Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 02:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lie 2005, 00:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
m2: tada tave suprantu net labai, sureagavau super moteriškai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Lie 2005, 20:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
spalvota raš?:
Cassandra: si?lau ne reaguoti emociškai, o diskutuoti.


Ar manai, kad mano reagavimas emociškas? Ar kad bet koks reagavimas apskritai yra emocinis dalykas? :wink: Jei manai, kad aš reaguoju emociškai, man labai pad?tum, jei pasakytum, kokia mano emocija iššaukia t? reagavim?. Pati to nematau, t.y. jokios savo emocijos. Bet kadangi su etika pas mane "dugnas", tai normalu kad ir nematau :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 03:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
          Sveikinu visus draugiskus konferencijos dalyvius,

  Kazkada Ausra pasiule vadinamus pseudonimus.

Pasiule juos visiems 16 tipu. Si pirmoji pseudonimu sistema ir labiausiai zinoma, nes  ji buvo pirmoji. Kitos remesi profesijomis ar kokiais nors charakteringais zodziais.

As manau, kad pseudonimu sistema, galutinai supainioja zmones kurie neturi jokiu dvasiniu poreikiu ismokti socionika iki  lygio, kuriame tai galima taikyti praktiskai.

Sakysime, nesenas atvejis, kada Zmogus pasivadino Zukovu nezinodamas ka tai reiskia. O tai reiskia? - tai  sensorinis loginis ekstravertas. Kas gi tai? Sis zmogus zmogus del savo ekstravertizmo netgi organizuoja superpokylius "saviems", pinigu jam netureti siaubinga geda. Jis niekada  neprasys labdaros nebent mirtu badu. Sugebejimas gauti piningus (nepamirskite tai ekstravertas sensorikas!) tai jo paties verte.

Taigi jam be galo slykstus yra posakis: "pomogite matierialno" jis pats mecenatas.

As zinoma dar vaikysteje skaiciau sita Ilfo ir Petrovo romana ir zinau sios herojes tipa, kaip ir jos vyro. Bet itardamas, kad bus tuojau nedraugiska labai kvaila reakcija, tiesiog to nerasysiu.

Is principo, toks posakis galetu tikti Zukovo dualui, kuri Zukovas ir islaiko kaip zaisliuka "del ramumo sirdies". Zinoma ne visiems Zukovams taip pasiseka, teko sutikti ir tokiu, kuriems teko ne syki atlikti rokiruote, kol suprato kas butent jiems skirta gamtos.

Man asmeniskai lengva bendrauti su Zukovais, nes as istiesu esu ju uzsakovas, ir turiu ju tarpe labai daug pazistamu. Suprasdamas socionine baze as bendrauju taip, kad sie santykiai butu tik sekmingi, bent jau stengiuosi:) Man Zukovai yra padeje savo techonologinemis galimybemis netiketu nesekmiu atveju, esu labai dekingas uz greita ir zinoma nesavanaudiska( kiek tai galioja pas sensorikus) pagalba. 

Apskritai jie netingi dometis ir  isigyti tobulas technologijas darbo, irankius.Tai pats geriausias mano bendravimui tipas is 2 kvadros, neskaitant zinoma Hamleto.

Apskritai, kartais galvoju, kad tai saunus zmones.

Zukovai labai praktiski, jie niekada neparasys sioje konferencijoje

tiek rasteliu, kad taptu moderatoriais, jiems kaip sensorikams praktiska nauda turi grizti greitai. Taciau surade tam tikra praktine prasme, sakysime, jeigu tu mostelejai Zukovui naudinga minti, jie tave atsimins gal net visa gyvenima. Kas be ko - jie yra organizatoriai,

o LIE pokalbiai daznai krypsta apie tai.

Ju silpna vieta - per didelis demesys formai, kartais nepastebint turinio. Butent cia as kartais galiu padeti( tarp musu socioniku:) tur but supratote, galiu padeti ne as asmeniskai bet mano visas sociotipas) gali padeti anam sociotipui.

Nors anksciau kazkur cia rasiau, uzsakymo santykiai tai vis delto kelione per uzminuota lauka. Socionika gali padeti padaryti ta kelione salyginai nepavojinga.

