamas. kiekvienai frazei jam reikia papildomo argumento, kiekvienai idejai - detalaus pagrindimo. o juk kartais tiesiog reikia imti ir daryti! ir kuo greiciau! neitikinus bandai taktiskai per dar aukstesni lygmeni paspausti, tada pyksta, kad negerbiu hierarchijos. zodziu, sunku su tokiu eiti i kompromisus, bet kol kas kantrybes uztenka :smile:



ir visi kiti robai, su kuriais teko daugiau bendrauti, issiskiria savo (vos ne) patologiniu polinkiu diskutuoti apie viska bet kokia pasitaikusia proga.



bet cia visgi as apie kontroles santykius arba robus :smile: reiketu perkelti gal is sios direktorijos.



del gesinimo veliau kada nors :smile: visgi butu idomu (zodziu ar susirasant) su solanza mintimis pasidalinti :smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2007, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:


del gesinimo veliau kada nors :smile: visgi butu idomu (zodziu ar susirasant) su solanza mintimis pasidalinti :smile:



Atrodo, kad tuoj gesinimas cia taps paciu populiariausiu santykiu. :wink:

Neatsakei, kiek laiko domiesi socionika.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2007, 16:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas: domiuosi jau gana seniai. bus, matyt, kažkur jau apie dvylika metu, kai pirmakart išgirdau žodi "socionika".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Spa 2007, 10:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis: Ar esi dalyvaves kokiose nors forumuose ar šiaip socionineje veikloje?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Spa 2007, 10:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
vietinis:

Robams ka nors aiskintis, kokias nors teorijas, delioti is vieno stalciaus i kitas yra kaifas. Cia rasiau apie trumpus santykius su Hegslike. Na, pasikalbi, atsipalaiduoji. Vienija bendras :bintuition: Nusiteiki padiskutuoti savo megstama tema, o cia pasirodo, kad toks patrauklus tavo partneris istikruju sunkiai virskina logine informacija. Ir nejaucia jokio malonumo. :confused:



Kas del nelankstumo sutinku, pasitaiko, ypac maziau "kultivuotiems" robikams. Cia aisku neigiamas bruozas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Spa 2007, 17:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
vietinis: Ar esi dalyvaves kokiose nors forumuose ar šiaip socionineje veikloje?




nesupratau klausimo.



taip, dalyvavau ir dalyvauju linijoje. kas ta "šiaip socionine veikla" neaišku, bet jeigu tai vadinti literat?ros skaitym?, tipavim? ir t.t., žinoma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Spa 2007, 09:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:
Globas raš?:
vietinis: Ar esi dalyvaves kokiose nors forumuose ar šiaip socionineje veikloje?


nesupratau klausimo.



Kol kas klausimai dar labai paprasti:smile:

Ar socionika pats studijuoji ar su kažkuo aktyviai keitiesi informacija?





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 86 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 129 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007