Socionikos forumas

Dabar yra 17 Geg 2024, 17:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2005, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



...o nenusibosta taip sudetingai i viska zhiureti? :smile: Prasmes rasti galima visur, tik nereikia vazhiuoti sharvuotame traukinyje. Jums uzhkliuvo Zhukoves pinigai :smile: parashelyje. O "12 kedzhiu" jus matete? Daug kas paaishketu  :smile:

Ir sorius, jei uzhgausiu, ale jums, kaip Dzhekui, gyvenimo dzhiaugsmo truksta...Bent mano pazhistamos Dzhekes (o ir rusishki Dzekai) butent tuo pasizhymi ir traukia periodishkai i pesimizma klimpstanchius Dreizeriukus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 00:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
m2 raš?:
Gintaras:



...o nenusibosta taip sudetingai i viska zhiureti? :smile: Prasmes rasti galima visur, tik nereikia vazhiuoti sharvuotame traukinyje. Jums uzhkliuvo Zhukoves pinigai :smile: parashelyje. O "12 kedzhiu" jus matete? Daug kas paaishketu  :smile:

Ir sorius, jei uzhgausiu, ale jums, kaip Dzhekui, gyvenimo dzhiaugsmo truksta...Bent mano pazhistamos Dzhekes (o ir rusishki Dzekai) butent tuo pasizhymi ir traukia periodishkai i pesimizma klimpstanchius Dreizeriukus.


  Laba diena,

  Atrodo  tiketina, kad mes  ne dualai, sprendziu tai ir is asmeninio rastelio kuriame as paprasiau siokios tokios pagalbos,

na atsakymas buvo mazdaug  susiveiksi ka nors ar tai reiksminga:) taip galvoju, prisimindamas savo bendravimo patyrima su dualais.

Pagal atsakymo pobudi jus veikiausiai esate SLI.

Na o  gyvenimo dziaugsma aktyvinti,tai labai uzdegantis Heksli pasiulymas, bet izeidziantis Dzeka. Ka tik as grizau is nuostabios keliones, kurioje dalyvavo 8 zmones, si kompanija keliauja su manim daug kartu. As keliones pats organizuoju.



Dar apie etinius. Normali ju paskirtis linksminti loginius - tai dazniausiai pasitaikanti situacija. Retai pasitaikantis (is 16 varinatu)Draizerio Dzeko santykiai, kuriuos Dzekas praskaidrina savo  intelektualiais bajeriais, juos supranta is esmes tik 3 kvadra.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 10:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



Kadangi skirstau zhmone i savus ir i svetimus, svetimu nepuolu sutikti ishskestomis rankomis :smile: Ir nesuprantu, kodel uzhsiraukete del to, kad parashiau, jog daugiau Dreizeriu nepazhistu ir linkiu rasti ju kur nors pachiam? Ir kazhkaip ribotai etinius vertinate - tik kaip loginiu linksmintojus. Skamba izheidzhiamai.

Intelektualus Dzheku bajeriukai man gerai pazhistami - tiek Debesiuka, tiek Scarlet tuo pasizhymi. O jus tuo kolkas nesublizgejot chia, gaila :sad:...Bet gal dar viskas priesh akis? Tikiuosi :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 03:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
m2 raš?:
Gintaras:



Kadangi skirstau zhmone i savus ir i svetimus, svetimu nepuolu sutikti ishskestomis rankomis :smile: Ir nesuprantu, kodel uzhsiraukete del to, kad parashiau, jog daugiau Dreizeriu nepazhistu ir linkiu rasti ju kur nors pachiam? Ir kazhkaip ribotai etinius vertinate - tik kaip loginiu linksmintojus. Skamba izheidzhiamai.

Intelektualus Dzheku bajeriukai man gerai pazhistami - tiek Debesiuka, tiek Scarlet tuo pasizhymi. O jus tuo kolkas nesublizgejot chia, gaila :sad:...Bet gal dar viskas priesh akis? Tikiuosi :smile:


  Je je ir as supratau galu gale svetimi tai tie kur konferencijoje, tai tie su kuriais vis sneku ir sneku, ko daugiau bendrauju tuo vis svetimesni, o savi tai tie su kuriais vis tyliu ir tyliu, ko daugiau tyliu tuo mielesni. Kam tiek konfliktintis? Negi socionika vis dar reikalauja auku..

