Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:52

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 11:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:
Niekada nepasieksi tikslo gincu, vistiek po ginco visi issiskiria likdami prie savo nuomones,


liutauras raš?:
labai m?gstu diskusijas - jose gimsta tiesa.


Va kaip idomu. As liutauro komandoje :wink:

Vel kyla klausimas. Kas kokiu tikslu diskutuoja ar gincijasi? Netgi zodziai panaudoti skirtingi.

Logikai sensorikai gincijasi, kad "uzkariautu prieso teritorija ir iskeltu savo veliama"?

Etikai intuitai veliasi i diskusijas vardan tiesos isgryninimo. Manau jie neturi poreikio irodineti "savo tiesa", jie tiesiog nori ja suzinoti.

Idomu pasidare, kokie dazniausiai vienu gincu, kitu diskusiju objektai?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 11:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:
Niekada nepasieksi tikslo gincu, vistiek po ginco visi issiskiria likdami prie savo nuomones, juk ginco ikarstyje visi sneka bet ka: manipulioja statistika, cituoja biblija, vartoja tokias frazes "visuose laikrasciuose raso" "visi ta zino" "retsykiais paziurek ziniu laidas" "paskambink i X istaiga ir pakaklausk" kas gali tiketi tokiom nesamonem?


Taip, niekada nerasi tiesos noredamas zinoti tik savo "tiesa". o tuo labiau jos per jega neikisi kitam.

O jei jau pasnekovas pradeda manipulioti "visais laikrasciais", "visu manymais", ieskoti bendroje patalpoje sau "pritarianciuju", jei vietoje as zinau, gaunasi visi zino, jis pralaimejo ginco kova ir kvieciasi "pastiprinimo". Nes didzioji dalis "kovotoju", net ir akivaizdziai "pralaimejusiu musi", negali pripazinti pralaimejimo.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Vas 2006, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:
As dabar mastau, kazin musu kvadroje nors vienam gali buti tiesiog siaipsau bloga nuotaika? Bent jau Heksliui su Dostiku turbut taip nera.


Tikrai nebuna be priezasties, uz Dostika garantuoti galiu ir kiek tenka matyti Heksli - nebuna blogos nuotaikos tiesiog siaipsau (labai retai ir tik su rimta priezastim, ir labai trumpai).

Tarp Dostiko ir Hekslio gal skirtumas butu toks, kad Hekslis viska papasakos, pasamprotaus vienam, kitam ir kaip nusiprauses, O Dostikas turi "zaizda issilaizyti" pats, "patiketiniu" labai retai pasitaiko reikiamu metu, reikiamoje vietoje.

svyt raš?:
Pasaliniu akimis tai man gali tuomet kai nezino priezasties. Nu ne dostiko akimis aisku... Dostikai itariu nejaucia kai pas mane bloga nuotaika, arba per 5 sekundes ja pakelia.


Dostikai labai greitai pajaucia, kad "kazkas ne taip", nepakencia liudnos, prislegtos atmosferos, ja butina stabilizuoti, kartais net atvirai issiaiskinti, cia jau priklauso nuo situacijos ir zmogaus. Dostikas jauciasi atsakingas uz kito (artimo) zmogaus dvasine pusiausvyra.

Dar toks pastebejimas, jei ir Stirlis kazkuom pagadina Dostikui nuotaika, stebetinai greitai moka ja ir patitaisyti.:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 00:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Etikai intuitai veliasi i diskusijas vardan tiesos isgryninimo. Manau jie neturi poreikio irodineti "savo tiesa", jie tiesiog nori ja suzinoti.





tikrai taip, labai teisingai pasteb?jai. bet iš kitos pus?s bent aš galvos netrankau ? sien?, jei nujau?iu, kad gin?ytis didel?s prasm?s n?ra (ypa? d?l visokios buities). na, turi žmogus sau nuomon? - tegu turi, nesinori juk pyktis ar griauti jo susikurt? pasaul?.



