Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:13

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 14:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
m2: ne tik spalv?, bet ir skon? m?gstu burgundiško vyno  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 14:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet: nejau napoleon?ikas n?ra aristokratas?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 15:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
spalvota:



karaliukas..... nu nzn, bet jau susitaikiau  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 15:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
spalvota raš?:
nejau napoleon?ikas n?ra aristokratas?  :wink:




Ne, ne aristokratas. Socionikos prasme demokratai- tai tie, kurie suvokia žmones kaip individualias b?tybes ir formuoja savo santyk? su juo, remiantis poži?riu ? asmenines to žmogaus savybes, o ne to žmogaus priklausomybe kokiai nors grupei ir savo santykiais su tos grup?s atstovais, kaip kad daro aristokratai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 17:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Vover:



O man Napoleonas kazhkodel tik su brendzhiu asocijuoasi....Nors istorija ir megiama sritis.. :smile:

O del demokratizmo, tai tikrai man artima...nes netelpa galvoj, kaip galima nebendrauti su zhmonemis vien del to, kad jie socialiniu laipteliu truputi zhemiau? Kazhkada dirbau dideleje farmacineje firmoje, tai labai stebedavausi tuom, kad vadybininkes "daktares" visishkai nesiteikdavo bendrauti su sandelyje dirbanchiomis merginomis vien todel, kad jos "sandelistes" ir vaikshto apsirengusios ne kostiumeliais, bet spec.apranga. Man kazhkaip nekildavo problemu bendraujant nei su vienomis, nei su kitomis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 17:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
m2:



mano galva jau chia irgis kompleksu yra.... nesiskaitymas su kitais, tuo bandant save sureikshminti (pirmiausia sau ), antai - va ash su kostiumeliu.....

Man tai smagu bendraut su ivairiais zmonemis. Viena sahlta rudens sestadieni paskambino pazistamas ir paprashe paslaugos - pasitikti autostoty jo naujosios zmonos dede ir perduoti jam bilieta iki Rokishkio ar kazkur ten. Tas dede  ish Baltarusijos turejo atvaziuot, kazkokiu bulbiashu kaimo. Tingiu, galvoju, bet po to - aj paziuresiu kokie zmones stoty. Pasiemiau knyga (jei kas - atitraukiamasis manevras) ir nuvariau. Ishkart i aki man krito toks aukshtas senas, "sausas" zmogus. Kaip dabar populiaru - toks senas KGB-istas ... va, pagalvojau, shitas ryshkiai irgis autiko ish bulbiashu kaimo laukia. Kadangi autikas zverishkai velavo, tai su tuo dieduku neuzilgo isishnekejom - jis lauke to paties autiko. Vienu momentu buvo "lozhnaja trievoga" tai nulekem i stoties administracija prisiprashem pashneket per gavarilka ir ishsiaishkint  ar zmones, kuriu laukem, kur nemaklineja po stoti. galu gale ash nerealiai sushalau, neturejau laiko, atidaviau diedukui bilietus, kad perduotu tam asmeniui, jei sulauks... (papraschiausiai arba juos perduos, arba ne, atsiimt uz juos babkes buvo per velu), nes jis buvo pasiruoshes laukimui ir didvyrishkai lauke autiko toliau.

tai va, visa tai truko nebe 3 val. Ir ka - buvo galima laukt iki sushalimo i raga arba.... visai turiningai praleist laika, jei nesibodi bendraut su absoliuchiai kitos kartos zmogumo, su kuriuo neturite nieko bendro. na gal autiku stotis nera labai tinkamas pvz, bet gi pagaliau viskas priklauso nuomuus... intuicija pagaliau yra  :wink:

beje suzinojau naudingos informacijos... del zmoniu apieshkos per gavarilka, jeigu tikrai ... labai labai reikia  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 19:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveiku?iai, Gamos atstovai, betgi ir smagus klegesys ?ia pas Jus :happy:



Ir visgi su vienu dalyku nenor??iau sutikti:



Skarlet raš?:
Ne, ne aristokratas. Socionikos prasme demokratai- tai tie, kurie suvokia žmones kaip individualias b?tybes ir formuoja savo santyk? su juo, remiantis poži?riu ? asmenines to žmogaus savybes, o ne to žmogaus priklausomybe kokiai nors grupei ir savo santykiais su tos grup?s atstovais, kaip kad daro aristokratai.



 

Niekada nesir?miau žmogaus vertinime priklausymu ar nepriklausymu kokiai nors grupei. Man žymiai svarbiau žmogaus asmenin?s savyb?s nei tai, su kuo, kaip ir kada jis. Galb?t tai b?dinga etiniams intuityvams?



Man teko gird?ti dar vien? demokrat? - aristokrat? aiškinim?: demokratai ? visus patogumus, gyvenimo malonumus, kuriuos visada pastebi ir pasinaudoja aristokratai, nekreipia d?mesio - tai jiems neturi jokios reikšm?s. Pvz. aristokratas savo ?staigos valgykloje (ne kavin?je!) gali paprašyti pakeisti kavos puodel?, jei pastarojo piešinys jam pasirodys apsitryn?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 20:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Cassandra: deja ir aš paprašau pakeisti puodel? ? padoresn?  oi ai ui ir išsireikalauju lovos, nors ir prastos, bet nieku gyvu nemiegu ant grind?... va kaip... 

