Socionikos forumas

Dabar yra 27 Bal 2024, 23:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 14:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gintarai: nor??iau priminti ger? posak?: "Niekada nesakyk "niekada" ". :)



Džiaug?iausi, jei dirbtinai nedarytum?te atstumo su tuo "J?s" ir gal nepyksite, jei toliau t?siu su kreipiniu "Tu" :smile:



Negaliu nepad?koti už tok? išsam? atsakym?. Aš žinau, džekai visada m?sto abstrak?iau ir ži?ri ? visk? makro lygiu- tarsi iš paukš?io skrydžio. Ir Tu labai taikliai ?vardijai m?s? poži?rio tašk? skirtum?:

"as parasau pusis, o jus ar kas nors ima ir pagalvoja, kad stai prasidejo diskusija apie ta pusi kuri auga ties 5 namu."

Stengiuosi išmokyti save ži?r?ti pla?iau, ta?iau pati pirmin? reakcija b?na b?tent tokia, konkreti. Gal tai nulemta beta kvadros? mes gi praktikai. Kartais prieš prigimt? nesigauna kovoti.



Dar rašei: "Taigi klastingumas susiveda: 1.Santykius sunku nutraukti, gal net kartais ir neimanoma. 2. Santykiai gadina psichika abiems dalyviams."



Na bet jeigu bendravimas n?ra intymus (na, ne pora tie revizorius su revizuojamuoju), o žmon?s tiesiog yra paž?stami, draugai, ir pan., kaip tada? Štai ir iš Tav?s, ir iš Skarlet pus?s aš nejau?iu revizijos, ir nesijau?iu traumuojama. Ta?iau jau?iu trauk? bendrauti, - negaliu nematyti, apeiti... gal tai nulemta to, kad revizorius atrodo visaip kaip geresnis, nesimato jo tr?kum?... kol j? pirštu nebaksteli koks kitas loginis tipas.:)



O savo logiškumo ar ne- nekomentuosiu. Vis d?l to laiky?iau gal net komplimentu, jei kas nors... pripažint? mane už.... Dreizer? :wink: :happy: :happy: :happy:

Nors aš ?ia net labai juokauju: labai aiškiai jau?iu savo skirtumus nuo šio tipo, ir daugelyje sri?i?.

m2 teisi, esu gerokai nušlifuota, tad net nežinau, kok? dabar tip? primenu Gintarui, o gal ir kitiems. Teoriškai sp?ju kad gal Dium?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 17:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Siaip, kaip matau, teks uzsiimti tuo, kad is eiles atsakysiu i ivairias mintis ir pastebejimus apie mano mintis:) taigi kokia 10 rasteliu tikriausiai nieko naujo nerasysiu, tik aiskinsiu ir aiskinsiu visiems  apie tai, ka parasiau ir kodel. Beje pamates pastabas musu konferencijoje as suzinojau, kad ten betoje yra nuomomiu ir apie mano rastelius cia.  Labai dziaugiuosi, tai yra geriau negu tyla.

Vienas is betu trukumu, kad pasaulis atrodo binarinis taigi, jei tu pareiski, kad nenori buti baltas tuo tarsi uztikrintai jiems sakai, kad esi juodas. Nors apie tai nerasei nei zodzio. Tai betai ir apskritai visai sovietiniai ir postsovietinei visuomenei budingas bruozas. Prisiminkime visa ideologija buvo apstatyta 2 pasauliu kovos pagrindu, jeigu tu nepozicionuoji saves su vienu pasauliu, tarsi reiskia kad pozicionuoji su kitu. Buvusi sov. imperija tai Betos siltnamis.

  Pirmiausia apie tai, kodel as pasiryzau rasyti tik i staleli. Istekliu nera daug ir todel negaliu speti visur. Tenka koncentruoti isteklius.  Labai dziaugiuosi, kad Betoje vyksta tikrai kvadrine diskusija, ir netgi jauciu pasitenkinima, kad ivykiai musu kvadroje aktyvina ta diskusija.

As noreciau, zinoma, kad tai vyktu visose kvadrose.

Rasydamas ir kurdamas i staleli as turiu tam tikra plana.

Apie tai rasysiu velesniuose rasteliuose.

Tikiuosi Betieciai nesupyks, o naudingai panaudos sia informacija.

Zmogaus galimybes dideles galima persijungti mastyti ir daugiapoliskai. Mes pagal kvadru kaitos desni,( jis siaip yra dar kol kas neirodytas) mes esame betos pradetu darbu paveldetojai ir tesejai.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Bir 2005, 18:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Gintarai: rašai:



Tai betai ir apskritai visai sovietiniai ir postsovietinei visuomenei budingas bruozas.




jeigu b?dinga VISAI (po)sovietinei visuomenei, nesuprantu, kod?l akcentuoji bet?? M?s? visuomen?je žmon?s yra ?vairi? tip?, nesudaro jos vien beta kvadros atstovai, tiesa? Kaip galima taip pla?iai apibendrinti? Kuo remiantis gal?tum teigti, kad Lietuvoje dauguma (kiek procentais?) žmoni? yra beta kvadros? 