Tikrai nebuna be priezasties, uz Dostika garantuoti galiu ir kiek tenka matyti Heksli - nebuna blogos nuotaikos tiesiog siaipsau




na, aš tiesiog šiaip nesuprantu, kaip gali b?ti bloga nuotaika "tiesiog šiaip sau" :smile: vis tiek turi b?ti kažkokia priežastis. :smile: kitas dalykas, ar tai sugebi suprasti ir save sukontroliuoti...



ir visgi man protarpiais, ypa? neretai stresin?se situacijose, užeina netik?tai mirtinas li?desys. nieko su savim negaliu padaryti. jau?iuosi vieniškas ir norisi kažkur pab?gti, ypa? nuo sav?s paties. kažkokia lengva neapykanta pa?iam sau: kad nemoki gražiai elgtis, kad nepavyksta tinkamai užmegzti kontakto, kad pasirodai kvailas ir t.t. susipyksti su savim ir tiek. turi praeiti šiek tiek laiko, kad viskas v?l stot? ? savo v?žes, bet tas, tiesa, pasitaiko išties retai, bet buvo, ir ne kart?. bet ?ia gal jau ne socionikiniai veiksniai lemia? :strange:



kita vertus, ? visus žmones ži?riu labai geranoriškai. tod?l sunku ant ko nors nuoširdžiai supykti. visada surandu jo elges? pateisinan?i? priežas?i? - socionika, beje, ?ia itin praver?ia :smile: tiesiog patinka b?ti atlaidžiam :smile:



galiu tik susierzinti d?l kit? elgsenos. ir tai gali b?ti gan stiprus erzelys, ir turiu prisipažinti, kad b?na atvej?, kai esu paradoksaliai priekabus, ypa? ilgesn? laik? (ne dien? dvi - turiu omeny, o žymiai daugiau ir artimiau) bendraujant su žmogum. gali sunervinti tiek kokia ne laiku ištarta arba bukoka fraz?, ar netikusios deklaruotos viešai vertyb?s ir j? filosofija, netgi mažy?iai manieros niuansai ar už?iuoptos to žmogaus silpnyb?s. Žinoma, stengiuosi to niekada neparodyti ir laikausi iš pa?i? paskutini?j?. tik išor?j vis tiek tas gali "atsiduoti". tokiais momentais elgiuosi palyginti šaltokai, pastatau sien? ir ar?iau sav?s to žmogaus bent kur? laik? nebeprileidžiu, na, kol širdis atl?gsta. knežinau, ?ia gal iš tikr?j? tas vadinamasis heksliškas aristokratizmas? kuris man iki šiol yra m?sl?, nes laikau save išties demokratišku žmogum: myliu ir noriu myl?ti vis? pasaul? kartu pa?mus :smile: iš id?jos man visi žmon?s labai geri ir ?dom?s :smile:



nu, bet aš v?l ?ia galb?t per daug atvirauju, nors toks jau esu :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 00:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Pelene raš?:
Pas mane nekyla noras kazko lauzyti :wink:, as tiesiog nepaisau ir nesuku sau galvos. I kiekviena situacija ar zmogu ziuriu individuoaliai.




tikrai taip. aš irgi dabar galvoju, kad panašiai elgiuosi. su v?jo mal?nais kovoti nekovosiu ir ? atvir? gin?? nel?siu, bet elgsiuos vis tiek savaip, jei, matau, kad mano etika reikalauja kitaip. situacin? logika ir individualus poži?ris - man tai taip pat nesvetimas dalykas, ir labai savas.



o mitus laužyt išties malonu ir patinka :smile:



kita vertus, ko gabenai ir štirliai iš m?s? labiausiai laukia - tai galb?t išties atlaidaus supratingumo ir mok?jimo ne?kyriai pakelti nuotaik?, jei to reikia. bet ?ia gal jau :blogic:-:wsensoric: geriau pasisako :smile: aš tik galiu sp?lioti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 15:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
gin?ytis didel?s prasm?s n?ra (ypa? d?l visokios buities). na, turi žmogus sau nuomon? - tegu turi, nesinori juk pyktis ar griauti jo susikurt? pasaul?.


