Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Spa 2005, 15:41 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 47
Tokiais atvejais, jokiais b?dais nereikia kurti besiduplikuojan?i? vartotoj?.

Visas technines problemas si?sti adresu webmaster@linija.org ir pagalba bus suteikta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Sau 2006, 15:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
a???... ledynmetis nueina, laikas keltis! :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 00:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
liutauras: ne, nu visgi padariau išvad?, kad šie namai išties patys jaukiausi :smile: juk ?ia taip ramu ir tylu... sukurta produktyvi darbo aplinka, ir nieks be reikalo netrukdo :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 23:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
liutauras:Dziugu kad kvadra pildosi, tik kad labai jau pas mus ramu, nera aistru, gincu, tai ir esam tyliausi, jaukumas svarbiau uz pusiau piktas diskusijas, kaip sakant su protingais zmonemis malonu ir patylet kartu. Gal pasirodys merginos, ka parasys, o tai man kaip logikui sneket del snekejimo kazkaip nesava. Cia ne chatas, klaus, teig ka nors ir sulauksi atsakymo, bet nebutinai per diena, paziurek, cia zmones kvadroj rasineja jau ne pirmus metus, ir tik tiek parase.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 14:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
liutauras: ne, nu visgi padariau išvad?, kad šie namai išties patys jaukiausi :smile: juk ?ia taip ramu ir tylu... sukurta produktyvi darbo aplinka, ir nieks be reikalo netrukdo :wink:


:happy::happy::happy:

Pardon, galima sutrukdyti :wink:? Bet as tik siaipsau, visai be reikalo, grynai etiskai, vardam etisko ir dar moterisko paplepejimo :wink:

Prisipazinsiu, cia jau tikrai senokai buvau, visko neskaiciau, uztad nezinau kokiu tipu jus pravardziuoti :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 02 Vas 2006, 14:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:
liutauras:Dziugu kad kvadra pildosi, tik kad labai jau pas mus ramu, nera aistru, gincu, tai ir esam tyliausi, jaukumas svarbiau uz pusiau piktas diskusijas, kaip sakant su protingais zmonemis malonu ir patylet kartu. Gal pasirodys merginos, ka parasys, o tai man kaip logikui sneket del snekejimo kazkaip nesava. Cia ne chatas, klaus, teig ka nors ir sulauksi atsakymo, bet nebutinai per diena, paziurek, cia zmones kvadroj rasineja jau ne pirmus metus, ir tik tiek parase.


Na, jau protingai patylejom :wink:, pakaks, bent jau kuriam laikui :wink:

Ir jau iskarto iskilo klausimukas, o kaip tau atrodo, kad etikai sneka tik vardan snekejimo:wink:? Vat apskritai idomu pasidare, koks ispudis klausant etisko tarskejimo?

Dar idomu butu apie aistras ir gincus, kiek Stirlico akimis diskusijose jie reikalingi, ir nereikalingi, ar apskritai emocionalumas reikalingas ar ne, jei reikalingas ar toleruotinas tai koks?

Siaip ir liutauro nuomone idomi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2006, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene: ne štirlicas esu, bet pasamprotausiu, juolab tavo užkabinta tema išties ?domi :wink:.  Iš tikr?j? šnek? ir emocij? turi b?ti tiek, kiek j? reikia ir ne daugiau. Šnekos - tikrai ne savaiminis tikslas. Pokalbis turi b?ti ?domus ir praturtinantis, o ne tiesiog šiaip beprasmis plep?jimas. Jei matau, kad man su žmogum neišeina taip kalb?tis, tai aš per daug jo ir nelie?iu - vis tiek nebus didel?s naudos iš tokio bendravimo nei man, nei jam. Kitas dalykas - šiaip keli? žodži? persimetimas arba šypsen? padalijimas aplinkui. Tas niekad nepakenkia, nes toks lengvas ir trumpas pabendravimas visad pakelia nuotaik? šiek tiek, ir atneša pozityvi? emocij?, kas teigiamai nuteikia tave kasdieniuose darbuose. Tad vienatv?s vengiu kaip šunis ugnies - nes taip nustoju dalies savo gyvenimo prasm?s.



tai va tiek pradini? min?i? mano. o kalbant apie aistras - tai jas man sunku kontroliuoti. m?tausi ? visas puses ir d?mesys išsiblašk?s kaip reikiant. Bet k? padarysi, toks jau esu - man nuolatos reikia nauj? id?j?, kuriomis gal??iau tinkamai pasigardžiuoti. tai mano dvasinis penas - literat?riškai kalbant - kuriuo nebijau pasidalinti ir su kitais. va taip. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Vas 2006, 20:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
Pelene: ne štirlicas esu, bet pasamprotausiu, juolab tavo užkabinta tema išties ?domi :wink:


Aha, ne Stirlis tu, bet jauciasi, kad "saviakas":wink:

liutauras raš?:
Iš tikr?j? šnek? ir emocij? turi b?ti tiek, kiek j? reikia ir ne daugiau.


