Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:01

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 03 Vas 2011, 00:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Hugo yra mano artimieji. Apie kiekvieną tipą galėčiau parašyti pliusų ir minusų. Nenoriu plėstis. Sunkiai pakeliu jų emocijas ir kalbas "apie nieką", kad ir kokios jos būtų. Mane per :bethics: lengvai išveda iš kantrybės. Paklausi rimtu tonu, ar mąstai ką šneki, tai iš linksmo klouno pavirsta į vargšelį, kurį "įžeidė". To netaikau konkrečiai jokiam tipui, tik dalinuosi :bethics: patirtim.

Balzakas mėgsta idėjas, bet tik vardan savęs arba artimų. Kitaip tariant, jis nėra idealistas ir kovotojas už "gėrį". Nors aš pats nesu klasikinis EII, bet vaizdas ir skirtumai nuo Balzako man gerai suprantami. Trumpai sakant, tai pragmatikas iš prigimties. Dostojevskis labiau humanistas. Suprantu, jog tai plačios sąvokos. Bet šiuo atveju daug pasako. Be abejo tai nėra taisyklė.

Nesismulkinu, nes būsiu atakuojamas. O vienam prieš kelis - neįdomu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 03 Vas 2011, 01:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Martynas0708 rašė:
Hugo visai neseniai mane erzindavo, dabar kuo toliau, tuo labiau jais zaviuosi. Ju stiprus palaikymas. ;)
Apskritai, praktiski, zemiski, zavus zmones ;)
O socion nesimeto emocijom? :D


na, sakyčiau "nesiplaiksto" :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 03 Vas 2011, 01:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Kalafijoras rašė:

Nesismulkinu, nes būsiu atakuojamas. O vienam prieš kelis - neįdomu.


Dabar supratau, ką norėjai pasakyti.
O dėl šito.. na, aš maniau, kad mes diskutuojam. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 03 Vas 2011, 09:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
O kaip del Diuma? Manau, labai jau negatyvu poziuri susidares, arba aplinkoj tokie zmones.. ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 03 Vas 2011, 15:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Žinoma, kad kalbu tik apie aplinkinius. Apie mane irgi panašiai galvoja, bet koks juk skirtumas :wink: esu negatyvistas, ne pozityvistas. Socionikos prasme


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 07:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Diuma man tokie geruliai, smagu su jais bendrauti, bent aš su jais geros energijos pasikraunu. Aš tik pastebėjau kad jie su manim ilgai vengia bendrauti, gal dėl to siūstuvo- imtuvo. Kiek Diuma pažystu, tai visus juos pakviesčiau į kokią kompaniją gerai "dvasiai" palaikyti. Net gi pastebėjau būdami intravertais kai kurie gali būti kompanijos siela- ašis.
Martynas0708 rašė:
O kaip del Diuma? Manau, labai jau negatyvu poziuri susidares, arba aplinkoj tokie zmones.. ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 08:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Štirlicas.
Šiais metais į kolegų bedradarbių gretas pasikviečiau Štirlicą. Man šiaip patinka Štirlicai, tai galvoju susidirbsim, bet vienas dalykas pradėjo erzinti- ta kova buti pirmu. Dar sunkiai susitaiko su kito nuomone ar metodika. Nėra lankstus kitų pažiūroms, skoniams. Bandau jam aiškinti kad gali būti ir vienaip ir kitaip, bet matau kad jam sunkiau suvokti kaip gali būti kitaip nei jis "įsikandęs". Tai čia mano akimis tos Štirlicų negatyvios pusės, bet šiaip visi kiti bruožai man patinka ir priimtini.
O kaip jusų nuomone ar Gorkis su Štirlicu gali susidirbti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 08:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Man asmeniskai nepaprastai sunku dirbti gesinimo santykyje, nuolat jauciu, kad galiu uzgaut ir pan. Norisi "pasidalinti darbus" ir dirbti atskirai. Bendradarbiavimas be tarpininko sudetingas, su tarpininku - dar sudetingesnis! :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 09:15 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Labai taikliai pastebėta apie baimę užgauti, akurat toks jausmas ir man yra. Kai dar seniau Štirlicas buvo mano darbuotojas, tai vadovo ir pavaldinio santykyje buvo paparasčiau, bet kai po ilgesnio nesimatymo pakviečiau lygiaverčiu kolega man santykis tapo kitoks, dabar reikia subtiliau prieiti. Jau negali tiesiog nurodyti. Tikrai reikia pagalvoti kaip pateikti savo nuomonę.
Na bet pažiūrėsim kaip tam gesinimo santykyje mums gausis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 16:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Gorkis tiesą sakant irgi nori būti pirmas. Atrodo ramus, racionalus ir patikimas. Bet kartais išlenda toks instinktas būti pirmam ir taškas. Labai sunkiai pripažįsta pranašumą. Mano nuomone tai neigiama savybė kalbant apie pažįstamą Gorkį, bet manau išaugama tai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 18:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Kurie ta "liga" serga dar neteko matyt kad isaugtu:) Ir tas budas kuriuo jie tai daro gana juokingas..Meta i akis kitam savo pasiekimus, rezultatus,nesusimasto kad jei kitas gali/sugeba geriau uz ji,tai atsidurs gana kvailoj padety:)