Si rasteli rasau tiems kam tai idomu. Kiti uzsimerkite ir neskaitykite.



Laimes jums biciuliai!

P.S.Beje nesidrovekite parasyti, jei yra klausimu, man asmeniskai,

rasau apie tai, nes visi laiskai buvo idomus, kuriuos gavau.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 03:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Na neištv?riau..



Gintaras: Darau išvada, kad tamsta visiškai nesuprantate jumoro. Konkretus klausimas - ar skait?te (ar bent jau mat?te film?) "Dvylika k?dži?" (Ilja Ilf, Jevgenij Petrov)?



Jei ne - tuomet labai keista, nes praktiškai kiekvienas, bent šiektiek išprus?s žmogus, gyven?s sovietmetyje tur?t? tai žinoti. Šiaip ar taip, tuomet tai paaiškina tamstos poži?r?.

Taigi, prieš komentuojant der?t? išsiaiškinti KIENO tai posakis ir K? jis reiškia. Knygoje buvo toks personažas Elo?ka Š?iukina, kurios ir buvo ši skambi fraz? - "Neu?ite menia žitj! Lu?še pomogite materialno!". O šios fraz?s reikšm? yra visiškai ne tiesiogin?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 08:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
avo... atsiskyre...:shocked:

a tai ir gerai. Ir beje naujieji layout'o pakietimai liux :wink:



O del garsiojo posakio "neuchitie mienia zit..." tai jis yra ir visai tieisoginis.  na kartais. dar galima pasakyt "maziau kalbu daugiau darbu". arba jei jau nori man gero tai nemokyk, ale padaryk ka realaus... Smagu buti svarbiu aushinant burna, bet .... tai lengviausia. o va kai prie realiu veixmu tai ir neber kam....:tongue:

va kokiu graziu veiduku dar pridejot...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 09:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Vartotojas 2 raš?:
Na neištv?riau..



Gintaras: Darau išvada, kad tamsta visiškai nesuprantate jumoro. Konkretus klausimas - ar skait?te (ar bent jau mat?te film?) "Dvylika k?dži?" (Ilja Ilf, Jevgenij Petrov)?



Jei ne - tuomet labai keista, nes praktiškai kiekvienas, bent šiektiek išprus?s žmogus, gyven?s sovietmetyje tur?t? tai žinoti. Šiaip ar taip, tuomet tai paaiškina tamstos poži?r?.

Taigi, prieš komentuojant der?t? išsiaiškinti KIENO tai posakis ir K? jis reiškia. Knygoje buvo toks personažas Elo?ka Š?iukina, kurios ir buvo ši skambi fraz? - "Neu?ite menia žitj! Lu?še pomogite materialno!". O šios fraz?s reikšm? yra visiškai ne tiesiogin?.




Vartotojas 2, na, žmogui norisi manyti, kad aš ne Žukov?, tai tegu ir mano. Negi gaila? :wink:



Paraš? perfrazuosiu ? kit?, kuris turb?t labiau perteiks esm? :happy:



Sveikas sugr?ž?s Gintarai, noriu tik patikslinti, kad moderatoriaus statusas suteikiamas ne už parašyt? žinu?i? kiek? :wink: Buvau viena iš Linijos k?r?j?, taipogi ir sponsori?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 10:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Na va ir aplinka nauja - švelnesn? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 11:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Dabar turiu retkar?iais truputuk? daugiau laiko - užklydau ir ? "svetimas" kvadras paskaitin?ti. KOD?L tokiomis VISIEMS svarbiomis temomis diskutuojate atsiskyr? prie vien tre?iosios kvadros stalelio???????????????????????????????? Tai nedovanotina!

Jeigu b??iau anks?iau visa tai pama?iusi....



Kitos kvadros n?ra NEaktyvios. Pvz. pirmojoje n?ra daugiau dalyvi? - n?ra su kuo diskutuoti. Labai prašy?iau, kad svarbiomis temomomis diskutuotume VIEŠAI (t.y. neužsidar? kvadrose), tada gal?t? prisijungti VISI.



