Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:04

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 13:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
grasiai pamascius.. tuoj issaiskes paie ka as cia :strange:


O apie ka tu cia? Man niekas kolkas neaiskeja :wink:?

Rasyk taip Gabeniskai, nuosekliai ir su detalemis :wink:, o tada tai jau bus viskas garantuotai aisku :smile:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Gru 2006, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
galbut.. jei buciau dostojevskis.. tai prisitaikyciau prie stirlico reikalavimu ir nesukciau sau galvos :wink::


Na, papasakok man, kas ten per tokie to Stirlio reikalavimai (zinoma, jei gali apie tai kalbeti "garsiai").

Bandau isivaizduoti, na kogi jis galetu is manes reikalauti ir as tureciau paklusti. Ir tai butu papildymas, o va Gabenui korone.

Ko jau ko, bet autokratiskumo ir dar seimoje, ar tarp draugu nepakesciau.

Jei jau Stirlis kaska nusprestu, kad man kazkas geriau, bet istikro taip nebutu, tai as duociau suprasti, parodyciau, pasakyciau, kad tu tai pasidarei sau, bet ne man, tai ir buk sau laimingas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Gru 2006, 11:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Galvoju ir niekaip nepamenu, kad tie Stirliai kadanors ka nors butu labai is manes reikalave, ar i mane neatsizvelge, siuo metu mano akiratyje yra keturi, praeityje dar keli, bet nei su vienu neteko ilgai ir "nuobodziai" :wink: gyventi, gal tada atsiskleistu visu savo grazumu :strange:. Man priesingai susidare vaizdas, kad jiems idomi mano nuomone, gal geiciau ne nuomone, bet mano norai. O kito zmogaus nuomones, patarimo as pati labai klausineju, ypac ten, kur man reikia kazka apsispresti, bet vistiek sprendima padarau pati, tik kito zmogaus poziuris padeta paziureti i problema tarsi is kitos puses. O jei man nesvarbi ta gyvenimo sritis, ar labai sudetinga, tai man tik laime, kad nereikia tokiais rupescias uzsiimineti.

Teko stebeti Hamleta su Stirliu, sis kritikuoja, Hamletas baisiausiai nervuojasi, aiskinasi ir t.t.. Na sakykim Hamletas padare valgyti Stirliui, sis kabinejasi. As stebejau ir galvojau: as taip jautriai nereaguociau, kaip tas Hamletas, nesiaiskinciau ir neaiskinciau, tik pasakyciau :"nepatinka - nevalgyk", bet jau kita karta nedaryciau, o paprasyta padaryti vis priminciau: "taigi tau nepatinka, kaip as darau".

Teko stebeti, kaip susinervines Stirlis savo emocijas liejo ant Robikes, si neatlaikiusi taip pat trumpam pratruko, tai tarsi dar labiau iziebe Stirli ir jis jau pradejo konkreciai izeidijeti.

As gal buvciau taip pat, kaip Robike uzsiplieskus, bet nebuciau leidusis, kad mane izeidinetu, tada jau buciau dejus morala :wink::happy:. Bet tai buvo ne mano santykiai, as nesikisau, tik pasitaikius progai pasiuliaus sprendima, kuriuo Stirlis visgi pasinaudojo ir problemos neliko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Gru 2006, 22:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Dingo mano aktyvatoriuke :sad:.

Turbut Stirlis kaltas, visgi zvalgybininkas :wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Gru 2006, 18:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene:

:).. tiesiog ilgai masciau.. bandau suvesti viska i tai ka jauciu kaip suprantu ir galeciau suprasti..

kuo gilyn i miska, tuo daugiau medziu..

is tiesu as tik neseniai socionika atradau .. ir tas suvokimas kad vyras stirlis.. as gabene.. :happy::happy: tai padeda susitaikyti su neisvengemybemis ..

o aiskinu tik tai, ka suvokiu geriausiai :wink:..

dabar mano tikslas viska suprasti kiek imanoma giliau ir is esmes

negalima ignoruoti.. zaidimo taisykliu.. jei jos is tiesu egzistuoja

echhh :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Gru 2006, 18:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
tiesa stirlio reikalavimai :happy:..

