Socionikos forumas

Dabar yra 25 Bal 2024, 08:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2005, 16:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Laba diena visiems rašantiems ir skaitantiems. Turiu kelet? pasidalijim? santyki? klausimu. Pati daug met? :( gyvenu su konfliktiniu sutuoktiniu ir nepaisant socionini? prognozi? nei vienas neprasig?r?m ir nenushizavom. Tikrai,man pa?iai keista. Nors kažkur skai?iau , kad ?  konflikt? patek?s  Napoleonas - filosofuoja. Tai jau apie mane.  Ir dar apie santykius...Sk?sta žmogus....Gelb?kit, gelb?kit... Dualas - šoka ir ištraukia. Si?stuvas - šaukia atgal: Sakiau reik?jo mokintis plaukt.... Konfliktinis - plaukia šalia ir sako - va taip ranka kabink , va taip ....

O k? daryt? kiti ?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Sau 2005, 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Sveika, Napoleone:



gera tema. Manau, kad bet kok? blog? santyk? ?manoma pataisyti iki minimumo žalos psichikai, jeigu turi laim?s arti tur?ti tarpinink?- kit? žmoni? su palankiais jiems abiems tipais. O va, jei jau papultum su savo konfliktinuku ? negyvenam? sal?, tai tikrai b?t? labai keista, jei išgyventum?t...  Kaip manai?





O su sk?stan?i?j? gelb?jimu tikrai labai geri palyginimai. Imtuvas, saky?iau, šokt? ? vanden? ir tekt? j? pat? gelb?ti... aktyvatorius šokt? paskui dual? traukti, na bet taip greit nesp?t?, tod?l pad?t? bent atgaivinti...  :wink: Veidrodukas kapstyt?si aplinkui ir už j? r?kt? "gelb?kit"... o revizorius su si?stuvu bes?d?dami ant kranto piktint?si: ir kaip b?t tokiam nevyk?liui ir taip nemok?t plaukt?!  :wink:  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2005, 18:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Sveiki visi :happy: ilgai skaitinejau Jusu ir ne jusu kuryba ir noriu pasidziaugti kad pagaliau jus radau :happy: nes socionika domiuosi jau gana senai, tik va niekaip nepavykdavo rasti bendraminciu, dauguma nelabai tesuprasdavo kame tos socionikos esme :confused:

Gal jau tokia laime turiu kad tenka bendrauti su tipais kuriems socionika atrodo kaip burimas is kavos tirsciu :happy:



Na o dabar dar noriu padekoti Napoleonei, zinai, pagelbejai man truputi, mat mano vyras Balzakas, taigi musu santykiai miraziniai...o gyvename dar tik sestas menuo, ir iskart papuolem beveik kaip ir i negyvenama sala...tai bent buvo sprogimas :wink: neturejau supratimo apie jo charakterio tipa nes neatsiveziau jokiu savo socionikos knygu, kol neradau sito forumo...jau buvau pradejusi galvoti kad jis isvis kazkoks ateivis :happy:dabar jau aisku kad tokia musu gyvenimo pradzia bovo uzkoduota ,galima sakyti... Na, o kai perskaiciau tavo zodzius, kad tau Balzakas atrodo toks siltas ir norisi ji apkabinti... :smile: zvilgtelejau tada i savaji ir pagalvojau - hmm, gal ir siltas, gal ir tiesa :wink:Zodziu, drauguziai, jauciu isgelbejot santuoka! :happy: zinoma truputi juokauju, bet ka ir bekalbeti, padejot atgauti dvasine pusiausvyra :happy:Gal truputi ir ateity pagelbesi, Napoleone, jo reakcojose susigaudyti? Mano Balzako potipis berods uzbaigianciu pavadintas, tas kur gali visas apsepes vaikscioti :wink:Zinai vis pagalvoju kad jau daug suprantu jo elgesyje, bet tikrai zinau kad mano reakcijos daznai nedaro dar  jo laimingo, taigi dar ieskau sau atsakymu ka tureciau pakeisti savo elgesyje kad jis viduje labiau atsipalaiduotu , taigi man neduok valgyt bet duok pagailet, o jis gyvenime ne ypac laimes turejo ...Pazinojau tik viena toki vyruka Napoleona, bet atrode jis man kazkoks tusciagarbis, kur tuscias puodas garsiai skamba (cia tik mano ispudis konkreciai apie ji), taigi kai dabar bandau atrasti kokiu paraleliu su tuo kokias tendencijas man vertetu palaikyti savo elgesyje, tai sunkiai sekasi :sad: Na zinau tiksliai, kad maziau emociju reiketu reiksti, ar tiesa :smile:siaip atrodo nepriekabi esu, nenurodineju jam nieko, nors ziauriai netvarkingas yra :happy: o gal kaip tik tureciau :happy: ? Na jis mane tai kartais zeidzia savo etikos nebuvimu, bet tik ziuriu i ji tada be zado duodama suprasti kad vel nusisnekejo su savo blevyzgom, vis dar nesuprantu ko jis tuo siekia, ar mane pralinksminti ar paerzinti ,o jau ka megsta tai megsta ! Paskaicius apie Napoleono - Balzako santyki susidaro ispudis kad vedantysis ir aktyvusis is ju yra Napoleonas, bet kad mano Balzakas jau kaip imsis iniciatyvos (kai supyksta) tai jeigu visi besalygiskai neklausom, o as dar su savo aiskinimais pradedu, tai visai pasiunta, zodziu negaliu ne zodzio pratart, ka :sad:Jei laiko turesi Napoleone, praskleisk biski man ta migla, dekinga busiu :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2005, 20:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Sveikute prisijungusi Ugne-Heksliuke,