Taigi gal sakau gali demokrat?s taip sakant ugdyti aristokratiškum?? :happy:

Šiaip ar taip dualai juodai-m?lynieji bent jau pagal kolorit? ( netoli fioleto jug visai) tai aristokatiškumo turi prilaikyti, o kaži kaip yra realiai?

Tikrai domiuosi splavotyra, tai man ?domu kaip su charakteriu riša spalvas socionikoje  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 21:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet: socionikos prasme (o dar perskai?iau voveriuk?s stot? ) napoleoniuk?s tai jau išgrynintos demokrat?s :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 21:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
spalvota:



Tada, matyt, sugroja sensorika  :wink:

Apie tip? "spalvotum?" medžiagos matyti neteko.Nors viena svetain? kiekvien? tip? spalvindavo skirtingai. Mano, Žukovo, aprašas buvo skais?iai raudonas su oranžiniais gr?deliais. bet adreso dabar  nenurodysiu, nepamenu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 21:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Cassandra: jei kartais užtiktum, užfiksuok prašau man. Na jei ir Žukovas raudonas, tai gal ta socionika vadovaujasi tik pagrindin?mis spalvomis, bus matyti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 21:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Kaži kod?l mano žinu?i? skai?ius vis 117 ir 117 ?domu... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 22:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Noriu ir as cia savo trigrasi ikisti del tu demokratu-aristokratu. Manau, kad tai pasireiskia ir valgio gaminime bei vartojime :happy: Atkreipiau demesi, nes mano mama (Stirlice)kartais pasakydavo fraze kuri man nuskambedavo labai absurdiskai :happy: Jei kartais pasakydavau kad nelabai skanu man ka ji pagamino, tai sakydavo, tai gerai, maziau suvalgysi (tuo tarpu kai tu valgytoju viso labo tik keli tebuvo), ir aplamai, jei ji nori valgyti tai jai nesvarbu ar tas maistas skanus ar ne. O as jau geriau visai nevalgysiu, negu bet ka :happy: Ar tas isrankumas visa kam nera aristokratiskumo pozymis? Dar viena istorija. Dirbau tuomet sekretore pas tuomet naujai iskeptus ponus kurie per privatizavimo vaju pirko iv. gamyklas ir t.t. Nebuvo musu santykiai nei silti nei ka, dar isvis itariai vieni i kitus ziurejome (nes as buvau likusi dirbti is senosios "valstybines" komandos). Ir stai atsitiktinai tas koncerno "prezidentas" suzinojo kad ketinu vaziuoti i Palanga, kur ir jis su savo seima ruosesi vykti ta pacia diena, tai jis man pasiule vaziuoti su jais, kartu, su vaikais, uosve...Buvau labai nustebinta (tame tarpe ir  teigiamai) Tai jau nuo tada, atsimenu pagalvojau, kad jis aiskiai turetu buti demokratas... Na isivaizdavau save jo vietoje, ar as pakviesciau su savo seima vaziuoti kazkokia ten mergele savo pavaldine, manau, kad ne. As tiesiog nenoreciau visiskai svetimu zmoniu greta kai laika leidziu su seima ar artimais draugais, kai galiu atsipalaiduoti ir pan. O gal pas skirtingas kvadras tas aristo-demokratiskumas gali pasireiksti skirtingai :happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 23:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ugne:



O man atrodo, kad chia ne aristokratizmas lemia  :smile: Nes mumi kaip demokrate, bet maistu ishranki nesvietishkai. Nuo kudikystes uzhtekdavo vien pauostyti, ar pazhiureti ir, jei gautas rezultatas netenkindavo, burnos nepraverdavau  :happy: Ir rubu kokybei baisiai priekabi....O svetimo zhmogaus i savo mashina priimti nelabai norechiau todel, kad tektu juo rupintis, kalbetis, negalechiau tiesiog buti. Nors jei kelione trumpa (pvz. ish darbo namo, mielai pavezhinu).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 23:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Atsiprašau, kad ne iš tos kvadros (betgi iš demokrat?)  :wink:

Mano manymu, valgis, drabužiai, kvapai - yra sensorika

Aristo/Demo-krat? takoskyr? nubr?ž?iau per formalumus, "protokol?", fason? - t.y. "kaip" tai padaryta.

Demokratams svarbu, kad gauna patenkinti savo poreikius (sensorik? poreikis skaniam maistui - šventas!). Aristokratams labai svarbu ir KAIP, kokia forma tai padaryta, su kokia išraiška pateikta.



P.S. Nežinau, ar tiesa, kad demokratai labiau link? šnek?ti pašnekovo kalba, jei ?prastai vartojamosios kalbos yra skirtingos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 31 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007