seimoje yra archaiski.. moteris kiekviena diena gamina seimai vakariene.. ir jei jos nera - dangus griuva... :shocked:

su siais reikalavimais galima susitaikyti.. tik vienintelis bet -  man sioje vietoje svarbus palaikymas.. juk tikrai nera ikvepimo kiekviena diena gaminti gaminti...

kas del palaikymo..sunku man ji gauti is savo stirlio.. pazystu dar keturis stirlius.. bet jie sitoje vietoje kitokie...

o palaikyma manasis stirlis duoda.. kitiems.. kazkada dave ir man..

ka dar paaiskinti :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2006, 13:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:


:).. tiesiog ilgai masciau.. bandau suvesti viska i tai ka jauciu kaip suprantu ir galeciau suprasti..

kuo gilyn i miska, tuo daugiau medziu..


Sitam klaidziam miske as busiu tavo kelrode zvaigzde :wink::happy:, visada vesiu teisingu keliu, kol galiausiai paklaidinsiu tave ir pati pasiklysiu :wink::happy::happy:



Taip jau gyvenime yra, viskas paprasta, kol neismanai, nezinai, o kuo daugiau zinai, tuo viskas tampa netaip vienareiksmiska ir netaip paprasta. Bet kaip ten bebutu, vistiek vieniems zmonems vieni dalykai yra labiau apciuopiami, aiskesni, suprantamesni, kitiems kiti. As nenoriu taves varginti visais tokiais knaisiojimaisis po santykius, nes visgi tau atima energijos, bet jei tu tik nori, as su malonuju pasiknaisiosiu po Gabeno ir Stirlio tipus :wink:. Nes is teorijos turetu isplaukti, kad visgi tau mano :wethics: turetu buti naudinga.



is tiesu as tik neseniai socionika atradau .. ir tas suvokimas kad vyras stirlis.. as gabene.. :happy::happy: tai padeda susitaikyti su neisvengemybemis ..

o aiskinu tik tai, ka suvokiu geriausiai :wink:..


Kartais kai zinai, kad zmogus toks ar kitoks ne is blogos valios, o tiesiog toks jau is prigimties tikrai kurkas lengviau priimti jo poelgius.

Jei nepaslaptis, kiek laiko tu domiesi socionika? Kad tu Gabene, o ne koks kitas tipas kolkas dar nesabejojau, dar kolkas neislindo nebudingu Gabenui savybiu :wink:.

O kad vyras Stirlis, o ne koks Zukas, ar dar koks kitas "kietakaktis":wink: pagal ka nusprendei, pagal testa, aprasyma, santyki?

Veidrodinis santykis siaip butu neblogas broliams, draugams, vaikams tevams, bet sutuoktiniams manau truputi sunkokas, toks besarmis, ko santuokoje labai reikia. Bet gyventi galima, cia jau priklauso nuo pacio zmoniu poziurio.



dabar mano tikslas viska suprasti kiek imanoma giliau ir is esmes

negalima ignoruoti.. zaidimo taisykliu.. jei jos is tiesu egzistuoja

echhh :strange:


Jei jau yra taisykles, bus daug lengviau jomis naudotis ir pasinaudoti, nei jas ignotuoto. Kaip sakoma: "istatymu reikia naudotis!" :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Gru 2006, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
tiesa stirlio reikalavimai :happy:..

seimoje yra archaiski.. moteris kiekviena diena gamina seimai vakariene.. ir jei jos nera - dangus griuva... :shocked:


O varge :happy::happy:

Tai jis turbut labai vyriskus darbus dirba - sedi prie televizoriaus, skaito laikrascius... :happy::happy:

Viena dalyka pastebejau pas Stirlius sioje srityje - seimos modelio supratime labai didele itaka padaro tevai. Sioje srityje ju patirtis, tarsi absoliuti norma. Dostikus, gal ir Hekslius, si patirtis neveikia, jie kuria savo modeli.

