Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 11:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2005, 21:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Citata: "na va, o ash sunkiai taikiausi. Man "napaleonas" asocijuojasi su mazu zmogu, su kompleksu, turinciu antsvorio problema pilvo srity  beigis pasidabinusiu savo trumpas kojas "golfe" kelnemis ir pasipuoshes balta juosta su medaliai beigis su zele susishukaves plaukus...."



Tas Napoleonas (jie berods buvo trys), kuri turi galvoje, yra socioninis "Zukovas", Tipiskas socioninis "napoleonas" - Gorbaciovas, R.Visokavicius, G.Konopliovas...

Ir beje, taip pat megstu raudona spalva, bent jau pasteliniu nekenciu.

(esu stirlis)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2005, 21:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
svyt: Tu teisus, ir aš pasiskai?iau gana svari? ?rodym?, kad Napoloenas Bonapartas ne napoleono tipo. Tod?l daug kas j? pervadina ? Cezario tip?, va šitas manau tinka labai neblogai, k? mano m?s? Cezar?s:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Bir 2005, 21:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Va dar ?domu aktorius Danny de Vito ar irgi Cezario tipo? Labai man jis patinka.  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2005, 22:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
  Laba diena, neseniai uziregistravau. Pasiziurejau i ankstesnius rastelius buvo idomiu temu paliesta. Ta pacia proga noreciau savo  LIE poziuri isdestyti i Aristokratus/Demokratus. Aristokratai i  zmones ziuri arba is virsaus zemyn arba is apacios i virsu, priklausomai nuo to kur jie isivaizduoja savo paties pozicija esant. Taigi jam susipazistant su nepazistamu zmogum rupi sioji aplinkybe,na  kad zinotu, kaip save vesti ar zaisti pagal 2 kvadros stiliu taip: ti nacalnik ja durak arba ja nacalnik ti durak :)

Pasakytos minties negalima absoliutizuoti, geriausiai tai matosi tarp paprastu zmoniu, ir gali tai labai zaismingai atrodyti tarp turtingu aristokratu.

Tai nereiskia, kad Demokratai atmeta toki visuomenes sluoksniuotuma,

bet jie neziuri i tai kaip i konstanta, siandien as esu apacioje rytoje gal virsuje, poryt... Aristokratam tai galutinai baigta, kad sutvirtinti toki poziuri net gyvena teorija kad reikia gimti is aristokrato. As kaip Demokratas jokiu budu neatmetu to fakto, kad geri proteviai musu laime, bet manau kad geri vaikai svarbiau. Demokratam gal but atrodo kaip nesikeicianti konstanta kitas dalykas:zmogaus potencialios savybes sugebejimai. Jiems pirmiausia rupi tai suzinoti susipazistant.

Aristokratui apskritai aisku, kad pakliusi i pareigas ir busi protingas.Taigi priesingai sis dalykas jiems kintamas. Toki mastymo tona uzduoda 2 kvadros itaka, likusi dar is Sovietiniu laiku.



Labai laukciau laisku is savo dualu is ESI tipo zmoniu. Galite brukseti tiesiai man i dezute. Mano dualo pseudonimas yra Dreizeris( yra ir kitokiu vardu kaip zinote)





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 11:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Voba  :smile::smile: Pirmas Dzhekas ne moteris pas mumis. O Dreizere chia kolkas ash viena.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 11:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Gintaras: Sveikas atvyk?s, Tapatuk ! Griežtai tu ?ia iškart... Bet kaip matai situacija tokia, kad Dreizer? tik viena ir ta pati s?kmingai nutekejusi, bet manau nuo to nei kiek neprarado savo tipin?s vert?s ir gal?t? labai prisigadyti tavo dual? rinkimo projekte, pasidalindama ne?kainojama autentiška dreizeriška informacija, jei dalyvausi m?s? virtualiuose forumo pokalbiuose... K? manai?  :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 16:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
  Sveiki visi 3 kvadros atstovai ir gerbejai (kiek pastebejau dar daugiau cia esama 1, 2, 4 kvadru atstovu).



Manau kad socionika pravarti yra ne tik seiminiuose ar intymiuose santykiuose. Remiantis teorija galima manyti, kad net vepsodami vienas i kita dualai jau si ta daro naudingo vienas kitam ir ta gali daryti tikriausiai, tiek susituoke tiek ne.

Dualine pora tai ne vienintelis socioninis kolektyvas, kvadra tai taip pat daug galintis kiekvienam kazka suteikti kolektyvas.

