Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 19:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bir 2005, 13:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Nu apziurejau ji, nieko ten tokio, tikriau tvarkingai susitvarkius padarius fotosesija (is 500 nuotrauku atrinkus kelias fotogeniskiausias) kad ir as ir dar 50 mano pazystamu atrodytu neblogiau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2005, 12:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Vat ne moteris Tu, ir todel nesuprasi :smile: Chia ne zhiureti reikia, o jausti. Juolab nuotrauka niekada neperteiks kalbos manieros, balso tembro, judesiu (Timothy Daltonas juda kaip tigras - jauti slapta jega, kad betkuria minute gali pulti, jei to prireiks.) Trumoai tai apibudinchiau - santuri jega. Ne afishuojama, nespuikuojama, tiesiog yra, ir tai jauchiasi. Va tokie vyrai gali tureti betkuria moteri  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 13:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
m2: Na matyt kad ne bet kuria, bent jau tikrai ne Heksle :wink: Nes kai zinau kad kazkuo labai masiskai zavimasi tai pasistengiu iziureti "esminiu" ydu :happy: O ta kuris tariasi galis tureti kiekviena, tai taip smagiai megstu nusodinti i vieta. Kaip "pareiga" tokia jauciu  :happy: :wink: Isitikinus: visi yra zmones ir kiekvienas kazkuo unikalus, ir savotiskai zavus ( bent jau dauguma). Priklausomai nuo to kas kuo zavisi. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 13:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
baisiai knieti savo du centus ?kišt apie T.Dalton?.Skai?iau jo interviu b?tent apie "Džein?s Eyr" filmavim?, jam pati sunkiausia scena buvo, kur reik?jo Džein? kažkaip grubiai pastumti, kai k? apie tip? manau sako...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ugne:



Tai, kad tokie vyrai dazhniausiai patys nezhino, kad gali :smile: Jie tiesiog traukia moteris patys to nepastebedami. Kartais, kai prikishamai pirshtu tokiam parodai, kaip del jo alpsta - nuoshirdzhiai nustemba.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2005, 18:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
m2: Na nelabai noris tiketi kad tokio amziaus sulaukes vyras gali nezinoti kad del jo moterys alpsta :wink: Kitas dalykas gal jis to perdaug nereiskia arba jam tai nera labai svarbu... Cia gal reiketu Svyt paklausti kaip ten Stirliukams yra :wink: Na o as tai pasilieku prie savo nuomones, nes man svetimas zavejimasis tuo, kuo zavisi visi , cia jau matyt pasireiskia dualizacijos simptomai, juk mano Gabeniukas toks ne labai i akis krentantis, matyt tuo galima butu paaiskinti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2005, 16:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:


Nu apziurejau ji, nieko ten tokio, tikriau tvarkingai susitvarkius padarius fotosesija (is 500 nuotrauku atrinkus kelias fotogeniskiausias) kad ir as ir dar 50 mano pazystamu atrodytu neblogiau.




Sakai ir tu, ir visa sutve Stilrliu, kiti netinka, nebent Gabenai :wink: toookie jau grieko verti :wink:? Vat imsim ir nepatikesim, nebent irodytum :wink:.

Su malonumu pasirasyciau i fotkiu perziura :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 14:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Ugne: Nezinau, lyg niekas ten jau taip ypatingai nealpsta, nu buna kad kazkas uzsimena, (dar dazniau bendraudamas su klientem (moterim) sutariu vietoj nuolaidos tarkim 200lt nueisim biliardo uz 30lt ir beveik visos sutinka) kad noretu kur nors su manim nueiti, bet tai laiko nera, tai noro, tai paprastai nebunu niekad laisvas, tuo labiau vis nerandu kada prisizadejas nusivesti, nors ipatingai ir nepyksta. Siaip susirasti mergina problemos niekad nemaciau, bet man nereikia, kad del manes alptu, man reikia kad su ja sutarciau ilgesni laika, jei matau kad ji man netinkama, stengiuosi negaisinti nei saves nei jos. Beto jei kazkas zmogui gaunasi naturaliai, jis to nepastebi, mano draugas vis klausia kaip man taip gaunasi, kad kur nueinu ten randu su kuo pakoketuoti, tai patariau ziureti i akis ir sypsotis. Beje, jis mano supratimu isvaizdesnis uz mane. Ir tikrai nelaikau save kazkokiu kuriuo zavisi, nes tos merginos kuriu noredavau, myledavau mane visad palikdavo, anksciau ar veliau. O kabinimai vienam vakarui manes niekad nedomino, gal tai ir patinka merginom, kad nespaudi ju prie sienos ir niekur neskubi, o jei gaunasi greit, gaunasi daugiau tik merginos iniciatyva, kas po to pastato i kvaila padeti, kai santykiai dar nesubrende o atsiranda kazkokie isipareigojimai ir pan.