Jei as darau valgyti, tai delto, kad man rupi tas zmogus, noriu kazkuo skanesniu pradziuginti, padaryti ka jis megsta, ar ka naujo isbandyti, bet ne delto, kad tokios mano pareigos. Sioje srityje priimu tik teigiamas emocijas, na dar konstruktyvu patarima, kritika ar nepasitenkinimas sioje srityje mane daro neveiksnia :happy:. Vargas butu Stirliui, kritikuotu, reikalautu - liktu alkanas :happy:.



su siais reikalavimais galima susitaikyti.. tik vienintelis bet -  man sioje vietoje svarbus palaikymas.. juk tikrai nera ikvepimo kiekviena diena gaminti gaminti...:


Tada darai visa savaite ta pati, pvz.: iskepi bulviu tegu dziaugiasi, nepatinka - nevalgo, kritikuoja, nei tu negaus. :happy::happy::happy:



pazystu dar keturis stirlius.. :


Oho, teoriskai man turetu buti rojus, bet praktiskai :strange:



o palaikyma manasis stirlis duoda.. kitiems.. kazkada dave ir man..

ka dar paaiskinti :strange:


O ka tu vadini palaikymu? kokia forma tai turi pasireiksti?



Dar norejau paklausti. Pas tave artimoje aplinkoje yra kokiu nors "minkstuju" tipu. Ta prasme etiniu intuitu. Tu juos kazkiek pazisti, ar net nenutuoki ju mastysenos, elgsenos ir t.t.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2006, 16:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene:

kaip gera tureti savo kelrode zvaigzde.. man labai malonu pelene :strange::strange::wink:



o del etiniu intuitu.. eisiu paskaityti kas jie tokie.. :happy:

is tiesu viskas apie ka siame forume kalbesiu.. tai didziaja dalimi bus analizuojami ilgalaikiai santykiai.. ju dinamika , problematiskumas... tiesiog noriu kitokiu santykiu su savo stirliu.. noriu geriau jaustis.. noriu suvokti kurioje vietoje su stirliu - be stirlio galiu jaustis gerai ir kokiomis priemonemis tai pasiekti..

aisku butu paprasciau surasti zmones kurie butu papildai :wink:.. iniciatoriai ir kitokie gerieciai.. bet santykius seimoje - su stirliu reikia palaikyti.. :strange:

zinau kad stirliui kiek duosi tiek ims.. bet.. taip norisi surasti ta harmonija...

o palaikymas - paskatinimas - bendradarbiavimas... domejimasis ta pacia veikla, jos rezultatatais.. pasiekimo budais..

pavyzdziu manau tikrai buna ir realiame gyvenime.. galbut tai nera taip lengvai pasiekiama.. norisi sugaudyti tuos momentus kuriuos ir  apibrezia socioniniu tipu santykiai...

realiai juk tik labai nedaugelis is tiesu domisi kitais zmonemis.. ir ko gero ju negali buti daug.. :smile: :tongue:



...man baisu kad as taip susikoncentravus i santykius su savo stirliu.. bet nemoku as jam emocionalai parodyti koks jis man svarbus.. ir pasiimti jo demesio..:strange::confused:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Gru 2006, 18:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa raš?:
Pelene:

kaip gera tureti savo kelrode zvaigzde.. man labai malonu pelene :strange::strange::wink:


Vai, net susikuklyjau...



o del etiniu intuitu.. eisiu paskaityti kas jie tokie.. :happy:


Tai tokie zmones, kurie visiskai skirtingai nei tu, nei Stirlis mato, priima, isspinduliuoja pasauli.



is tiesu viskas apie ka siame forume kalbesiu.. tai didziaja dalimi bus analizuojami ilgalaikiai santykiai.. ju dinamika , problematiskumas... tiesiog noriu kitokiu santykiu su savo stirliu.. noriu geriau jaustis.. noriu suvokti kurioje vietoje su stirliu - be stirlio galiu jaustis gerai ir kokiomis priemonemis tai pasiekti..


