Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 23:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 11:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Protokolo ir formalumo baisiai nemegstu... :sad: Kankinuosi, kai tenka "aukshtuomenes" vakareliuose mandagiai shypsotis ir stengtis neleptelti ko nors |(kartais baisiai sunku, tada videje viska komentuoju  :smile:) Del kalbejimo pashnekovo kalba, taip. Pastebiu savyje tokia savybe nuo vaikystes -  kieme daug rusakalbiu vaiku buvo, tai ir anksti pramokau rusishkai glagolinti  :smile: Ir shiaip, labai greit nejuchia persijungiu i tarmes - su zhemaichiais galiu zhemaichiuoti ir t.t. Gal tiesiog demokratai labiau linke prisitaikyti prie kito, o aristokratai laukia, kad prie ju taikytusi?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 13:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
m2, nežinau d?l prisitaikymo. Negalima gi taip žmoni? apkalbin?ti. Manau, ?ia nuo asmenini? žmogaus savybi? priklauso.

Gal aristokratai labiau paiso taisykli? "kaip reikia". Gal jie labiau pastebi ir jau?ia "kaip reikia". O demokratams tai n?ra sarbu. Aristokratai ? tai visada atkreips d?mes?, o demokratai gali ir nepasteb?ti.



Beje, ten kur kalb?jau apie "protokol?" - tai jo prisilaiko b?tent aristokratai. Nenuostabu, kad Tau j?s "ne?aug?s ? krauj?"


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Ash neapkalbineju  :smile: Tiesiog gal demokratams prisitaikyti gaunasi naturaliai? O kad protokolas i krauja neiauges, tai mano pozhiuriu, geris  :smile: Nes smagu kokiam rimtam renginy svarstyti, "o kas butu jeigu..."  Ishdykauti mintyse, t.y.  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 16:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Liepa:

m?gstu v?l ir v?l staiga atrasti ir pulti ? kvap? ir gars? erdv? - na taip maloniai nustembu kaskart, lyg ras?iau kažkok? stebukl? - tai ?ia matyt tenkinu savo poreikius  :happy: :happy:

Tiesa tiesa, visada esu linkusi šnek?ti pašnekovo kalba, mat tikslas yra susišnek?ti, vadinasi, visomis prasm?mis kalbu pašnekovo kalba, tik jei n o r i u susišnek?ti, jei ne - nebendrauju :happy:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
Tikrai labai sunku nustatyti tas demokratijos-aristokratijos ribas. Tiesiog jau?iu kas yra kas. Beje , tai man vienas iš patogesni? tipizavimo b?d?. Juk 8  tipai jau kaip ir atkrenta... O d?l kalb? - man labai lengvai gavosi ?sisavinti bent 3 užsienio kalbas. Negi tai ?gimta demokratams? Abejoju.

O lietuviai ,kaip tauta, demokratai ar aristokratai? Na sakykim ispanai lyg ir neša ? aristokratus , vokie?iai irgi. Amerikonai( jei jie jau tauta?) ko gero demokratai ? 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 17:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Napoleone: o aš nor?jau klausti vis? tik apie dual?, o pa?iai kaip tikrai napoleonkai  r?pi tautos reikaliukai :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 17:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Napoleone: o kaip su dualu, ar galioja tas pats principas, tiesiog pajauti ir žinai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
spalvota: Aš tai vis galvoju apie save ( juk kam daugiau tie dualai reikalingi) :happy: Matai , visai nesuprantu kod?l , bet  man jau gerokai pradeda igr?sti tie lietuviški verkšlenimai : tipo - mes tokie vargšai , nelaimingi ir pan. Ar tai požymis , kad aplinkui daug nusigyvenusi? plikbajori? , ar prasigyvenan?i? mužik?  :smile:

Smutkelio ?vazdis kažkaip nejaudina :wink: Negaliu suvokti ar kartu su visai virkauti , ar kažkuo naudingu užsiimti ...



P.S. Apie papildinius jau rodos taip  nuo širdies esu parašiusi...

Beje aplink mane darbe, bene 3 Balzakai maišosi ir kod?l, galvoju?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 17:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
spalvota: D?l to dualo pajautimo- iš patirties žinau - tikrai sunku. Matai dualas tiek tau patogus žmogus , kad jo niekaip neišskiri iš aplinkini?. Jis nepatraukia d?mesio  savo originaliu m?stymu, nedirgina, never?ia pasitemti , neaktyvuoja. niekuo neužkli?va. Jis toks patogus kaip gerai išnešioti batai - kada juos ?vertini? Kai apsiauni naujus.     


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 17:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
V?l ?sikišiu....

