Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:00

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 16:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
m2 raš?:
[quote]Gintaras:



Na, kadangi mane tipavo Zhukove, Dzheke bei Dostike, esu linkusi pasitiketi jomis,





Apklausa nustate - 100% Lietuvos gyventoju naudojasi internetu. Apklausa buvo atlikta internetu.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 16:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



Bent viena ish mane tipavusiu merginu pazhista mane gyvai, o ne tik webe. Taip, kad jumorelis suprastas, bet shiuo atveju nevisai tinka.



Neteigiu, kad mano tipavimas 100%, tachiau kiek gilinausi ir domejausi, atitinku Dreizerio tipo elgesio modeli, emocine struktura, net ishvaizda. Skaitant Stratijevskajos aprashyma pagal funkcijas - praktishkai kiekvienas sakinys apie mane. Del Augustinavichiutes kai kuriu teiginiu galechiau pasiginchyti, bet tai suprantama - ji pati konfliktinio Dreizeriui tipo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 17:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
m2 raš?:
[quote]Gintaras:



Bent viena ish mane tipavusiu merginu pazhista mane gyvai, o ne tik webe. Taip, kad jumorelis suprastas, bet shiuo atveju nevisai tinka.



Jumorelio prasme yra ta, kad tarp Jus pazistanciu zmoniu gali buti tam tikra bendra visoms priezastis, del kurios gali atsirasti visais tipavimo atvejais tai pati sistemine klaida. Net jeigu visi tipuotojai jus pazista.

Kaip ir pateiktame pavyzdyje.

Na o tipavimas nemacius zmogaus. Yra tikinciu meile telefonu bet yra dar ir neabejojanciu, kad is to gali buti vaikai?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 17:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



Na, nezhinau, kaip su tuo vaiku darymu telefonu (teorishkai visai imanoma) :smile:, bet savo aplinkoje turiu bent 5 poras, kuriu meile uzhsimezge internete, niekad vienas kito nemachius. Gerai, kad veliau santykiai persikele i reala :smile: Tad dvi sheimos jau keleta menesiu chiuchiuoja savo  gamybos vaisius. Nieko nera neimanomo :wink: O apie sistemines klaidas...tai ju tiek pat sekmingai gali buti, kaip ir nebuti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 18:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Nu smagiai j?s šnekat?s... nuo tipo nustatymo virtualiai iki meil?s telefonu prisikapstete.  :happy: Na, aš tai laaabai tikiu ryši?, užmegzt? nema?ius vienas kito, tvirtumu. Ir turiu savo aplinkoje nemažai por?, taip susiradusi? vienas kit?, kaip ir tiesiog draug?.

Gintarai, ar manai žmogaus nema?ius ne?manoma jo nutipuoti? tiesiog ilgesn? laiko tarp? intensyviau bendraujant raštu,o jei dar ir per kok? Skype?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 19:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2 raš?:
Diskusijas lie?ian?ias konkre?ius tipus, santykius ar kitus teorinius dalykus, o taipogi visuomenines diskusijas der?t? aptarti ne kvadros temoje, o naujoje atskiroje, arba jau esamose temose, kur tai gal?t? aptarti kiekvienas dalyvis.




Mes kuriame kvadros dvasi?  :wink: ir kalbame tai, kas mums aktualu, kaip patinka. Aišku, jei dar kam nors ?domu, gali mus cituoti kitose temose ir diskusijas prat?sti jau visuotinai, kaip pvz jau padar? Pelen?:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 16:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Gintaras: sveikas, malonu gird?ti ?ia  :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 16:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
visiems : kaip laikot?s?

Ma?iau j?r? ir saul? ir sm?l? Palangos, tiesa neilgai, tarp ?vairi? reikaliuk?  :happy:

Gaila, jog supratimo neturiu kaip nustatyti tipus t?, su kuriais tenka bendrauti, na tik aišku man jog  Balzak? mano aplinkoje nematau na niekaip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 23:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
spalvota raš?:
Gintaras: sveikas, malonu gird?ti ?ia  :smile:



Man taip pat, ar Jus savo namuose:)  t.y is treciosios?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 23:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Skarlet raš?:
Nu smagiai j?s šnekat?s... nuo tipo nustatymo virtualiai iki meil?s telefonu prisikapstete.  :happy: Na, aš tai laaabai tikiu ryši?, užmegzt? nema?ius vienas kito, tvirtumu. Ir turiu savo aplinkoje nemažai por?, taip susiradusi? vienas kit?, kaip ir tiesiog draug?.

Gintarai, ar manai žmogaus nema?ius ne?manoma jo nutipuoti? tiesiog ilgesn? laiko tarp? intensyviau bendraujant raštu,o jei dar ir per kok? Skype?