Ir Dostikas buitiniu problemu nesureiksmins, vardan nuotaikos nesugadinimo, tiek savo, tiek kito. Bet zinoma, visur ribos yra.

liutauras raš?:
ir visgi man protarpiais, ypa? neretai stresin?se situacijose, užeina netik?tai mirtinas li?desys. nieko su savim negaliu padaryti. jau?iuosi vieniškas ir norisi kažkur pab?gti, ypa? nuo sav?s paties. kažkokia lengva neapykanta pa?iam sau: kad nemoki gražiai elgtis, kad nepavyksta tinkamai užmegzti kontakto, kad pasirodai kvailas ir t.t. susipyksti su savim ir tiek. turi praeiti šiek tiek laiko, kad viskas v?l stot? ? savo v?žes, bet tas, tiesa, pasitaiko išties retai, bet buvo, ir ne kart?. bet ?ia gal jau ne socionikiniai veiksniai lemia? :strange:


Gal lemia ir nesocioniniai veiksniai :wink:, bet pasireiskia socioniskai, tada tiesiog tave pradeda grauzti tavo silpnieji elementai, butent per juos junti nemalonuma (valia, logika), tai naturalu, nors nevisai konfortiska.:wink:

liutauras raš?:
kita vertus, ? visus žmones ži?riu labai geranoriškai. tod?l sunku ant ko nors nuoširdžiai supykti. visada surandu jo elges? pateisinan?i? priežas?i? - socionika, beje, ?ia itin praver?ia :smile: tiesiog patinka b?ti atlaidžiam :smile:


Na ir man sitaip. Socionika dar labiau padeda tai suprasti , paaiskinti, issiaiskinti. Nors ir as, kaip Dostikas moku atsitraukti "saugiu" atstumu, na gal isskyrus labai artimus santykius, bet ir ten moku emocijas atsaldyti atsitraukimu.

liutauras raš?:
galiu tik susierzinti d?l kit? elgsenos. ir tai gali b?ti gan stiprus erzelys, ir turiu prisipažinti, kad b?na atvej?, kai esu paradoksaliai priekabus, ypa? ilgesn? laik? (ne dien? dvi - turiu omeny, o žymiai daugiau ir artimiau) bendraujant su žmogum. gali sunervinti tiek kokia ne laiku ištarta arba bukoka fraz?, ar netikusios deklaruotos viešai vertyb?s ir j? filosofija, netgi mažy?iai manieros niuansai ar už?iuoptos to žmogaus silpnyb?s.


O vat cia manau, Gabeno spinduliuojamas ramumas, stabilumas tave subalansuotu. Su tavim pasinertu i pafilosofavimus ir manau, su malonumu isklausytu. Kaip gerai butu cia pacio Gabeno komentaras.

liutauras raš?:
kuris man iki šiol yra m?sl?, nes laikau save išties demokratišku žmogum: myliu ir noriu myl?ti vis? pasaul? kartu pa?mus :smile: iš id?jos man visi žmon?s labai geri ir ?dom?s :smile::


As isgi save laikau labai liberalia ir atvira visiems tiems reikaliukams. Bet, gal cia nesietina su aristokratiskumu, demokratiskumu. Sitas paskirstymas ir man mysle.

liutauras raš?:
nu, bet aš v?l ?ia galb?t per daug atvirauju, nors toks jau esu :wink:


Na ir atvirauk, cia musu namuciai, busi teisingai suprastas (o jei ne, ramiai issiaiskinsim) ir priimtas toks, koks esi :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Vas 2006, 15:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras raš?:
kita vertus, ko gabenai ir štirliai iš m?s? labiausiai laukia - tai galb?t išties atlaidaus supratingumo ir mok?jimo ne?kyriai pakelti nuotaik?, jei to reikia. bet ?ia gal jau :blogic:-:wsensoric: geriau pasisako :smile: aš tik galiu sp?lioti :smile:


Labai jau idomu butu ka jie cia mums pasakytu, bet kol jie tyli, mums belieka spelioti :sad:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2006, 21:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Labai jau idomu butu ka jie cia mums pasakytu, bet kol jie tyli, mums belieka spelioti :sad:.[/quote]