Va sakysime dar nesamone,  islenda Dzekas be bajerio kaip rysiu ministras be rysio. Vis toliau nuo teorijos.

Beje apie tai kad etiniai yra pacios gamtos skirti palinksminimui, tai apibreze dar socionikos kureja Ausra ir jie gerai jauciasi tai darydami. Jeigu jus este LSI tai zinoma su etiniais neturite bendro, tai tada visas soru laukas ir kruopu katilas, bet jus tikriausiai turetumet isizeisti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 03:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
  Tipines tipavimo klaidos, pasitaikancios Lietuvoje. Kaip kazkur skaiciau jeigu Zukovas panasus i Donki tai reiskia, kad tai Dostojevskis:)

Supainiojami zmones dazniausiai neatsiktinai bet  i kita tipa su kuriuo yra lygiagretus, giminiskas, netgi dualinis ir konflktinis santykis



Apie viena is tokiu atveju pakalbesiu placiau. Tipas tikrasis is tiesu yra dualas to tipo kuris "nustatytas".  kaip tai pasidaro? jungo modelyje 4 funkcija yra vaidybine,dar vadinama treniruojamoji, t.y sakysime jeigu etinis jis vaidina logini, loginis vaidina etini, is tiesu jie zinoma tokie nera. nepatyres tipuotojas gali suklysti, as savo laiku susipazines su socionika irgi butent taip suklydau, teisybe man vos pazvelgusi pasake Ausra, ir is pradziu nenorejau su tuo sutikti abejojau. Bet visas likes gyvenimas patvirtino, kad butent tada suzinojau tiesa apie savo nuosava tipa. Manau bet kokia informacija kuri gali sukelti minciu

del tipo, ypac savo, patikslinimo yra neikainuojamai vertinga.

Toliau tesiant, ar nepastebejote kad konfliktiorai yra panasus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 04:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Paskaiciau kas ka parase apie mirazinius santykius. Manau esminiai dalykai neakcentuoti. Tokie tai yra mano tipo santykiai su maksu ir maksemis.

O tu tipu Lietuvoje gyvas galas. Patyrimas yra. Kazkas pavadino juos meiluziniais santykiais, lenteleje ta pati M raide. Labai teisngai. Tai beveik idealus meiluziniai santykiai. Svarbiausi geri bruozai nekonfliktiskumas, zmones kai issiskiria nesiilgi vienas kito susitike net po ilgo laiko bendrauja tarsi neatvese. Siu santykiu spastai: zmogus gali noreti juos kazkaip isvystyti sukurti kokia tai bendra veikla, bendradarbiavimo forma, ir paprastai pradzioje sekasi bet veliau kiaulyste. Mirazinis partneris padares kiaulyste tai miglotai supranta, kad tai padare:)

Vis del to zinant socionika galima numatyti kokio pobudzio kiaulystes gali buti ir netgi isvengti sio to. taciau kiekvienoje mirazineje poroje

tos kiaulystes skirtingos. Pagrindine priezastis panasi: reikia zinoti kad partneris vis tiek nesupras tavo tikslu taip kokie jie yra is tiesu.

Bet jo dualas, su kuriuo tu esi dalykiniuose santykiuose(jie turi ir kitu vardu) jam gali daug ka isaiskinti. Taigi praktika tokia, galima panaudoti meiluzio duala ar duale kaip informacijos perdavimo tarpininka,kaip aktyvatoriu tavo tikslams, jeigu ketinate ka nors daugiau veikti ne tik myletis.

Cia pastebejimai ne is knygu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 16:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Gintaras: labai ?domu. Kaip supratau, Aušra tau pad?jo ?sitikinti, kad esi džekas, o tu kaip ir buvai tikras, jog esi hamletas? Ar gerai supratau?