O zavejimasis kuo zavisi visi lyg ir man svetimas, as linkes pastebeti tai ko nepastebi kiti... Deltos skirtinis bruozas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Bir 2005, 23:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ugne:



Niu nesutinku ne uzh ka, kad Gabenai nepastebimi. Jie tiesiog nesistengia patraukti demesio specialiai. Tokie ramus (ishorishkai), stebetojai kompanijose. Jie mano siustuvai, tai bent ash juos pastoviai pastebiu :smile:



O del zhaviu vyru, kurie nezhino, kad del ju moterys alpsta, patikek, tokiu tikrai yra. Pvz. mano mamos vyras. Jam tiesiog giliai violetiniai tai, kad jis kazhkam patinka. Kiti prioritetai gyvenime, ir tiek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 17:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
m2: nu as tai aiskiai ju nepastebedavau, nes iki siol nepazystu realiai ne vieno Gabeno ir man sunku spresti :sad: As tik is aprasymu darau isvada kad jie nepastebimi, nesirauna i pirmas gretas, o, dar labiau nepastebimi man, kaip papildinei. Nes taip irgi rasoma apie dualus, ar ne? Uztai as dabar zinau, kad reikes man tave pasikviesti i draugija, kai eisiu i Gabenu zvalgybas :happy: ar siaip kai reikes koki identifikuoti :wink:

Na, man tokie vyrai patinka, kurie uzimti svarbesniu problemu sprendimu, kazkaip savaime tai juos daro vyriskais :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2005, 18:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Ugne:



Tai taip ir susitariam :smile:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2005, 15:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Tai kur gi dabar visi pasidejot:strange: anei kokio garso nesigirdi nei nieko:confused: nagi uzsimaukit vilnones kojines ir biski priseskit paplepet:tongue: o tai liudna be jusu pasidare:sad: Na nezinau jau kokios cia tos temos Lietuvoj aktualios - ar kas ka seime prismauge ar dar ka:wink: Pas mane tai asmeniskai gyvenime dideliu pokyciu ivyko - nemaza dali JAV pervaziavom nuo Katrynos begdami o ir zmoniu nemazai per tai sutikom. Daug pagelbos sulaukem, ir galiu pasakyti kad mano asmenine nuomone apie amerikiecius labai pasikeite i gera puse. Ne tokie jie jau ir uzsisklende ir vien savais reikalais besidomintys. O kuriuos teko arciau pazinti tai vis pagalvodavau kazi kokio cia jie tipo kad tokie dusios zmones... O gal cia tas tipas nei prie ko, gal cia daugiau auklejimas... Kaip ten bebutu, dabar jau nebesu vienisa, pazistamu ir draugu isgijom... Tai va. O gal dar ir mano dualiukas Granini uzklystu cia... nes atrodo kad visais varpais skambinu o niekas man neatsiliepia. Nepasiekiu taves nei per emaila nei niekaip kitaip:sad: tai jau pradedu nusiminti:confused: Labai jau norisi man su savo dualiuku pabendrauti:happy:

Na, linkejimai visiems darbais ir kitokiais rupesciais apsikrovusiems ir kurenimo sezono belaukiantiems!:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 12:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Ugne,

Labux, labux:smile:

Jau prisimaustem vilnoniu kojiniu, tikekimes bus silta musu namuciuose. Musu Gabeniuke Granini niekaip neisibrauna i situos musu namus, kazkokios mistines, neaiskios technines kliutys. O Stirliciukas techniskai tvarkingas (turbut :wink:), reiktu paviliot ir pagundyt, manau iskart islystu :wink:, bet kai tikslo Stirliui nera, ko jam cia rodytis? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2005, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Ugne raš?:
,

nuo Katrynos begdami o ir zmoniu nemazai per tai sutikom. Daug pagelbos sulaukem, ir galiu pasakyti kad mano asmenine nuomone apie amerikiecius labai pasikeite i gera puse. Ne tokie jie jau ir uzsisklende ir vien savais reikalais besidomintys. O kuriuos teko arciau pazinti tai vis pagalvodavau kazi kokio cia jie tipo kad tokie dusios zmones... O gal cia tas tipas nei prie ko, gal cia daugiau auklejimas...




Turbut, kap Dostike  tureciau pasakyti, zinoma, visi zmones is prigimtioes yra geri, tik reikia tam palankiu salygu, kad tai pamatyti. Manau tokiose ekstramaliose situacijose zmons nusimeta visas kaukes ir susivarzymus, tiek cinizmo, tiek egoizmo, tiek kompleksu, nepasitikejimo ir t.t. Uztad tokiose situacijose yra palanku isigyti draugu. Na, kaip kareiviai isgyvene kartu kara...

Daugiau nesiplesiu, manau tu Ugne, kaip Hekslis ir taip viska puikiai zinai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Spa 2005, 14:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Pelene raš?:
Musu Gabeniuke Granini niekaip neisibrauna i situos musu namus, kazkokios mistines, neaiskios technines kliutys.


Kas per kliutys??? :shocked: Gal galetu is naujo persiregistruoti i NewGranini, jei jau kazkas mistisko ir neimenamo? :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 30 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007