Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 14:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Bal 2005, 17:23
Pranešimai: 18
Luka: Sveika prisijungus !!!

Ugne: Dziaugiuosi, kad esi dar su mumis !!!!



Smagu, kad musu gretos dideja ir musu jaukus namai pilneja  :smile:  Tikiuosi, kad ir Svyt neprapuls is musu moteriskos kompanijos  :wink:  Na, o man, tiesiog dviguba garbe, net du heksliukai, is tiesu net nesitikejau, kad gyvenime teks nors kiek nors, kad ir truputeli, pazinti savo duala.



Pelene: Teko, teko ir man apie ABBA girdet, kad tai tikras musu kvadros pavyzdys.

Beje, dar buvau kazkur ir kazkada radus, kad ir "Modern talking" buvo papildiniai hekslis ir gabenas, vardu jau nepamenu, bet tas blondinas - gabenas, o tas tamsus - hekslis.  Velniai rautu, grazus vyras tas hekslis.  Tik va kazkaip keista kodel vienu ir kitu finalas nekoks...............





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 15:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Bal 2005, 17:23
Pranešimai: 18
Luka raš?:
.........Yra vienas su kuriuo superparasta nuo pat pirmos akimirkos. dabar itariu ji esant mano papildinuku arba bent jau pusiaupaildinuku. O va, koks tipas to su kuriuo gyvenu nenumanau...Butu visai idomu issiaiskinti.




Jau zinant savo tipa, netaip jau ir l. sudetinga issiaiskint artimuju tipus, nes jau galima atsizvelgti ir i santykius savo ir artimojo, pasiskaityt ir pasigilint i tarptipinius santykius, kas ir kaip vyksta ir kodel..........

Na, cia gal jau Pelene galetu daugiau visko apie santykius pasakyt,

sioj srityje ji didesnis specas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 20:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Kishu nosi ne i savo kvadra  :smile: bet nu niekaip man Agneta Falkskog i Heksle nepanashi - ji gi sheimynishka ir namine labai, nuolatines keliones bei koncertai ja stresino, del to ji nuolat konfliktavo su grupe(bent taip skaichiau jos biografijoje).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 21:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Bal 2005, 17:23
Pranešimai: 18
m2 raš?:
Kishu nosi ne i savo kvadra  :smile: bet nu niekaip man Agneta Falkskog i Heksle nepanashi - ji gi sheimynishka ir namine labai, nuolatines keliones bei koncertai ja stresino, del to ji nuolat konfliktavo su grupe(bent taip skaichiau jos biografijoje).




Man ji irgi i heksli nepanasi, greiciau jau i dostojevski, o stai Frida Lyngstad tai jau galetu but hekslis. Turbut vardai supainioti.

Neseniai per TV rode kazkoki ABBA'os lyg ir minejima ar pan., kur buvo ir jie patys pakviesti, jau gerokai pagyvene zmones, taciau Agnetes ju tarpe nebuvo  :sad:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 21:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
granini:



Vat butent, manau Hekslis taip negaletu, t.y., tiek ilgai nuoskauda neshiotis. Del dostojevskio nezhinau, permazhai pazhistu tipa....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Geg 2005, 23:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Geg 2005, 21:59
Pranešimai: 17
granini, taip, tikrai žinant savo tip?, pasigilinus gan nesunkiai supratu kas gi tas, su kuriuo gyvenu. ?ia ir buvo linksmiausia :happy:Pasirodo jis tikru tikriausias mano papildinkas - Gabenas :happy: Ir kaip anks?iau nesupratau... juk jau 14 met? šalia jo jau?iu absoliut? emocin? komfort? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2005, 11:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Sveika Lukla. Tikiuosi su mumis jausiesi gerai.

Jau tau Granini gerai, du papildinukus turi. :wink:

O va kur mano dualiukas prapuole, nors karts nuo karto ilystu, nuramintu, kad su juo viskas gerai. :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Geg 2005, 11:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
granini raš?:


Man ji irgi i heksli nepanasi, greiciau jau i dostojevski, o stai Frida Lyngstad tai jau galetu but hekslis. Turbut vardai supainioti.

Neseniai per TV rode kazkoki ABBA'os lyg ir minejima ar pan., kur buvo ir jie patys pakviesti, jau gerokai pagyvene zmones, taciau Agnetes ju tarpe nebuvo  :sad:




Na, as vardu nesupainiuojau, tiesiog taip zinau, o kaip jau ten is tikro yra, sunku pasakyti, nes nera galimybiu isitikinti "naturiniu budu".

Gaila visos istorijos tiksliai irgi nezinau, bet galiu teoriskai pamastyti. Jeigu Agnete atsiribojusi nuo ju ir po kiek laiko nenori vel susieiti is to butu galima spresti, kad ji tikrai labiau Dostojevskis, nei Hekslis. bet velgi, niekas nezino, kad dar itakoja ju gyvenima.

