Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 04:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2004, 14:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Vartotojas 2, visu pirma, sveikinu su 300 tamstos rashiniu, o visu antra, tai gerai, jog parashei "kadangi visiško tipo ?dealo ant šio svieto kogero nelabai ?manoma rasti", nes ash esu tas, kuri galima rasti  :happy: :happy: :happy: Tiesa, ash gal ne ish shio svieto....  :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2004, 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
O tu dr?sus.. optimizmu matau irgi nesiskundi :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2004, 19:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2, k? tu vadini tipo idealiu variantu? Grynakrauj? tip?? Toki? tikrai n?ra daug, nes ne kiekvienam pasiseka išaugti dual? šeimoj, bet kas d?l "apsišlifavimo"- viskas yra atvirkš?iai: papildiniams reikia "atgauti" tikr? save, kas n?ra labai lengva, bet sulig kiekvienu sav?s suradimu ateina džiaugsmingas palengv?jimas ir kaskart naujas nustebimas, kad pats reikalingiausias esi toks, koks esi...



O santuokai tinka ne tik papildiniai, labai gerai tinka ir aktyvacijos, ir pusiau papildymo, ir dalykiniai, ir netgi giminiški, tik j? atvejais prireikia erdvesn?s aplinkos, "pauzi?" bendravime.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2004, 19:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Ka tu, Vartotojas 2!  Virtualioj erdvej dar ne tokiu drasuoliu pasitaiko!  :happy: :happy:

Kai del optimizmo, tai visai nesiskuschiau, jei jo daugiau turechiau... Kartais uzhsidedu paraschiausia optimisto kauke, idant broliai lietuviai labiau pavydetu ir pernelyg nesidzhiaugtu. Juk zhinai, kad lietuviai gyvena principu: "Lyk, lietuti, lyk - ant mano kopustu ir ant kaimyno shieno! "

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Spa 2004, 20:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2
Kod?l esat tokie skeptiški tapatumo santykio šeimoje atžvilgiu? Žmon?s labai gerai jau?ia vienas kit? šiame santykyje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2004, 13:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Bet tapatumo santykyje sunku vienas kitam pad?ti. Abiems yra sunku.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2004, 15:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Mistra, geras klausimas. Mano kuklia nuomone, tapatumas- puikus santykis tarp t?v?-vaik?, broli?-seser?, draug? ir kartais koleg?, bet s?kmingai ilgaamžei santuokai jis visiškai netinkamas, tam reikia bent kažkokios ugnel?s, ko nerasi tapa?iame santykyje, kad ir koks visapusis tarpusavio supratimas beb?t?... Bet tai- tik mano nuomone, nepaž?stu tiek daug tapatume gyvenan?i? por?, kad gal??iau tvirtinti, kad yra tik taip. Gal Tu k? daugiau apie tai nusimanai, pasidalink !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Spa 2004, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Many?iau, esant tapatiems santykiams partneriai vienas kitam greitai pabosta - juk viskas apie partner? aišku, kaip ant delno, nebelieka jokios intrigos, antra vertus nebelieka ir pagalbos ir paramos - ten kur problemos, jie nepaj?g?s vienas kitam pad?ti, nes abu vienodai nemato išeities iš pad?ties.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2004, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Cassandra, sutinku su tavo paskutiniu postu , ishskyrus... ishskyrus ta atveji, kai ir tau pachiam niekas neaishku ( pvz. man  :happy: :happy:). tada tik aishkinkis ir aishkinkis ! Ir ish dvieju vienodu egzemplioriu lengviau aishkintis - viena gali ishardyti ir ishnagrineti sandara, o kita palikti veikianti  :happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2004, 18:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža, a?i? už vertim?. Kas del klausimo, nesijau?iu galinti analizuoti tokius dalykus, tarptipiniuose santykiuose esu tik steb?toja. Tuo tur?t? užsiimti tipas su stipria etika  :wethics:- dreizeris, dostikas, hekslis ir napoleonas. Nors manau tame neblogai gaudosi ir kiti etiniai tipai. Loginis tipas gali tik analizuoti tipo ryšius su daikt?, min?i?, ?vyki? pasauliu, o ne tarpžmoginius.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2004, 21:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
aišku...



p.s. Skarlet, Tau nekyla noras man?s revizuot?  :wink: :happy: :happy: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lap 2004, 22:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Nea, Solanža, esu tobulai apšlifuota santykyje su Jeseninu, man su jais gera... kaip neb?t? ?domu, man j? likimas labai nešykšti... hmmm, kas ten pagal problem? tur?t? b?ti...  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lap 2004, 02:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Va ir galvoju, kad kažkaip tas gerumas visai abipusis ir man...  :wink:

Taip ir imi žmogus galvot, kad ne toks jau blogas tas kontrol?s santykis  :wink:



p.s. papildžiau šiek tiek apie kontrol? iš Gulenko.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 14:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
A?i?, Pelene  :smile: Malonu žinoti, kad ir kitiems tai ?domu ar reikalinga. Netobulas tas vertimas, ale stengiuos.



D?l miražini?, na kaip, gyvenau aš su drauge miražine kelet? m?nesi?. Aišku, atsirasdavo šiek tiek ?tampos, ta?iau tur?jom atskiras erdves ir manau, abi pakankamai tolerantiškos esam, kad neprimetin?jom savo pom?gi?. Kadangi kaip taisykl? su miražiniais hobi? ir laisvalaiki? samprata skiriasi, ji susirado sau draug?, su kuriais leido laik? savaip, aš- v?lgi tur?jau k? veikti kitur, o likus? laik? užsiimdavom bendra veikla bei "pafilosofavimais"  :smile:

Gal intuityviai taip susid?liojom visk?, bet žodžiu, konflikt? n? vieno per t? laik? netur?jom.



Kai tur?siu daugiau laiko, bandysiu apie si?stuvo-imtuvo (užsakovo-vykdytojo) santykius išverst.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Lap 2004, 16:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Tolerancija, tai yra pagrindas vis? bendražmogišk? santyki?. Gerai sutarti t.y. nsipykti, ne?žeidin?ti ir t.t. galima visuose santykiuose. Bet pajusti kažka ypatingo, kad esi svarbus tiesiog tuo, kad toks esi, rodos, tau paprastos, niekuo neypatingos mintys, kitam tarsi atradimas, tavo ,rodos, paviršutiniškumas - kita stimuliuoja veikti - va, ?ia gero santykio esm?. Ne nesipykimas esme, o tai, kaip tos problemos sprendžiamos, o po to - ar art?jama, ar tolstama. Dar vienas pasteb?jimas, kiek ilgai bebendrautum su gero santykio žmogumi, nors jau atrodo j? gerai pažisti, vis atrandi jame dar kažko naujo.

Dar d?l miražini? santyki?. Aš ?ia  šiaip, smalsauju. Jeigu tu, Solanža, Jeseninas, o tavo miražas Don Kichotas, jums idomu filosofuoti. Man (Dostojevskiui) su Hugo visada idomu pasinerti ? išgyvenimus.Vat smalsu, tarp kitu miražini? ?.............

O ilgiau gyvenant kartu ir nemokant kiekvienam pasitraukti ? savo erdv?, tikrai jau?iama ?tampa. Ir ta ?tampa kiekvienai porai turet? b?ti vis kitokia.............


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 192 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007