Todel is principo verta pasidometi galimais kitais bendravimo partneriais, Balzakais Napoleonais ir tt. Gal but butent prie sio 3 kvadros stalelio vis del pasirodys is nebuties saviskiai? Nebesimato jusu tarp stirlicu zukovu donkichotu ir tt. Auuu biciuliai is trecios kvadros stalelio! Parasykite savo tipa bent jau pradziai.

                      Gintaras


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Bir 2005, 18:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Gintaras: teisingai pasteb?jai, kad m?s? kvadra, kartu su Alfa, esame tik forumo mažuma. Džiugu, kad nežadi apsiriboti tik Dreizeri? paieška, kaip kad pasirod? iš tavo pirmojo posto.

O pavardinti galiu- kolkas ištikimiausi? gretose esame m2- dreizer? ir aš- džek?, dar labai laukiame ruden? pasijungsian?ios džekiuk?s Debesiaus, dar nepamiršta m?s? vis aplankyti net trys SEE- cezar?s- Spalvota, Vover? ir Napoleon?. Taigi, negausu...  Bet mes vis dar viliam?s, kad pad?tis begali tik g?r?ti...  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 01:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
    Taip atrodo, kad Jus visos pazistamos ir tikriausiai kai bendraujate tai bunate Onutes Danutes. O cia debeseliai ir saulutes. Labai grazu to nesmerkiu. Bet stai kaip paklause Pukuotukas - kam sutvertas medus? Ir pats atsake: Kad as..as ji valgyciau. O kam sutverta socionika? Del zmoniu geresnio susikalbejimo. Taigi si problema yra svarbiausia socioniniuose tyrimuose. Mes ja galime isvystyti dar labiau bendraudami ir nematydami vienas kito. Taigi siulau susitikti.

Nepamirskite, kad Dzekui visa laika rupi praktine kiekvienos teorijos pritaikymo galimybe, jis vienintelis is 4 loginiu intuityvu yra ne tik teoretikas bet ir realizatorius. Taigi nesistebekite kad siulau kazka veikti.

Beje paskaites rastelius as susidariau nuomone, kad 50% sociotipu kuriuos deklaruoja dalyviai yra is tiesu ne tokie: daznai matai kaip

zmogaus parinkta fraze visiskai kertasi su jo deklaruoto sociotipo pasaulevaizdziu.

As socionika uzsiimu jau min. 15 metu, ir per ta laika esu igyjes siokia tokia praktika. Prasidejo viskas nuo pazinties su Ausra Augustinaviciute.

Bendra nuomone tokia - jeigu jau teorija yra sausa saka o gyvenimo medis zydi anot Getes, tai jeigu jus apsiriksite nustatydami sociotipa ir tuomet galite pasirinkti toki partneri verslui ar seimai, kad beliks iseitis -  sausa tvirta saka.

Man lengviausia nustatineti tipus, taip gaunasi tiksliausi rezultatai,

analizuojant zmoniu mintis, veiksmus, ju aplinka, kaip jie ja tvarko.

aisku svarbu ir kiti faktoriai isvaizda panasumas i jau nustatytus tipus,

bet sito atskirai paemus neuztenka. Gerai jeigu yra zinomi santykiai su jau nustatytais tipais, galima pasitikrinti ar atitinka kirvis kota.

Sakysime kreipinys i mane ankstesniame rastelyje, tapatybes kreipinys, atitinka  tam tikra bendravimo stiliu kaip bendrauja tapatybes. Taigi panasu i tiesa, gal mes is tiesu  abu Dzekai.



   







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 10:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



Atsakingai pareishkiu, kad anei Onutes, anei Danutes chia nera :smile: Tachiau taip, kaikurie ish chia plepanchiu zhmogiuku yra pazhistami realiai. Idomu tai, kad socionika taip fain paaishkina kodel atsitiktinai sutiktas zhmogus prilimpa prie dushios, o atkakliai besibrainantys i draugus zhmones taip jais ir netampa...Chia mes su Debesiuka ryshkus pavyzdys - kai mus nutipavo, paaishkejo, kodel viena kitai tokios mielos esam :happy: (dualem kaip ir priklauso? :smile:)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Gintaras: labai patiko tavo palyginimas socionikos su medum.  :smile: Aš dar pridur?iau, kad jei jau prilipai prie to medaus- tai visam gyvenimui... O va ?domu, ar tu nepastebi, kad daug žmoni? visgi taiko socioniškus metodus ne susikalb?jimo pagerinimui, o savo asmenyb?s ?tvirtinimui, ?vaizdžio k?rimui? Tai n?ra smerktina, bet kai apsiribojama tik tuo manau iškraipoma socionikos esm?.

Man irgi svarbiausias praktinis šios teorijos pritaikymas, ir kuo platesniu mastu...  :wink:

O kaip tu praktikuoji socionik?? Gal gal?tum pla?iau papasakot?