Man rodos, dual? tiesiog užuodi - kai gyveni ar b?ni kur? laik? ?tampoje. Jei darbe nuolatiniai stresai, ?tampa, perturbacijos, tai neju?iom atsidursi šalia dualo, jei tik toks yra aplinkoje. Tik šalia jo jausiesi tarsi oaz?je - daugiau apsaugotas, ne?sitemp?s.

Ramioje aplinkoje dualas beveik nepastebimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 20:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Napoleone raš?:
[ ...Matai , visai nesuprantu kod?l , bet  man jau gerokai pradeda igr?sti tie lietuviški verkšlenimai : tipo - mes tokie vargšai , nelaimingi ir pan.

P.S. Apie papildinius jau rodos taip  nuo širdies esu parašiusi...

Beje aplink mane darbe, bene 3 Balzakai maišosi ir kod?l, galvoju?


Matai aš pastaruoju metu reaguoju ne tiek ? temas, kiek ? nuotaikas, taigi nebetoleruoju neigiam? nuotaik?, o supranti, kaži k? nu jau labai teigiamo kai jau negaliu pasakyt, tai ir kei?iu krypt?.

Tikrai gražiai rašei, bet kažk? lyg dar kito nor?jau išgirsti...

Oho 3 aplinkui tai ne vienas ir net ne du  :happy:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 20:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Liepa: esu žalia socionikoje, taigi man pa?iai šalia esan?ius priskirti vienam ar kitam tipui d a r be šans?, bet kas yra oaz? - žinau, taigi šans? daug?ja :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 20:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Na, ži?riu ?ia ir užlankstyta su tuo demo/aristo kratizmu... Gaut?si, kad VISI aristokratai niekina ne j? socialinio sluoksnio žmones, iš aukšto ži?ri ? vaikš?iojan?ius be kostium?li? ir apskritai kuo tikriausi veidmainiai snobai... Taip n?ra. Manau tokie dalykai yra jau psichikos patologija, o ne norma. Gali b?ti, kad tokia patologija labiau b?dinga aristokrat? kvadroms, bet esm? kitur- aristokratai tokie sutirštinti dažnai atrodo demokratams, ir tas yra labai dažn? konfliktini? situacij? priežastis. Pati didžiausia klaida yra apie kit? mintis spr?sti pagal sav?sias.(išimtis- tapatus tipas) Reikia tiesiog paklausti !



Ir man, kaip ir Napoleonei- tai patogus tipizavimo metodas. Va  Vover?s atvejis stoty- tipiškas demokratizmas. Ir pavaldin?s draugiškas pakvietimas- demokrato\ekstraverto puikus pvz. Dar dažnai pastebiu tok? skirtumiuk?- demokratai gali ilgai bendrauti ir nieko nežinoti apie vienas kito socialin? pad?t?, nei kok? darb? dirba, na bent jau kol yra ?domesni? dalyk?, o aristokratai tuo b?tinai pasidomi kuo anks?iau- "o iš kokios tas žmogus šeimos? o kokiai partijai priklauso?"  :wink: :happy:  Aristokratai labiau gerbia autoritetus ir patys sau reikalauja pagarbos, jeigu jau?ia, kad j? statusas jos vertas.

Amerika- tikrai demokrat? šalis bendr?ja prasme, jei jau taip galima apibendrint toki? didel? žmoni? mas?...  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Vas 2005, 21:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 42
spalvotai: Tai sakai - kaip tuos dualus atrasti? Atvirai sakau- man nebuvo lengva. Balzakas siaip nera ryskus, tai ir ieskai dienos sviesoje ir dar su lempa  :wink:

Patarimai ieskantiems Balzaku:

Jei matai , kad zmogui ranku plovimas yr labai svarbus ritualas

tada ziurek i sypsena - jei taupiai dalina arba beveik nedalina, be to isoriskai turi buti drovokas, be to  taip maloniai taupus ir tvarkingas  . Nuo tos vietos jau pradek ziureti atidziau. Jei tavo pradeta sakini ima ir protingai pabaigia, jei tu pagalvoji , kad reiktu padaryti , o ziurek jis ima ir padaro be jokiu prasymu, jei naturaliai, neprisiverciant, puoli jam  i pagalba - bingo! Ir paskutinis testas- bendras pabuvimas , darbas (tik dviese!)- jei po darbo pabaigoje jausies pailsejus, o ne nuvargus - sveikinu radai duala.

Siulau plaaaaaciai atverti akis , pasikabinti saule , uzsidegti lempa ir apsidairyti netoliese - tikrai duala rasi ir ne viena.

Sekmes  ! 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Vas 2005, 11:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Napoleone: vaje, n?r aplink toki? arti, ta?iau patarimas tikrai suvokiamas, šiltas, vaizdus, žodžiu toks minkštai viltingas, a?i?s  :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 39 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007