Nes jei jau kilo problemos del finansu, o Dostojevskiui tai skaudzioji vieta. Manau bet koks lindimas ir aiskinimas priimamas, kaip puolimas, to psichologiskai pakelti tiesiog neimanoma.

Stirlis su Gabenu gali laisvai "skaiciuoti" tiek savus, tiek svetimus pinigus. Kiek pazistu Heksli jam labai nemalonu aiskintis piniginius reikalus, o Dostikui nepakeliama.

Manau butent del vienu pernelyg drastisko, kitu negebejimo aiskintis situose reikaluose ir galejo kilti rupesciu.

Aisku, as cia tik teorizuoju, modeliuoju situacija.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Geg 2005, 00:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Bal 2005, 17:23
Pranešimai: 18
Luka raš?:
[

Pasirodo jis tikru tikriausias mano papildinkas - Gabenas :happy: Ir kaip anks?iau nesupratau... juk jau 14 met? šalia jo jau?iu absoliut? emocin? komfort? :smile:




Tikrai tau pasiseke, labai dziaugiuosi !!!!  O 14 metu tai jau tikrai daug, kad pazinti ne tik kaip tipa, bet kaip ir zmogu.

Vis tik, jei ne paslaptis, kaip pavyko sutikti ir pastebeti savo duala ?, juk gabenai tokie gana nepastebimi tylus seslus ir ramus, o heksliai nenusedintys vienoj vietoj. Kas pirmas is jusu pastebejo ir rado, kas parode iniciatyva santykiu link ? Kas ir kokie veiksniai nuleme, kad vienas i kita atkreipet demesi ?





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Geg 2005, 01:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Bal 2005, 17:23
Pranešimai: 18
Pelene: Beziuredama, ivairius socionikos puslapius, ypac megstu su vaizdinem priemonem t.y. visokiom foto ir paveiksliukais :wink: (cia turbut as is sensorines puses megstu stebet detales), pastebiu, kad vis tik yra klaidu, nusigrybavimu, nes kai kuriuos ypac gerai man zinomus tipus, atpazystu tiesiog "is akies". Todel manau aklai tiketi, kas ka teigia tikrai neverta, vis tik to puslapio autorius taip pat gali but klystantis zmogus ir be abejo kazkoks tam tikras tipas, kuris savo ruoztu negali buti subjektyvus tam tikro tipo atzvilgiu. Na prie viso to prisijungia ir kt. veiksniai.....

Pvz: kai kur teko rasti, kad S. Stalone - stirlicicas.......nu man jis tikrtai visai ne stirlicas, taciau jo vaidmenys ir sukuti personazai, labai jau panasus i stirlicus, taigi ......... ???????

Taigi su ABBA'os tipinimu, gal irgi kazkas panasaus gali but. O kodel jie issiskyre ? mano ziniom tai tikrai ne del pinigu, juk jie ir taip jau buvo multimilionieriai, o del grynai asmeniniu priezasciu, gaila nezinau kuris is ju buvo tas tikrasis paskutinis vinis, bet rodos viskas susiveda i Agnete, na o jeigu mastyt, kad ji vis tik buvo dostojevskis ir ne piniguose esme, tai ..........., na jeigu ji ir buvo hekslis.......???


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2005, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
granini,

Del tu "nusigrybavimu" :happy:, pasak taves, tikrai labai daug, kazkur net pati Dostojevski Hamletu nutipinta maciau. Manau, cia tik gryni teoretikai, nepatikrine faktu gyvenimiskai gali sitaip nustatineti ir dar viesai skelbti, kaip fakta. Na, pvz.:vieni mato tik Zukovus  :wink: :happy:, kiti vel kaip nors...

Ir man atrodo apsurdas, kad Stalone Stirlis, bet va Svarcnegeris, tai jau labai labai Stirlicavas.

Na, o del ABB -os, manau, ji musu kvadros, tik neaisku, katra yra katra, bet jos abi etines intuityvios, nuo ju turejo kilti visos idejos ir iniciatyva, taigi, jei ju neliko, neliko ir "uztaiso" tolimesniam klestejimui,  o "povandenines sroves" labiausiai turejo ikirsti Dostojevskis. O kokios jos buvo, ar galejo buti tikrosios gali niekas niekada ir nesuzinoti, nesvarbu ka kas raso.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2005, 17:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 19 Geg 2005, 21:59
Pranešimai: 17
granini raš?:
[quote]

Tikrai tau pasiseke, labai dziaugiuosi !!!!  O 14 metu tai jau tikrai daug, kad pazinti ne tik kaip tipa, bet kaip ir zmogu.