Zmogaus tipa galima nustatyti netgi jei jis jau mires. Bet svarbi detale yra tokia: jeigu mes naudojame socioninius metodus priimdami sprendimus - apsirikimas pavercia tolesne veikla beprasmiska. Todel tipo nustatymas turetu buti vykdomas panaudojant visas imanomas priemones, Maziausiai veiksmingas metodas, kai tipas nustatinejamas pagal socioninius portretus, todel kad ten dazniausiai buna aprasytas ne tipas, bet konkretus zmogus...Apie tai placiau parasysiu kada nors pateikdamas pavyzdziu

is sios konferencijos medziagos.

Jeigu spesite atsitiktinai:) tai gausis ko gero daugiau - net 6,%

Na o ar reikia susitikti su zmogumi? Palyginkime kaip geriau ar stebeti objekta per matini stikla ar pro lupa? Zinome patyres profesionalas gali ir per matini stikla si ta izvelgti. Bet kam to reikia?

Kaip sake inzinierius Kozma Prutkovas - negalima pralenkti sviesos greiti bet ar to reikia? Niekas vis tiek nieko nepamatys. ir neivertins





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 00:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
m2 raš?:
Gintaras:



Na, nezhinau, kaip su tuo vaiku darymu telefonu (teorishkai visai imanoma) :smile:, bet savo aplinkoje turiu bent 5 poras, kuriu meile uzhsimezge internete, niekad vienas kito nemachius. Gerai, kad veliau santykiai persikele i reala :smile: Tad dvi sheimos jau keleta menesiu chiuchiuoja savo  gamybos vaisius. Nieko nera neimanomo :wink: O apie sistemines klaidas...tai ju tiek pat sekmingai gali buti, kaip ir nebuti.


Pazintys per pazinciu priemones - tarnybas interneta yra Lietuvoje salyginai populiarios. Socioninis komentaras butu toks: Visuomene

pas mus yra labai intravertuota, todel daznai kitaip susipazinti tiesiog nera pakankami galimybiu. Intravertai megsta pasididziuoti neva jie daug ka pazista, bet tai yra ju silpnos jautrios vietos slepimas.

Pagrindine tokiu santykiu problema intravertams - karta isbandes zmogus iki gyvenimo galo plaukioja ten ir pazindinasi vis toliau taip ir palikdamas visus tuos partnerius virtualioje realybeje. Kuomet su realiu patneriu iskyla problema virtualus tarsi tampa geresnis. Taigi surade savo sutuoktini internete jus galite kada nors netiketai suzinoti kad jis vis dar ten. As neneigiu interneto kaip rysio priemones, bet tai turetu buti rysio priemone sakysime startui kazkokios veiklos ar jos vystymui.

Praktika parode, kad geriausi partneriai yra tie, kuriuos jus radote

kokioje nors visuomenineje veikloje ar klube. Partneriai viskam -darbui bizniui kelionems kurybai seimai ir kitiems bendriems projektams. Taigi visomis prasmemis -net mazas socionikos klubas ar burelis gali zmogui potencialiai duoti daugiau negu gigantiska konferencija su vis tomis paciomis kalbanciomis galvomis. Tarp kitko, ar mes negaletume pagalvoti apie tai, kaip ikurti nors nedidele bet veikiancia konferencija kurioje zmones bendrautu panaudodami savo keleta jutimo organu ne tik vien pirstu galus. Kad nebutu taip- visa nakti mes dainavome kaip dabar pirstai skauda:) Jeigu kas noretu sudalyvauti tokiam burelyje, galite parasyti tiesiai man.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 09:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gintarai: ?ia t? b?rel? si?lai tik tre?iai kvadrai?



Dar sakai, kad geriau naudoti visas ryšio priemones kad tiksliau nutipinti. Viskas taip. Bet tarkim Tave, kontrolieri?, aš jau iš tolo "užuodžiu", nereikt? net tipo klaust, kad ir realiai, many?iau.  :smile:



Skarlet, atsiprašau kad lendu prie j?s? stalo. Nu bet sunku ramiai praeit pro.....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 10:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Visada prashom, atsiprashineti nereikia :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 11:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
spalvota: Sveika sugr?žus iš paj?ri?! Tik sm?l? ir j?r? reik?jo ir pa?iupin?ti, ne tik pamatyti... Tada gal b?tum ir kok? balzak?l? pama?ius, ?lindus? iki pat ausy?i? ? koki? knygut? po pušele...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža raš?:
Skarlet, atsiprašau kad lendu prie j?s? stalo. Nu bet sunku ramiai praeit pro.....


:smile: imk k?d? ir pris?sk, pakalb?sim, o tai vis ratais aplink vaikš?ioji...  :wink:



B?rel? aišku galima ?vairiai organizuoti, pvz galimas ir kontrolieri? b?relis, kur visi vienas kit? kontroliuoja, ?domu kaip jaustum?m?s.

Konferencijos tipas turb?t geriausias b?t? koks Skype su video vaizdu. Bet bent kolkas dalyvaujan?i? ?tariu bus mažoka...  :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 37 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007