jei Napoleon? ir Voveryt? pasidalint? savo ?gimtom reakcijom, manau tikrai labai pagelb?t?... O man, kiek paž?stu balzakus, o jie- mano veidrodukai, tai li?dnai skamba tas atvejis, kai balzakas imasi iniciatyvos pyktis, juk tas jam kainuoja baisiai daug sveikatos, balzako paskirtis- visus pyk?ius gesinti, o ne inicijuoti, turb?t jam labai sunku...  :sad:

Jei gal?tum parašyti, d?l ko jis taip save sekina? Ir savo emocijas netur?tum bijoti jam demonstruoti- jos labai panašios ? jo dualo. Apskritai esu tikra, kad miražinis yra labai geras santykis, jei tik žinai žaidimo taisykles...  :wink:  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2005, 13:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne raš?:


Zodziu, drauguziai, jauciu isgelbejot santuoka! :happy: zinoma truputi juokauju, bet ka ir bekalbeti, padejot atgauti dvasine pusiausvyra :happy:




suprantu, kad juokais pasakyta, bet sudomino ši Ugn?s fraz?, apie santuok?. Kiek tenka pažinti heksli?, jie man atrodo tokie, kurie niekada nesiskirt?, nebent jau labai, žiauriai blogai b?t?. O taip, jie link? daryti visk?, kad santykiai b?t? išlaikyti. Patys link? flirtuoti, ta?iau viskas šnekomis ir pasibaigia, vidujai jie yra labai atsidav? ir ištikimi.



Ar negalima šitaip apibendrinti?



?domu j?s? nuomon?, ar galima sakyti, kad vieni tipai stabilesni santuokoje, ištikimesni ir pan., nei kiti? (Kad situacij? sukonkretint, galim apsibr?žti, kad kalbame apie santuokas su palankiam santykyje esan?iais asmenimis, bet ne dualais)