Ir as labai nemegstu pernelyg isreikistu emociju, neigiamu net is fizionomijos negaliu tvert. Suprantama, kai zmogui sunku, blogai, ar dar kokia problema, ja reikia spresti ir stabilizuoti emocine busena, bet tie zmones, kuriems prasta nuotaika tiesiog uzejo, man kazkas nepaaiskinamo ir nesuprantamo. As dabar mastau, kazin musu kvadroje nors vienam gali buti tiesiog siaipsau bloga nuotaika? Bent jau Heksliui su Dostiku turbut taip nera.

liutauras raš?:
Šnekos - tikrai ne savaiminis tikslas.


Na taip. Bet tarpusavyje, kaip etikai intuityvus isijaucia ju pokalbis tampa, kaip srauni upe, tema gena tema, bet va idomu, kaip ju pokalbis atrodo is sono logikams sensorikams, visgi ju aktualijos kitos.

liutauras raš?:
šypsen? padalijimas aplinkui. Tas niekad nepakenkia, nes toks lengvas ir trumpas pabendravimas visad pakelia nuotaik?


Ir man taip.

liutauras raš?:
Tad vienatv?s vengiu kaip šunis ugnies - nes taip nustoju dalies savo gyvenimo prasm?s.


Ziurint kas yra ta vienatve? Jei buni vienas, bet uzsivertes maloniais darbeliais, ta vienatve kartais net labai smagu pasimegauti. Bet gali buti ir taip, kad gali buti tarp zmoniu bet jausti vienisuma.

liutauras raš?:
man nuolatos reikia nauj? id?j?, kuriomis gal??iau tinkamai pasigardžiuoti. tai mano dvasinis penas - literat?riškai kalbant - kuriuo nebijau pasidalinti ir su kitais. va taip. :wink:


O is kur tos idejos pas tave ateina? Ir kokio stiliaus idejos tave labiausiai "uzgardina":wink: As kazkaiptai isivaizduoju, kad tu turetum buti neprispaustas tam tikru visuomeniniu normu remu:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 00:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene raš?:
As kazkaiptai isivaizduoju, kad tu turetum buti neprispaustas tam tikru visuomeniniu normu remu:wink:





oi, aš labai jautriai reaguoju ? tas "visuomenines" normas, ypa? jeigu suvokiu, kad tos normos - visuomenin?s. tada aš jas noriu kuo grei?iau sulaužyti.



apskritai tai labai sunkiai pernešu visokius ?sipareigojimus, kai užduota griežtai elgtis, kažk? laiku padaryti, ir labai tiksliai. mane tai veda ? nevilt?, b?na sunku susikaupti. geriausia kai leidžia visiškai atsipalaiduoti ir duoda laisv?, tada galiu kažk? ppadaryti, bet neturi b?ti jokio spaudimo iš šalies. o deja paprastai viskas b?na kitaip... :sad:



o id?jos man dažniausiai ateina duše :wink: tada labai daug dalyk? prisigalvoju. arba bendraujant su ?vairiais žmon?mis ir po to apm?s?ius, kas su jais buvo kalb?ta. labai m?gstu diskusijas - jose gimsta tiesa.



šnekant apie id?j? pob?d?, tai jos b?na dviej? tip? (ties? sakant, nežinau ar kitoki? r?ši? dar ir b?na): tai teorin?s-mokslin?s (nes akademinis gyvenimas - man prie širdies) arba kaip pakeisti pasaul?, kad jis b?t? geresnis. ir dar, labai susikrimstu, jei mano id?jomis nepatiki, bet ?ia matyt visiems taip b?na.



nu tai tokios šnekos. bet pasakyk k? nors apie save ir tu... visgi abu etiniai tipai esam :wink:



p.s. tiesa, gaila, kad nebuvo tav?s (kaip ir svyt) šios dienos myte. visai nieko buvo kaip pirmam (o kai kam jau antram) kartui. daugiau toki? dalyk? reikia :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 22:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras,

Taip, zinau, tokie dalykeliai visada labai idomus. Bet siuo metu mano galimybes labai ribotos, va, jei but buve Kaune, gal buciau ir istrukus keliom valandzikem.