Pirma, man idomu, kurioje vietoje matai jusu santykiu problemu esme.

Antra, kaip tu isivaisduoji, kaip galetu, turetu buti, kad tu jaustumeis geriau?

Trecia, tikrai kazka padaryti galima, kad tu jaustumeisi geriau, bent jau dalinai. Kartais gali visai pakakti butent tokio demesio, tokio vertinimo, tokios stimuliacijos, kuria gali suteikti, draugas(e), bendradarbis, ar dar kasnors, kas tau svarbus. Su tokiu  zmogum reikia surasti, ieskoti bendru salycio tasku, veiklos. Tavo sutuoktinis, tai ne visas pasaulis, tik dalis jo, taigi ir santykiai su juo neabsoliutas. Veidrodiniai santykiai visai neblogai pasakoti savo ispudzius nuotykius, netgi pagalba kartais buna nebloga, siame santyky reikia informacijos, ispudziu srauto tarsi is salies, cia negalima mirkti savo paciu sultyse.



aisku butu paprasciau surasti zmones kurie butu papildai :wink:.. iniciatoriai ir kitokie gerieciai.. bet santykius seimoje - su stirliu reikia palaikyti.. :strange:


Papildai gerai, bet nebutinai jie turi buti pakaitalai :wink::happy:.



zinau kad stirliui kiek duosi tiek ims.. bet.. taip norisi surasti ta harmonija...

o palaikymas - paskatinimas - bendradarbiavimas... domejimasis ta pacia veikla, jos rezultatatais.. pasiekimo budais..


O kodel tau butina su juo dometis ta pacia veikla?



...man baisu kad as taip susikoncentravus i santykius su savo stirliu.. bet nemoku as jam emocionalai parodyti koks jis man svarbus.. ir pasiimti jo demesio..:strange::confused:


O gal ir nereikia taip smarkiai istisai koncentruotis i tuos santykius...  O zodziais isreiksti, kad jis svarbus nesigauna? Ir zodziais paprasyti ko tu is jo noretum, kad jis padarytu, kad tau patiktu, butu malonu, pradziugintu?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 15:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene raš?:


Pirma, man idomu, kurioje vietoje matai jusu santykiu problemu esme.

Antra, kaip tu isivaisduoji, kaip galetu, turetu buti, kad tu jaustumeis geriau?

Trecia, tikrai kazka padaryti galima, kad tu jaustumeisi geriau, bent jau dalinai. Kartais gali visai pakakti butent tokio demesio, tokio vertinimo, tokios stimuliacijos, kuria gali suteikti, draugas(e), bendradarbis, ar dar kasnors, kas tau svarbus. Su tokiu  zmogum reikia surasti, ieskoti bendru salycio tasku, veiklos. Tavo sutuoktinis, tai ne visas pasaulis, tik dalis jo, taigi ir santykiai su juo neabsoliutas. Veidrodiniai santykiai visai neblogai pasakoti savo ispudzius nuotykius, netgi pagalba kartais buna nebloga, siame santyky reikia informacijos, ispudziu srauto tarsi is salies, cia negalima mirkti savo paciu sultyse.


cia labai idomus momentas.. ispudziai is salies - jie visada inesa vejo.. bet viduje svarbiausia ispudziais dalintis, nes tas momentas.. kai stirlis sako tik tai ka nori sakyti.. :tongue: cia ir yra problematiskiausia vieta.. ir ispudziu, informacijos kilmes saltinis ..  :strange:



zinau kad stirliui kiek duosi tiek ims.. bet.. taip norisi surasti ta harmonija...

o palaikymas - paskatinimas - bendradarbiavimas... domejimasis ta pacia veikla, jos rezultatatais.. pasiekimo budais..


