Socionikos forumas
http://www.lt.socionika.org/

apie dzekus
http://www.lt.socionika.org/viewtopic.php?f=35&t=601
Puslapis 11

Autorius:  viktorija [ 18 Vas 2009, 08:28 ]
Pranešimo tema:  apie dzekus

tiesa.kad sunku dzekui gyventi lietuvoj?

Autorius:  betipo [ 18 Vas 2009, 10:21 ]
Pranešimo tema:  Re: apie dzekus

Be abejo , Lietuvoj sunku ne tik džekam. Tik galbūt džekai ne tokie kantrūs kaip kokie dostojevskiai .Dėl ekstravertiškumo lengviau atsiskiria nuo mielų vietų ir žmonių ir ate Lietuva..

Autorius:  Solanža [ 18 Vas 2009, 10:49 ]
Pranešimo tema:  Re: apie dzekus

džekams kaip tik lengviau nei daugeliui kitų tipų nors ir krizės sąlygomis. jie gi apsigimę verslininkai, sugeba bet kokiomis aplinkybėmis sėkmingai biznį daryt.

bet gal buvo klausiama apie kažkokius kitus sunkumus, ne finansinius? :strange:
kaip bebūtų, nematau jokių priežasčių, kad džekams būtų sunkiau lietuvoj nei kažkam kitam...

Autorius:  viktorija [ 19 Vas 2009, 10:35 ]
Pranešimo tema:  Re: apie dzekus

as 27 metus pragyvenau lietuvoja ir buvo sunku.galbut dabar siais laikais dzekui gerai lietuvoje.dideles perspektivos save isreiksti.ir biznyje ypatingai.18 metu as gyvenu izraelyje ir vis galvoju,kad dabar as galeciau save realizuoti.ar as neteisi?

Autorius:  Solanža [ 20 Vas 2009, 00:59 ]
Pranešimo tema:  Re: apie dzekus

Viktorija, o tu džekė?
Na sakyčiau, nereikia vien iš savo patirties spręsti... jeigu tau nesisekė lietuvoj, nereiškia kad ir kitiems džekams nesiseka. :smile: O jeigu radai kur save realizuoti Izraelyje ir ten jautiesi gerai, tai kam sukt sau galvą tuo, kaip būtų buvę, jeigu būtum likus lietuvoj arba jeigu dabar sugrįžtum.
šiuo metu tai jokių tipų žmonėms nėra labai lengva. Visgi ta vadinamoji KRIZĖ. reikia ją pralaukti, išgyventi,žiūrėti kas darysis toliau. Valdžia mokesčiais smaugia, smulkiam verslui pagalius į ratus kiša...tad tikrai ne tas laikas, kada reiktų svarstyt galimybes sugrįžt.
va kaip nepatriotiškai pasisakiau :)

Autorius:  viktorija [ 21 Vas 2009, 13:10 ]
Pranešimo tema:  Re: apie dzekus

tikras dzekas.zinoma gryzti as nesiruosiu,bet lietuvos ilgiuosi.neblogai man buvo lietuvoj.nors mano seksualumas ir viskas kas su juo susija buvo siektiek uzsleptas.tik dabar as galiu apie tai sneketi,o apie tai as sneku visada.gal but didele itaka is mano tevuko draizerio pases.o ir mama labai konservati.kada tau daug metu niekas nebaisu.zinoma katoliskas auklejimas siek tiek pagadino gyvenima. :sad:

Puslapis 11 Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/