Nor??iau labiau pagr?st? teigini?. Argument?, kod?l šitaip galvoji....



Gal b?t? galima t? sovietiškum? sieti su kair?s-dešin?s skal?je galimomis pažym?ti žmogaus paži?romis? Juk tur?t? koreliuoti kairuoliškumas su sovietistin?mis paži?romis, tiesa, Gintarai?

Tuo tarpu, aš, Casandra, Vartotojas 2 esam dešini?j? paži?r?. (aišku, nedarau apibendrinim? už vis? kvadr?. gal tik mes trys ?ia tokie :išsišok?liai:?  :wink:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2005, 15:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Gru 2004, 15:02
Pranešimai: 60
Atleiskite, ar galima pris?sti minutei prie j?s? stalelio?



Norisi pasmalsauti kod?l taip nuolat prikišama betai sovietiškumas? Štai dalis betos skelbiasi es? dešinieji, o aš manau, kad teisingiausia filosofijos kryptis liberalizmas...

Jei vadovaujantis tuo poži?riu, kad beta mato tik kraštutinius poži?rius - tai darau išvad? ne šiltnamis mums buvo sovietmetis, o konclageris.

Gintaras raš?: tikiuosi betie?iai nesupyks...

O už k?, kad pavadinti buvome raudonais? ar kraštutinum? atstovais?

Kaip pavadinsi taip nepagadinsi :happy:

Gal aš klystu, bet susidaro ?sp?dis, kad Gintaras jau?ia nuoskaudas d?l vienoki? ar kitoki? tarybini? laik? ?vyki?...

Praktiškai jau pra?jo apytiksliai 15 met? kai prasid?jo anos santvarkos irimas ir iki šiol m?styti kažkada buvusiais stereotipais...?



/me atsiprašo už ?sibrovim? ir eina gilinti socionikos žini?... tr?ksta žini? grandin?li?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2005, 18:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
akika:



Prashom, prashom  :smile: O tai man chia vienai muses vaikyt nuobodoka darosi  :sad: Scarlet kazhkur pradingo... :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Bir 2005, 22:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2 tai mes ?ia galim po bišk? ir persikraustyt...    kiba mums sunku? ir ?atinam sau toliau.  



tinka? 




_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 01:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
akika raš?:
Atleiskite, ar galima pris?sti minutei prie j?s? stalelio?



Norisi pasmalsauti kod?l taip nuolat prikišama betai sovietiškumas? Štai dalis betos skelbiasi es? dešinieji, o aš manau, kad teisingiausia filosofijos kryptis liberalizmas...

Jei vadovaujantis tuo poži?riu, kad beta mato tik kraštutinius poži?rius - tai darau išvad? ne šiltnamis mums buvo sovietmetis, o konclageris.

Gintaras raš?: tikiuosi betie?iai nesupyks...

O už k?, kad pavadinti buvome raudonais? ar kraštutinum? atstovais?

Kaip pavadinsi taip nepagadinsi :happy:

Gal aš klystu, bet susidaro ?sp?dis, kad Gintaras jau?ia nuoskaudas d?l vienoki? ar kitoki? tarybini? laik? ?vyki?...

Praktiškai jau pra?jo apytiksliai 15 met? kai prasid?jo anos santvarkos irimas ir iki šiol m?styti kažkada buvusiais stereotipais...?



/me atsiprašo už ?sibrovim? ir eina gilinti socionikos žini?... tr?ksta žini? grandin?li?




      Laba diena,



Labai gerai yra zinoti, kokiu sociotipu zmogus galvoja save esant, tai tada lengviau paaiskinti, sudeti akcentus.

Neverta taip kreipti demesio, desinieji/ kairieji, jie istorijoje mateme dare ta pati, kaip sakysime tokie vadinami kairieji komunistai ir desinieji fasistai. Lietuvoje desinieji voge nacionalini turta ne blogiau negu pries tai kairieji. Jeigu reikes jie pasivadins ir ateiviais is kosmoso ar is Amerikos, kad tik naivus rinkejai balsuotu.

Takoskyra eina kitur. Butu gerai, jeigu susipazintumet su kvadru kaitos teorija. Nesinori jos perpasakoti nes ilgai truks.

Manoma, kad kiekviena kvadra turi savo charakterio bruozus.

sakysime pirmoji ideju kurejai, antrieji tu ideju realizatoriai, bet primityvia forma, tretieji kurie tai padaro taip kaip sumanyta, ketvirtieji randa dar nauju galimybiu, nepasiulydami esminiu pakeitimu.

Sakysime teigiama ten, kad marksizmo teorija sukure 1 kvadriai, realizavo 2 kvadriai, treciakvadriai tai perestroika ir..