Kadangi as vienintelis atstovauju stirlius, tai suprantu kaip i kreipimasi. O as nezinau. Visu pirma ka tik buvo mintis kad stirliu ir gabenu nuotaika nesikeicia, tai ko ja reiktu gerinti? Atlaidus supratingumas ko gero reikalingas apskritai visiems zmonem.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Geg 2006, 17:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
svyt: jaukus musu kvadros namai, tik kad cia niekas nebeuzeina... Ka cia veikti... nei pasigincysi, nei ka, o ramybe ir be to gera yr.:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 09:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
palietete labai daug temu aspektu..

kas liecia stirlica ir gabena.. tai pagrindinis skirtumas tarp musu yra tas kad as - gabenas nelaikau savyje pykcio, nuoskaudu.. man ir taip be ju buna sunku del paslijusiu santykiu...

o stai stirlicas.. gali net neitarti kad jame liko daug nuoskaudu .. ir veliau prasikaltes asmuo bus "nubaustas'.. nezlopamiatnyj.. no zlo pomnit.....

mane tai zudo.. bet nieko negaliu padaryti su tokiomis stirlico savybemis.. iki neatkersins - tol stirlico siela nenurims..

ir net jei nera tavo draugas.. gali sukurti toki draugiskumo ivaizdi.. cia kad tik jam butu pschologiskai gerai... nors draugiskumas netikras.... bet tai moka paslepti.. iki tam tikros ribos kol realybe nepramusa..:sad:

nesidalina stirlicas informacija.. pradedu darytis isvadas.. kad nenuosirdus ir nedraugiskas... :strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 11:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa Skaitau, skaitau ir galvoju ka tu turi mintyje, kai kalbi apie kersta, idomu kuo ir uz ka galetu Dostikui kersyti...:confused:



Uztad Dostikai ir mato tikrasias ir apsimestines zmoniu reakcijas ir nuotaikas, ir netiki greitu draugiskumu ir meile. Va turbut taip yra, kad tas Stirlis toks begedis. Reikia laiko, kad issigrynintu.



Del informacijos nesidalinimo. Taigi jis savanaudis, turbut iki tol, kol nesutinka kokio durnelio Dostiko, kuris jam paaiskintu situacija. Nors Dostikui i sveikata pabendrauti su tokiais kietakakciais savanaudziais, tada jie pamato, kad nera reikalo buti altruistiskam, nes kiek duosi, tiek ims (as cia placiaja prasme). :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 15:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene:



..galbut tai tik mano patirtis.. bet pazystant dar viena stirlice.. tai stirlicu elgesio modelis toks pat...

kerstavimas..jei izeidei ju savimeile.. tai ta zmogu tarsi isbraukia.. kuris taip pasielge... be gailescio.. be jausmu.. nesvarbu, kad santykiai buvo geri.. norimi...



gal klystu.. galbut tai tik interpretavimas... :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 20:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa, gal taip ir yra, o kad tiksliai zinoti, but gerai, kad koks Stirlis ir pakomentuotu.

Man idomu, o kaip atrodo ta ju savimeile? Nors Dostikas kazka neigiamo ir nelabai drozia i akis, nei uz akiu. Tiesiog pasitraukia, o jei pasitraukti negali, tai uzsiciaupia. Kiek zinau Stirliui svarbi nuomone ir jis visai nenori, kad jo partneris butu uzsiciaupes. Dostikas nekalba teiginiais, o butent jie baisiausiai ir suerzina Stirli, jis kalba tarsi svarstydamas galimybes, o va cia Stirliui idomu (tiek teko pastebeti naturoje).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Gru 2006, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene:

galbut.. jei buciau dostojevskis.. tai prisitaikyciau prie stirlico reikalavimu ir nesukciau sau galvos :wink:

galbut tas mechanizmas ir veikia: is pradziu nusileidi stirlicui, o veliau jis nusileidzia tau.. bet

bent jau man norisi kad is karto butu atsizvelgta i abipusi susitarima.. nelaukiant visu izanginiu reveransu.. juk tai galima daryti is karto..

o nora kad viskas butu daroma tik pagal viena asmeni - as ir vadinu stirlico savimeile :tongue::strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Gru 2006, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
grasiai pamascius.. tuoj issaiskes paie ka as cia :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 33 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007