O d?l konfliktini?, k? turi minty? Man mano konfliktioriai diumos labai panaš?s tarpusavyje, lengvai nutipuojami saky?iau. ?domu, paaiškink smulkiau.



O su sor? laukais ir kruop? katilu tai geras...  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 01:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Skarlet raš?:
Gintaras: labai ?domu. Kaip supratau, Aušra tau pad?jo ?sitikinti, kad esi džekas, o tu kaip ir buvai tikras, jog esi hamletas? Ar gerai supratau?



O d?l konfliktini?, k? turi minty? Man mano konfliktioriai diumos labai panaš?s tarpusavyje, lengvai nutipuojami saky?iau. ?domu, paaiškink smulkiau.



O su sor? laukais ir kruop? katilu tai geras...  :happy:




Ne as "buvau" tarp etiniu sensoriku. Paprastai pirmas nustatymas buna neteisingas bet tai beveik normalu nes zmogus pakankamai sudetingas.

Klysta ir autoritetai. Pagrindine priezastis visi klausineja koks ten ir koks ten tipas. na negi pasakysi reikia zmogu pastebeti ilgiau. Is autoritetu reikalaujama rezultato tuoj pat. As pacioje pradzioje dariau net ekspermenta, ta pati zmogu kelis kartus prasiau tipizuoti ir isitikinau kad ir autoritetai ta pati zmogu uzrase i skirtingus tipus,

aisku jie net neprisimine to ka kalbejo anksciau. As daznai pasakau kad nezinau ir aisku atrodau nerimtai, bet geriau taip negu zmogui pameluoti. Sustojes laikrodis nors du kartus per para parodo tikslu laika, o veluojantis niekada. Apskritai Dzekai laikomi geriausiais tipuotojais is visu 16 tipu, bet gal del to, kad jie neskuba su isvadomis kol nesukuria to zmogaus asmenybes modelio. Budami intuitais jie prastokai moka pristatyti save tam tikriems platiesiems liaudies sluoksniams, ne visuomet linkstama i juos isiklausyti.Bet tai ne Dzeku problema.

Stebedamas tapatybes manau kad mes neretai sudetingai snekam, na snekam pazodziui taip kaip galvojam, esu del to gaves seniau teisingu pastabu is savo dualu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 01:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Skarlet raš?:
Gintaras: labai ?domu. Kaip supratau, Aušra tau pad?jo ?sitikinti, kad esi džekas, o tu kaip ir buvai tikras, jog esi hamletas? Ar gerai supratau?



O d?l konfliktini?, k? turi minty? Man mano konfliktioriai diumos labai panaš?s tarpusavyje, lengvai nutipuojami saky?iau. ?domu, paaiškink smulkiau.



O su sor? laukais ir kruop? katilu tai geras...  :happy:




Apie diumus. Taip Lietuvoje yra tam tikra diumu "kasta". Bet nevisi papuola i ta rase. Kartais diumais pasirodo tai, kas is isvaizdos atrodo tarkime, kaip Heksliai, tai del to kad kai kada diumos megsta vaidinti dideli intuita, jie tokie zinoma nera. Bet aktoriai neblogi. Apskritai, manau lengvai nustatomu tipu nera, kaip ir sunkiau nustatomu.



Beje tipiskas lietuvis tai Diumas pagalvokite patys - iracionalus, sensorikas, etinis ir kas labai rysku musu tautoje - intratimas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 02:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
Gal but reiketu labiau pagristi Diuma, nes pamaciau kad kitur

manoma kad tai maksimas. Pirmiausia musu daugumos zmoniu gyvenimas netgi pradedant ir baigiant vyriausybe yra iracionalus.

Niekas nezino ka mes darysime po metu, po menesio, paskutinem minutem budavo pertvarkomi darbo dienu isdestymai, kai artedavo sventes. racionalius vakariecius iskaitant ir maksimus tai vede is proto.

taigi maksimas yra racionalus, tai netipiskas elgesio modelis musu visuomeneje. Taciau sutikciau kad tai gal 2 tipas pagal reiksminguma

Lietuvoje.