O kodel tau butina su juo dometis ta pacia veikla? del bendru salycio tasku :strange:.. aisku galimas ir toks variantas, jog kiekvienas kas sau, veliau susibega ir dalinasi ispudziais..  bet man prioriytetas bendra veikla.. ji vis tiek labiau suartina nei ispudziu aptarimas.. :confused:



...man baisu kad as taip susikoncentravus i santykius su savo stirliu.. bet nemoku as jam emocionalai parodyti koks jis man svarbus.. ir pasiimti jo demesio..:strange::confused:


O gal ir nereikia taip smarkiai istisai koncentruotis i tuos santykius...  O zodziais isreiksti, kad jis svarbus nesigauna? Ir zodziais paprasyti ko tu is jo noretum, kad jis padarytu, kad tau patiktu, butu malonu, pradziugintu?

[/quote]

kazkaip neiseina man jo prasyti... o gal nenoriu.. taip noretusi is jo puses iniciatyvos.. gal ir as inertiska.. o gal mano pasiulymai nesulaukia patvirtinimo.. ... etc... etc.. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Gru 2006, 19:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
uogaa, jau norejau skelbti tavo paieskas :wink:, va taip telepatiskai ir parsisadai namo :smile:.



kazkaip neiseina man jo prasyti... o gal nenoriu.. taip noretusi is jo puses iniciatyvos.. gal ir as inertiska.. o gal mano pasiulymai nesulaukia patvirtinimo.. ... etc... etc.. :smile:


Na tau, kaip Gabenui, gal ir sunku viska reiksti zodziais...



Gal tu pati nori apie ka pasneketi, kas tau lengviau, kur nereikia taip ilgai (dienom :wink:)  galvoti, bet turbut tada as uztruksiu mastydama :wink::happy:

As nematau taves, tavo reakciju, gal as cia tave kaip kankine kankinu :wink:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 09:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene:

pelene :strange: viskas gerai, tiesiog darbai neleidzia per daug atsipalaiduoti :tongue:.. greiciausiai toks mano ritmas  bus ir toliau :strange: dienomis :wink:

siomis dienomis mano stirlis guli suriestas radikulito - man sako - is taves uzuojautos jokios :happy:

bet man juk neramu del jo .. nugara tepalu istryniau.. truputuka pagailejau :strange: bet gal ir per mazai mano emociju.. pagalvojau ka kiti - labiau tinkantys stirliui pasakytu.. :confused:

labiau zodziais isreikstu  :tongue:..

bet gal visi logikai nera stiprus jausmingumo israiskos srityje..

nes stirlis irgi sunkiai suvokia ko man reikia.. gal vel tai tas pats.. as nemoku isreiksti emociju..:strange:

bet mane tokie isireiskimai tuoj nuvarys i gilia nevilti :happy::happy:.. jauciuosi kazkokia ribota :confused: :sad:



tiesa - o apie kokias r-jas kalbi ??? :strange::tongue::tongue:.. manes nekankinini.. sioje situacija cia as tave.. labiau :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 14:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Buvau parasius posta, bet teko pabegti neissiuntus, o po to visa rastliava prapuole, uch...pasiutau :shocked:. Jau piktumas praejo, dabar bandysiu is naujo.:smile:



uogaa raš?:
Pelene:

pelene :strange: viskas gerai, tiesiog darbai neleidzia per daug atsipalaiduoti :tongue:.. greiciausiai toks mano ritmas  bus ir toliau :strange: dienomis :wink:


Na ir labai geras ritmas, toks sakyciau gabeniskai dostiskas :wink:.

Man visada labai malonu pamatyti, kad jau yra tavo zinute :smile:.



siomis dienomis mano stirlis guli suriestas radikulito - man sako - is taves uzuojautos jokios :happy:

bet man juk neramu del jo .. nugara tepalu istryniau.. truputuka pagailejau :strange: bet gal ir per mazai mano emociju.. pagalvojau ka kiti - labiau tinkantys stirliui pasakytu.. :confused:


Vargselis...

Na, kad ir as nesu labai jau tusciazodziautoja, ar emocionali. Na zinoma, esu etike, tai vistiek nuotaikos atsispindi veide ir veiksmuose. Pirma pulciau varyti pas daktarus (nosr pati ju nemegstu, bet kitus pas juos varau), aiskinciausi, ka galima daryti, kad greiciau pasveiktu, po to, kad daugiau taip nepasikartotu, ko reiktu vengti, ar kaip elgtis, kad kita karta nesusirgtu. O, kad ir sveika, jei zinociau, kad cia jo silpna vieta, o kazkaip elgiasi, kas gali sukelti ligos atsinaujinima, vis perspeciau ir priminciau ko gali tiketis (zinoma gali susirgti).