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2005, 20:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Sveiki, taip teisybe, kad bent jau as kaip Hekslis esu istikima is visos sirdies ir tikrai reikia smarkiai pasistengti kad man nebeliktu vilties issaugoti rimtus santykius. O kad dabar buvau suabejojusi ar istversiu tai ir buvo tas atvejis kai buvo ziauriai sunku. Na...situacija tokia - susipazinome internetu. Jis - amerikietis, o as visai ne geriausios nuomones apie juos buvau ir i Amerika visai nesiverziau, ir galiu pasakyti intuicija manes neapgavo, turiu omeny del salies, kulturiniu skirtumu. O stai sis zmogus mane kaip reikiant patrauke jau nuo pat pirmo musu pokalbio, atrode, kad suprantam vienas kita tarsi kalbetumem viena sirdies kalba, na supranti ne tik tai ka kitas sako, bet ir ka dar minty turi, mintys sutapo ir jausmai. O visa tai dar nei macius vienas kito tik kalbant internetu. Atrode isties kazkas ypatingo. Kuomet susitikome vienas kita viskas pasitvirtino net daugiau nei galima buvo tiketis, taigi kai jis atvaziavo pas mane jau antra karta, apsivedeme. Nuo pat musu pazinties dienos iki mano isvykimo (daugiau nei metus laiko) kasdien kalbedavomes bent po kelias valandas darbo dienomis , o savaitgaliais galima sakyti istysai, tik atsitraukdavau valgyt pasidaryt. Zodziu kaip isproteje. Artejant mano isvykimo pas ji laikui vis labiau nerimavau, vykau su savo dviem mazais vaikais. Kelione prisimenu kaip kosmara, nes siaubingai bijojau skristi lektuvu :sad: Jis buvo labai ssijaudines ir laimingas kad pagaliau mes kartu, as buvau labiau pasimetusi. Jis padedamas savo pamotes kuri iki siol labai nuosirdziai rupinasi, buvo viska suruoses - namai, reikalingi daiktai, iki pat smulkmenu, bet dabar suprantu kad jeigu ne jo pamote kuri labai dziaugesi del jo, jis vienas nebutu sugebejes viska suruosti musu atvykimui (itariu ar tik ji nebus kokia Napoleone, nes jie labai sutaria, ji duoda komandas, o jis klauso, bet kartais parodo ir savo charakteri). Pirma menesi jis labai stengesi, buvo isitempes bet kantriai lauke kol mano savijauta normalizuosis, o as pakliuvus cia pasijauciau kaip i gilia duobe ikritus...Gyvename salies pietuose, prie Meksikos ilankos, mums atvykus, po savaites pranese kad is vandenyno arteja uraganas ir visiems gyventojams reikia palikti namus, taigi vel krovemes lagaminus...Zodziu nelengva pradzia, prasidejo mano ligos, visokie imanomi uzdegimai, kuriu anksciau nebuvau turejusi, per penkis menesius sugeriau penkis antibiotiku kursus ir laukiau kas bus toliau, atrode kad pradedu byreti. Labiausiai mane slege tai kad del daznai man nesuprantamu priezasciu o kartais del kokios smulkmenos, kokio menkniekio del kurio as papriestaraudavau staiga pasikeisdavo jo nuotaika, jis nustodavo kalbetis su manimi isvis uzsisklesdavo savyje, kartais pradedavo rekti nenoredamas klausytis jokiu mano argumentu. Bandziau aiskintis kaip buvau ipratusi - ramiai atsisesti ir kalbetis -bet nuo tokiu mano bandymu darydavosi dar blogiau, supratau, kad aiskintis beprasmiska. Tuomet palikdavau ji ramybeje, bet tas jam irgi nebuvo prie sirdies. Palaipsniui mano ir jo reakcijos svelnejo, manau abu kaip reikiant nusivyleme viskuo. Jis nuolat duodavo suprasti kad nera tikras del musu ateities, o greiciausiai tai mane, kad as ji paliksiu, nes visuomet tik akcentuodavo mano nostalgija Lietuvai. Ar Balzakai yra visuomet tokie nepasitikintys, ar tiesa kad jiems reikia nuolat sakyti kad myli ir nepaliksi? Mano dvasine savijauta gerejo kiekviena menesi, taciau dar vis slegia tai kad  jauciuosi siaubingai priklausoma, nedirbu, o ir negaliu, nes reikia rupintis vaikais, kol kas dar nevairuoju masinos, o tai reiskia kad turiu nuolat sedeti namuose, nes visuomeninio transporto cia nera. Turbut , zinote, ka tai reiskia Heksliui, esu ziauriai issiilgusi zmoniu, bendravimo, veiklos. Viliuosi kad visa tai greitai baigsis, na pagaliau pradesiu lankyti kursus ir pan.

Siuo metu pagrindine musu problema - vaikai. Jie pasele kaip zupuziukai, mergaite 8-eriu, berniukas - beveik 6-eriu (abu jau eina i mokykla). Beveik visi musu pykciai budavo del ju. Gal sitas niuansas, kad beveik niekada negalime pabuti vieni du, tik visuomet su vaikais ir yra ta sunkinanti aplinkybe, nes mums kaip ir dera miraziniams, geriausia ir tikra palaima kai esame dviese, ziurim vienas kitam i akis ir kalbames apie nieka :happy:Tur but butu neprosal nustatyti vaiku tipus nes kol kas atrodo kad juos suvaldyti tai tik grasinimais imanoma, grazios kalbos, prasymai, aiskinimai pro viena ausi iejo pro kita isejo ir toliau daro ka nori. Vyras jauciasi kad jie jo negerbia, mano kad jie samoningai stengiasi ji nervuoti , kad stengiasi kad mes su juo susipyktume o tada jie gales daryti ka nori. ( Beja, tikrasis ju tetis jais rupinosi taip mazai kad jie niekad nebuvo prie jo prisirise, lauke kol isvaziuosim ir kol jie tures nauja teti, sake kad ji myli, bet matyt isivaizdavo kad jis tik zais su jais o jie tures tokia pacia laisve kaip ir tada kai gyvenome vieni, o man viskam neuztekdavo laiko.) Zozdiu - karas. Matau kad jam tai isties kainuoja nervu ir sveikatos. Buvau pradejusi net juos lupti dirzu, bet vis manau kad turetu buti kazkokiu kitu budu, juk turi buti dar ir kitu poveikio svertu nei fizinio skausmo baime... Tai stai tokia istorija, nelabai juokinga, bet tikiuosi su gera pabaiga, nes abu pereje visa ta isbandymu kelia, dabar apsiramine kuriam tolimesnius planus. :happy:O man matyt reikia kreiptis pagelbos nustatyti vaiku tipus ir greiciau surasti poveikio priemones kaip laukinius-pabaisas paversti homosapiens :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2005, 21:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Ugne: Hm.. ilg?, graž? pasalkojim? parašei, gan nemažai papasakojai apie savo gyvenim? :wink:

Tiesa, o tu pilnai ?sitikinusi d?l savo tipo?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2005, 23:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Ugne: Sveika Ugnele, Kaip visdelto gerai tas internetas , kai esi toli toli ir tuo pat metu arti , arti....

Dekui tau uz gerus zodzius. NApoleonui pagyrimas - sirdziai balzamas, o kritika-  visada laaaabai skauda :sad:

Taigi kiek galesiu patarsiu kaip su tais Balzakais bendrauti. Pats geriausias Balzako apibudinimas - zmogus su sarvais, bet be odos. Taip - tai zmogus super jautrus - mimikai, gestui,o jau zodziui... Tam jis ir yra  visada pasislepes po kiautu. Elgiasi jis atsargiai, niekur nepuola pirmas - saugo ta kuna be odos. Aplinkiniai paprastai mato tik jo isore - sarva , kurio niekada! nenusiima ( kitaip neisgyventu) . Kartais jie buna pikti , kandus , bet tik tada kai kas nors prakerta sarva - t.y. kai jiem patiem skauda. Balzako nereikia spausti, reikalauti, kritikuoti - jis pats save kritikuoja labiau- padrasinti, paskatinti , tiesiog nusisypsoti.Atsargiai pagirti(!) Pazystu ne viena Balzaka. Reikia pasakyti , kad tu sarvu storis pas juos skirtingas. Matyt priklauso , nuo aplinkiniu. Jei Balzakas jaucia geranoriska, saugia, neskausminga aplinka - ziurek ir pajuokaus. Bet , jei aplinka agresyvi - jis kaip gyvate - issoks , igels ir vel atgal i kiauta...

Isoriskai ramus, kaip taisykle  truputi paniures ar susirupines Balzakas viduje minkstas ir pazeidziamas kaip geldeles minkstimas. Bendrauk su Balzaku taip , lyg perrisinetum zaizda...

Heksliukui juk pakanka lankstumo, gyvumo, zaismingumo bendraujant su labai panasiai paniurusiu Gabenu. Beje apsidairyk aplinkui - tikriausiai atrasi koki dualiuka , salia kurio pailsesi.... Man rodos , kad pagalbos labiau reikia Tau. O gal pabandyk supazindinti su socionika ir savo vyra( nekeipk demesio , kad iskart ziures i viska su kritika) Balzakas kitaip nemoka  :confused:

Rasyk.

       


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2005, 02:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sužav?ta Tavo dr?sos, Ugne. Nereali istorija... Visgi šaunuol?, šitaip rizikuoti, taip kardinaliai pakeisti savo gyvenim?, išvažiuojant kažin kur, su vaikais... S?km?s Tau ir toliau  :smile: Sprendžiant iš Tavo pasakojimo, jau didžiosios kriz?s praeity, vadinasi- viskas bus gerai...  :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2005, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Ugne: SVEIKUTE  :smile:

Koks socioninis tipas beb?tumei - esi stipri, taigi šeimos problemas tikrai išspr?si.