Vis tik, jei ne paslaptis, kaip pavyko sutikti ir pastebeti savo duala ?, juk gabenai tokie gana nepastebimi tylus seslus ir ramus, o heksliai nenusedintys vienoj vietoj. Kas pirmas is jusu pastebejo ir rado, kas parode iniciatyva santykiu link ? Kas ir kokie veiksniai nuleme, kad vienas i kita atkreipet demesi ?





Man tikrai ko gero tiesiog pasisek?. O buvo taip! Sen? draug? kompanija pakviet? važiuoti ? žyg? dvira?iais, o dvira?io netur?jau. Pazad?jo, kad dviratis bus, man tereikia susiruošti. Kompanijoje buvo vienas naujas žmogus, kurio aš tada dar nežinojau Ir pasitaikyk taip, kad b?tent jis t? atliekam? dvirat? tur?jo ir man atvež?. Tai ir buvo manasis gabenas. Bet tada aš ? j? ne tai, kad nekreipiau d?mesio, bet jis man netgi nepatiko. Tik vakare stovyklaviet?je prie laužo ?miau visus vaikinus kaip ir užkabin?ti, t.y. m??iau ? juos konkor?žius. Visi atlaidžiai  šypsojosi, o gabenas atgal met?. Prad?jom m?tytis dviese, užsimezg? kontaktas, kai kiti d?kdami vandenyje mane murkd?, gabenas "išgelb?jo", o kai kitiems prašant jis išsi?m? gitar? ir uždainavo, man akys atsiv?r?... :happy: Beje prie laužo dviese pras?d?jom vis? nakt?, man nesimiegojo, o gabenas pasiliko man?s globoti. Taip ir globoja jau 14 met? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Geg 2005, 19:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Pelene:



vel lendu  :smile: nenoriu trukdyt, chia tik ta ABBA man vis uzhkliuna. Idejas ir iniciatyva, deja, jiems generavo (ir iki shiol generuoja) vyrishkoji ABBA'os puse, merginos tik dainavo. Ishsilakschius grupei abi merginos tapo namu sheimininkemis, Agneta tik visai neseniai savo solini CD ishleido (gana pilka, lyginant su ABBA). O Frida tiesiog sekmingai nutekejo dar karta :smile: Todel ir kelia nepasitikejima man tas ju nutipavimas. Ar nebus taip, kad kazhkas tik pabande juos i gatava trafareta ipaishyti perdaug nesismulkindamas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Geg 2005, 05:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Luka: Na idomu iki kokio lygio tas papildymo santykis "veikia" .

Ar visdelto kartais kyla kivircu, ar tiesiog savaime viskas tampa aisku vien pazvelgus, kaip sakoma,  mintis skaityti :wink: Ar tuomet kai dar nezinojai apie jokius tipus atrode, kad tas rysys tarp jusu isties ypatingas, visiskas vienas kito supratimas ar pan. Na, tikiuosi kad nepasirodysiu pernelyg netaktiska :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Geg 2005, 17:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 20 Bal 2005, 17:23
Pranešimai: 18
Luka........Bet tada aš ? j? ne tai, kad nekreipiau d?mesio, bet jis man netgi nepatiko. Tik vakare stovyklaviet?je prie laužo ?miau visus vaikinus kaip ir užkabin?ti, t.y. m??iau ? juos konkor?žius. Visi atlaidžiai  šypsojosi, o gabenas atgal met?. Prad?jom m?tytis dviese, užsimezg? kontaktas, ......:[/quote raš?:
[quote]





Na taip ir maniau, kad del visko kalti konkoreziai  :happy: juokauju zinoma.

Rodos "zygio" situacija gana iprasta, netgi banali, bet .......taip sutikti savo duala, mano manymu, kaip ir likimo dovana. Rodos zmones gyvenime patiria ivairiausiu situaciju, bet taip ir nesutinka savojo dualo, taip ir prasilenkia, neatkreipia demesio............

Ir vis delto, is sios situacijos, kiek izvelgiu, jeigu ne tie konkoreziai, tai kazin ar vienas i kita butumet atkreipe demesi  :wink:, na as cia taip misliju is gabeniskos puses, tikrai atkreipciau demesi i ta kas tuos konkorezius meto ir atsakyciau tuo paciu, juk ir gabenas megsta pakvailiot, tikiu, kad kaip tik tuo momentu jis ir atkreipe demesi i savo duala, o po to seke isgelbejimas, gitara........ tikrai puikus postumis link vienas kito.

Nenoriu pasirodyt ikyri ir kisanti nosi i ne savo reikalus, tiesiog pameginau siek tiek pajausti situacija  :smile:

 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 39 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007