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 19:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Galbūt ne visai tiesa (iš Gorkio varpinės žiūrint), kad jis "sunkiai pripažįsta" kito pranašumą. Jis to pranašumo gali ir nepastebėti, arba atmesti jį neįžiūrėdamas ten ko nors naudingo ar racionalaus...
Šiaip, kaip loginis tipas, akivaizdų pranašumą turėtų pripažinti nesunkiai. Bet kadangi Gorkio :bintuition: yra skaudžioji - jam gali būti būdinga rinktis "atmetimo principu", kad situacija liktų kiek galima labiau apibrėžta, aiški ir vienareikšmė. Taip veikia skaudžioji - be niuansų, arba "balta" arba "juoda"... Vadovaujasi savo patirtimi - būtent tais metodais, kurie paties išbandyti. Ir jeigu Gorkis toje srityje pats labai daug dirba (susiduria su įvairiais niuansais) - tai jis bus lankstesnis. Mažai žinomoj srity gali būti labai kategoriškas (pripažįsta tik tai, ką žino, kas patikrinta).

Taigi, jeigu norite įtikinti Gorkį, reikia pateikti labai svarius ir neginčytinus to pranašumo argumentus - tuomet jis nesunkiai ir pripažins. Bet turite įtikinti TAIP, kad tai kone vienintelis teisingas variantas... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 21:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Gerai pastebėta. Sunkiai gaunasi paaiškinti, kur daroma klaida. Nesiryžtu labai atvirai kalbėti, nenoriu įžeisti, nes vienareikšmių argumentų dažnai neturiu. Dar kai stengiasi, bet lengvai susimauna tai pasidaro pikta ant savęs, kad matau dalyko perspektyvą, bet nesugebu jam suprantama kalba paaiškinti (tiesiai šviesiai).
Iš kitos pusės, kaip sigurdas minėjo, būtent atrodo, kad ir serga ta "liga". Bent iš intuitų pusės žiūrint, tai kaip ir yda. Man nesuprantamas dalykas, rausti iš pavydo, kad kitas buvo žymiai pranašesnis ir sugalvoti nebūtų dalykų, jog tas ar anas sukčiavo ir t.t. Klausia "kaip tu moki??" kai man atrodo tai elementariausias dalykas. Net nežinau ką atsakyti, vis tiek per mano paaiškinimą užsigautų, arba geriausiu atveju nieko nesupratęs liktų. Gal tai ir skaudi :bintuition: daro savo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 04:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Kazys rašė:
Štirlicas.
Šiais metais į kolegų bedradarbių gretas pasikviečiau Štirlicą. Man šiaip patinka Štirlicai, tai galvoju susidirbsim, bet vienas dalykas pradėjo erzinti- ta kova buti pirmu. Dar sunkiai susitaiko su kito nuomone ar metodika. Nėra lankstus kitų pažiūroms, skoniams. Bandau jam aiškinti kad gali būti ir vienaip ir kitaip, bet matau kad jam sunkiau suvokti kaip gali būti kitaip nei jis "įsikandęs". Tai čia mano akimis tos Štirlicų negatyvios pusės, bet šiaip visi kiti bruožai man patinka ir priimtini.
O kaip jusų nuomone ar Gorkis su Štirlicu gali susidirbti?

nu idomai, grynai taip pasakyciau apie bendravimo patirti su gorkiais (as pertikrintas 50x stirlis).stirliai juk turi dinamine logika, ji nera kad taip ir viskas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kvadros mano akimis
StandartinėParašytas: 11 Kov 2011, 04:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Martynas0708 rašė:
Hugo visai neseniai mane erzindavo, dabar kuo toliau, tuo labiau jais zaviuosi. Ju stiprus palaikymas. ;)
Apskritai, praktiski, zemiski, zavus zmones ;)
O socion nesimeto emocijom? :D

hugo siaip man patikdavo, tik paskutiniu metu patirtis,butui remontui mistra specialiai emiau is kandidatu akivaizdu huga, daugiau tokios klaidos nedarysiu, aboliuciai nesigaudo laike ir terminuose, dare puse metu kur buvo galima spet per 3 savaites, klaida padariau kai pasakiau kad man reik rezultatu po 2 men, tai isvis nieko nedar 2 men, vaikystes draugas ikivo vogdamas mano garaza, socion irgi neatrodo mielu zmogum, as jam ko gero irgi, tai daro ispudi, kad darbinis santykis toli grazu nera is tinkamiausiu bendradarbiavimui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 61 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 106 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007