O k? jei pabandyti vaikus apkrauti jiems tinkan?iais darbais: 2 ar 3 b?reliais, kalb? mokymais, žodžiu visokia ?manoma veikla. Supratau, jog taviškiai energingi, taigi tikrai ištrošk? veiklos  :smile:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2005, 12:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Ugne: A?i? už graži? istorij?. Panašu, kad tai n?ra santykio problema, o kult?rinio skirtumo ir Tavo adaptacijos kitoje kult?roje problema. O su tuo tu tikrai susidorosi, juk Heksliuk? esi. Puikiai ?sivaizduoju, k? reiškia Heksliui netur?ti galimybi? eiti ? žmones, iš ?ia ir visi sunkumai. Tu- nelaiminga, net jei to neparodai, Balzakas tai jau?ia, jis del tavo laimes viska padaryt?, bet nežino k?, o ir panašu, kad apie tai pasikalb?ti per išdyk?lius n?ra kada. Vaikai- tai to pa?io Tavo nepasitenkinimo esama pad?tim prat?simas, jie juk irgi adaptuojasi, o dar mama nerami, nat?ralu, kad jie darosi nebevaldomi... Kai prad?si lankyti kursus, ?sijungsi ? koki? veikl?, net jei ji kolkas virtuali b?t?, viskas savaime po truput? tik g?r?s ir g?r?s... Kad lengviau tas klostyt?si, aišku reikia nutipinti vaiku?ius ir paversti ? homosapiens.  :smile:



O kas d?l balzako noriu pora moment? panagrin?ti: rašai, kad jis "visuomet akcentuodavo mano nostalgija Lietuvai". Nostalgija- tai jau jausminis ryšys, ? kur? balzakui sunku nereaguoti. Manau, tur?tum neleisti jokiu b?du jam suabejoti Tavo jausmais jam, saky?iau b?t? labai protinga retsykiais netgi pasisteb?ti lyg sau pa?iai, na tu pagalvok, ir ? LT vis mažiau traukti prad?jo, kažkoks labai artimas ?ia man tas klimatas/oras/žmon?s ar pan. Jis viduje visas šypsosis...



Kitas punktas: "ar tiesa kad jiems reikia nuolat sakyti kad myli ir nepaliksi". Manau atvirkš?iai, reikia ne pa?iai prisiekin?ti, o jo ne pernelyg ?kyriai, bet reguliariai paklausin?ti, ar jis tave tikrai myli ir ar tu jam tokia, kokia esi labai gera. ?ia gal kokia Napoleonuk? tiksliau pasakyt?... Mano paž?stami Napoleonai meil?s pradžioje m?gsta svaigti apie tai, kokia karšta ir atspari j? meil?, kuriai visi sunkumai- niekis, o paskui jau jiems patiems reikia paaštrinim?.  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2005, 22:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Vas 2005, 21:43
Pranešimai: 5
prasau padeti issiaiskinti kaipgyventi ir rasti bendra kalba Dostojevskiui su Balzaku... :wink:Mane Dostojevski Balzako ciniskumas isveda is pusiausvyros... :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 11:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
na o ash tarstelesiu ish bendro.....

Nors paskaichius Napaleone, pamaniau, kad ash tada ne napaleone. Esu globejishka, bet jei zmogus nuolat demonstruoja vidini silpnuma, tai pradeda erzinti, nervinti. Galiu sugyvent su bet kuo - tai savo bendravimo igudziu tobulinimas... bet tai ir tiek.



Ugne:



o va kaip psichologiju megeja, galiu pasakyti, kad mano nuomone ..... sheimoj per daug emociju. Jus su vyru turit apsishlifuoti. Vaikus tas apsishlifavimas veikia, jei ima erzinti Tavo vyra.... Beje, vaikai jau nemazi - juos reikia uzimti: bureliai, hobiai etc etc etc... Tai butina. Jie ne tokie mazi - Pati galetum dirbti kad ir nediduka pusetatini darbeli. Grynai del savirealizacijos.... Tada sumazetu trinties. Vyra ta trintis, ta kruva emociju veikia, tachiau jis to nesugeba ir nemoka  nei ishsakyti/ishreikshti nei atsikratyti. O  siulomu atveju vaikai bus uzsieme, Pati dirbdama kad ir maza darbeli jau retkarchiai pakeisi aplinka ir busi linksmesne. Tai turetu pataisyt bendra psichologini klimata, tad visi busit labiau uzsieme... ir maziau emocishkai isshsimuchije....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 11:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
ausrynka:  Si?lau paskaityti : apie siustuvo - imtuvo santykius...

Filosofuojant - n?ra blog? santyki? yra tik blogas atstumas. :neutral:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 11:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Vovere: Napoleone esi, napoleone : pasakyti:<<< Sugyventi galiu su bet kuo >>>> gali tik jis.

Apie Balzak? rašydama sutirštinau spalvas  :confused: kad aiškiau , suprantamiau kitiems b?t?. Šiaip tai n?ra tas Balzakas toks bej?gis. Šarvas savo padaro  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 133 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007