P.S. Ištaikydama laisvesn? minut? vis žvilgtel?davau ? forum? - diskusij? nema?iau (? kitas kvadras nesu pratusi bruktis)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 11:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Liepa, ?ia tiesiog Gintaras taip buvo nusprend?s, kad jis s?d?s tik tre?ioje kvadroje, o visi kiti...eil?mis pl?s prie jo koj?...su komentarais. Tada jis arba teiksis arba atsakyti, arba ne.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 13:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
Liepa:

matyt mumiai labiausiai bendraujantys.  vat su mumis labai papratsa - mumis nukreipe i trechia ir po kitas mumis nesishlaisto. Dar pakklysiu kur. uzpuls mane. ar ka.... Ka po to sakysiu? Tylesiu it liezuvi prarijus.... Labai butu nemalonu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 14:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Vovere: ir aš sakau, nors nesu aristokrat?, ale jau ? sve?ius tai turiu b?t meiliai pakviesta.... na supranti.

O jau jei rimtai, tai pašnekesiai kvadrose - geras sumanymas... dabar tikrai žinau, jog esu iš tre?ios kvadros.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 14:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Cassandra raš?:
Liepa, ?ia tiesiog Gintaras taip buvo nusprend?s, kad jis s?d?s tik tre?ioje kvadroje, o visi kiti...eil?mis pl?s prie jo koj?...su komentarais. Tada jis arba teiksis arba atsakyti, arba ne.

.......man labai pad?tum, jei pasakytum, kokia mano emocija iššaukia t? reagavim?. Pati to nematau, t.y. jokios savo emocijos. 




Bandau pad?ti: tai (...jis s?d?s tik tre?ioje kvadroje, o visi kiti...eil?mis pl?s prie jo koj?...su komentarais. Tada jis arba teiksis arba atsakyti, arba ne. ) ir yra tikr? tikriausia n e g a t y v i emocin? reakcija.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 14:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aš visai be ironijos...  Skai?iau. Mintys ?domios. Nor??iau prisijungti prie diskusij?.



Gintarai, turb?t ir kiti dalyviai t? tem? pamatys (perskaitys) tik tada, kai ji bus diskutuojama viešose diskusijose.  Na, gal tai tik mano kompleksas nekaišioti nosies po "svetimas teritorijas".

Šiame forume mes nor?jome pajausti - kaip atrodo bendravimas kvadros viduje, koks tokio bendravimo poj?tis, koks komfortas, kokios temos r?pi b?tent TAI kvadrai... Tod?l kažakip ir nesmagu trukdyti, ?siterpti, jei esi iš kitos kvadros. Netgi neskaitydavau 3 ir 4 kvadr? pokalbi?, tik ? 2-osios "štab?" užsukdavau, nes išsiaiškinom, kad lyg ir nekliudau jiems.

Jeigu "okupuotume" kurios nors kvadros kambar?l? bendroms diskusijoms, kvadra likt? "be nam?" - netur?t? kur susirinkti.



Tai štai tik tokiais argumentais remiantis (nenuskriaudžiant kurios nors kvadros, neatimant iš jos kvadrin?s temos) - si?lau bendromis visiems tipams temomis diskutuoti bendroje temoje.



P.S.  Šiame forume esu palikta praktiškai viena :sad: - užeikite aplankyti "vargš?s našlait?l?s" ? pirmosios kvadros tem? (vistiek vidinio kvadrinio bendravimo negaliu patirti)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 15:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
akuom yra blogai negatyvios emocijos? Reik tik su jomis nesusilieti. bet manau blogiausia neigti, kad jauchiam antipatija, pykti agresija, nuoskaudas ir kitokias emocijas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lie 2005, 15:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Vovere: paskaityk žinut? nr 984, aš dar tame mat pokalbyje apie tai ar ten emocijos ar ne, o kokios jos tai jau kita tema, beje tikrai gera tema.

Va aš nardyt neigiamoj emocijoj negaliu ilgai... tuoj pat šoku ? kok? nors, kad ir pramanyt? g?r?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 33 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007