Siuo metu Rusija su Putinu grizo prie antros, o sakysime JAV visa auksciausia administracija siandien yra ketvertukai.

Sutinku, kad ta teorija giliau apraso vidur kvadrinius reiksinius,

abejoju ar ji tinka politiniu procesu keitimosi analizei.

Tikrai zinoma, kad sovietine vadovybe daugeli metu buvo antrakvadriai. Ir ju mastymo ir vadovavimo stilius kiaurai persismelke per visuomene. Kiti buvo tarsi  psichologines mazumos, kurios lauzydamos save prisitaike prie iprastu antrakvadrisku elgesio modeliu. Postsovietiniu laiku labai is leto keiciasi sie dalykai.

Ar Jums pavyzdziui nepasirode keista, kad antrakvadriu diskusija siame forume apimtim lenkia visas kitas kvadras? Kaip cia yra?

Tai veikiausiai liudija, kad kitos kvadros ir siandiena yra psichologines mazumos. Bet reikia zinoti, kad dalis kitakvadriu veikiausiai dalyvauja

forume laikydami save antrakvadriais, nes jie tiesiog vidutiniai normalus ir labai tipiski tokie sisteminiai produktai, kuriu demonstruojamos savybes yra panasios i tuos antros kvadros iprasto elgesio modelius. Paprasciau sakant tai kitu kvadru atstovai, kurie

uzsirase arba buvo uzrasyti ekspertu antruku pas antrukus ir tiki tuo.

      Iki







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 10:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
sveiki:

Gintarai, d?l aktyviai besireiškian?i?j? tai prajuokinai,

man j? aktyvumas imponuoja.



Sostin?je kr?va ger? parod?: šiuolaikinio meno kvadrienal? apima keliolik? galerij?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 10:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
spalvota:



Valiooooo  :smile: Musishkiu padave  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 11:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
spalvota raš?:
sveiki:

Gintarai, d?l aktyviai besireiškian?i?j? tai prajuokinai,

man j? aktyvumas imponuoja.



Sostin?je kr?va ger? parod?: šiuolaikinio meno kvadrienal? apima keliolik? galerij?.




    Nesupratau,  kur butent juoko priezastis? Man imponuoja  aktyvumas visu dalyviu, o del antros aktyvumo as ankstesniam rastelyje atskirai pasidziaugiau tuo.  Pamastyti apie priezastis, analizuoti situacija giliau verta. Bet tai, apskritai, nelabai budinga psichologiniai daugumai, todel kiekviena mintis ne is konvejerio atrodo kaip sensacija. Siuo atveju as specialiai pasirinkau dideli ir rysku fakta, kuris kabo kaip Saule virs musu forumo. Ir kurio niekas nepastebedavo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 11:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



Pasiginchychiau del "nepastebedavo". Tiksliau butu - neakcentuodavo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 11:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
m2 raš?:
Gintaras:



Pasiginchychiau del "nepastebedavo". Tiksliau butu - neakcentuodavo.




Gal galetumet pacituoti kur tai buvo pastebeta as buciau tuo dekingas, nes surasti sunku. Pravers analizei.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 11:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Dar sudomino toks komentaras is antros, kad man kazkas negerai su pasaulio suvokimu. Kaip visa tai girdeta. Sakysime apie puvanti kapitalizma ir klestinti socializma. Ir apie tuos kurie sito nesupranta nes yra nepilnaverciai.

Tai klasikinis demagogijos pavyzdys nepateikiant absoliuciai jokiu argumentu.

Idomu, koks turetu buti pasaulio suvokimas, kad nematytum tokio fakto, kad yra visuomeneje (tyrimai buvo atlikti Rusijoje ir Amerikoje)  visi tipai mazdaug tolygiai pasiskirste, tai salygoja zmoniu prigimtis.

Cia pas mus yra kitaip. Taigi kodel? Siulomas paaiskinimas is antrakvadrijos, tai sutrikusio  matymo rezultatas. Noredamas jums itikti as siulau dar viena paaiskinima - jeigu faktai netinka tuo blogiau tiems faktams, bet tik ne teorijai.

O kad esu profesionalus mulkintojas, pagyrete mane labai, pasiziurekite i statusa kol kas esu tik dalyvis. Kas profesionalai irgi nesunkiai pamatysite ten pat:)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 11:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



Gintarai, ar butina visus pastebejimus pareikshti garsiai, t.y., shiuo atveju, parashyti? Galima gi tiesiog sau tai pastebeti. Todel kartais juokingai atrodo, kai kas nors manosi atrades Amerika, nors kitiems tai jau seniai zhinoma ir aishku  :smile:



P.S. Dalyvio statusas keichiasi nuo parashytu zhinuchiu skaichiaus. Niekas nieko specialiai nevertina :smile: ir neskirsto i profus ir shiaip dalyvius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Bir 2005, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
m2:



Ir vel nieko neber  :sad:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 15 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007