Na, tikekimes kadanors pamytinsim, jei ne vienokiu, tai kitokiu budu :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Vas 2006, 23:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene raš?:
Na, tikekimes kadanors pamytinsim, jei ne vienokiu, tai kitokiu budu :wink:




B?tinai! :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 01:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius


Ir jau iskarto iskilo klausimukas, o kaip tau atrodo, kad etikai sneka tik vardan snekejimo:wink:? Vat apskritai idomu pasidare, koks ispudis klausant etisko tarskejimo?



Manau viskam savas laikas ir vieta, jei tai darba sakyciau netoleruotina, jei prei ezero kepant mesgalius- butina.



Dar idomu butu apie aistras ir gincus, kiek Stirlico akimis diskusijose jie reikalingi, ir nereikalingi, ar apskritai emocionalumas reikalingas ar ne, jei reikalingas ar toleruotinas tai koks?



Niekada nepasieksi tikslo gincu, vistiek po ginco visi issiskiria likdami prie savo nuomones, juk ginco ikarstyje visi sneka bet ka: manipulioja statistika, cituoja biblija, vartoja tokias frazes "visuose laikrasciuose raso" "visi ta zino" "retsykiais paziurek ziniu laidas" "paskambink i X istaiga ir pakaklausk" kas gali tiketi tokiom nesamonem? As manau kad issiaiskinti pozicijas ir rasti kompromisa galima tik rimtais apgalvotais argumentais. As pats linkes i gincus, bet emocingu paprastai nesigauna, juolab priklausomai nuo reikalo svarbos kartais gincai uzsitesia net kelis menesius, per ta laika as arba randu argumentu arba ne. O apie ukinius gincus su seimos nariais... Visgi stengiuos atidet sprendima kol nera kompromiso ir praeis aistros.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 01:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
[. As dabar mastau, kazin musu kvadroje nors vienam gali buti tiesiog siaipsau bloga nuotaika? Bent jau Heksliui su Dostiku turbut taip nera.



Pasaliniu akimis tai man gali tuomet kai nezino priezasties. Nu ne dostiko akimis aisku... Dostikai itariu nejaucia kai pas mane bloga nuotaika, arba per 5 sekundes ja pakelia.

Nors siaip sau kazi. Beto, kita karta jei buna bloga nuotaika del vienos priezasties ar tarkim zmogaus, susitikus kitai kompanijai galiu persijungti, buti linksmas o paskui likes vienas ar tuo labiau su tuo (tais) zmogum (zmonemis) vel buti piktas.

VYT


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 10:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
bet pasakyk k? nors apie save ir tu... visgi abu etiniai tipai esam :wink:


O kas domina?:wink:

Visu pirma, esu nepastabi, klausiau koks tavo tipas, o tik dabar pastebejau tavo parasa :happy:, nors kartais zybteli ta pastabumo lempute :happy:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 10:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
oi, aš labai jautriai reaguoju ? tas "visuomenines" normas, ypa? jeigu suvokiu, kad tos normos - visuomenin?s. tada aš jas noriu kuo grei?iau sulaužyti.


Pas mane nekyla noras kazko lauzyti :wink:, as tiesiog nepaisau ir nesuku sau galvos. I kiekviena situacija ar zmogu ziuriu individuoaliai.

O, kilo mintis. Helslis kuo tikriauisas psichologas, ypac placiaja ekstravertine prasme: paguos, palinksmins, suteiks vilti..., o va Dostikas greiciau psichoanalitikas, ne tik ims fakta, bet pasigilins is kur jis iskilo... Tai tada kokie gi tas Stirlis su Gabenu, kad tokie dualai reikalingi??? Tai gal pas juos pakankamai tu remu, kad mes juos lauzytume :wink:

Mudu (Hekslis su Dostiku) tiesiog "mitu griovejai":happy::happy::happy:

liutauras raš?:
apskritai tai labai sunkiai pernešu visokius ?sipareigojimus, kai užduota griežtai elgtis, kažk? laiku padaryti, ir labai tiksliai. mane tai veda ? nevilt?, b?na sunku susikaupti. geriausia kai leidžia visiškai atsipalaiduoti ir duoda laisv?, tada galiu kažk? ppadaryti, bet neturi b?ti jokio spaudimo iš šalies. o deja paprastai viskas b?na kitaip... :sad:


Hekslis, manau, labiausiai tinkamas kazka kazkuom itikinti, "issrebti privirta kose". Pvz.: Jei jau kokiai firmai kazkas netvarkoje su mokesciais, reiktu siusti Heksli, turbut jie ir nieko nesuvokdamas apie reikala sutvarkytu viska geriau uz ismananti. Manu cia labai gerai pasireiskia kurybine santykiu etika. Labai gerai moka ja naudotis:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 39 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007