Beje musu visuomene per paskutini 10 meti sparciai suracionalejo,

taigi racionalams Lietuvoje pasidare geriau.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 03:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
?siterpsiu, d?l to pa?io iracionalumo (tiktai bendr?ja prasme).



Gintaras: Diskusijas lie?ian?ias konkre?ius tipus, santykius ar kitus teorinius dalykus, o taipogi visuomenines diskusijas der?t? aptarti ne kvadros temoje, o naujoje atskiroje, arba jau esamose temose, kur tai gal?t? aptarti kiekvienas dalyvis.

Beje, vietoj trij? žinu?i? iš eil?s, geriau rašyti vien? ilg?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 10:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gintarai, na atvesk ? forum? BENT VIEN?  gyv? Dium?ik?  :wink: 

Žinau, kad jie ting?s diskusijoms,  bet ?ia gal kaip nors atkutensim.... :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



Na, kadangi mane tipavo Zhukove, Dzheke bei Dostike, esu linkusi pasitiketi jomis, o ne jusu skubota ishvada  :smile: (taip greit mane priskyrete LSI, nors keliomis zhinutemis zhemiau aishkinate, kad Dzhekai neskuba paskelbti verdikto. Nesutampa kaiptais...Tada gal jus ne Dzhekas - nes i mano pazhistamas Dzhekes nesate panashus?) Juolab, kad kiti forumuose (deja, ne lietuvishkuose) sutikti Dzhekai vyrai kelia simpatija, o jus ne :sad: Labai idomu, kuriai amzhiaus grupei jus priklausote? Nes toks kategorishkas "visazhinishkumas", nepriimant kitokios nuomones, budingas arba jaunatvishkam maksimalizmui (Vartotojas 2, chia ne apie tave :wink:), arba seniokishkam pasiputimui.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 15:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2005, 02:51
Pranešimai: 50
m2 raš?:
Gintaras:



Na, kadangi mane tipavo Zhukove, Dzheke bei Dostike, esu linkusi pasitiketi jomis, o ne jusu skubota ishvada  :smile: (taip greit mane priskyrete LSI, nors keliomis zhinutemis zhemiau aishkinate, kad Dzhekai neskuba paskelbti verdikto. Nesutampa kaiptais...Tada gal jus ne Dzhekas - nes i mano pazhistamas Dzhekes nesate panashus?) Juolab, kad kiti forumuose (deja, ne lietuvishkuose) sutikti Dzhekai vyrai kelia simpatija, o jus ne :sad: Labai idomu, kuriai amzhiaus grupei jus priklausote? Nes toks kategorishkas "visazhinishkumas", nepriimant kitokios nuomones, budingas arba jaunatvishkam maksimalizmui (Vartotojas 2, chia ne apie tave :wink:), arba seniokishkam pasiputimui.





As nepaskelbiau verdikto skaitykite kas buvo parasyta. As iskeliau prielaida, darbine hipoteze. O visa kita.... tas seniokiskas pasiputimas maksimalizmas ir tt. koki tai rysi turi su socionika? Uzgauliojate ar ne?

Kyla klausimas, jus cia kazka veikiate, ar turite supratima del ko mes cia snekames? Gal norite man uzvosti? Tai vozkite i ekrana daug kartu kol pasitenkinsite.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Bir 2005, 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Gintaras:



Mielai skaityciau :smile:, tik kartais sunku sekti jusu minties eiga, kai skirybos zhenklu nerasta. Nesiekiu uzhgaulioti, tiesiog bandau issiaishkinti tai, kas man neaishku (t.y. tam tikro elgesio priezhastis). O apie uzhvozhima ishvis nonsensas...Kadangi i nemotyvuotus agresijos priepuolius neesu linkusi, tai man nesuprantamas toks pasiulymas. Chai jus taip savo emocijas reishkiate? Man, deja, toks variantas nera priimtinas. O shnekames chia del laaabai ivairiu priezhaschiu. Gyvenimas nesisuka vien tik apie socionika.  Primenate man viena pilieti, kuri teko susitikti kitose interneto vietose.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 346 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 20 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007