Kad pakelti zmogui nuotaika palepinciau padarydama koki jo megstama vargi, pyraga, ar torta (gal labiau saldumynus darau), na ar nupirkciau ka jis mgsta. Atnesciau i lova, tegu smaguriauja, paprasyciau, kad ka nors papasakotu, kaip jam sekasi. Nors visokius pasakojimus megstu visada.

Gal visu tu pamokslu pasamoningai tikisi is taves Stirlis, gal jis tai vadina uzuojauta?



bet gal visi logikai nera stiprus jausmingumo israiskos srityje..

nes stirlis irgi sunkiai suvokia ko man reikia.. gal vel tai tas pats.. as nemoku isreiksti emociju..:strange:

bet mane tokie isireiskimai tuoj nuvarys i gilia nevilti :happy::happy:.. jauciuosi kazkokia ribota :confused: :sad::


Kiek pstebejau Stirliai moka isreiksti savo emocijas, kokios jos, cia jau kitas klausimas, bet kaip, kiek ka jaucia manau nelabai patys gaudosi. O ir Gabenai kitaip, bet panasiai.

Tu tik zmogus, negali buti ir savo ir dar kazkokiu kitu tipu.



tiesa - o apie kokias r-jas kalbi ??? :strange::tongue::tongue:.. manes nekankinini.. sioje situacija cia as tave.. labiau :wink:


:happy: Sakykim as taves ko paklausiu, o tu apie tai nenori sveketi, tu nevalingai tai parodai savo kunu (nors Gabenai is tu, kur maziausiai emociju isspinduliuoja), as zinau, kad ne ten kisu snapa ir tyliu. O kai to nematau, del galimybiu trukumo, ar zmogaus neemocionalumo tada jau klausiu kokia padetis :wink:.

Ne, jokiu budu, tu manes nekankini. Pasirodo dvi kankintojos ir nei vienos kankines :happy::happy: (juokauju)



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 11:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
Pelene raš?:
Kiek pstebejau Stirliai moka isreiksti savo emocijas, kokios jos, cia jau kitas klausimas, bet kaip, kiek ka jaucia manau nelabai patys gaudosi. O ir Gabenai kitaip, bet panasiai.

Tu tik zmogus, negali buti ir savo ir dar kazkokiu kitu tipu.




idomius momentus palietei.. as visada maniau ir vis dar tikiu kad zmogus gali buti universlus.. ne toks vienpusiskas ir nuspejamas... :strange:.. aisku jei jis to siekia, jam taip idomu..

man patinka bendrauti :happy: jei tik yra laiko ir bendraujanciu zmoniu :happy::happy::strange:

galbut zmoguje ir vyrauja pagrindiniai  bendravimo stiliai.. suvokimo budai, bet zmogus atvira sistema.. mus tikrai itakoja zmones su kuriais bendraujam.... todel ir slifuojam gludinam tam tikras savybes, kad jaustum gyvenime daug daugiau..

todel buti tik vieno tipazo.. :wink::smile:



kai skaiciau savo testo aprasyma socionika.org pati nustebau.. ir nenorejau sutikti, jog mano - siuo atveju gabeno veido israiska bejausme :) kad ne i viska reaguoju 100 proc. tas tiesa.. juokiuosiu jei linksma, is mano veido matosi ar as pavargus ar liudna..  todel kokiu dar gali buti problemu emociniame lygmenyje.. niekaip nesuvokiu.. :confused:





Pelene raš?:
Ne, jokiu budu, tu manes nekankini. Pasirodo dvi kankintojos ir nei vienos kankines :happy::happy: (juokauju)


echh tas  logikos grozis :wink::strange: geros dienos :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 176 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 34 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007