Beje, bent jau aš realiai iš viso forumo paž?stu tik 3 dalyvius, taigi kaip ten su onutem danutem ir barbarom neturiu supratimo...  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 11:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: ir kaip ramiai praeiti pro j?s? stalel??  :smile: Štai Gintaras sako, kad daug mato kit? tip?, nei mes sakom?s es?. Kadangi jo kitose temose rašant nema?iau, nor??iau paprašyti, kad jis išsakyt? savo nuomon? apie kitus. Ar bent jau pasakyt?, d?l kieno tip? abejoja. Tai b?t? galima padaryti kad ir gretimoje temoje "Kaip surasti antr? pus?".

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Bir 2005, 11:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: smagu, kad negali ramiai pro mus praeiti, tokia m?s? ir paskirtis- kelti neramumus ! :happy:

Aha, sutinku, b?t? labai ?domu sužinoti švieži? nuomon?, kurie tipai neatrodo tikri, galima ir atskir? nauj? tem? užvesti- tip? neatitikimai pvz  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2005, 02:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Skarlet raš?:
Solanža: smagu, kad negali ramiai pro mus praeiti, tokia m?s? ir paskirtis- kelti neramumus ! :happy:

Aha, sutinku, b?t? labai ?domu sužinoti švieži? nuomon?, kurie tipai neatrodo tikri, galima ir atskir? nauj? tem? užvesti- tip? neatitikimai pvz  :wink:




Laiko neturiu daug, rasysiu tik i sita staleli. Tikslas - visas mintis perleisti per savo kvadra, t.y elgtis socioniskai. Is kitos puses kurti ta savo kvadra.



Del pastebetu neatitikimu: kartais sensorikais prisistato intuitai,

akivaizdu kad sakykime pasiulymas duokite pinigu, to tikrai nedeklaruos sensorikas, jis puikiai zino kaip islupti pinigus.

tai kad vyksta begalinis zaidimas rasteliais nors tai atima laiko ir vienos valandos susitikimas gali duoti daugiau negu menesio susirasinejimas. Tai leidzia itarti kad konferencijoje gal but beveik nera loginiu tipu, vien zaisti megstantis etikai, nors deklaruojanciu esant logikais pakanka.

Nenoriu konkretizuotis del tokiu priezasciu:

1.Gal but kazka ir uzgauciau.

2.Nesu tikras ar tas konkretizvimas sukurs situacija kurioje pavyks pamatyti zmogu ir suzinoti tiesa. Tiesa tikrove ir tt. tai ar ne del jos to mes kalbames?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2005, 02:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Skarlet raš?:
Gintaras: labai patiko tavo palyginimas socionikos su medum.  :smile: Aš dar pridur?iau, kad jei jau prilipai prie to medaus- tai visam gyvenimui... O va ?domu, ar tu nepastebi, kad daug žmoni? visgi taiko socioniškus metodus ne susikalb?jimo pagerinimui, o savo asmenyb?s ?tvirtinimui, ?vaizdžio k?rimui? Tai n?ra smerktina, bet kai apsiribojama tik tuo manau iškraipoma socionikos esm?.

Man irgi svarbiausias praktinis šios teorijos pritaikymas, ir kuo platesniu mastu...  :wink:

O kaip tu praktikuoji socionik?? Gal gal?tum pla?iau papasakot?



Beje, bent jau aš realiai iš viso forumo paž?stu tik 3 dalyvius, taigi kaip ten su onutem danutem ir barbarom neturiu supratimo...  :wink:





  As tai taikau kiekvienoje gyvenimo situacijoje, aisku pradzia visko

yra priskirimas hipotetinio sociotipo konkreciam zmogui, ir po to tikrini ar tikrove tai patvirtina, ar priesingai faktai rodo, kad tas zmogus kitas.

Tokiu budu esu sutipaves visus savo pazistamus, bet tik nedideliai daliai esu ka nors papasakojes apie socionika.

Sensoriniai etikai ir intuityvus etikai neretai aiskina, kad jie gali buti visuose tipuose ir tt todel ju nuomone socionika yra nesamone.

Tai padeda nustatyti tipa. Diskutuoti, gincytis nematau prasmes. Nes tie zmones niekad to nesimokys, bet jei paklius i aplinka kurioje kazkas kazka giria tai studijuos bet koki Sh.

Jeigu socioniniai metodai taikomi reklamai ivaizdziui - nematau ko nors blogo, blogai butu jeigu socionika butu verciama zaidimu,

kaip daznai matau. Pigus budas visus paversti izimybemis:)Tai gali uzkirsti kelia sios terijos normaliam plitimui.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 43 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007